Szukasz mentora - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Szukasz mentora

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Tak, podejmij taką postawę do deweloperów budujących rezydencje. Cześć, stary. Widzę, że budujesz wspaniałe domy i włożyłeś w to mnóstwo czasu, pieniędzy i wysiłku. Czy możesz być bratem i po prostu dać mi dom? Nie. Tylko dlatego, że ludzie litowali się nad tobą, nie oznacza, że ​​jesteś winien cokolwiek, zasłużyłeś na wszystko, lub powinnaś czuć się do czegoś uprawniona. Ilość PRAWDZIWEJ pracy, którą musisz włożyć, aby stać się sukcesem, kosztuje znacznie więcej niż czas spędzony przez przypadkowych ludzi, rzucając ci kilka porad. Gdybyś był mądry, zrobiłbyś ...
    Czy jesteś tutaj, by uczyć się lub uczyć? Prawie brzmi, jakbyś próbował mnie uczyć. Żeby wiedzieć ... mój kuzyn zmarł 5 lat temu. # 8203;

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Musisz zadać sobie pytanie, czy pomoc, którą dajesz, ma rzeczywistą wartość. Jeśli koszt twojego czasu jest wart ceną dobrego czucia z dawania komuś wskazówek lub cokolwiek innego, to niech tak będzie. Ale jeśli chcesz kogoś, kto wie, co robi, włożył w coś wiele lat pracy i może cię prowadzić przez miesiące, a nawet lata, to będzie cię to kosztować bez względu na wszystko. Ich czas jest cenniejszy niż dobre uczucia, jakie mogą otrzymać od mentora, a w rzeczywistości bycie mentorem może kosztować ich więcej niż czas. Niektóre rzeczy ...
    # 8203; Bardzo prawdziwe...

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} A więc jesteś tutaj, aby się uczyć lub uczyć? Prawie brzmi, jakbyś próbował mnie uczyć. Żeby wiedzieć ... mój kuzyn zmarł 5 lat temu. # 8203;
    Cóż, to całkiem niezłe gówno. Przykro mi to słyszeć. Minęło wiele lat, odkąd nauczyłem się czegoś z tego forum lub z jakiegokolwiek innego. To nie jest elitarne, po prostu nie ma tak wiele wartości, aby uczyć się z takich miejsc. Od czasu do czasu pojawia się jakiś temat styczny, który mnie interesuje i jest czymś nowym, czego można się nauczyć, więc tak, czasami tak się dzieje. Fora handlowe mogą działać na dziwnych i cudownych stycznych, ale nie na tyle często. Jeśli chodzi o handel, nie ma nic do nauczenia się na forach, gdy minie się pewien punkt. Omawiane kwestie są na ogół zupełnie nieistotne. To po prostu czas, który jest wszystkim, z czego go używam. Każdy wpis, który tu widzisz, jest po prostu oderwaniem się od czegoś, z czego robię przerwę na kilka minut. Co mogę z tego wyciągnąć? Mogę być głosem rozsądku, czasami w szalonym świecie, i to pozwala mi spać trochę lepiej w nocy, wiedząc, że nie każde obłąkane pojęcie otrzymało zielone światło bez wyzwania.

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cóż, to całkiem niezłe gówno. Przykro mi to słyszeć. Minęło wiele lat, odkąd nauczyłem się czegoś z tego forum lub z jakiegokolwiek innego. To nie jest elitarne, po prostu nie ma tak wiele wartości, aby uczyć się z takich miejsc. Od czasu do czasu pojawia się jakiś temat styczny, który mnie interesuje i jest czymś nowym, czego można się nauczyć, więc tak, czasami tak się dzieje. Fora handlowe mogą działać na dziwnych i cudownych stycznych, ale nie na tyle często. Jeśli chodzi o handel, nie ma się czego uczyć ...
    Słowo ... słyszę cię, kiedy mówisz, że minęło wiele lat, odkąd się czegoś nauczyłem. Mam swój styl handlowania i kiedy czytam inne rzeczy, po prostu odsuwam się od tego, co chcę robić. Ale są chwile, jak teraz, że jestem znudzony i jestem tutaj. # 8203; Prawdopodobnie również dla mnie. To marnotrawstwo czasu. To, co powiedziałeś wcześniej, zmusi mnie do myślenia. Chcę pomóc, ale zdecydowanie nie zasługuję na to, by mnie wykorzystać.

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Słowo ... Słyszę, kiedy mówisz, że minęło wiele lat odkąd czegoś się nauczyłem. Mam swój styl handlowania i kiedy czytam inne rzeczy, po prostu odsuwam się od tego, co chcę robić. Ale są chwile, jak teraz, że jestem znudzony i jestem tutaj. # 8203; Prawdopodobnie również dla mnie. To marnotrawstwo czasu. To, co powiedziałeś wcześniej, zmusi mnie do myślenia. Chcę pomóc, ale zdecydowanie nie zasługuję na to, by mnie wykorzystać.
    Wydaje mi się, że zanim odejdę i będę produktywny gdzie indziej, moim głównym problemem jest to, że fora handlowe są pełne ludzi, którzy chcą czegoś za nic, ale podobnie również potępiają tych, którzy zapewniają wartość za wszelką cenę. Różnica między płaceniem za mentoring a nadzieją, że nauczysz się czegoś na własną rękę, będąc na forach, po prostu nie jest porównywalna. To ślepy przywódca ślepej osoby w porównaniu z ludźmi o podobnych poglądach, którzy zmierzają do rzeczywistego sukcesu dzięki kierownictwu ludzi, którzy wiedzą, co to jest i co robi. Mentorzy czerpią więcej niż tylko rekompensatę pieniężną z umowy, ale jednocześnie wciąż jest coś , i tylko w najlepszym interesie jest to, że istnieje pewna bariera wejścia (cena), która utrzymuje leniwych.

  6. #36
    Dla mnie to forum jest doskonałe. Jestem nowy w Forex Trading. Wziąłem różne kursy on-line z Udemy. Były prawdziwym otwieraczem oczu, szczególnie dla kogoś, kto nigdy nie handlował. Do tej pory działałem z kontem demo. Robię to, ponieważ jest to krzywa uczenia się, ale przede wszystkim jej zabawa. Podczas studiów on-line wspomniano o forex-instant i polecono mi wizytę. Nie dla forum, ale dla kalendarza. Do tej pory zadałem kilka pytań tutaj i doceniam każdą udzieloną pomoc, bardzo to doceniam! Jeśli odniosę sukces, lub osiągnę małe zyski, będę pamiętać tych, którzy potrzebowali czasu, aby mi pomóc. Rozumiem jednak frustracje, a przynajmniej mogę to sobie wyobrazić. Zwłaszcza te, które już od jakiegoś czasu handlują i odniosły sukces. Dlaczego chciałbyś oddać to, czego się nauczyłeś przez pewien okres czasu? Ale muszę być szczera, każda rada udzielona mi, czy dobra czy zła, zrobi mi dobrze na dłuższą metę. Jeśli nie nauczę się na podstawie złej porady, jeśli w ogóle ją otrzymam, nie będę handlował na rynku Forex. Dziękuję tym, którzy potrzebują czasu, aby mi doradzić.

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    # 8203; Czy spojrzałeś w okolicy handlowej? Wiem, że jest kilku facetów, którzy reklamują i przyjmują studentów.
    Proponuję unikać osób, które nie chcą pokazać, że faktycznie handlują. Nie dajcie się zwieść błyszczącym stronom internetowym i pustym roszczeniom. O ile wiem, Vlad z jltrader.com i Jarratt Davis z JarratDavis.com naprawdę są handlarzami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.