PDA

Zobacz pełną wersję : Wyższa krawędź w pojedynczym świeczniku



oxswlaloxgro74
03-30-2015 22:02, 22:02
Widzę wyższą krawędź w obrębie jednego świecznika i przyszłego świecznika. Widzę, gdzie wyższe prawdopodobieństwo leży w jednym świeczniku i przyszłym świeczniku.

95% ceny czasu zostanie zamknięte powyżej lub poniżej otwartego. Amatorzy nigdy nie zobaczą przewagi w tym cytacie, chyba że profesjonalista wskaże, gdzie leży granica w tym cytacie.


https://www.forex-instant.com/forex-brokers/11-reputable-broker-that-trades-with-ninjatrader.html


Tak więc istnieje pewna przewaga w pojedynczym świeczniku. Transakcje o wyższym prawdopodobieństwie są wyższe w obrębie jednego świecznika.

Stwierdzenie, że 95% ceny czasu zostanie zamknięte powyżej lub poniżej otwartego terminu, jest prawdziwe. Mam te statystyki, aby zweryfikować to na GU. Jak dotąd nie patrzyłem na inne pary walutowe, ponieważ wystarczy jedna para w jednej parze.

Czego uczymy się z tego FAKTU. Uczymy się, że od ceny otwarcia każdej świecy możemy SPODZIEWAĆ RUCH. To, czego nie wiemy na tym etapie, to w jakim kierunku.

Dla mnie, aby skalpować GU w pojedynczej świecy, musi być wystarczająco dużo ruchu. Dla mnie nie ma wystarczająco dużo ruchu w czymkolwiek niższym niż świeca 1 godz. Moje statystyki pokazują, że podczas moich wybranych godzin średni zasięg świecy 1 godz. Wynosi 22,82 pipsa. Dlatego podczas każdej godziny wystarczy przechwycić część tego zakresu.