PDA

Zobacz pełną wersję : Używanie DASR do udanego handlowania



elZwXaltaba
01-15-2012 11:59, 11:59
cześć wszystkim

Zdecydowałem się udostępnić mój system jako dziennik handlu, ponieważ po tym, jak go udostępniłem, mam nadzieję, że wielu z was przyłączy się do mnie, handlując nim na żywo. Sprzedaję go na demo przez 6 tygodni i zamieniłem 600 $ w 7000 $, więc przynajmniej muszę mieć jakąś zasługę (opublikuję moje oświadczenie handlowe w moim następnym poście).

Parę dni temu nie miałem zamiaru tego robić - tj. Rozpoczynania pisma handlowego. Jednakże czytałem ”Handel prosty dla dziennych dzienników” i zauważyłem, ile razy chłopcy otwierają transakcje w niewłaściwym czasie (i oczywiście w złym kierunku). Oczywiście nie z własnej winy. Próbują podążać za systemem (z którego jest wielu) wykorzystując wskaźniki kupnasprzedaży. Problem z tymi wskaźnikami kupna sprzedaży polega na tym, że często są to fałszywe outsouty - wielokrotnie cena przez pewien czas podążała w określonym kierunku, a nagle gwałtownie się rozrasta, porusza się szybko, a wskaźnik powie ci, by wziąć handel. Często jednak ten ”zryw” w cenie przychodzi na KONIEC ruchu, a ty jesteś nagle złapany w pułapkę bykaniedźwiedzia!

Więc postanowiłem udostępnić moją metodę handlu. To NIE jest święty Graal. Nie ma świętego Graala, ponieważ ruch cenowy zawsze będzie nieprzewidywalny - wiele czynników może spowodować wzrost ceny i oczywiście, gdy akcja cenowa jest płaska, a akcja cenowa może działać bez powodu.

Staramy się więc (a) odfiltrować złe transakcje i (b) najważniejsze, aby uzyskać właściwe transakcje w PRAWEJ CZASIE, używając właściwego zarządzania (jak zawsze), aby chronić nasz bilans handlowy.

Zanim przejdę do systemu, porozmawiam o TIME.

Przejdę do tego w moim następnym poście