Bez handlu naprężeniami - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Bez handlu naprężeniami

  1. #11
    Nie, nie jestem pośrednikiem. Ale aby udowodnić, czym jest długoterminowy trend, spójrz na wykres 5-letni. Pewnie, możemy być na wysokim poziomie i może to trochę poprawić ... może nawet do 1,95, ale na pewno nie można się kłócić z tym wykresem.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    patrząc na poprzednie posty i liczbę postów, jakie każdy z plakatów już ma, domyślam się, że ten temat jest pułapką ze strony brokerów, aby wsiąść w nowe szorty USD na szczycie i przekonać ich, aby wciąż skracali USD, podczas gdy on idzie w górę, wygląda na to, Buttom dla USD i będziemy mieć co najmniej 2 lata rajdu USD, papier zyskuje szorty USD z ostatnich 2 lat musi się materializować w prawdziwe zyski
    Błagam, żebyś różnił się, nie zamieszczam ani tyle, ani pośrednika, ale używam tej egii. Jeśli chodzi o mnie, handel śróddzienny to ziemia niczyja na wszystkich rynkach, nie tylko na rynku Forex. Jedyna chwila, w której zejdę w czasie, to ogłoszenia o posiłkach. Do każdego z nich. Do każdego, kto jest opłacalny na wykresach 5-30 minut, moje czapki do nich. Wszystko zależy od mojej osobowości w mojej opinii. Lubię wymieniać się bezstresowo i uwielbiam umieszczać je po 00:00 GMT. Wolę jene krzyże. Sprawdziło się to dla mnie

  3. #13
    Dziękuję za udostępnienie BGlenn. Zastanawiałem się, na jakie ramy czasu patrzysz. Zakładam, że codziennie, raz w tygodniu. Czy masz jakiś rodzaj stop loss na katastrofalne załamanie trendu. Nie ślepo podążałbym za kupnem 1200 pipsów. Jestem całkiem nowy w tym (FOREX), choć handluję już od kilku lat. Nie jestem dobry w handlu krótkoterminowym. Nawet jeśli mam rację, jestem zbyt zdenerwowany, by dobrze się bawić. Dlatego lubię forex-instant, tyle dobrych pomysłów. Czasem za dużo! Czuję się trochę przytłoczony. Dziękuję za poświęcony czas, Tom

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Błagam, żebyś różnił się, nie zamieszczam ani tyle, ani pośrednika, ale używam tej egii. Jeśli chodzi o mnie, handel śróddzienny to ziemia niczyja na wszystkich rynkach, nie tylko na rynku Forex. Jedyna chwila, w której zejdę w czasie, to ogłoszenia o posiłkach. Do każdego z nich. Do każdego, kto jest opłacalny na wykresach 5-30 minut, moje czapki do nich. Wszystko zależy od mojej osobowości w mojej opinii. Lubię wymieniać się bezstresowo i uwielbiam umieszczać je po 00:00 GMT. Wolę jene krzyże. Sprawdziło się to dla mnie
    w jakim czasie polecasz wymianę?

