PDA

Zobacz pełną wersję : co to jest GBPUSD!



lgl993
06-09-2006 07:41, 07:41
dzisiaj Coś dziwnego dzieje się za GBPUSD Down Up Up Crazy, jednak wiadomość jest dobra dla USD !!!!!!

Gorgoripk
10-24-2021 07:24, 07:24
dzisiaj Coś dziwnego dzieje się za GBPUSD Down Up Up Crazy, jednak wiadomość jest dobra dla USD !!!!!!
Prawdopodobnie zysk przed otwarciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Piskygd
10-24-2021 08:45, 08:45
Nie sądzę, żeby ktokolwiek musiał się martwić, gdy takie ruchy się pojawią. Jego wyraźne zatrzymanie jest wyzwalane przez brokerów, a za tym stoi zero fundamentów. Kiedy ogólny trend spadnie, a wszystkie nowości, które pojawiły się dzisiaj, są niekorzystne dla GBP, to spadnie na koniec dnia. Liczy się to, że twój rozmiar pozycji jest wystarczająco duży, aby wytrzymać takie skoki i masz wystarczająco dużo pieniędzy na swoim koncie, aby go unieść. Nie przerzedź się zbytnio na rynku i zawsze przesuwaj punkt stop loss do breakeven, gdy rynek jest wygodnie 30-40 rur poniżejpowyżej twojej pozycji wejściowej.

pkoxgdt
10-24-2021 10:06, 10:06
Bardzo często nie handluję nawet w piątki, szczególnie późno w ciągu dnia, a szczególnie w dni wolne od pracy w gospodarstwie. Po prostu zbyt bzdury dla mnie. Ale czasami zdarza się, że nie handluję również poniedziałkami, tylko dlatego, że lubię 4 dniowe weekendy. Ale nie muszę handlować na życie. Rząd USA płaci mi za zwariowanie. To niewiele, ale jest żywy, i dostaję tablice rejestracyjne dla mojego samochodu, więc mogę zaparkować w dowolnym miejscu. To dobry koncert, jeśli możesz go zdobyć.

paattruuxii1994
10-24-2021 11:27, 11:27
dziś rynek walutowy był bardzo wrażliwy na wahania na rynku kontraktów terminowych na ropę i złoto. W ogóle nie handlowałem.

lgl993
10-24-2021 12:48, 12:48
gdy byłem w branży, spodziewałem się, że Wielki ruch w dół ... Byłem na minusie 45 pipsów na wyjściu z 20 PIP Chcę wiedzieć jaki jest powód tego Unexpect UP Crazy Move: zaskoczony

zuiloxg
10-24-2021 14:08, 14:08
Na dziennym wykresie GBPUSD spadki, które zostały trafione, były tuż pod 38,2 funta z ostatniego dużego trendu wzrostowego. Czy to dlatego utknęliśmy i nie schodzimy teraz na niższe?

Cobelix
10-24-2021 15:29, 15:29
gdy byłem w branży, spodziewałem się, że Wielki ruch w dół ... Byłem na minusie 45 pipsów na wyjściu z 20 PIP Chcę wiedzieć jaki jest powód tego Unexpect UP Crazy Move: zaskoczony
Zysk. Wiadomość była bardzo dobra, ale gdy ceny były tak niskie w zeszłym tygodniu, zaryzykowałbym stwierdzenie, że większość ludzi jest z obozu, że ruch będzie się spowalniał, ponieważ nie ma w nim wielu pozytywnych ani negatywnych wskaźników. obie strony. Podejrzewam, że wróciliśmy do zasięgu rzędu 300-500 pipsów, co stanowi pewnego rodzaju wsparcie. Po prostu FYI, ta wielka linia, na którą teraz patrzę, to 1,8325, która ma miejsce około 4-ego maja ... Nie widzę powodu, żeby ją przekraczać, zwłaszcza jeśli fed zdecyduje się na przerwę w najbliższym czasie. Jeśli nastąpi globalny wzrost stóp procentowych, wszystkie gospodarki zostaną zranione, ale kursy walutowe pozostaną w stagnacji. Poza tym, jeśli spojrzysz na koniec wczorajszego, kurs wymiany pozostaje wyjątkowo napięty ... Jestem pod wrażeniem. Myślę, że w przyszłym tygodniu nastąpi bardziej kierunkowy ruch. W piątek i tak ... weź dzień wolny i ciesz się ze swojego zysku (w przeciwieństwie do y) :-)

lgl993
10-24-2021 16:50, 16:50
dziś rynek walutowy był bardzo wrażliwy na wahania na rynku kontraktów terminowych na ropę i złoto. W ogóle nie handlowałem.
Więc ... skąd mogę wiedzieć o nowościach dotyczących ropy i złota ... czy jest jakaś strona internetowa lub coś takiego ... nie mam pojęcia o tym!

