Bez handlu naprężeniami
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Bez handlu naprężeniami

  1. #1
    Jeśli jesteś nerwowym handlarzem jak ja, żaden system na świecie nie będzie dla ciebie działał. Jednak pracowałem nad systemem, który próbowali inni i wygląda na to, że działa.

    Po pierwsze, nieumiejętność handlowania dużymi pieniędzmi, jeśli jesteś nerwowym handlarzem. Zapomnij o tym, że cały dzień siedzisz przed ekranem. Zapomnij o nowościach. Zapomnij o średnich ruchomych. Wystarczy spojrzeć na długoterminowy trend. Pomyśl o podstawach.

    Przykład, widzimy, że funtdolar jest bardzo zwyżkowy i prawdopodobnie zawsze będzie w ten sposób. Jeśli spojrzysz na wykres 2-5 lat, zobaczysz, o czym mówię. Biorąc to pod uwagę, dlaczego nie po prostu wyciąć swoje inwestycje dolarów na ułamki i iść długo na spadki (100 pipsów lub więcej). Jeśli znowu spadnie, kup więcej i tak dalej. Powinieneś nawet zaplanować zanurzenie z pierwotnego wpisu 400-500 pipsów. Jeśli znacząco obniżysz swoje kwoty, taka a powinna nadal pozwalać ci spać w nocy.
    Kiedy więc sprzedajesz? Sprzedaję, gdy mój ostatni zakup wynosi 50-100. Nie będziesz bogaty robiąc to ... jeszcze. Jednak gdy zobaczysz, że działa on dla ciebie i zyskujesz pewność systemu, możesz zacząć myśleć o większych liczbach. Próbowałem handlu papierami z większą liczbą, ale cały czas musiałem siedzieć przy komputerze. Bardzo męczący i bardzo stresujący. Zawsze miał y i oczywiście miał pewne wygrane. Ale znowu, jako nerwowy emocjonalny przedsiębiorca, y naprawdę mi się udało.

    Używam tego systemu przez około 6 miesięcy i nie odnotowałem jeszcze y. Jasne, musiałem przez jakiś czas siedzieć na wymianie, aż okazało się, że jest to możliwe przez około 3 tygodnie, ale byłem w stanie utrzymać, ponieważ kwoty nie były zbyt duże. Zrobili to razem, ponieważ kupowałem coraz więcej, ale dlatego musisz handlować BARDZO niewielkimi kwotami, dopóki nie poczujesz się na siłach. Niedawno włożyłem więcej pieniędzy na moje konto i czuję się z tego powodu cudownie. Podnoszę moje kwoty inwestycyjne (a nie kwoty Handlowe) i jestem bardzo spokojny o to. A jak wiadomo, jest to jeden z największych problemów: FEAR!
    Teraz brak lęku nie sprawia, że ​​robię głupie rzeczy. Nie mogę ci powiedzieć, ile razy, mimo że wiedziałem (a przynajmniej miałem dobre przeczucie), że funt znowu się podniesie, nadal bałem się, bo nie mogłem znieść negatywnych emocji i siedzieć tam, patrząc na to przez wiele godzin, a nawet minut. Spójrzmy prawdzie w oczy, funt jest bardzo niestabilny, łatwo można go zatrzymać za 20 pipsów. Więc przestałem starać się być dokładnym. Nadal kupuję na wsparcie i sprzedajemy na opór, ale te obszary to zazwyczaj główne obszary SR. Jeśli jesteś początkującym i nie możesz wybrać tych obszarów, nie rób tego. Poczekaj tylko do końca dnia handlowego i kupuj tylko, jeśli spadł o 100 lub więcej pipsów. KUP NISKIE, SPRZEDAJCIE SIĘ! To proste.

    Dolna linia

  2. #2
    Cześć, już robię coś takiego dla mojego koszyka. Powinieneś używać tylko par pozytywnych, inaczej będziesz musiał zapłacić ... Pozdrawiam -

  3. #3
    prawie zapomnę o tej metodzie .. Czytam ją gdzieś wcześniej .. ale nie jestem pewien, czy szczegóły mogą współdzielić twoje zarządzanie pieniędzmi.

