Szukasz mentora - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Szukasz mentora

  1. #21
    Myślę, że potrzebuję całej pomocy, jaką mogę uzyskać !!

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego ktoś miałby zostać (płatnym) mentorem? Odpowiedz na to pytanie, zanim przejdziesz dalej ...
    # 8203; Co jest złego w chęci pomocy komuś?

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego ktoś miałby zostać (płatnym) mentorem? Odpowiedz na to pytanie, zanim przejdziesz dalej ...
    Dobre pytanie ... Ponieważ oni czerpią satysfakcję i dochód z dostarczania wartości innym. Tylko w świecie walutowym pojęcie posiadania wielu strumieni dochodów jest uważane za ostateczny grzech. Jeśli twoje życie nie kręci się wokół zysków z handlu i handlu, to jesteś handlowcem węża, który nie ma nic do zaoferowania światu, a wszystko, co oferujesz, jest z pewnością oszustwem. Oczekuje się, że traderzy FX będą musieli patrzeć na ich wykresy przez cały dzień i nie robić nic, co mogłoby kiedykolwiek wygenerować pieniądze. Profesjonalni handlowcy mają dłuższe okresy, gdy nie mają dochodu z handlu. Musiałbyś być absolutnym pieprzonym by nie urozmaicić swojego życia i dochodów. Niektórzy z was na tym forum i na każdym innym forum FX nie mają nic wartościowego do zaoferowania, więc nie wiesz, jak radzić sobie z sytuacjami, gdy widzisz innych, którzy mają coś do zaoferowania. Odchylają one niewielką zmianę w twoich głowach, która wywołuje panikę i stres, więc musisz zaprzeczyć, że dana osoba może rzeczywiście zapewnić wartość innym, a ponadto, że całkowicie uzasadnione jest oczekiwanie pieniężnej rekompensaty za dostarczoną wartość. To dla ciebie zbyt obce, a ludzie odrzucają to, czego nie rozumieją. Rzadko zdarza się znaleźć kogoś na tym świecie, który odnosiłby sukcesy we wszystkim, co robią, co jest ich własną drużyną. Sukces to współpraca, a jeśli nie współpracujesz z innymi w celu osiągnięcia wspólnego celu, jesteś za wszystkimi innymi. Mentorzy przynoszą doświadczenie, którego brakuje.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dobre pytanie ... Ponieważ oni czerpią satysfakcję i dochód z dostarczania wartości innym. Tylko w świecie walutowym pojęcie posiadania wielu strumieni dochodów jest uważane za ostateczny grzech. Jeśli twoje życie nie kręci się wokół zysków z handlu i handlu, to jesteś handlowcem węża, który nie ma nic do zaoferowania światu, a wszystko, co oferujesz, jest z pewnością oszustwem. Oczekuje się, że traderzy FX będą musieli patrzeć na ich wykresy przez cały dzień i nie robić nic, co mogłoby kiedykolwiek wygenerować pieniądze. Profesjonalni handlowcy mają dłuższe okresy ...
    dobrze powiedziane.

  5. #25
    Oto pytanie ... Dlaczego ktoś miałby przeczytać pytanie, wiedząc, że dana osoba potrzebuje pomocy i zignorować je? Dlaczego ludzie nie mogą pomóc innym ludziom? Dlaczego ludzie zawsze mają ochotę korzystać z innych? Dlaczego ludzie nie mogą robić rzeczy dla innych ludzi z dobroci serca? Sądzę, że było to więcej niż jedno pytanie. Ludzie dziś są po prostu chciwi. # 8203;