  5. #15
    1 Załącznik (s) BGlenn, Enclosed znajdziesz EA, który został zakodowany przez Ben Nachtrieba, który jest podobny do twojej egii. Różnica polega na tym, że EA otworzy i zamknie transakcje o określonej godzinie, dwie godziny (19:00 GMT lub czas IBFX) przed dokonaniem wymiany. EA otworzy tylko transakcje kupna, została zakodowana dla GBPJPY, jeśli w określonym czasie początkowe zamówienie wynosi -100 pipsów. Następnego dnia EA sprawdzi w określonym czasie, czy handel jest pozytywny, czy jest -100 lub większy. Jeśli -100 lub więcej, otworzy transakcję, jeśli 1 lub więcej, zamknie transakcje. Proszę, spróbuj i daj mi znać, co myślisz. EA otrzymała wezwanie do uzupełnienia depozytu w ostatnim odprężeniu, ale doszło do tego w lutym. EA potrzebuje lepszego MM. Jednym z pomysłów jest zabezpieczenie wszystkich otwartych transakcji sprzedażą GBPJPY po jednorazowym zyskach = -20% konta. Gdy osiągniesz zysk, natychmiast zamknij wszystkie transakcje i rozpocznij od nowa. EA jest skonfigurowany do uruchomienia na 1 000,00 mini koncie (IBFX), z 0,02 mikro partii.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli jesteś nerwowym handlarzem jak ja, żaden system na świecie nie będzie dla ciebie działał. Jednak pracowałem nad systemem, który próbowali inni i wygląda na to, że działa. Po pierwsze, nieumiejętność handlowania dużymi pieniędzmi, jeśli jesteś nerwowym handlarzem. Zapomnij o tym, że cały dzień siedzisz przed ekranem. Zapomnij o nowościach. Zapomnij o średnich ruchomych. Wystarczy spojrzeć na długoterminowy trend. Pomyśl o podstawach. Przykład, widzimy, że funtdolar jest bardzo zwyżkowy i prawdopodobnie zawsze będzie w ten sposób. Jeśli spojrzysz na wykres 2-5 lat, zobaczysz, o czym mówię. Biorąc to pod uwagę, dlaczego nie po prostu wyciąć swoje inwestycje dolarów na ułamki i iść długo na spadki (100 pipsów lub więcej). Jeśli znowu spadnie, kup więcej i tak dalej. Powinieneś nawet zaplanować zanurzenie z pierwotnego wpisu 400-500 pipsów. Jeśli znacząco obniżysz swoje kwoty, taka a powinna nadal pozwalać ci spać w nocy. Kiedy więc sprzedajesz? Sprzedaję, gdy mój ostatni zakup wynosi 50-100. Nie będziesz bogaty robiąc to ... jeszcze. Jednak gdy zobaczysz, że działa on dla ciebie i zyskujesz pewność systemu, możesz zacząć myśleć o większych liczbach. Próbowałem handlu papierami z większą liczbą, ale cały czas musiałem siedzieć przy komputerze. Bardzo męczący i bardzo stresujący. Zawsze miał y i oczywiście miał pewne wygrane. Ale znowu, jako nerwowy emocjonalny przedsiębiorca, y naprawdę mi się udało. Używam tego systemu przez około 6 miesięcy i nie odnotowałem jeszcze y. Jasne, musiałem przez jakiś czas siedzieć na wymianie, aż okazało się, że jest to możliwe przez około 3 tygodnie, ale byłem w stanie utrzymać, ponieważ kwoty nie były zbyt duże. Zrobili to razem, ponieważ kupowałem coraz więcej, ale dlatego musisz handlować BARDZO niewielkimi kwotami, dopóki nie poczujesz się na siłach. Niedawno włożyłem więcej pieniędzy na moje konto i czuję się z tego powodu cudownie. Podnoszę moje kwoty inwestycyjne (a nie kwoty Handlowe) i jestem bardzo spokojny o to. A jak wiadomo, jest to jeden z największych problemów: FEAR! Teraz brak lęku nie sprawia, że ​​robię głupie rzeczy. Nie mogę ci powiedzieć, ile razy, mimo że wiedziałem (a przynajmniej miałem dobre przeczucie), że funt znowu się podniesie, nadal bałem się, bo nie mogłem znieść negatywnych emocji i siedzieć tam, patrząc na to przez wiele godzin, a nawet minut. Spójrzmy prawdzie w oczy, funt jest bardzo niestabilny, łatwo można go zatrzymać za 20 pipsów. Więc przestałem starać się być dokładnym. Nadal kupuję na wsparcie i sprzedajemy na opór, ale te obszary to zazwyczaj główne obszary SR. Jeśli jesteś początkującym i nie możesz wybrać tych obszarów, nie rób tego. Poczekaj tylko do końca dnia handlowego i kupuj tylko, jeśli spadł o 100 lub więcej pipsów. KUP NISKIE, SPRZEDAJCIE SIĘ! To proste. Dolna linia
    https://www.forex-instant.com/attach...7734038095.mq4

