Co pomogło Ci najbardziej w zyskach? - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Co pomogło Ci najbardziej w zyskach?

  1. #21
    Handluję od prawie 6-7 lat, zawsze walczyłem o konsekwencję, ale w ostatnim czasie (5-6 miesięcy); Udało mi się wypracować rzeczy o wiele lepsze. Tym, co zmieniło się we mnie w tym okresie, jest to, że przestałem się martwić za bardzo. Poprzednio, jeśli mój handel byłby ny, naprawdę martwiłbym się zbytnio i zwiększałbym wielkość partii lub robiłam wszystkie szalone rzeczy. Ale teraz, po prostu zapominam o tym i trzymam się tego, co zdecydowałem podczas otwierania z zestawem SL i TP, znacznie zwiększyło to zysk dla mnie, a co ważniejsze, że nagłe wymazanie zniknęło.

  2. #22
    pomagając nam w uzyskaniu pierwszej przewagi, jest już maksymalną nauką, doświadczamy więcej i jesteśmy w stanie kontrolować ryzyko. Jest pewna, że ​​jeśli mamy zamiar odnosić sukcesy w handlu na rynku Forex, proces ten z pewnością zostanie potraktowany poważnie, a wyniki nie rozczarowują

  3. #23
    Mark Douglas, Handel w Strefie Jego probabilistyczny sposób myślenia zrobił wielką różnicę. Ta książka wprowadza rynek w taki sposób, o jakim inni nie mówią. Jest to podstawa dla wszystkich moich analiz!

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Co sprawiło, że jesteś lepszym inwestorem i zyskujesz? Punkty zwrotów?
    Kodowanie prawie każdej egii ****** i jej ocena. Lepsze niż 10K książek ...

  5. #25
    Od kilku miesięcy prowadzę transakcje z kontem na żywo i wiele się nauczyłem ... niestety jest cena do zapłacenia, gdy zdecydujesz się zostać przedsiębiorcą. MUSISZ popełniać błędy i uczyć się na swoich błędach, wierzę, że to jedyny sposób, aby stać się dochodowym inwestorem, tym razem i ekranem. Mam 19 lat i na studiach pamiętam długie noce i wczesne poranki, starając się zebrać jak najwięcej informacji na temat rynku Forex. Praktycznie poświęciłem moje GPA, mówię o cenie do zapłacenia. Jest kilka tygodni, w których zarobię mnóstwo pieniędzy, ale potem stracę cały tydzień z powodu nadmiernego dźwigni. Ryzykuj tylko to, co ci odpowiada, i odpowiednio zarządzaj swoimi transakcjami. Pamiętam pewną transakcję, w której straciłem 10% z mojego konta i złapałem się na tym, że wyciągnąłem włosy i pociłem się podczas handlu, ponieważ ryzykowałem dużo w jednym handlu. Byłem pewien, że rynek pójdzie w jedną stronę ... rynek uniżył moją głupotę. Cierpliwość i dyscyplina. Handlarze zawodzą, ponieważ się przesadzają. Musisz poczekać, aż najlepsze transakcje zaprezentują się Tobie, a następnie pociągnij za spust. Usiądź na rękach, czekaj na transakcje NAJLEPSZE, unikaj tego, czego nie jestem pewien, spróbujmy handlować (mam to od Tunery, rekwizyty dla ciebie, naprawdę otworzyły mi oczy). Wybierz jedną parę, trzymaj się tej pary i naucz się jej. Możesz oczywiście zwiększyć liczbę par walutowych, gdy zdobędziesz więcej doświadczenia, ale będziesz się stresował i próbujesz wziąć wszystkie niepotrzebne dane z wielu par, możesz płacić dużą ilością pipsów za pomocą tylko jednej pary.

  6. #26
    Więc po to, by wprowadzić ten wątek w kółko ... , czy mógłbyś powiedzieć, jakie były twoje punkty zwrotne?

  7. #27
    Zbadaj wszystkie warunki rynkowe. Musisz być w stanie zidentyfikować trend i zasięg w czasie rzeczywistym. Jeśli nie, dostaniesz posiekać na kawałki.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zbadaj wszystkie warunki rynkowe. Musisz być w stanie zidentyfikować trend i zasięg w czasie rzeczywistym. Jeśli nie, dostaniesz posiekać na kawałki.
    Dobra rada. Dodałbym, że warto się zastanowić, w czym handluje się lepiej - zasięgiem lub trendem - i nauczyć się handlować tylko w sprzyjających warunkach rynkowych.

  9. #29
    Dla mnie zdobycie solidnej edukacji handlowej pomogło mi w zyskach. Istnieje wiele podejrzanych wychowawców. Najlepszym sposobem na znalezienie dobrego wychowawcy są opinie i rekomendacje. Plotka. Ci, którzy wypróbowali swoje usługi i mogą zgłosić, że rzeczywiście są zgodni z prawem i uczciwi. Nauczyłem się handlować z 40-letniego weterana, a teraz osiągam stałe zyski. Rachunek moich transakcji automatycznie czyni mnie również stałym, regularnym zyskiem. Jest wielu samozwańczych guru. Ci faceci z pewnością nie są tacy. Ci faceci są jednymi z najlepszych w branży i współpracują z kilkoma wysokiej jakości nauczycielami, aby dać ci wspaniałe bonusy o wartości 1000 USD. Sprawdź je. The Ultimate Forex Course Kurs Forex dla początkujących - (
    https://www.tradingcourse.net). Jest to jeden z niewielu certyfikowanych kursów dostępnych online.

  10. #30
    ok, więc co pomogło mi uzyskać zysk na rynku forex i na zewnątrz? to proste, mądrze wykorzystaj swój wolny czas, na przykład poza handlem z hotforexem, wciąż udaje mi się utrzymać pracę w niepełnym wymiarze czasu i małą firmę i być szczęśliwym w tym, co robię. nie jest to takie trudne, minimalizuje szanse utraty przez zdobywanie czegoś innego? ha ha

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.