Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail? - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?

  1. #21
    1 Attachment (s) None fella AKCodingEye, nie robię szalonych twierdzeń, że robię 20% dziennie i wszystko to ... Opracowałem dobry system po spędzeniu mnóstwa czasu na przestrzeni lat, który sprawia, że ​​około 20% każdy miesiąc, osobiście, kiedy próbowałem z prawdziwym brokerem ECN o nazwie ICMarkets, był na dobrej drodze, zanim rozszerzanie spreadów stało się pozwalające mi przestać handlować na żywo z systemem
    Dostałem heads-up od członków forum FF, aby wypróbować nowego brokera, którego zacznę od dzisiaj, zaczynając od nowa. Pozdrawiam, Scoobi

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?
    Gdybym miał EA, który gwarantowałby stały zysk przez resztę mojego życia (zakładam, że to co oznacza Święty Graal), na pewno nie będę o tym pisać na forach. Co musiałbym zyskać, oprócz tego, że moje ego było głaskane przez wielu początkujących, błagających mnie, abym podzielił się nimi z nimi? I co powinienem zyskać, publikując książkę myfxbook lub Eksplorator handlu, kiedy już widzę rachunek zysków i na moim koncie na żywo - chyba że próbowałem coś sprzedać? Jeśli chcesz sprzedać swój system, powinieneś opublikować go na forum handlowym. Jeśli jednak Twoje pytania są prawdziwe, możesz znaleźć odpowiedzi tutaj i tutaj.

  3. #23
    To jest ważny powód, . Ale co do mnie, nie mam nic przeciwko widzeniu niemożliwego ... na żywo. Nigdy nie widziałem, żeby jakikolwiek rachunek na Myfxbook był wart 1 milion $ .... zysk równowaga ... (obvioiusly z dobrego powodu, ponieważ jest zbyt dobry, aby go zabrać, zanim żebra się zaczną). Ale może może ... Scoobidoobi będzie pierwszym, który pokaże ... każdemu jego EA wygrywa 1 milion $. Nie potrzebuję jego systemu. Ale chcę zobaczyć, czy ktoś może to zrobić ... z EA ... Jeśli chodzi o Scoobidoobi, już ostrzegam, że jesteś człowiekiem ... jeśli grasz z parą, która rozbija ci równowagę, zanim zaczniesz się palić jeszcze raz. Dlaczego nie trzymać się bezpiecznej waluty ... zamiast ryzykownego złota ........

  4. #24
    [quote = victor_ray; 7588138] Nigdy nie widziałem żadnego konta na myfxbook, które trafiło 1 milion $ .... zysk równowaga ... (obvioiusly z dobrego powodu, ponieważ jest zbyt dobre, aby go zabrać, zanim żebranie będzie kontynuowane).quote] If Miałeś konto o takiej wielkości, byłoby głupio zostawić wszystko na jednym rachunku maklerskim. Jeśli ktoś jest offline, nie przerywa handlu z innymi kontami. Rozprzestrzenianie się rzeczy trochę obniża twoje ryzyko i pozwala ci też łatwiej spać.

  5. #25
    To ma sens w handlu detalicznym .. ale jeśli masz do czynienia z brokerem instytucji .. twój 1 milion $ jest bezpieczny w rękach dużych banków ..

  6. #26
    Victor, dziękuję za troskę o handel złotem pary towarowej, może on być bezlitosny w czasach takich jak bestia GBPJPY w formie. Planuję być z tym brokerem detalicznym jako rozwiązanie tymczasowe, dopóki nie powiemy, że odzyskam swój kapitał jako zyski, a moja aplikacja LMAX (broker instytucjonalny) jest w trakcie realizacji. Będzie to bezpieczniejsze, jak powiedziałeś, ale na początku zwracają się do kilku dokumentów, co jest w porządku, biorąc pod uwagę ich autentyczność, a moja ciekawość zaczyna się w najbliższym czasie handlować z elitarnym klubem, a wkrótce potwierdziłem, że nie mają XAU EUR (Gold Vs EUR0) to para, więc najprawdopodobniej pozostanie jedna złota (XAU USD) i jedna inna para walut. Przepraszam, jeśli jestem zbyt pewny siebie, przeżyłem to wszystko, kiedy początkowo przedstawiłem ten pomysł zautomatyzowanego handlu za pomocą MQL4Fix Protocol w SFO Moneyshow w 2010 roku, mając nadzieję na najlepsze tym razem! Pozdrawiam, Scoobi

  7. #27
    Scoobidoobi, zgubiłem się w handlu ręcznym i szukałem obiecującego EA. Twoja koncepcja wygląda dobrze i czy możesz dać mi ślad na żywodemo. Jaka jest minimalna kwota za to? Dzięki Exptrader.

  8. #28
    Dziękujemy za skonfigurowanie EA. To jest mój link do myfxbook. Mam nadzieję, że odzyska moje y.
    http://www.myfxbook.com/members/fxrocks13//968266

  9. #29
    Dzięki exptrader! Zyskasz rozkosz, ale pamiętaj o ponad 20%, że mój ea przekazuje darowiznę na cele charytatywne lol

  10. #30
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mogę dać proces na miesiąc, a nie problem.
    Czy to oznacza, że ​​chcesz sprzedać swój EA? Jeśli tak, powinieneś publikować na forum handlowym. Jeśli łamiesz zasady forum (patrz załączony zrzut ekranu), moderatorzy mogą zablokować ci możliwość publikowania postów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.