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli jesteś nerwowym handlarzem jak ja, żaden system na świecie nie będzie dla ciebie działał. Jednak pracowałem nad systemem, który próbowali inni i wygląda na to, że działa. Po pierwsze, nieumiejętność handlowania dużymi pieniędzmi, jeśli jesteś nerwowym handlarzem. Zapomnij o tym, że cały dzień siedzisz przed ekranem. Zapomnij o nowościach. Zapomnij o średnich ruchomych. Wystarczy spojrzeć na długoterminowy trend. Pomyśl o podstawach. Przykład, widzimy, że funtdolar jest bardzo zwyżkowy i prawdopodobnie zawsze będzie w ten sposób. Jeśli spojrzysz na wykres 2-5 lat, zobaczysz, o czym mówię. Biorąc to pod uwagę, dlaczego nie po prostu wyciąć swoje inwestycje dolarów na ułamki i iść długo na spadki (100 pipsów lub więcej). Jeśli znowu spadnie, kup więcej i tak dalej. Powinieneś nawet zaplanować zanurzenie z pierwotnego wpisu 400-500 pipsów. Jeśli znacząco obniżysz swoje kwoty, taka a powinna nadal pozwalać ci spać w nocy. Kiedy więc sprzedajesz? Sprzedaję, gdy mój ostatni zakup wynosi 50-100. Nie będziesz bogaty robiąc to ... jeszcze. Jednak gdy zobaczysz, że działa on dla ciebie i zyskujesz pewność systemu, możesz zacząć myśleć o większych liczbach. Próbowałem handlu papierami z większą liczbą, ale cały czas musiałem siedzieć przy komputerze. Bardzo męczący i bardzo stresujący. Zawsze miał y i oczywiście miał pewne wygrane. Ale znowu, jako nerwowy emocjonalny przedsiębiorca, y naprawdę mi się udało. Używam tego systemu przez około 6 miesięcy i nie odnotowałem jeszcze y. Jasne, musiałem przez jakiś czas siedzieć na wymianie, aż okazało się, że jest to możliwe przez około 3 tygodnie, ale byłem w stanie utrzymać, ponieważ kwoty nie były zbyt duże. Zrobili to razem, ponieważ kupowałem coraz więcej, ale dlatego musisz handlować BARDZO niewielkimi kwotami, dopóki nie poczujesz się na siłach. Niedawno włożyłem więcej pieniędzy na moje konto i czuję się z tego powodu cudownie. Podnoszę moje kwoty inwestycyjne (a nie kwoty Handlowe) i jestem bardzo spokojny o to. A jak wiadomo, jest to jeden z największych problemów: FEAR! Teraz brak lęku nie sprawia, że ​​robię głupie rzeczy. Nie mogę ci powiedzieć, ile razy, mimo że wiedziałem (a przynajmniej miałem dobre przeczucie), że funt znowu się podniesie, nadal bałem się, bo nie mogłem znieść negatywnych emocji i siedzieć tam, patrząc na to przez wiele godzin, a nawet minut. Spójrzmy prawdzie w oczy, funt jest bardzo niestabilny, łatwo można go zatrzymać za 20 pipsów. Więc przestałem starać się być dokładnym. Nadal kupuję na wsparcie i sprzedajemy na opór, ale te obszary to zazwyczaj główne obszary SR. Jeśli jesteś początkującym i nie możesz wybrać tych obszarów, nie rób tego. Poczekaj tylko do końca dnia handlowego i kupuj tylko, jeśli spadł o 100 lub więcej pipsów. KUP NISKIE, SPRZEDAJCIE SIĘ! To proste. Dolna linia
