Spread i zysk?
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Spread i zysk?

  1. #1
    Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
    Możemy założyć, że handlujesz na demonstracji. Jeśli nie, sugerowałbyś, aby od razu przejść do wersji demo. Jeśli chodzi o kwerendę, odpowiedź jest oczywista, ale dlaczego na ziemi chcesz po prostu wybrać trzy pestki?

  3. #3
    Mam 18 godzin dziennie na głowie.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
    tak jest twoja odpowiedź

  5. #5

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
    To zależy od tego, ile ryzykujesz, aby zdobyć te trzy pestki.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
    OK, zakładając, że jesteś całkowicie zielony w handlu Forex i zrobiłbyś to dobry świat, aby zrobić kilka kursów online i uzyskać podstawowe informacje. Istnieje kilka kursów online, niektóre za darmo, inne wymagają płatności, ale możesz zacząć od darmowych kursów na swoim poziomie. Teraz odpowiedź brzmi: tak i NIE, przepraszam za komplikowanie. Powodem jest to, że przy składaniu zamówienia rzeczy mogą się zmienić, a docelowa frekwencja na 3 pipsy to 1 lub 2 pipsy. W końcu to świat Forex. Dodatkowo, w przypadku korzystania z konta na żywo, opóźnienia w realizacji zlecenia mogą prowadzić do zmiany ceny. Dlatego lepiej jest pozwolić na większe miejsce na zyski, takie jak 10 pipsów, a może na stop loss przy 5 pipsach. Ale jak zauważyłem, jest to lekcja na kolejny dzień, kiedy już zaczniesz działać w swojej działalności handlowej. Najpierw szukaj więcej wiedzy na ten temat, zanim zaczniesz.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam 18 godzin dziennie na głowie.
    po pierwsze nikt nie odpowiada na twoje pytanie. a po drugie, 18 godzin dziennie na głowie? z jakiego systemu handlu korzystasz? 18 godzin handlu, czyli epickie godziny dla handlarza skórą.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam 18 godzin dziennie na głowie.
    Albo jesteś automatem, albo kimś, kto po prostu nie może zasnąć w ogóle ... Żarty na bok, osiemnaście godzin i wszystko to, tylko po to, żeby skalpować ?? Czy nie byłbyś lepszy jako handlarz swingów? lub nawet jako ten, kto używa podstaw do handlu?

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam 18 godzin dziennie na głowie.
    Rozumiem, że w rzeczywistości nie handlujesz za 18 godzin dziennie, zarabiając te mikro zarobki, ale raczej 18 godzin na wchodzenie i wychodzenie tak często, jak to możliwe. Skalowanie przez 18 godzin dziennie, przy założeniu maksymalnie 15 minut na handel, co przekłada się na ogromne 72 transakcje dziennie, ale tylko maszyna może to zrobić, ale nigdy nie wiadomo, naprawdę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.