Work Vs Trade - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Work Vs Trade

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    tak, jest to możliwe, mam pracę, która przynosi mi stałą pensję, i nadal udaje mi się wymieniać huśtawki i pozycje na hotforexie, to jest trudne, jeśli codziennie masz dużo włosów na głowie. ale jest to wykonalne.
    Więc na Filipinach płacą ci za handel w czasie twoich faktycznych godzin pracy? W Europie pracodawcy płacą za pracę w godzinach pracy.

  2. #12
    Ostatnio zrezygnowałem z pracy po pracy, że 15 pipsów dziennie zastępuje moją pensję i mogę pracować w domu. To będzie mój pierwszy miesiąc polegający tylko na moich transakcjach ... więc moje palce są skrzyżowane.

  3. #13
    ^ Myślę, że powinieneś mieć inną główną pracę, co by się stało, gdybyś stracił 15 pipsów dzisiaj i jutro? Myślę, że nie możemy zagwarantować niczego z Forex.

  4. #14
    Codzienna praca jest absolutnie konieczna, ponieważ prawdziwa praca oddziela rzeczywistość od fantazji

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Codzienna praca jest absolutnie konieczna, ponieważ prawdziwa praca oddziela rzeczywistość od fantazji
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Codzienna praca jest absolutnie konieczna, ponieważ prawdziwa praca oddziela rzeczywistość od fantazji

  6. #16
    Cóż za miła dyskusja ....
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ^ Myślę, że powinieneś mieć inną główną pracę, co by się stało, gdybyś stracił 15 pipsów dzisiaj i jutro? Myślę, że nie możemy zagwarantować niczego z Forex.
    To prawda. Mam teraz główną pracę, ale także interesuję się handlem od 8 lat, nigdy nie mam zysku ... to szkoda. Ale jeśli widzimy, że możemy utrzymać na Forex przynajmniej stabilny i dłuższy zysk, nawet jeśli miesięcznie wynosi tylko 10%, to byłoby dobrze, prawda?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    99,9% handlowców na tym forum to równoważenie pracy i handlu. Niektórzy mają pracę, w której mogą monitorować transakcje na rynku Forex, podczas gdy pracują. Ci, którzy nie mogą oglądać forex, handlują najwyżej najwyżej kilkoma godzinami dziennie. Korzystając z dobrego EA, ich handel odbywa się za nich pod ich nieobecność na komputerze. Handluję na pełny etat z domu. Większość moich transakcji odbywa się na 4-godzinnych wykresach, co daje mi luksus swobodnego robienia innych projektów w tym samym czasie. To dobre uczucie, aby mieć eczność w handlu i oglądać dobry film o HBO w ...
    Planuję handlować z domu w ciągu najbliższych 3 - 5 lat. Jeszcze bardziej radykalny, nie chcę nawet dotykać MT4, widzieć linii, przeciągać linii tu i tam, oglądać wiadomości o gospodarce, bloomberg, wszystkie te cholerne rzeczy, a następnie decydować, czy otworzyć porządek i kiedy zamknąć. Potem smutno, bo decyzja była błędna ... 3 miesiące temu postanowiłem napisać aplikacje, które mogą działać 24 godziny na dobę, zdecydować o otwarciu samego zamówienia, zamknąć się i uniknąć świąt państwowych. Jest to oparte na moich obserwacjach przez te wszystkie lata, patrząc na wykresy, czas nagrywania i obserwując zachowanie wykresów. Więc czuję się bardzo pozytywnie ... Wciąż chcę przetestować moje aplikacje na następne 1 - 2 lata, jak dotąd prognozowałem co najmniej 25% miesięcznie.

  7. #17

  8. #18
    jeśli planujesz pracować i handlować. jest TYLKO Jeden sposób na zrobienie tego z zyskiem i SWING TRADING

  9. #19
    Powodzenia w koledżu z aplikacji! Ambitny cel!

  10. #20
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powodzenia w koledżu z aplikacji! Ambitny cel!
    Dzięki ... (Ambitny cel? Nie wiem, co powiedzieć) Tak (dla ambitnego celu), a czasami czuję się przeczulony. Ale co mogę zrobić? Mam zamiar rzucić (odejść) z mojej głównej pracy tak szybko, jak tylko mogę, chcę zrobić wymianę handlową, chcę zrobić dobry start przed zakończeniem, ale nie mam talentów do handlowania. Całe 8 lat (lub więcej, jak sądzę) nie udało mi się z żadną egią handlową (nazwałem ją, nie udało mi się tego). Analiza techniczna, analiza aktualności, handel wahadłowy, skalpowanie, czytanie książek, wszystkie są dla mnie dobre w pewnym momencie, ale w większości przypadków rynek porusza się w nieoczekiwanych obszarach, wtedy poniosłem wiele . Wtedy nie będę mógł handlować następnym razem, gdy moja główna praca będzie wymagać ode mnie większej koncentracji za każdym razem. W końcu zauważyłem, że głównym czynnikiem w mojej stracie są moje emocje, których nie potrafię kontrolować oraz brak wiedzy, doświadczenia i czasu. Chociaż istnieją inne czynniki X, takie jak wiadomości, plogia rynku, a wszystko to może zmienić ruch cenowy. Zauważyłem, że ruch cen i schemat czasu są w pełni programowalne, co potencjalnie daje mi zysk. Wrzuciłem to wszystko i zacząłem programować ten schemat w ciągu ostatnich 6 miesięcy i testowałem go przez 3 miesiące. Przyznaję, że większość z nich to a, ale jeden z nich dawał mi stałe zyski w wysokości około 10% miesięcznie (od 25% do 35% maks., Jeśli przesunąłeś to do granicy). Cierpiał tylko 2 y na 29 zamkniętych transakcji. Więc tego właśnie szukałem ... usuwając emocje i pozwalając aplikacjom wykonywać swoją pracę. Zobaczymy prawdziwy zysk w ciągu najbliższego 1 roku ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.