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli jesteś nerwowym handlarzem jak ja, żaden system na świecie nie będzie dla ciebie działał. Jednak pracowałem nad systemem, który próbowali inni i wygląda na to, że działa. Po pierwsze, nieumiejętność handlowania dużymi pieniędzmi, jeśli jesteś nerwowym handlarzem. Zapomnij o tym, że cały dzień siedzisz przed ekranem. Zapomnij o nowościach. Zapomnij o średnich ruchomych. Wystarczy spojrzeć na długoterminowy trend. Pomyśl o podstawach. Przykład, widzimy, że funtdolar jest bardzo zwyżkowy i prawdopodobnie zawsze będzie w ten sposób. Jeśli spojrzysz na wykres 2-5 lat, zobaczysz, o czym mówię. Biorąc to pod uwagę, dlaczego nie po prostu wyciąć swoje inwestycje dolarów na ułamki i iść długo na spadki (100 pipsów lub więcej). Jeśli znowu spadnie, kup więcej i tak dalej. Powinieneś nawet zaplanować zanurzenie z pierwotnego wpisu 400-500 pipsów. Jeśli znacząco obniżysz swoje kwoty, taka a powinna nadal pozwalać ci spać w nocy. Kiedy więc sprzedajesz? Sprzedaję, gdy mój ostatni zakup wynosi 50-100. Nie będziesz bogaty robiąc to ... jeszcze. Jednak gdy zobaczysz, że działa on dla ciebie i zyskujesz pewność systemu, możesz zacząć myśleć o większych liczbach. Próbowałem handlu papierami z większą liczbą, ale cały czas musiałem siedzieć przy komputerze. Bardzo męczący i bardzo stresujący. Zawsze miał y i oczywiście miał pewne wygrane. Ale znowu, jako nerwowy emocjonalny przedsiębiorca, y naprawdę mi się udało. Używam tego systemu przez około 6 miesięcy i nie odnotowałem jeszcze y. Jasne, musiałem przez jakiś czas siedzieć na wymianie, aż okazało się, że jest to możliwe przez około 3 tygodnie, ale byłem w stanie utrzymać, ponieważ kwoty nie były zbyt duże. Zrobili to razem, ponieważ kupowałem coraz więcej, ale dlatego musisz handlować BARDZO niewielkimi kwotami, dopóki nie poczujesz się na siłach. Niedawno włożyłem więcej pieniędzy na moje konto i czuję się z tego powodu cudownie. Podnoszę moje kwoty inwestycyjne (a nie kwoty Handlowe) i jestem bardzo spokojny o to. A jak wiadomo, jest to jeden z największych problemów: FEAR! Teraz brak lęku nie sprawia, że ​​robię głupie rzeczy. Nie mogę ci powiedzieć, ile razy, mimo że wiedziałem (a przynajmniej miałem dobre przeczucie), że funt znowu się podniesie, nadal bałem się, bo nie mogłem znieść negatywnych emocji i siedzieć tam, patrząc na to przez wiele godzin, a nawet minut. Spójrzmy prawdzie w oczy, funt jest bardzo niestabilny, łatwo można go zatrzymać za 20 pipsów. Więc przestałem starać się być dokładnym. Nadal kupuję na wsparcie i sprzedajemy na opór, ale te obszary to zazwyczaj główne obszary SR. Jeśli jesteś początkującym i nie możesz wybrać tych obszarów, nie rób tego. Poczekaj tylko do końca dnia handlowego i kupuj tylko, jeśli spadł o 100 lub więcej pipsów. KUP NISKIE, SPRZEDAJCIE SIĘ! To proste. Dolna linia

