Uczenie się od nieudanych transakcji Mouteki - wyszukiwanie filtrów ... - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Uczenie się od nieudanych transakcji Mouteki - wyszukiwanie filtrów ...

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Masz rację MNFX, to oryginalny system Mouteki. Tutaj staramy się znaleźć odpowiednie filtry, aby wyciąć złe transakcje i obniżyć y, to wszystko.
    Rozumiem i jestem na pokładzie, aby znaleźć odpowiednie filtry. Chciałbym również wiedzieć i dowiedzieć się, jakie są filtry Mouteki'ego. Mając to na uwadze, uważam, że my, jako handlowcy, czasami musimy być zmuszeni do znalezienia własnej metody lub zmiany innej metody (systemu Mouteki), aby w pełni wykorzystać jej własne style handlowe. W każdym razie, czekam na znalezienie filtrów, pamiętając, że podstawą jest akcja cenowa.

  2. #12
    Nic, próbując zrobić coś lepszego, ale tak naprawdę, ile pipsów próbujesz zrobić? Po drugie możesz tylko stwierdzić, czy coś działa z czasem ... Jeśli będziesz ciągle się zmieniać, nigdy się nie dowiesz, czy zadziałało, czy nie. Handluje się wahadłowo, a co za tym idzie większe lub większe postoje ... Żadne ciało nie chce stracić i myślę, że system mouteki jest wart sprawdzenia, ale myślę, że trzeba dać mu trochę czasu. jeśli myślisz, że znalazłeś Graala i zaczniesz robić 1000 pipsów miesięcznie i miesięcznie. Mam wiadomość dla ciebie, że mouteki nigdy nie zrobiłby pierwszego postu, gdy był zajęty, siedział na plaży, robiąc kilka promieni ... ponieważ system jest całkiem prosty i po prostu zapłaciłbym małpce, żeby usiadła i zamieniła to na cały dzień dla mnie ... tylko moje myśli ... turbo
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rozumiem i jestem na pokładzie, aby znaleźć odpowiednie filtry. Chciałbym również wiedzieć i dowiedzieć się, jakie są filtry Mouteki'ego. Mając to na uwadze, uważam, że my, jako handlowcy, czasami musimy być zmuszeni do znalezienia własnej metody lub zmiany innej metody (systemu Mouteki), aby w pełni wykorzystać jej własne style handlowe. W każdym razie, czekam na znalezienie filtrów, pamiętając, że podstawą jest akcja cenowa.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rozumiem i jestem na pokładzie, aby znaleźć odpowiednie filtry. Chciałbym również wiedzieć i dowiedzieć się, jakie są filtry Mouteki'ego. Mając to na uwadze, uważam, że my, jako handlowcy, czasami musimy być zmuszeni do znalezienia własnej metody lub zmiany innej metody (systemu Mouteki), aby w pełni wykorzystać jej własne style handlowe. W każdym razie, czekam na znalezienie filtrów, pamiętając, że podstawą jest akcja cenowa.

  3. #13
    Dzięki, Horace, właśnie wyjaśniłeś mi coś ... Co na imię brzmi to niebieskie x poniżej świecy po prawej stronie świecy wybuchowej ... Teraz zdaję sobie sprawę, że symbol x nie oznacza żadnej wymiany, ponieważ niska nie jest niższa niż Breakout Candle ... DZIĘKI Uruchamiam Moutaki EA na koncie demo i nigdy nie zabrakło GU-a, więc filtr nie jest już częścią EA. Czy to oznacza, że ​​EA już wie, że nie chce zawrzeć transakcji? Dzięki, Sanchez
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...

  4. #14
    Tak, to prawda, jeśli podążasz za systemem dokładnie, jak został zaprojektowany. Myślę jednak, że plakat oznacza, że ​​jeśli chcesz być bardzo konserwatywny, możesz poczekać na ukończoną świecę po przeciwnej stronie linii popytu, która jest nie dotykając, a następnie otwierając handel, widząc otwartą świecę, znajduje się na południowej stronie linii popytu. Dla mnie ma to sens. Nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie miałby być i odwraca się przeciwko twojej pozycji Sanchez
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom

