niebieski system chłopiec - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: niebieski system chłopiec

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki Govinda za udostępnienie twojego systemu. Czy te 3 wskaźniki zastępują te na stanowisku nr 2?
    Jesteś witanym przyjacielem
    Są dokładnie takie same, ale te nowe mają otwarty kod. Załączę te wskaźniki, aby opublikować numer 1 i zaktualizować również ten opis
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Poza tym, jakie inne pary obserwujesz poza EURUSD?
    Był czas, kiedy przyglądałem się uważnie 4 głównym parom. Teraz śledzę tylko eur-usd i nie zamierzam tego zmieniać. Ta jedna para daje mi wystarczająco dużo zaangażowania i czuję się w pełni usatysfakcjonowana i komfortowa
    Jednak jeśli chodzi o ten system, myślę, że można go zastosować również na usd-chf i gbp-usd. Ale jestem leniwy, żeby to sprawdzić, przepraszam

  2. #22
    Dobra metoda rozwoju. Czy masz Tenkan-sen oddzielnie od Ichimoku Kinko? Jakie ustawienia dla Kijun-sen? Czy możesz po prostu opublikować szablon? Dzięki.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy możesz po prostu opublikować szablon?
    Err ..... Czy to nie zrobił on w post # 14.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    govinda ...... oto szablon
    .

  4. #24
    Geez - śledziłem ten post od samego początku, ale jakoś to przeoczyłem. Dzięki.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Err ..... Czy to nie zrobił on w post # 14. .
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Err ..... Czy to nie zrobił on w post # 14. .

  5. #25
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dobra metoda rozwoju. Czy masz Tenkan-sen oddzielnie od Ichimoku Kinko?
    Cześć BenQ Oto Tenkan-sen dla ciebie
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jakie ustawienia dla Kijun-sen? ...
    Kijun-sen: 26 Tenkan-sen: 9 osma: 12,26,9
    https://www.forex-instant.com/attach...5064271128.mq4

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Widzę, że kropki są naprawdę blisko strzałek w GBPJPY. Jaką parę polecasz? Dzięki..
    Handluję tylko eur-usd i polecam tylko eur-usd ... ale jak już wspomniałem wcześniej, ten system może dać podobne wyniki na gbp-usd i usd-chf. Jeśli chcesz, mogę ustawić poziom SL, dzięki czemu możesz go łatwo zmienić podczas testowania innych par

  7. #27
    Cześć Govindo, dziękuję za podzielenie się twoją pracą. Skąd bierze się OSMA, czego nie widzę na przykładowych wykresach? Wielkie dzięki.

  8. #28

  9. #29
    Czy myślicie, że ten jest wart EA? Ktoś, kto chce spróbować? Wygląda na bardzo opłacalne w testach backtestowych od innych, mam nadzieję, że będzie działać tak samo w testach przyszłościowych ... Pozdrawiam, M

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Govindo, dziękuję za podzielenie się twoją pracą. Skąd bierze się OSMA, czego nie widzę na przykładowych wykresach? Wielkie dzięki.
    Cześć ChowClown na przykładowej mapie, której nie widzisz: heiken ashi, osma i tenkan-sen, ponieważ lubię mieć jak najmniej narzędzi na moim wykresie. Govinda_arrow.mq4 i Govinda_live.mq4 sprawdzają wszystkie warunki automatycznie, tak naprawdę nie ma potrzeby posiadania żadnych narzędzi na wykresach obok Kijun-sen (zatrzymanie na końcu) Wszystkie narzędzia i warunki są opisane w poście nr 1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.