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto pytanie ... Dlaczego ktoś miałby przeczytać pytanie, wiedząc, że dana osoba potrzebuje pomocy i zignorować je? Dlaczego ludzie nie mogą pomóc innym ludziom? Dlaczego ludzie zawsze mają ochotę korzystać z innych? Dlaczego ludzie nie mogą robić rzeczy dla innych ludzi z dobroci serca? Sądzę, że było to więcej niż jedno pytanie. Ludzie dziś są po prostu chciwi. # 8203;
    Nie, ludzie są zbyt leniwi, myślący i działający. Twój post zasadniczo mówi: Dlaczego nie mogę mieć czegoś za nic? Odpowiedź jest prosta. To, czego chcesz, ma znacznie większą wartość niż nic, co oferujesz jako zapłatę. Jeśli ktoś czuje się hojny, może rzucić ci kość, ale pozostała część ich ciężkiej pracy należy do nich samych i oni to zasłużyli. Do kogo można się spodziewać? Co zrobiłeś, aby na coś zasłużyć? Jaką wartość przynosisz na imprezę? To kolejny efekt: wszyscy oczekują ciężkiej pracy innych za darmo, a także oczekują, że będą w stanie zrozumieć wyniki przy niewielkim wysiłku z ich strony. Jest wiele miejsc, w których OP może znaleźć mentorów ... JEŚLI PO CHODZI O ZAPŁACENIE ZA PRYWIDJĘ. Płacenie za mentoring to kupowanie doświadczenia i wskazówek tych, którzy wiedzą więcej niż ty, a także nabywa przywilej bycia z dala od gównianych, którzy chcą wszystkiego za darmo i nie cenią rzeczy, które mają ogromną wartość. Kupuje wolność od muppets, które stają na drodze intelektualnego wzrostu. Osobiście mój czas tutaj jest odciągnięciem od innych rzeczy, które są o wiele ważniejsze niż pytania pieszych często zadawane na tym forum i inne. Odpowiedzi na większość, jeśli nie wszystkie, zostały udzielone milion razy, ponieważ odpowiedzi ”PRAWDZIWE”, które ludzie szukają, nie są tak łatwo wrzucane na forum z jednym lub dwoma wpisami, a ludzie i tak nie chcą słuchać odpowiedzi, ponieważ wymagają ciężkiej pracy. Jeśli uważasz, że sukces może zostać znaleziony przez kogoś, kto odpowiada, co jest najlepszym systemem MA, lub jakiego brokera jest największym oszustem itp., Zawsze będziesz rozczarowany.

  7. #27
    Kiedy zacząłem uczyć się o Forex, nie miałem pojęcia. Kiedy otworzyłem konto demo, zajęło mi od zawsze, aby wiedzieć, jak otworzyć transakcję. Nie wiedziałem nic o rynku Forex ani nawet o tym, jaki był trend na jakimkolwiek rynku. Tego nie uczyłem się w szkole. Mój kuzyn był handlowcem, a moja mama mówiła mi o tym i jak to było jego źródło dochodów. To mnie zaintrygowało. Tak więc, przeszukałem google w serwisie day trading i natknąłem się na forex. Kiedy już trochę się temu przyjrzałem, wiedziałem, że to jest coś, co powinienem realizować. Miałem 1000 pytań. Spędziłem wiele godzin, szukając i czytając wszystko, co mogłem. # 8203; Nie ważne ile czytam i gdzie patrzę, zawsze miałem pytania ... wciąż mam pytania, ale te, które mam, ludzie nie chcą odpowiedzieć, ponieważ są zbyt chciwi ... po prostu mówią. Ale zadawałem pytania w kółko, dopóki ktoś nie był na tyle miły, by pomóc. Jestem pewien, że byli ludzie, którzy mnie bili, ale nawet ich w ogóle nie pamiętam. Byli ludzie, którzy mi pomogli i będę je pamiętał do końca życia. Jestem im wdzięczny. I zgadnij, o co ... nie prosili mnie o pieniądze. W rzeczywistości jeden facet wysłał mi pieniądze i kazał mi zabrać córkę i wydać na nas obu (do dziś mam jego list, oznaczony jako 2 listopada 2006 r.). Nie wszyscy są tam, aby czerpać korzyści z innych ludzi. Jestem osobą, która nie potrzebuje dużo pieniędzy. Kocham życie i jestem szczęśliwy z tego, co mam. Praca, którą mam teraz, zarabiam za 20 $ za godzinę. Naprawdę nie potrzebuję nawet handlu forex, aby być szczęśliwym finansowo. Robię to, ponieważ wiem, że jestem na tyle mądry, aby czerpać z tego korzyści i udowodnić ludziom, którzy myślą, że jestem i idiota, że ​​mogę to zrobić. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, poświęcę godziny na pomaganie im. Nazwijcie mnie szalonym, co chcecie, ale tak powinniśmy być jak ludzie.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie, ludzie są zbyt leniwi, myślący i działający. Twój post zasadniczo mówi: Dlaczego nie mogę mieć czegoś za nic? Odpowiedź jest prosta. To, czego chcesz, ma znacznie większą wartość niż nic, co oferujesz jako zapłatę. Jeśli ktoś czuje się hojny, może rzucić ci kość, ale pozostała część ich ciężkiej pracy należy do nich samych i oni to zasłużyli. Do kogo można się spodziewać? Co zrobiłeś, aby na coś zasłużyć? Jaką wartość przynosisz na imprezę? To kolejny efekt: wszyscy oczekują ciężkiej pracy ...
    Teraz się z tym zgadzam. Jeśli dana osoba może pójść i spędzić czas samodzielnie, nie powinna spodziewać się rozdania. Zanim zadadzą pytania, muszą najpierw nauczyć się pewnych rzeczy. Ale jeśli chodzi o pomaganie ludziom, ci, którzy nie mieli # 8203, włożyli pracy niezbędnej do wyplenienia. Kiedy dostaję PM, jest dość oczywiste, kto nie przeprowadził żadnych badań i szuka darmowej jazdy, ale z drugiej strony widzę, kto umieścił wiele godzin, ale wciąż jest zdezorientowany. Nie pomagam ignorantom.