  5. #15
    Chcę Ci też podziękować Daerusowi, że praca nad filtrami w drugim wątku była niesamowita! Dobry człowieku. Wspólnie wymyślimy metodę zabójcy. najlepiej, HK
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Dobra nitka, którą zacząłeś tutaj, ponieważ myślę, że musimy zacząć szukać dodatkowych filtrów (najlepiej opartych na cenach - nie opóźniających wskaźników). Filtr, o którym wspomniałeś, jest świetnym filtrem w połączeniu z Mouteki, według mnie. Nie jest to jedyny czas, który powstrzymałby nas od fałszywej przerwy. Jeśli w rzeczywistości nie jest to fałszywa przerwa, zawsze możemy ponownie wejść do następnej przerwy TL.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Dobra nitka, którą zacząłeś tutaj, ponieważ myślę, że musimy zacząć szukać dodatkowych filtrów (najlepiej opartych na cenach - nie opóźniających wskaźników). Filtr, o którym wspomniałeś, jest świetnym filtrem w połączeniu z Mouteki, według mnie. Nie jest to jedyny czas, który powstrzymałby nas od fałszywej przerwy. Jeśli w rzeczywistości nie jest to fałszywa przerwa, zawsze możemy ponownie wejść do następnej przerwy TL.

  6. #16
    Bez obaw Sanchez!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki, Horace, właśnie wyjaśniłeś mi coś ... Co na imię brzmi to niebieskie x poniżej świecy po prawej stronie świecy wybuchowej ... Teraz zdaję sobie sprawę, że symbol x nie oznacza żadnej wymiany, ponieważ niska nie jest niższa niż Breakout Candle ... DZIĘKI Uruchamiam Moutaki EA na koncie demo i nigdy nie zabrakło GU-a, więc filtr nie jest już częścią EA. Czy to oznacza, że ​​EA już wie, że nie chce zawrzeć transakcji? Dzięki, Sanchez
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki, Horace, właśnie wyjaśniłeś mi coś ... Co na imię brzmi to niebieskie x poniżej świecy po prawej stronie świecy wybuchowej ... Teraz zdaję sobie sprawę, że symbol x nie oznacza żadnej wymiany, ponieważ niska nie jest niższa niż Breakout Candle ... DZIĘKI Uruchamiam Moutaki EA na koncie demo i nigdy nie zabrakło GU-a, więc filtr nie jest już częścią EA. Czy to oznacza, że ​​EA już wie, że nie chce zawrzeć transakcji? Dzięki, Sanchez

  7. #17
    Muszę powiedzieć, że ława przysięgłych nadal jest nieczynna. Prawdopodobnie nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie był zamierzony i obraca się przeciwko twojej pozycji, ale ja robię poszukaj, aby zobaczyć, jakie będą wyniki w 30 dni, ponieważ jestem pewien, że będziesz śledzić, czy zrobiłeś oba .. i jeśli używasz demo, aby rozpocząć wpowinieneś po prostu uruchomić na dema. turbo
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, to prawda, jeśli podążasz za systemem dokładnie, jak został zaprojektowany. Myślę jednak, że plakat oznacza, że ​​jeśli chcesz być bardzo konserwatywny, możesz poczekać na ukończoną świecę po przeciwnej stronie linii popytu, która jest nie dotykając, a następnie otwierając handel, widząc otwartą świecę, znajduje się na południowej stronie linii popytu. Dla mnie ma to sens. Nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie miałby być i odwraca się przeciwko twojej pozycji Sanchez
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, to prawda, jeśli podążasz za systemem dokładnie, jak został zaprojektowany. Myślę jednak, że plakat oznacza, że ​​jeśli chcesz być bardzo konserwatywny, możesz poczekać na ukończoną świecę po przeciwnej stronie linii popytu, która jest nie dotykając, a następnie otwierając handel, widząc otwartą świecę, znajduje się na południowej stronie linii popytu. Dla mnie ma to sens. Nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie miałby być i odwraca się przeciwko twojej pozycji Sanchez

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom
    Och, przewyższając ... teraz jest to lepszy wybór słów. Lol
    Tak, jestem skłonny się zgodzić.

  9. #19
    1 Załącznik (-i) Myślę, że to dobry pomysł, aby szukać filtrów. z tym filtrem, który został opisany w pierwszym poście, uniknąłbym tych , które miałem wczoraj.

  10. #20
    1 Załącznik (y) do innych handlowych (których można było uniknąć za pomocą tego filtra)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.