niebieski system chłopiec - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: niebieski system chłopiec

  1. #11
    Zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej. Czy mógłbyś powiedzieć mi o tych imponujących pozytywnych pestkach w każdym miesiącu, jaka była liczba negatywnych pestek, więc mogłem zobaczyć procent? Dzięki

  2. #12
    Cześć, fajny wynik tam. czy możesz mi powiedzieć, jak czytać na żywo w Govinda? A jakie są kropki w pobliżu strzał? Dzięki..

  3. #13
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej. Czy mógłbyś powiedzieć mi o tych imponujących pozytywnych pestkach w każdym miesiącu, jaka była liczba negatywnych pestek, więc mogłem zobaczyć procent? Dzięki
    Teraz zdałem sobie sprawę, że przez pomyłkę przedstawiłem złe wyniki w poście nr 3. Przepraszam za to ... W załączniku znajduje się 65 zdjęć ze wszystkimi możliwymi transakcjami z ostatnich trzech miesięcy dokładnie tak, jak powinny być wykonane - mechanicznie i na ślepo bez wahania i bez drugiego zgadywania. Prawidłowe wyniki są następujące: maj 2008 46 - transakcje: 412 pipsów 25 - zwycięzcy: 933pips 19 - loosers: - 484 2 - BE Kwiecień 2008 46 - transakcje: 450 pipsów 25 - Zwycięzcy: 1096 pipsów 19 - Loosers : - 646 3 - BE Marzec 2008 38 - transakcje: 371 pipsów 25 - Zwycięzcy: 773pipsów 19 - Loosers: - 402 5 - BE Czy są dobrzy ludzie, którzy chcieliby zrobić backtest w innych miesiącach?
    https://www.forex-instant.com/attach...3117779219.zip

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, fajny wynik tam. czy możesz mi powiedzieć, jak czytać na żywo? A jakie są kropki w pobliżu strzał? Dzięki..
    przejdź do wpisu nr 2

  5. #15
    cześć, możesz opublikować szablon plz?

  6. #16

  7. #17
    Dziękujemy za numery i - pip. Procent mądry wygląda bardzo obiecująco. Chciałbym pomóc w testowaniu wstecznym, który byłby w stanie w pełni zautomatyzować. Jednak po wpatrzeniu się w dwa powyższe wykresy, naprawdę nie widzę logiki, która sprawia, że ​​jeden pasek jest specyficznym paskiem wprowadzania. Czy to w kodzie, jeśli tak, to możesz to rozbić i wyjaśnić mi wyraźnie Dzięki

  8. #18
    W porządku Drandycollings ... Dziękuję za zainteresowanie i pomoc
    Teraz z radością wyjaśnię wszystko - już żadnych sekretów
    Najpierw spójrzmy na jedno z tych zdjęć z postu nr 4.

  9. #19
    1 Załącznik (-i) upss, zapomniałem dołączyć ...

  10. #20
    3 Załącznik (y) Teraz zobaczmy, co kryje się w wskaźnikach Govinda_math - jest to lekko zmodyfikowany wskaźnik Heikena i, który oblicza tylko HAopen i HAclose. Zatem pozostałe warunki dla długiego sygnału są następujące: 1) idziemy długo tylko jeśli HA jest zwyżkowy. Strzałki pojawiają się tylko wtedy, gdy: 1) poprzednia świeca nie spełniała wszystkich wymaganych warunków, a świeca spełniała wszystkie warunki 2) poprzednia świeca spełniała wszystkie warunki, a świeca spełnia również wszystkie warunki i powraca z powrotem do obszaru EMA55, kijun-sen i tenkan-sen (lub przynajmniej dotyka jednej z tych linii) Paski 1) pierwsza jasnoniebieska kreska = pierwsza strzałka zwyżkowa = długi sygnał przygotowania 2) wszystkie następujące niebieskie paski po prostu mówią nam, że ciemnoniebieski pasek (wejście sygnał) może pojawić się wkrótce 3) Ciemnoniebieski pasek (sygnał wejścia) = sekunda lub jakakolwiek inna kolejna zwyżkowa strzałka. pełny kod w załączniku
    https://www.forex-instant.com/attach...1629756699.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...1147892597.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...0954788832.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.