EURUSD - Strona 2
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: EURUSD

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Całkiem zasrany zysk za 100 pensów zniknął we wtorek. Ponownie wprowadzony długi; 75 pipsów - które również zniknęły. Następnie wprowadzono skrót @ 1914. Zablokowano @ 1944 na kolejne 30 trafień pip. Nie mogę sobie pozwolić na to, aby pozwolić dochodowym transakcjom przeistoczyć się w y, czekając na cel 150 pipsów zgodnie z systemem 5MFX. Od teraz będę musiał zacząć czerpać zyski, kiedy tylko będę miał.
    V Wiem dokładnie, jak się czujesz. Próbując nauczyć się tego biznesu forex i starego standardu, pokroić swoje y na krótko i pozwolić, aby twoje zyski nie działały dla mnie. Uruchomienie 3 rachunków demo, które to wszystko zaczęło ssać wielki czas (2 to znaczy). Traktowałem te śmieszne pieniądze jak własne. Gdyby ktoś inny niż moja żona zobaczył, że jestem strzeżony, przy tym wirtualnym pieniądzu, musieliby mnie oddać. Użyłem nie miłego języka w głośnych dźwiękach i, i, i ...... MY WIFE powiedział Dlaczego nie skorzystać z zysków, gdy jesteś na górze? Teraz spędzam swoje życie przed komputerami, oglądając niebieskie i czerwone paski przez cały dzień i całą noc. Soooo - w mojej 10 000 $ demo zacząłem brać pieniądze, kiedy byłem na nogach. Nazwane konto po jej Macro-Mai. W ciągu około 2 tygodni dostałem tego frajera do 12,900 USDus, biorąc wszystko, gdy rynek zaczął się do mnie zwracać. Zapobiegł om najlepiej jak potrafiłem, z zyskami 2-10, a nawet paroma. Jestem dolnym i górnym wyborem, co wywołuje wiele emocjonalnych zawirowań. Uważam, że jestem chciwy i nie chcę oddawać tego górnego ani dolnego 40 - 150 pestek. Wejdź w Elliott Wave. Z powodu dna i zwieńczenia wchodzę w wiele pierwszych fal. Są one ogólnie poprawione i widzę na tym rynku niesamowitą ilość. W tym miejscu można zatrzymać uderzenia, próbując pozwolić mu działać. Gdybyś sprzedał 3 fale i fale korekcyjne C, to nie byłoby potu. (Przeczytanie tego sprawia, że ​​chcę zmienić moje złe nawyki handlowe). Osobiście może to być kurczak ... ale pieniądze są w banku, biorąc zyski. Kiedy się obudzisz późno i przez przypadek weź się w cenę pościgu za 3. lub C, zatrzymaj się i chroń. Sądzę, że właśnie tam granice zadziałają. Po prostu nie może wziąć 50 i zobaczyć 200 za tym punktem. Czuję, że coś przeoczyłem. Mam nadzieję, że to pomoże i dobry handel. P.S. Każda pociecha, którą pokonuję w tym tygodniu. Wszystko jest nie tak i odeszło!

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    , jeśli wychodzisz przed 150 pipsów, ile zysku celujesz w każdą transakcję? Pozdrawiam, Correy
    jeśli nie jesteś tak wielkim tchórzem jak ja, 100 pipsów, zysk może być mądrzejszy - średnia z dziewięciu zwycięskich transakcji (z 150 pipsów) wynosi nieco ponad 99 pipsów, a pięć z dziewięciu za 99 pipsów lub więcej powinienem prawdopodobnie ustawić stoper 50, gdy cena osiągnie 100

  3. #13
    Czy uzyskałeś opinię Beau na temat tej egii? Merlin, jakie jest Twoje podejście do regulacji przystanków? Jestem zdesperowany, że straciłem 1000 $! Tak pewnie, jak zmienię egię, chociaż to się zmieni. To było moje dotychczasowe szczęście. Planuję po prostu trzymać się oryginalnych zasad zarządzania, aż do następnego słowa Beau.

  4. #14
    Zgadzam się, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest przestrzeganie zasad. Jak wszyscy wiemy od naszych szkolnych dni, istnieją jednak reguły, które należy łamać. Jeśli zamierzasz złamać zasady, lepiej jest robić to, aby czerpać zyski, gdy patrzysz w twarz, niż robić coś głupiego, jak anulować stop loss. Powtarzam jednak, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest przestrzeganie zasad.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zgadzam się, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest przestrzeganie zasad. Jak wszyscy wiemy od naszych szkolnych dni, istnieją jednak reguły, które należy łamać. Jeśli zamierzasz złamać zasady, lepiej jest robić to, aby czerpać zyski, gdy patrzysz w twarz, niż robić coś głupiego, jak anulować stop loss. Powtarzam jednak, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest przestrzeganie zasad.
    Grupa Myślę, że nadszedł czas, aby iść długo tutaj 15:50 EST. Zaczekaj na powrót do poziomu 1,1910 - 25 i poprowadź dziecko wyżej. Downer jest dunner! P.S. Uważaj na boczne tasowanie o tej porze dnia. Korekta może trochę potrwać.

