Rao Journal: Elliott Wave Analysis - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Rao Journal: Elliott Wave Analysis

  1. #21
    1 Załącznik (y) Po szybkim zniesieniu prędkości na pierwszej fali zwyżkowej EJ kontynuował wspinaczkę wyżej. W tej chwili powstaje fala (4) z 3. Planuję złożyć zamówienie kupna na EJ po tym, jak cena dotknie poziomów zniesienia Fibo.

  2. #22
    Udało mi się złapać falę berlińską na EJ. Zwróć uwagę na to, że zapowiedziane informacje były negatywne dla dolara amerykańskiego, ale dolar chwilowo umocnił się. To jest słaba strona analizy fundamentalnej - cena idzie tam, gdzie musi iść, ale nie jak mówią wiadomości.

  3. #23
    Wyszedłem z miasta na koniec tygodnia, więc nie miałem okazji przeprowadzić analizy pracy domowej. Jedyne, co widzę, to to, że pary Eur mają silny bessowy pęd i chcę określić, kiedy i gdzie to się skończy. Nawiasem mówiąc, EJ złamał 132,76 i zszedł jeszcze niżej, pokażę zdjęcia za kilka godzin.

  4. #24
    Myślę, że za kilka minut zobaczymy pozytywny impuls dla pary eurusd.

  5. #25
    1 Załącznik (-y) Halo! Jestem tu ponownie ze wzorem na EJ (myślę, że to mój ulubiony instrument na rynku Forex). Myślę, że w najbliższej przyszłości zobaczymy, jak formuje się piąty niedźwiedzi. ten scenariusz jest rzeczywisty, dopóki cena nie jest niższa niż 134,5

  6. #26
    Mój ostatni wzór na EJ nie został udowodniony, cena poszła do 134,6, a potem zaczęła spadać. Nie jestem pewien, ale myślę o tym, czy mogę myśleć o tym jako o fałszywym wybuchu? Jesteśmy na czele amerykańskich wiadomości, myślę, że wpłynie to również na EJ. Czekam na borsukową falę. Nie jestem gotowy na ekranie, ale opublikuję go JAK NAJSZYBCIEJ

  7. #27
    1 Załącznik (y) Na szczęście tym razem miałem rację. Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych wywołały falę zwłoki na EJ (choć logicznie powinniśmy byli czekać na impuls do biskupa po tym). Piąta fala niedźwiedzi kończy się właśnie na EJ. Po tym na 15-minutowym wykresie można zauważyć formację 3-falową. W tej chwili naprawdę trudno dokładnie przewidzieć, czy zobaczymy korektę trzeciej fali, a następnie ruch niedźwiedzi będzie kontynuowany (w ten sposób będę bardziej pewny, aby zakwalifikować poprzedni breakout do poziomu 60 jako fałszywy). Z drugiej strony, ta 3-falowa formacja może być korektą dla byczego impulsu, taki scenariusz zostanie udowodniony, jeśli cena przełamie poziom 134,45. Patrząc na wzór Stochastic na horyzoncie czasowym H1, H4, uważam, że wariant niedźwiedziowaty jest bardziej prawdopodobny.

  8. #28
    6 Załącznik (y) Moje konto znacznie spadło dziś rano, ponieważ straciłem kierunek rynku. Dopiero potem zrobiłem to, co powinienem zrobić wcześniej
    Przyjrzyj się wykresowi EURUSD 4H. Istnieje uformowany 3-falowy wzorzec, cena nie zmieniła się wyżej niż poprzedni maksymalny poziom, więc możliwe są zarówno zwyżkowe, jak i niedźwiedziowskie poglądy w średnim okresie. Dołączyłem dwie tabele wyjaśniające moją liczbę fal w niższych ramach czasowych. To tylko argument przemawiający za moim punktem widzenia. Jeśli spojrzysz na zwyżkowe fale, począwszy od 17.Aug, możesz zobaczyć również 3 fale, ta ostatnia kończy się właśnie w tej chwili. Trudno powiedzieć dokładnie, czy cena rozwinie się w zwyżkę. Jeśli chodzi o mnie, szukam niektórych pestek sprzedających UE. Jestem pewien, że zobaczymy falę niedźwiedziową, ponieważ prawdopodobnie zacznie się poprawianie fali 3.






  9. #29
    1 Załącznik (y) Kilka godzin przed zamknięciem rynku widzieliśmy początek słabego ruchu na UE. Mam tendencję do myślenia, że ​​cena osiągnie co najmniej poziom 1,4265, czyli minimalny poziom zniesienia Fibo dla fali 3 (mówiąc o wykresach, proszę, spójrz na mój poprzedni wpis) na cogodzinny TF. Jeśli UE wznawia ruch zwyżkowy wcześniej niż osiągnie ten poziom, wskaże, że fala [v] z 3 została rozszerzona. Ale ten scenariusz jest mało prawdopodobny, teraz wierzę więcej w nadchodzącą falę niedźwiedzi 5 na wykresie 4H. UE nie dotknęła jeszcze minimalnego poziomu powrotu Fibo na wykresie dziennym (około 1,37). Jeśli dojdzie do zera, okaże się, że 5-ta zwyżkowa fala na 1D UE nie została ukończona.

  10. #30
    3 Załącznik (y) Wykres dzienny: Kabel działa w trybie binarnym od końca stycznia 2009 r. Jeśli moja liczba fal jest poprawna, jesteśmy na fali zwyżkowej [v] z (5) z 3, która zakończy silny byczy impuls od 11 marca. Wykres 4H1H: fale [i] i [iii] mają praktycznie identyczną długość pip, [iii] jest nieco dłuższy. Niedźwiedzi ruch z 5.Aug ma 3-falowy wzór, który udowadnia mój scenariusz tworzenia fali [v]. Myślę, że zwyżkowy 5-falowy wzór (17-21.Aug, którego piąta fala jest najkrótsza) może być pierwszym impulsem fali [v]. Po przeanalizowaniu GU nie jestem pewien co do EurUsd. Możliwe, że instrumenty będą wybierały różne kierunki w ciągu następnych 2 tygodni, ale nie sądzę, że to prawdopodobne. Uparty schemat na GU jest dla mnie oczywisty, myślę, że spróbuję go wymienić w przyszłym tygodniu. Co zrobić z UE to dla mnie otwarte pytanie, mam zamiar obejrzeć na poziomach 1.441 i 1.445.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.