PDA

Zobacz pełną wersję : Akademia inwestora - przez traderów dla handlowców



ivttg
09-10-2015 05:40, 05:40
Ideą tego jest posiadanie jednego wątku, w którym każdy na Fabryce Forex może dzielić się pomysłami, poradami, egiami, wiedzą, anegdotami i doświadczeniem dla dobra innych. Możesz publikować artykuły, które Ci się podobają, o ile są zaprojektowane tak, aby pomóc innym w opanowaniu wielu aspektów niezbędnych do tego, aby odnieść sukces jako inwestor, niezależnie od tego, czy jest to wiedza rynkowa, czy plogiczne przeszkody, które trzeba przezwyciężyć. Wątek ten ma zatem uzupełniać interaktywne wątki transakcyjne, w których handlowcy nazywają swoje transakcje i omawiają poziomy itp., Koncentrując się na umiejętnościach niezbędnych do konsekwentnego umieszczania zwycięskich transakcji. Handlowcy, którzy zamieszczają zrzuty ekranu wyraźnie pokazujące, dlaczego dana branża była lub nie była skuteczna, będą szczególnie mile widziani, o ile ich wyjaśnienia są jasne i dobrze widoczne.

Miejmy nadzieję, że będzie to czysto egalitarna nić, przez traderów dla handlowców, z jednym wyraźnym celem na uwadze, którym jest pomaganie innym poprzez dzielenie się tym, czego się nauczyliście, bez oczywiście oddawania za dużo, gdy chodzi o najdrobniejsze szczegóły. własnej egii, jeśli nie chcesz.

Ponieważ osobiście zajmowałem się zawodowo od siedmiu lat, będę oczywiście od czasu do czasu wpadał w tarapaty, ponieważ czuję, że mam dużo do zaoferowania, ale ten wątek dotyczy przede wszystkim Ciebie, a nie mnie, więc kliknij na pole ”dodaj nowy wątek” i zobacz, czy ktoś chce rozpocząć