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za udostępnienie BGlenn. Zastanawiałem się, na jakie ramy czasu patrzysz. Zakładam, że codziennie, raz w tygodniu. Czy masz jakiś rodzaj stop loss na katastrofalne załamanie trendu. Nie ślepo podążałbym za kupnem 1200 pipsów. Jestem całkiem nowy w tym (FOREX), choć handluję już od kilku lat. Nie jestem dobry w handlu krótkoterminowym. Nawet jeśli mam rację, jestem zbyt zdenerwowany, by dobrze się bawić. Dlatego lubię forex-instant, tyle dobrych pomysłów. Czasem za dużo! Czuję się trochę przytłoczony. Dziękuję za poświęcony czas, Tom
    Spojrzałem na 9/11. Nie mam teraz wykresów przede mną, ale jeśli dobrze zareaguję, funtdolar stracił 200-300 może 400. Potem odbił się w czasie marszu. Dzięki tej metodycznej metodzie inwestowania nie sprzedałbym się. Kupiłbym. Gdybym miał sporo pieniędzy na rynku, to tak, sprzedałbym to, co zrobiłem z moimi funduszami inwestycyjnymi. Oczywiście, wiesz, jak to się skończyło. Na razie myślę, że na dłuższą metę. Dopóki nie obstawiam farmy, jestem w porządku z jazdą w dół. Jestem pewien, że duże chłopaki wkrótce będą kupować na tych obniżonych poziomach, więc dlaczego nie czekać na nich.

  7. #17
    więc ... co się dzieje, gdy zmienia się długoterminowy trend i nie zdajesz sobie z tego sprawy, dopóki nie rozwalisz 75% swojego konta? jakie środki prewencyjne stosujesz, aby temu zapobiec?

  8. #18
    Handluję 1M EURJPY. Mam 3 EMA w typowej cenie. Gdy świecznik znajduje się całkowicie powyżej lub poniżej tej linii, kupuję lub sprzedaje. Używam konta 10K i handluję 12 mini partiami na raz. Mój cel to 5 pipsów, a ja łapię około 50 $ 4 lub 5 razy dziennie. Kiedy dostaję swój placek, 200 $ - 300 $ dziennie, zrezygnuję. Czasami handluję EURUSD i GBPUSD, ale EURJPY działa najlepiej dla mnie.

  9. #19
    Bhale, właśnie to powiedziałem. O opublikowanym systemie. Henyloc

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handluję 1M EURJPY. Mam 3 EMA w typowej cenie. Gdy świecznik znajduje się całkowicie powyżej lub poniżej tej linii, kupuję lub sprzedaje. Używam konta 10K i handluję 12 mini partiami na raz. Mój cel to 5 pipsów, a ja łapię około 50 $ 4 lub 5 razy dziennie. Kiedy dostaję swój placek, 200 $ - 300 $ dziennie, zrezygnuję. Czasami handluję EURUSD i GBPUSD, ale EURJPY działa najlepiej dla mnie.
    Bhale, Nie spuszczać ze swojego systemu, ale nie wydaje się logiczne, aby handlować z różnych powodów ... po pierwsze ... mówisz, że celujesz na 5 pestek, nawet jeśli miałeś 1: 1 RR, to nadal jesteś na dłuższą metę byłaby po przegranej stronie. Pomyśl o tym, ponieważ z powodu spreadu, gdy wchodzisz do handlu, jesteś już na minusie 2-3 pipsy, co oznacza, że ​​jeśli rynek przesunie się o 2-3 pipsy więcej zrobisz .. nawet jeśli pozwolisz, aby gra przebiegła o kolejne 5 pipsów przeciwko tobie, to za każdą przegraną spadniesz o 7-8 pipsów, a za każdego zwycięzcę otrzymujesz tylko wypłatę 5 pipsów ... to po drugie, bank może różnią się dobrze, po prostu kichaj, a rynek może przesunąć o kilka pipsów w górę lub w dół. To, na czym opierasz swoje transakcje, to przypadkowy szum na rynku, który na dłuższą metę jest całkowicie nieprzewidywalny. Pewnie, na silnie rozwijającym się rynku będziesz mógł złapać kilka dobrych pipsów (bardziej jeśli trzymasz go za więcej niż 5) .. ale po pewnym czasie twój system nie będzie posiadał własnego .. Nie mówię, że to zejdzie na dół ty, więc nie bierz tego w niewłaściwy sposób, ja tylko wyrażam swoją opinię

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.