  4. #4
    Powiedzmy, że zazwyczaj kupujesz jedną standardową lotkę, a każdy pips jest wart 10,00 dolarów USA. W tym systemie musisz kupić mniej. Zacznij kupować 1,00 pipsów. Jeśli spadnie o 100 pipsów, kup kolejną partię 1,00 pipsów. Tylko upewnij się, że wybierasz ogólny długoterminowy trend kierunkowy. Nie możesz iść długo, potem krótko, potem długo, a potem krótko. Po prostu pozostań w długoterminowym kierunku. Jeśli twoja pierwsza partia przy użyciu pipsów 1.00 dolara zaczyna się podnosić, pozostań w handlu. Twój cel zysku nie powinien być mniejszy niż 50 pipsów. Na krótką metę możesz poczuć jego niewielkie pieniądze, ale na dłuższą metę to się zsumuje, a zobaczysz, że będzie to jak handel z większymi kwotami, ale bez dziennych i emocjonalnych .

  5. #5
    dzięki za radę. jeszcze jedno pytanie ... jeśli spadnie o kolejne 100 pipsów po pierwszych 100 pipsów ... czy trzeba kupić 2,00 pipsów w prawo?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powiedzmy, że zazwyczaj kupujesz jedną standardową lotkę, a każdy pips jest wart 10,00 dolarów USA. W tym systemie musisz kupić mniej. Zacznij kupować 1,00 pipsów. Jeśli spadnie o 100 pipsów, kup kolejną partię 1,00 pipsów. Tylko upewnij się, że wybierasz ogólny długoterminowy trend kierunkowy. Nie możesz iść długo, potem krótko, potem długo, a potem krótko. Po prostu pozostań w długoterminowym kierunku. Jeśli twoja pierwsza partia przy użyciu pipsów 1.00 dolara zaczyna się podnosić, pozostań w handlu. Twój cel zysku nie powinien być mniejszy niż 50 pipsów. Na krótką metę możesz poczuć jego niewielkie pieniądze, ale na dłuższą metę to się zsumuje, a zobaczysz, że będzie to jak handel z większymi kwotami, ale bez dziennych i emocjonalnych .
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powiedzmy, że zazwyczaj kupujesz jedną standardową lotkę, a każdy pips jest wart 10,00 dolarów USA. W tym systemie musisz kupić mniej. Zacznij kupować 1,00 pipsów. Jeśli spadnie o 100 pipsów, kup kolejną partię 1,00 pipsów. Tylko upewnij się, że wybierasz ogólny długoterminowy trend kierunkowy. Nie możesz iść długo, potem krótko, potem długo, a potem krótko. Po prostu pozostań w długoterminowym kierunku. Jeśli twoja pierwsza partia przy użyciu pipsów 1.00 dolara zaczyna się podnosić, pozostań w handlu. Twój cel zysku nie powinien być mniejszy niż 50 pipsów. Na krótką metę możesz poczuć jego niewielkie pieniądze, ale na dłuższą metę to się zsumuje, a zobaczysz, że będzie to jak handel z większymi kwotami, ale bez dziennych i emocjonalnych .

  6. #6
    Cześć, tak, to naprawdę dobry system. Przeczytałem o tym systemie kilka miesięcy temu w książce pt. Obserwacja ptaków w lwowskim kraju przez Dirk du Toit (vel DrForex).

  7. #7
    Jest to świetny system i prawdopodobnie można uzyskać większy zwrot niż jakiekolwiek fundusze inwestycyjne lub inwestycje oferowane na Wall Street. Problem polega na tym, że tak wielu inwestorów jest wciągniętych w myślenie na rynku forex, że powinni oni dokonywać 20-40% zwrotów każdego miesiąca i przechodzić takie systemy, ponieważ uważają, że nie jest wystarczająco opłacalna. Szkoda, że ​​zdmuchną rachunki za mniej niż rok, a potem dojdą do wniosku, że to proste, inteligentne systemy, które wygrają w dłuższej perspektywie.

  8. #8
    patrząc na poprzednie posty i liczbę postów, jakie każdy z plakatów już ma, domyślam się, że ten temat jest pułapką ze strony brokerów, aby wsiąść w nowe szorty USD na szczycie i przekonać ich, aby wciąż skracali USD, podczas gdy on idzie w górę, wygląda na to, Buttom dla USD i będziemy mieć co najmniej 2 lata rajdu USD, papier zyskuje szorty USD z ostatnich 2 lat musi się materializować w prawdziwe zyski

  9. #9
    Kto wie. Zgadnij, dlaczego to nazywa spekulacje.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dzięki za radę. jeszcze jedno pytanie ... jeśli spadnie o kolejne 100 pipsów po pierwszych 100 pipsach ... czy trzeba kupić 2,00 pipsów w prawo?
    Nie, nie podwajaj się. Po prostu kup taką samą kwotę. Kiedy ten zakup jest w strefie zysku co najmniej 50 pipsów, sprzedaj go, lub, z pewnością, możesz umieścić w stop loss może 10 pipsów poniżej. Jednak za każdym razem, gdy to robię, zwykle się zatrzymuję. Ponieważ przestałem używać przystanków, rzadko zdarza mi się mówić, wow, cieszę się, że miałem przerwę. Oni seeya, oni getya.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.