PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przewidzieć rynki, Złap ruchy przy wartości



Uresdwz
08-31-2016 14:06, 14:06
1 Załącznik (s) Około 16 lat temu jeden z moich znajomych powiedział mi o handlu i to przyciągnęło moje zainteresowanie, więc zacząłem od demonstracyjnych czystych wykresów i robiłem całkiem nieźle przez około rok, po czym otworzyłem swoje pierwsze konto o 10 k. Doszedłem do wniosku, że będę samozatrudniony i moje życie będzie niesamowite. Rzeczy nie działały w ten sposób.

Moim pierwszym błędem było to, że myślałem, że mogę prowadzić działalność na własny rachunek na koncie 10 kb. Mój drugi błąd polegał na tym, że myślę, że 1 lot to ok. Dźwignia 10 k.
Cóż, nie jest dobrze!

Wszystko poszło całkiem nieźle przez około 3 miesiące handlując na żywo, a 1 dźwignia lotto pokazała mi, jak szybko można obniżyć 500 USD USD i więcej.
Więc sprawy zaczęły wyglądać trochę źle, ale nie tak źle, ale wystarczająco źle, żebym szukał jakiegoś bledu w moim handlu. To, co znalazłem w Internecie, wydawało mi się dobrym pomysłem. Ale po zastanowieniu jestem pewien, że jakiś marketingowiec wpadł na te głupie pomysły na handel.

Z Czystych wykresów poszedłem do wywrotki. RSIStochasticMac DSMA Tak, zgadliście, wszystkie te rzeczy, których handlowcy nie używają, ale są popularni wśród technicznych analityków, aby ich raporty PDF wyglądały fantazyjnie w poniedziałkowe minuty spotkania z handlarzami podłóg.

Około 2 lat temu i nigdzie się nie wybierając z moim kontem handlowym, które przesunęło się z 10 tys. Do 16 tys., A pod koniec drugiego roku spadło do 3 tys. Nigdy nie dokonałem żadnych wypłat! gdybym to zrobił wcześniej.

Tak więc w 2003 roku zrozumiałem, że nie jestem gotowy na samozatrudnienie, więc znajdź pracę przed przejęciem ulicy. Miałem szczęście, znalazłem pracę i wróciłem do 9 do 5, aby przeżyć. Przetrwałem z Departamentem Obrony (DOD) umieszczając go w Camp Liberty w Iraku. I to przyniosło pieniądze. A pieniądze kupują czas na studiowanie swoich dyscyplin i handel na żywo w godzinach wieczornych.

Możesz zarabiać pieniądze, a ten wątek przeniesie Cię na wyższy poziom handlu i możesz zdecydować się na wymianę w pełnym wymiarze czasu pracy, która jest możliwa lub możliwa do wykonania i handlu, do której jest to możliwe. Jak raz doświadczony handel może być ograniczony do kilku godzin dziennie.

Powyższe stanowi podsumowanie mojego zaplecza i nie obejmuje oczywiście all inclusive i nie ma potrzeby.

Idąc naprzód podzielę się tym, co robię i jak to robię. Jak sprawić, żeby działało i co robię, gdy nie działa.

Mam nadzieję, że będzie to dobra zabawa dla wszystkich, a zabawa przynosi korzyści ...

Możesz się mylić teraz, ale później, zależnie od twojego czasu

Wpadnie na to, zdecydowanie nie będziemy biegać Pozdrawiam Dennisa

I tam byłem Camp Victory Irak 2003

https://www.forex-instant.com/attachments/1517841292.jpg