EURUSD - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: EURUSD

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podczas gdy ja, podobnie jak większość handlowców, od jakiegoś czasu brakowało USD, teraz jestem płaski. Powód: kiedy trend lub akcje itp. Stają się wiadomościami na pierwszej stronie, są codziennie w radiu telewizyjnym, a każdy, kogo wpadasz wszędzie, mówi o tym - nadszedł czas, aby wziąć zyski i dokonać ponownej oceny, zanim wrócisz na rynek. Nigdy nie rani mnie to, by czerpać zyski i być płaskie, nawet jeśli zostawiam dużo pestek na stole, ponieważ nigdy, przenigdy nie mogę zadzwonić do góry ani do dołu i nie próbuję. Zawsze boli mnie oddanie pestek na rynek, ponieważ byłem zbyt chciwy, aby czerpać zyski, gdy po raz pierwszy zaczynałem czuć się niekomfortowo z pozycji. Będę szukał silnego potwierdzenia kontynuacji lub odwrócenia trendu przed zawarciem transakcji długoterminowych lub pośrednich.
    Jednym wspólnym powiedzeniem na temat tej maty jest całkowicie błędne jest: Nie można zbankrutować, biorąc zysków.To właśnie, jak wielu przedsiębiorców się nie zepsuł. Podczas gdy amatorzy się załamują, ponosząc duże y, profesjonaliści zbankrutują, biorąc niewielkie zyski. Problem w skrócie polega na tym, że natura ludzka nie działa na zasadzie tomaksymizacji zysku, ale raczej w celu zmaksymalizowania szansy na zysk. Chęć maksymalizacji liczby zwycięskich transakcji (lub minimalizacji liczby przegrywających transakcji) działa przeciwko inwestorowi. Wskaźnik sukcesu transakcji jest najmniej istotną statystyką wydajności i może nawet być odwrotnie proporcjonalny do wydajności. William Eckhardt

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kup spadki, przyszłość staje się jasna, wspaniały człowiek z śmiesznymi włosami, które widzę. On jest wybrańcem, podążaj za Tobą. {obraz}
    Covfefe

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak więc możemy zobaczyć krótki test z uchwytem 1,25, zanim przejdzie na dół, więc dostosowuję swój krótki wpis do 1.2500 zamiast poprzedniego @ 1.2484.
    Skrócono uchwyt 1.2500, tak dobrze, że dobrze czekam na dane NFP. Poszukuję celu @ 1.2287. Indeks dolara amerykańskiego wydaje się utrzymywać powyżej 88,500 i niektóre kluczowe poziomy wsparcia powyżej poziomu 88 000. W rzeczywistości dolar amerykański jest bardziej stabilny wobec wszystkich głównych konkurentów, ponieważ rentowności amerykańskich obligacji skarbowych kontynuują wzrost, a niektóre poziomy referencyjne osiągają kluczowe lub plogiczne poziomy (długa obligacja powyżej 3% na przykład). Kurs EURUSD wynosi ok. 1.2500 przed NFP w piątek.

  4. #24
    1 Załącznik (y) Nie jest czystym zagrożeniem, ponieważ GANN powiedział nam, że kąt 45 ° jest najważniejszy, ponieważ jest tam, gdzie czas i cena są zrównoważone (kwadrat)

  5. #25
    1 Załącznik (y) Otrzymałem alarmy odwracające się tutaj.

  6. #26

  7. #27

  8. #28
    1 Załącznik (y) NFP. Ruch w pierwszy piątek przywrócił część EURUSD, które były wczoraj. Wygląda na to, że cena w tym tygodniu zatrzyma się poza trendem, wykorzystując górny limit trendu jako wsparcie. Przypuszczam, że dolar wzrośnie nieznacznie, będzie szansą powrotu do trendu w przyszłym tygodniu. Jako alternatywę chciałbym zauważyć, że jedynym poziomem oporu przed osiągnięciem poziomu 1,36 jest poziom 1.25145.

  9. #29
    Jestem średniozaawansowany w połowie sezonu. Możliwy cel 1.20.

  10. #30
    2 Załącznik (e) Drodzy handlowcy, rzuciłem ten post dziś rano o 08:44 CET. Jeśli kurs powraca w tym dniu, należy zwrócić uwagę na poniższy POC
    Przyjrzymy się bliżej wynikowi
    Pozytywne: Prawie poniżej 100 pipsów to dobry wynik Samokrytycyzm: opór i linie wsparcia zadziałały. Niestety cena nie poszła na ostatni opór. Zaplanowałem POC na wykresie 15 M i założyłem, że narysowany POC jest silniejszy niż POC z białym okręgiem. Powód, nie spojrzałem na wykres 5 minut, ponieważ wtedy bym to zauważył. Takie błędy się zdarzają, to ludzkie. Po stronie plusów uczę się, jak poprawić. Wniosek: udany dzień dobiega końca i życzę wszystkim cudownego weekendu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.