  6. #16
    Plogiczny zysk z zysku jest tak samo nieproduktywny jak plogiczny spadek stopu. IMHO, lepiej jest uczyć się i rozumieć ruchy czascena, a nie wymieniać te ruchy, zamiast decydować, że musi przejść 150 pipsów. O ile euro idzie ... na stole było sporo pestek. Policz pipsy na huśtawkach wykresu godzinowego. Jeśli twój system lub egia nie generuje pozytywnych pestek z takimi wahaniami, możesz rozważyć alternatywne egie lub systemy.

  7. #17
    Co byś polecił?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Plogiczny zysk z zysku jest tak samo nieproduktywny jak plogiczny spadek stopu. IMHO, lepiej jest uczyć się i rozumieć ruchy czascena, a nie wymieniać te ruchy, zamiast decydować, że musi przejść 150 pipsów. O ile euro idzie ... na stole było sporo pestek. Policz pipsy na huśtawkach wykresu godzinowego. Jeśli twój system lub egia nie generuje pozytywnych pestek z takimi wahaniami, możesz rozważyć alternatywne egie lub systemy.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Plogiczny zysk z zysku jest tak samo nieproduktywny jak plogiczny spadek stopu. IMHO, lepiej jest uczyć się i rozumieć ruchy czascena, a nie wymieniać te ruchy, zamiast decydować, że musi przejść 150 pipsów. O ile euro idzie ... na stole było sporo pestek. Policz pipsy na huśtawkach wykresu godzinowego. Jeśli twój system lub egia nie generuje pozytywnych pestek z takimi wahaniami, możesz rozważyć alternatywne egie lub systemy.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Moim powodem do rozpoczęcia tego wątku było to, że handlowcy dzielili się swoimi przemyśleniami w kategoriach zajmowania pozycji na rynku (coś, czego nie widziałem, co dzieje się na forum.), Tak, że może być nauka i dyskusja wokół handlu. Wyjaśnienie ”dlaczego” handlu lub przewidywania jest kluczem do nauki. Złożenie zamówienia jest zobowiązaniem do poparcia swojej pozycji. Na przykład, byłby to idealny moment, by usłyszeć, co handlowcy mówią o EURUSD. Czy przyjmują pozycję odwrotną, czy też trzymają się trendu? Jakie zobowiązanie zamierzasz zrobić i dlaczego. LOU
    Pozostaję przy systemie EZ Trade. Beacuse, # 1. Nie wiem wystarczająco dużo lub mam wystarczające doświadczenie, aby przedstawić dokładne prognozy. # 2 Usunąłem 2 konta demo (teraz pracuję nad trzecim) używając moich emocjonalnych przewidywań. Więc wiem wystarczająco dużo, aby wiedzieć, że nie wiem wystarczająco dużo, aby wykonywać własne połączenia

  9. #19
    Podczas gdy ja, podobnie jak większość handlowców, od jakiegoś czasu brakowało USD, teraz jestem płaski. Powód: kiedy trend lub akcje itp. Stają się wiadomościami na pierwszej stronie, są codziennie w radiu telewizyjnym, a każdy, kogo wpadasz wszędzie, mówi o tym - nadszedł czas, aby wziąć zyski i dokonać ponownej oceny, zanim wrócisz na rynek. Nigdy nie rani mnie to, by czerpać zyski i być płaskie, nawet jeśli zostawiam dużo pestek na stole, ponieważ nigdy, przenigdy nie mogę zadzwonić do góry ani do dołu i nie próbuję. Zawsze boli mnie oddanie pestek na rynek, ponieważ byłem zbyt chciwy, aby czerpać zyski, gdy po raz pierwszy zaczynałem czuć się niekomfortowo z pozycji. Będę szukał silnego potwierdzenia kontynuacji lub odwrócenia trendu przed zawarciem transakcji długoterminowych lub pośrednich.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    teraz byłby idealny moment, by usłyszeć, co mówią handlowcy o EURUSD.
    jedyną rozsądną osobą, która teraz zwięka z EURUSD, jest E-12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.