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kiedy zacząłem uczyć się o Forex, nie miałem pojęcia. Kiedy otworzyłem konto demo, zajęło mi od zawsze, aby wiedzieć, jak otworzyć transakcję. Nie wiedziałem nic o rynku Forex ani nawet o tym, jaki był trend na jakimkolwiek rynku. Tego nie uczyłem się w szkole. Mój kuzyn był handlowcem, a moja mama mówiła mi o tym i jak to było jego źródło dochodów. To mnie zaintrygowało. Tak więc, przeszukałem google w serwisie day trading i natknąłem się na forex. Kiedy już trochę się temu przyjrzałem, wiedziałem, że to jest coś, co powinienem realizować. Miałem 1000 pytań. Wydałem...
    Tak, podejmij taką postawę do deweloperów budujących rezydencje. Cześć, stary. Widzę, że budujesz wspaniałe domy i włożyłeś w to mnóstwo czasu, pieniędzy i wysiłku. Czy możesz być bratem i po prostu dać mi dom? Nie. Tylko dlatego, że ludzie litowali się nad tobą, nie oznacza, że ​​jesteś winien cokolwiek, zasłużyłeś na wszystko, lub powinnaś czuć się do czegoś uprawniona. Ilość PRAWDZIWEJ pracy, którą musisz włożyć, aby stać się sukcesem, kosztuje znacznie więcej niż czas spędzony przez przypadkowych ludzi, rzucając ci kilka porad. Gdybyś był mądry, poprosiłbyś swojego kuzyna, by ci doradził. Albo nie próbujesz zmusić kuzyna do mentorowania ciebie, albo twój kuzyn odmawia ci mentora. Tak czy inaczej nie wygląda dobrze. Twoje prośby o korzystanie z pracy innych nie są przekonujące i nigdy nie będą. Masz zły umysł i szczerze mówiąc nie mogę sobie wyobrazić, że ci się udało. Sukces wymaga ciężkiej pracy, a nie przekazywania z góry. Nie będę się spierać, ponieważ mój umysł jest wymyślony, więc po prostu to zostawię. Wydaje mi się, że w ogóle masz ochotę od świata, który jest po prostu nierealny, ale i tak nadal masz nadzieję. Nadzieja idzie tak daleko. Wszystko ma w życiu koszt

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Teraz, z czym się zgadzam. Jeśli dana osoba może pójść i spędzić czas samodzielnie, nie powinna spodziewać się rozdania. Zanim zadadzą pytania, muszą najpierw nauczyć się pewnych rzeczy. Ale jeśli chodzi o pomaganie ludziom, ci, którzy nie mieli # 8203, włożyli pracy niezbędnej do wyplenienia. Kiedy dostaję PM, jest dość oczywiste, kto nie przeprowadził żadnych badań i szuka darmowej jazdy, ale z drugiej strony widzę, kto umieścił wiele godzin, ale wciąż jest zdezorientowany. Nie pomagam ignorantom.
    Musisz zadać sobie pytanie, czy pomoc, którą dajesz, ma rzeczywistą wartość. Jeśli koszt twojego czasu jest wart ceną dobrego czucia z dawania komuś wskazówek lub cokolwiek innego, to niech tak będzie. Ale jeśli chcesz kogoś, kto wie, co robi, włożył w coś wiele lat pracy i może cię prowadzić przez miesiące, a nawet lata, to będzie cię to kosztować bez względu na wszystko. Ich czas jest cenniejszy niż dobre uczucia, jakie mogą otrzymać od mentora, a w rzeczywistości bycie mentorem może kosztować ich więcej niż czas. Niektóre rzeczy mają z natury większą wartość niż inne, a niektórzy ludzie powinni być absolutnie wynagradzani za swój czas i wiedzę. Z pewnością, kiedy widzisz ludzi sukcesu i wiesz, że ich czas jest dla nich wartościowy, a zatem ma dla ciebie wartość? Niezależnie od indywidualnych umiejętności, które każdy z nas posiada, nie można po prostu oddać za darmo. To sugeruje, że nie cenimy naszych własnych umiejętności. Każdy czas się odkłada, więc każdy z nas musi ostrożnie zainwestować w innych ... ponieważ to inwestycja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.