Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail? - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?

  1. #11
    lol tk, wymagają one 10k min, jeśli otworzysz bezpośrednioc. jednak jeśli weźmiesz trasę do forexcashbackrebate, akceptują one 1k min zbytnio. Nie mogę wypowiedzieć się dalej, ponieważ będą potrzebować czasu, aby przyjrzeć się detalicznym kontom otwartym i nie dają więcej dźwigni niż 100: 1, która sama w sobie jest fanastyczna.

  2. #12
    Człowiek ten wątek jest lol .. (nie dlatego, że nie masz holigrail, ale właśnie zaprosiłeś bandę whinner) Aby twierdzić, że masz EA EA holigrail jest każdy sen noobies ... zero wysiłku i przepływ pieniędzy w automaticlly Bez stresu ... Teraz będziesz musiał sobie z tym poradzić, czy mogę to zrobić? proszę plz plz plz plz ... Co do brokera Wydaje mi się, że masz problem z wymogiem 1000 $ na początkowy depozyt? (tak, wiem, że tk5 mówi 10k .. ale myślisz, że to był 1k, a 1k wydaje się być OGROMNYM pieniądzem). Jeśli masz mniej niż 1000 $, a nawet 5000 $, broker nie odbierze twoich pieniędzy. Możesz więc powiedzieć, że 400 $ i wygrać do 5000 $, a następnie wypłacić ... 3000 $ powtórzyć płukanie, dopóki nie uzyskasz 10 000 $ zysku, a następnie postawisz 10.000 $ w brokerze instytucjonalnym ... Co do najlepszego wykonawcy, to oczywiście ruch w złotej parze 600-1000 pips średnio dziennie, więc to nieuczciwe porównanie vs para walutowa ... --- Poważnie jednak, jeśli mam holigrail EA, nigdy nie powiedziałbym światu .......... nikt nie robi .............. (nawet jeśli może uratować cały kraj (nie powiedziałem świata), ale jeden cały kraj ... jest wystarczająco). Wszyscy jesteśmy chciwi w ten sposób ... używając holigrailu, aby wyssaćwziąć pieniądze od przegranych, sprawiając, że są biedni, by uczynić nas bogatymi ........ Jestem pewna, że ​​w końcu przekażesz darowiznę na swoją szkołę i szpital w przyszłości ze swoją holigrailową zyskiem ....... --- Nota boczna: Programiści zawsze mają zalety: szybka analiza historyczna wielu egii z innym parametrem

  3. #13
    2 Załącznik (s) 1. Jak myślisz, dlaczego system, który posiadasz, to Holygrail? Nie wiem, ale potrafię zarabiać 20% co miesiąc, niezależnie od warunków rynkowych, konsekwentnie korzystających z dobrego MM
    To niektóre z faktów łączenia. Jeśli możesz zrobić 20% CONSISTENTLY i zacznę od razu. Jestem uszy. Subskrybujesz.

  4. #14
    Victor, dziękuję za radę Rinse i powtórz. Zgoda. Moją intencją jest po prostu nie mówienie mi o noobach, żeby prosić o holygrail itd., Nie wspominam o tym także jako o holygrailu. Nie opiera się na teście zwrotnym i skakaniu z dachu Pozdrawiam, Scoobi

  5. #15
    1 Załączniki Powiedziałeś, że to nie jest podstawa na teście z powrotem, co oznacza, że ​​musisz już przetestować do przodu ... Czy mimo to możesz pokazać nam krzywiznę twojego salda, to nie pokaże ci, jak się handlujesz w sposób oczywisty. Chcę zobaczyć fajną krzywą. Oto moja krzywa z konta na żywo z 2011 na 2014 rok

  6. #16

  7. #17
    Tak, Victor, który przetestowałem z najbardziej renomowanym brokerem detalicznym ECN, krzywa akcji była dobra i gładka przed niektórymi nieszczęśliwymi doświadczeniami spowodowanymi nagłym poszerzeniem spreadu XAUUSD o 6,5 USD z 30 punktów. Po rozmowie z ich wsparciem, podana przyczyna była bzdura, to znaczy nie mieli żadnych lepszych ofert z ich banku w tym momencie. Czułem się zdziesiątkowanym za żadną z winy systemu, dlaczego miałbym cierpieć z powodu nagłego rozszerzania się spreadów, poślizgnięć, a co nie ..., po kopaniu dalej dowiedziałem się o instytucjonalnych dostawcach płynności, takich jak LP, LMAX itp. Wciąż jestem Otwórz, aby zacząć od brokera, któremu można zaufać w handlu na parach XAUUSD i XAUEUR, jeśli masz sugestie, daj mi znać. pozdrowienia

  8. #18
    Masz rację, działa również na egzotykach takich jak EURNZD i GBPAUD itp. Pozwól, że postrzelę! Pozdrawiam, Scoobi

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    4. Czy chcesz sprzedać swój system lub przekazać go za darmo? </P> Nie dla obu stron
    Dlaczego więc o tym mówić?

  10. #20
    Znaleziono brokera ECN do pracy, uruchom konto na żywo od podstaw, aby zacząć ... dzięki!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.