niebieski system chłopiec - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: niebieski system chłopiec

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy myślicie, że ten jest wart EA? Ktoś, kto chce spróbować? Wygląda na bardzo opłacalne w testach backtestowych od innych, mam nadzieję, że będzie działać tak samo w testach przyszłościowych ... Pozdrawiam, M
    Drandycollings has already declared his help with automatic backtesting... Looks like he is trying to prepare some code - maybe even EA

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć na przykładowej mapie, której nie widzisz: heiken ashi, osma i tenkan-sen, ponieważ lubię mieć jak najmniej narzędzi na moim wykresie. Govinda_arrow.mq4 i Govinda_live.mq4 sprawdzają wszystkie warunki automatycznie, tak naprawdę nie ma potrzeby posiadania żadnych narzędzi na wykresach obok Kijun-sen (zatrzymanie na końcu) Wszystkie narzędzia i warunki są opisane w poście nr 1
    Doskonale, dzięki Govinda.

  3. #33
    hi govinda, czy szablon w poście nr 14 zawiera najnowszą aktualizację i całą ścieżkę, którą publikujesz po niej? thnx

  4. #34
    Cześć Pips_pirate Template to tylko szablon. Chciałbym, aby mój szablon był jak najbardziej jasny, a tak naprawdę liczy się tylko 2 wskaźniki: _live - sygnały wejściowe i kijun-sen - końcowe zatrzymywanie innych wskaźników są opcjonalne i nie są konieczne do handlu (w tym _arrow) szablon z postu 14 to po prostu mój sposób na zachowanie rzeczy prostych. możesz dodać coś, co chcesz do tego szablonu. Ten system jest w fazie rozwoju i pracuję dosłownie w dzień iw nocy nad optymalizacją. W tej chwili od ostatnich kilku miesięcy robi się całkiem dobrze, bo rynek ładnie się rozwija. Ale należy pamiętać, że rynek jest czasem spokojny lub w zakresie ... Pozdrawiam

  5. #35
    2 Załącznik (-i) Witamy po długim hamowaniu
    Przez ostatnie trzy miesiące cieszyłem się z wakacji i pracowałem nad tą formułą, aby była zautomatyzowana. Poniższe wyniki (backtest) zostały wygenerowane przez zoptymalizowany EA, który jest oparty na formule opisanej w poście nr 1 (lekko zmienione) Styczeń 2008: -87 pipsów Luty 2008: 447 pipsów Marzec: 203 pipsów Kwiecień: 734 pipsów Maj: 229 pipsów Czerwiec: 528 pipsów Lipiec: -285 pipsa Sierpień: -275 pipsów Ta formuła jest zdecydowanie przeznaczona na rynek o silnej tendencji zniżkowej. (przez trendujący rynek mam na myśli zwłaszcza trend w specyficzny sposób podczas sesji w Londynie) W lutym 2008 EURUSD pokonał poziom 1,5, co spowodowało wzrost zmienności na kolejne miesiące. Po tym wydarzeniu było dużo więcej dni na czasie niż na uboczu, dlatego ta formuła działała tak dobrze. Również testowałem rok 2007 z tymi samymi ustawieniami. Zgadnij, jaki był wynik. Było tylko kilka zwycięskich miesięcy i zdecydowanie stracił rok na tę formułę (z tymi samymi konkretnymi ustawieniami). Mój wniosek: Jeśli masz własny sposób na pomyślne przewidywanie, które dni będą zyskiwały na popularności, a które nie, możesz użyć tej formuły z Wielki sukces. W przeciwnym razie bądź ostrożny.

    https://www.forex-instant.com/attach...1192287046.zip

  6. #36
    Ktoś nadal handluje tą konfiguracją?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.