Rao Journal: Elliott Wave Analysis - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Rao Journal: Elliott Wave Analysis

  1. #11
    2 Załącznik (-i) Dzień dobry! Kiedy spałem, zamknięto inną dochodową pozycję. Co więcej, narysowany przeze mnie wzór jest nadal aktualny. Fala (5) z 3 jest rozwinięta, to już jest jasne. Nawet pierwsza jego część dotknęła mojego poziomu TP. Jeśli moja liczba fal jest właściwa, EJ obniży się, gdzieś pomiędzy 136.45 a 25. Kolejne zlecenie sprzedaży składam z SL powyżej 137,27. Następnie należy wprowadzić korektę fali 3. Może to nie będzie korekta, a zobaczymy kolejny max, ale dzisiaj mam uparty błąd w moim wzorze EJ.



  2. #12
    3 Załącznik (-i) Cóż, nie miałem racji i popełniłem błąd liczenia fal w ostatniej bessie. Wątpię, a wątpliwości nie były bezsensowne. Połowa mojej pozycji została zamknięta przez SL, druga część zamknąłem ręcznie później z 6 pipsami. Waham się również w analizowaniu ostatniego hossy. Można go interpretować jako konstrukcję 3-falową lub 5-falową, oznaczając strefę, gdy pytanie pojawiło się z kolorową elipsą na wykresie. Jeśli spojrzymy na sytuację z dłuższego czasu, możemy zauważyć różne warianty kolejnego ruchu. Jak pamiętacie, mamy szansę, że EJ powróci na swój poprzedni maksymalny poziom na dziennym wykresie, czyli 139,24 wartości. W tej chwili EJ nie jest dla mnie jasne. Kontynuacja trendu spadkowego zostanie udowodniona dopiero po przełamaniu 136,46 poziomu.



  3. #13
    1 Załącznik (y) Huh, piąta fala jest na swojej drodze. W chwili, gdy tworzy się trzecia jego część, oznacza to, że po korekcie powinniśmy być gotowi na kolejny ruch w dół.

  4. #14
    1 Załącznik (y) Jak widzę, cz fala formuje się, po piątej fali czekam na dobrą korektę tego niedźwiedzia posunięcia.

  5. #15
    2 Załącznik (y) Mój wzór sprawdził się podczas azjatyckiej sesji. Teraz wydaje mi się, że ostatnia fala niedźwiedzi w tym impulsie jest już prawie zakończona, więc spróbuję zrobić kilka pipsów z korektą, aby przejść do góry.


  6. #16
    2 Attachment (s) Cóż, ostateczna fala niedźwiedzia była silniejsza niż się spodziewałem. Ale za godzinę ceny udało się znaleźć dno i rozpocząć ruch w górę. Zamknąłem moje zamówienia zakupu, które umieściłem kilka godzin temu @ 135,07. Teraz EJ jest w trybie korekcji do pierwszej fali zwyżkowej. Planuję złożyć zlecenia kupna ponownie, gdy cena dotknie poziomów zniesienia Fibo. Mój początkowy cel to 135,85


  7. #17
    Silny ruch w górę jest już na drodze Trudno opisać ten ruch falami, jak widzę, to wciąż pierwsza fala do góry. W ciągu 4 godzin rynek będzie bum-bum-pow przez Bernanke, myślę, że zobaczymy niedźwiedzi ruch na listach przebojów, ponieważ przywódca Fed ma optymistyczne prognozy.

  8. #18
    2 Załącznik (y) Widzę na idealnej strukturze 5 fal w UE. Analizując z punktu widzenia teorii Elliotta, powinniśmy poczekać na korektę na dół.


  9. #19
    1 Załącznik (y) Mój wzór sprawdził się 7 minut po tym, jak napisałem poprzedni post. Wydałem polecenie kupna w UE, czekając na trzecią falę do góry. Mój SL jest poniżej 1.4088

  10. #20
    1 Załącznik (y) Wydaje się, że trzecia fala na UE została zakończona. Myślę, że ruch spadkowy będzie kontynuowany, a przynajmniej się powtórzy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.