PDA

Zobacz pełną wersję : 100% Wygraj Matematyczną Gratkę Ea



Limokchely
09-26-2008 14:12, 14:12
2 Załącznik (y) EA ustawiła 3 zlecenia kupowania stop i 3 zlecenia stop sprzedaży w równych odstępach od środkowego punktu początkowego. Wtedy, gdy cena wyzwala poziom,
EA wystawia zamówienia oczekujące na pozostałe poziomy, ale ten jest na miejscu.
Jeśli jest na poziomie zakupu, EA zlecenia oczekujące oczekujące tylko powyżej tego poziomu zakupu mają początkową wielkość partii i na 3 poziomach sprzedaży o podwójnej wielkości partii. Jeśli cena jest na poziomie sprzedaży, EA zlecenia oczekujące oczekujące tylko poniżej poziomu sprzedaży mają początkową wielkość partii i na trzech poziomach zakupu z dowolnym podwójnym rozmiarem partii.

Niezależnie od tego, gdzie porusza się rynek, kiedy zostanie uderzona jedna z najwyższych lub najniższych docelowych cen, zysk zostanie osiągnięty. w rzeczywistości im dłużej zajmie to osiągnięcie, tym więcej pieniędzy zrobi!

Testowałem to wiele razy, i to naprawdę wygrywa za każdym razem tak długo, jak masz
wystarczająco dużo pieniędzy na koncie. Ta metoda może spowodować 100% tygodniowo.

Najważniejsze jest wprowadzenie INCREMENT dla używanej pary.
Najlepsza para to EURUSD, bo jest niestabilna.
Graj z różnymi przyrostami, aby zobaczyć, ile może to zrobić w ciągu 1 miesiąca!
Testowanie tego ea jest powolne, dlatego mówię 1 miesiąc ..... ja patrzę
wizualny test łatwo zrozumiesz, jak działa ta metoda.

Publikuję to tutaj, ponieważ chcę uzyskać pozytywny wkład w tę metodę,
dowiedzieć się, jak obniżyć wymóg dużego marginesu!
Możesz bezpłatnie przekodować EA, po prostu publikuj tutaj swoje usprawnienia.
Używam tej ery, ponieważ ma ona wielkie ryzyko dla współczynnika zarobków.
To jest jak martingale na sterydach!

Przepisałem to ea, więc nie mogę nazywać siebie twórcą tego!
Ostatni miesiąc handlu na 1000USD acc, przy użyciu przyrostu 100 punktów i 0,1 części

https://www.forex-instant.com/attachments/1517839174.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/1517839176.jpg