Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?

  1. #1
    Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?

    Byłem inwestorem na rynku Forex, programistą przez ponad 10 lat, dziś pomyślałem o napisaniu tego, co dalej, jeśli masz zautomatyzowany system Holygrail i jego wyzwania. Pomyślałem o uczynieniu tego bardziej interaktywnym w tym sensie, że zadawałem samo siebie pytania i przywracałem odpowiedzi śródliniowe:

    1. Jak myślisz, dlaczego system, który posiadasz, to Holygrail? </P> Nie wiem, ale potrafię zarabiać 20% co miesiąc, niezależnie od warunków rynkowych, konsekwentnie korzystających z dobrego MM 2. Cóż, z którymi parami się handluje?

    Może handlować dowolnymi parami walutowymi, jednak najlepsze są złote XAUUSD i XAU EUR ... 3. Interesujące ..., czy to system techniczny czy podstawowy?

    To tylko kwestia techniczna więcej zdrowego rozsądku (w każdej chwili opiera się na zasadach bezpieczeństwa w celu ochrony ryzyka) 4. Czy chcesz sprzedać swój system, czy przekazać go za darmo? Nie na oba te elementy 5. Jaki jest twój następny krok, czy chcesz podpalić świat i założyć konto na żywo (przedstawione za pomocąforex-instantExplorerMyfxbook) pokazujące Twoją spójność?


    Tak, mogę to zrobić, moje obawy zniknęły z systemu działającego w różnych warunkach rynkowych po kilku latach pracy i dostosowaniu go do rdzenia. 6. Co do diabła, boisz się czegokolwiek innego?


    Obawiam się, że jeśli używam mojego systemu na detalicznym brokerze forex. Co się stanie, jeśli nie wypłacą wypłaty po tym, jak skumulowane zyski się zgromadzą są znaczne? Pod warunkiem, że nie pozwolili sobie na żadne sztuczki na pierwszym miejscu, aby sprawiło, że słabnie to dość wcześnie:) 7. Jeśli musisz martwić się o brokera handlu detalicznego, dlaczego nie posuniesz się naprzód w stosunku do brokerów instytucjonalnych?


    Spróbowałem złożyć wniosek o otwarcie jednego z LMAX FSA Regulated UK Broker ich min 1K pod warunkiem Jeśli otworzę moje konto poprzez forexcashbackrebate, usłyszę dobre opinie na ich temat w wielu portalach internetowych. Zobacz, czy moja aplikacja przechodzi przez 8. Czy chcesz udowodnić swoją słabość lub zaspokoić swoje ego poprzez uczestnictwo w mistrzostwach forex i wyżywienie?


    haha ​​dobry mój wewnętrzny głos za to pytanie ..., jest kilka tysięcy systemów wydanych każdego dnia, co to oznacza? , ci, którzy mają solidny system, nie potrzebują marketingu ani reklamy, a raczej znajdują dobrą platformębrokera do pracy z nie martwiącymi się zewnętrznymi paradygmatamiwpływami, wolą raczej wolną rękę walczącą z HFT algo z dużych banków i uzyskując trochę mało bezpiecznego zysku co miesiąc odbierać z domu! Więcej do naśladowania ...




    -Scoobi

  2. #2
    Możesz do mnie zadzwonić Scoobi doobi, wygrałem większą lalkę Scoobi doo grając w grę w Great America, w Santa Clara, podczas gdy to było dobre w pamięci Btw możemy pracować razem ty, ja i AK, jak powiedziałeś, że nie chcę to EA będzie cudem jednego miesiąca, sprawi, że będziemy bardziej przygnębieni niż cokolwiek innego. Spójność i nieprzyjęcie niczego, w tym PA, przez ostrożność pod wiatr, jest tematem tego EA, teraz moim głównym zmartwieniem po tym, jak rozwiązanie to jest niezawodne i mocne jest znalezienie odpowiedniego brokera na koniec dnia bez względu na to, czy zarabiasz miliony w swoim mt4, jeśli nie pozwalają ci wypłacić marnowanych pieniędzy.

  3. #3
    och, nie, nie, znowu, chociaż jest niedziela i czas na wszystkie rzeczy Święte

  4. #4
    Mieszkam w USA, więc nie mam żadnego zamiaru handlować złotem w bazie forex z powodu ograniczenia bankowego przez regulator ... Nie mogę ci w tym pomóc. Ale powinieneś po prostu handlować z najlepszym brokerem, takim jak oanda, fxcm, dukascopy. Powiedziałeś, że twój system działa z każdą parą, więc powinieneś po prostu zapomnieć o złocie ... Jeśli będziesz handlować z tymi brokerami, oni ci wypłacą pieniądze ...

  5. #5
    Wstawiono wideo
    nullFilm dokumentalny o LTCM Dwóch geniuszy, którzy sądzili, że znaleźli świętego Graala. W rzeczywistości nie mieli wystarczającej ilości danych.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Znaleziono brokera ECN do pracy, uruchom konto na żywo od podstaw, aby zacząć ... dzięki!
    Co próbujesz osiągnąć przez ten wątek ??? Czy potrzebujesz pomocy z EA? Czy chciałbyś udowodnić, że zarabia 20% miesięcznie?

  7. #7
    Dodano eksploratora handlu o wartości 1k usd na żywo ac na górze wątku. Adres URL Myfxbook można znaleźć
    http://www.myfxbook.com/members/supe...ulpgulp/966512Pary: XAUUSD (Spread 30points floating) XAU EUR (Spread 55points floating) Broker Prowizje dla powyższych par: Brak Nie Stosowano MartingaleArbitrageLatency Hedging = Tak, jeśli potrzeba

  8. #8
    To smutne, że słyszysz Exptrader.Min polecił brokera 1k wid ecn, upewnij się, że masz oba symbole xauusd i xaueur. Mogę dać proces na miesiąc, a nie problem.

  9. #9
    Ilekroć usłyszysz słowo Holygrail ..... które powinno podnieść wszystkie dzwonki alarmowe jednocześnie Podobne do słowa Martingale lol

  10. #10
    Nie bądź nieśmiały, śmiało nas zaskoczyć :-) Btw, lmax wymaga 10k min

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.