Co oznacza ”instrument bazowy” oznaczać?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Co oznacza ”instrument bazowy” oznaczać?

  1. #1
    Chciałem bonus od Avatrade, ale zgodnie z ich promocją.
    Mówi, że musisz wymienić 10 000 bazowych instrumentów za każdą premię 1 $.
    1 000 000 podstawowych instrumentów wymaga 100 USD.

    Ale czym jest instrument bazowy?

  2. #2
    standardowa partia to 100k przyrząd bazowy. A więc - jeśli chcesz, aby Twoja premia dziesięć tysięcy dolarów na ciebie pięćdziesiąt tysięcy depozytu - W ciągu roku, musisz otworzyć 2 dziesięć pozycji wielkości każdego tygodnia (lub 20 standardowych partii co tydzień przez 50 tygodni).

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chciałem bonus od Avatrade, ale zgodnie z ich promocją. Mówi, że musisz wymienić 10 000 bazowych instrumentów za każdą premię 1 $. 1 000 000 podstawowych instrumentów wymaga 100 USD. Ale czym jest instrument bazowy?
    Jest to waluta używana do zasilenia konta.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chciałem bonus od Avatrade, ale zgodnie z ich promocją. Mówi, że musisz wymienić 10 000 bazowych instrumentów za każdą premię 1 $. 1 000 000 podstawowych instrumentów wymaga 100 USD. Ale czym jest instrument bazowy?
    Pierwszą walutą w parze jest ”waluta bazowa”. Drugi to ”waluta ofertowa”. Prawdopodobnie wiesz, że wartość 10 000 GBPUSD to 10 000 GBP. Wartość 10 000 NZDUSD wynosi 10 000 NZD. W takim przypadku obaj wydaliby 1 $ premii, pomimo podwójnej wartości i podwójnego wymogu GBP w porównaniu do NZD.

  5. #5
    Instrument bazowy - waluta bazowa i druga para, waluta kwotowa

  6. #6
    Instrument będący jej częścią, btw.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chciałem bonus od Avatrade, ale zgodnie z ich promocją. Mówi, że musisz wymienić 10 000 bazowych instrumentów za każdą premię 1 $. 1 000 000 podstawowych instrumentów wymaga 100 USD. Ale czym jest instrument bazowy?
    Staraj się unikać wszelkich bonusów oferowanych przez twojego brokera, ich celem jest zatrzymanie depozytu na rachunku handlowym i zmusić cię do otwarcia transakcji w maksymalnym możliwym stopniu. Ryzyko uzyskania premii odblokowującej (wymuszanie określonego wymogu ilościowego) to znacznie więcej niż regularne zarabianie na własnych deponowanych pieniędzmi. Bądź ostrożny!

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Pierwszą walutą w parze jest ”waluta bazowa”. Drugi to ”waluta ofertowa”. Prawdopodobnie wiesz, że wartość 10 000 GBPUSD to 10 000 GBP. Wartość 10 000 NZDUSD wynosi 10 000 NZD. W takim przypadku obaj wydaliby 1 $ premii, pomimo podwójnej wartości i podwójnego wymogu GBP w porównaniu do NZD.
    Zastanawiam się również nad znaczeniem instrumentu bazowego. Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie.

  9. #9
    Już miałem odpowiedzieć, ale znalazłem prawie odpowiedź

  10. #10
    Instrument muzyczny wytwarzający dźwięki w zakresie niskich tonów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.