Szukasz mentora
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Szukasz mentora

  1. #1
    Cześć,

    Szukam mentora. Zrobiłem już dużo pracy, opracowałem egię (zrozumienie statystykprawdopodobieństw, ryzykonagroda, losowość). Jestem już na dobrej drodze, ale potrzebuję odrobiny wysiłku od doświadczonego inwestora. Potrzebujesz więcej pomocy w plogii, wiem, że istnieje wiele fajnych książek, ale chciałbym porozmawiać z prawdziwą osobą. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę zadzwoń do mnie.

    pozdrowienia,

  2. #2
    # 8203; Czy spojrzałeś w okolicy handlowej? Wiem, że jest kilku facetów, którzy reklamują i przyjmują studentów.

  3. #3
    Handel jest tylko gloryfikowanym hazardem ... jeśli myślisz inaczej, masz dylemat ... nie rozumiesz, dlaczego potrzebujesz mentora, który ”pomoże” ci w plogii ...

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, szukam mentora. Zrobiłem już dużo pracy, opracowałem egię (zrozumienie statystykprawdopodobieństw, ryzykonagroda, losowość). Jestem już na dobrej drodze, ale potrzebuję odrobiny wysiłku od doświadczonego inwestora. Potrzebujesz więcej pomocy w plogii, wiem, że istnieje wiele fajnych książek, ale chciałbym porozmawiać z prawdziwą osobą. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę zadzwoń do mnie. pozdrowienia,
    najlepszy mentor znajduje się pod twoimi płucami (siebie)

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handel jest tylko gloryfikowanym hazardem ... jeśli myślisz inaczej, masz dylemat ... nie rozumiesz, dlaczego potrzebujesz mentora, który ”pomoże” ci w plogii ...
    Mylisz się.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} najlepszy mentor znajduje się pod twoimi płucami (siebie)
    Oczywiście, ale chciałbym z kimś porozmawiać.

  7. #7
    Bracie, jeśli jesteś na dobrej drodze i miałeś własną egię, tak jak powiedziałeś, naprawdę nie potrzebujesz mentora. Jeśli potrzebujesz pomocy w plogii, lepiej skonsultować się z plogiem, ponieważ handlowcy nie mogą pomóc w tym aspekcie. Poza tym jesteś tak dobry, jak każdy inny. Powodzenia.

  8. #8
    Cześć dreamt1me, dlaczego nie idziesz do komercyjnych treści? Jest wiele mentorów, którzy chcą cię uczyć, chociaż słyszałem, kiedy się nie mylę (proszę, popraw mnie, gdy się mylę). Mentor na temat tego, co musisz zapłacić, kiedy chcesz być ich uczniem, ale jeśli warto do niego dołączyć, warto to zapłacić.

  9. #9
    dreamt1me: może, jeśli powiesz trochę o swoim stylu handlowym? są różne podejścia, więc jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich ... na przykład, byłbym chętny do pomocy, ale mam ograniczony czas i byłbym zainteresowany wzięciem pod swoje skrzydła kogoś, kto handlowałby cenami tak jak ja. tylko sugestia.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dreamt1me: może, jeśli powiesz trochę o swoim stylu handlowym? są różne podejścia, więc jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich ... na przykład, byłbym chętny do pomocy, ale mam ograniczony czas i byłbym zainteresowany wzięciem pod swoje skrzydła kogoś, kto handlowałby cenami tak jak ja. tylko sugestia.
    cześć cndlstcchic, dzień dobry cndlstcchic sir, jestem zainteresowany byciem twoim podopiecznym .... obecnie mój styl handlu to akcja cenowa (TF 4H). rgds

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.