paattruuxii1994
10-24-2021 18:11, 18:11
Więc ... skąd mogę wiedzieć o nowościach dotyczących ropy i złota ... czy jest jakaś strona internetowa lub coś takiego ... nie mam pojęcia o tym!
Patrzyłem na cytaty na bloomberg.com. Nie sądzę, że istnieje jakaś darmowa strona internetowa, która podaje aktualne oferty. Zawsze jest opóźnienie.

Cobelix
10-24-2021 19:31, 19:31
Patrzyłem na cytaty na bloomberg.com. Nie sądzę, że istnieje jakaś darmowa strona internetowa, która podaje aktualne oferty. Zawsze jest opóźnienie.
Zawsze możesz użyć konta demo z brokerami handlującymi złotem ... Nie jestem pewien co do ropy.

paattruuxii1994
10-24-2021 20:52, 20:52
Generalnie nie handluję rynkami niezdecydowanymi, tak jak dzisiaj. Ale myślę, że dostanę to konto demo.

lohsgup
10-24-2021 22:13, 22:13
My Only if !? Historia dnia ... Po tym, jak Eur uderzyła w obroty tylko pomiędzy 23,6 a 38,2 kłtw, zaczęło wyglądać niedźwiedzio. Więc poszedłem krótko. Moje konto demo w InterBanku zostało zamknięte i wyłączone chwilę później (10 dni przed upływem 30 dni!?!) Nie miałem jeszcze ustawionego stopu, więc skoro nie mogłem tego oglądać tak, jak bym chciał Forex.com nęka podstawowe wykresy. Zamknąłem handel, gdy świeca zapłonęła z dużą prędkością. Zostałem wkurzony dość starannie, kiedy wystrzelił, uderzając w rozkaz zatrzymania, który włożyłem, i nie mogłem patrzeć, gdzie są moje podpórki. (Właśnie miałem anulować to zlecenie z wyprzedaży) Byłem niewidomy. Zanim dotarłem do nowego konta demo, było już za późno. Kolejny przegrany handel. Spoglądam jednak na jasną stronę. Gdybym nie zamknął tego innego porządku, mógłby wystrzelić w przeciwnym kierunku. Tylko przegrany dzień w tym tygodniu. Muszę być wdzięczny za to. W tym czasie dostałem zaawansowane mapy na forex.com zorganizowane jako backup. lol Kocham metatradę !!

TeregaPi
10-24-2021 23:34, 23:34
Po prostu FYI, ta wielka linia, na którą teraz patrzę, to 1,8325, która ma miejsce około 4-ego maja ... Nie widzę powodu, aby ją przekraczać, zwłaszcza jeśli fed zdecyduje się na przerwę w najbliższym czasie.
A także 38,2% zniesienia z 1,7230 do 1,9024 trendu wynosi 1,8339. Rzeczywiście, ten poziom wygląda na bardzo wspierający i powinien również utrzymywać moją opinię.

pkoxgdt
10-25-2021 00:54, 00:54
A także 38,2% zniesienia z 1,7230 do 1,9024 trendu wynosi 1,8339. Rzeczywiście, ten poziom wygląda na bardzo wspierający i powinien również utrzymywać moją opinię.
BINGO MAMY ZWYCIĘZCĘ! daj temu człowiekowi lalkę kewpie!

TeregaPi
10-25-2021 02:15, 02:15
BINGO MAMY ZWYCIĘZCĘ! daj temu człowiekowi lalkę kewpie!
MrWhipple Dzięki, że jesteś dla mnie taki dobry. Lubię konwertować nagrodę na pipsy. ile pipsów jest lalka kewpie?