PDA

Zobacz pełną wersję : Podziel się Twoimi parami



Alli777
03-31-2006 11:57, 11:57
oto wspaniała para do zabezpieczenia i zysku w ciągu kilku godzin
(zrzeczenie się nie jest niezawodne)

EURCAN

GBPJPY


Wspaniały zestaw par zabezpieczających pod względem siły EUR i słabości GBP ... te pary kołyszą ..

to się zmieni wraz z upływem dni i wydaniem ekonomicznym ... ale na razie jest to świetne zabezpieczenie handlu.

Chociaż muszę powiedzieć ... trzymaj się swojego kapelusza ... te dwie pary mogą krzyczeć ...

Raxalm97
11-16-2021 10:46, 10:46
Rakieta, czy mógłbyś powiedzieć więcej o tym, dlaczego używasz tych dwóch par do zabezpieczenia? W ogóle się nie korelują. Korelacja GBPJPYEURCAD 5-dniowy: 02 GBPJPYEURCAD Korelacja 20-dniowa: 44- GBPJPYEURCAD Korelacja 100-dniowa: 37- (silna korelacjakorelacja odwrotna wynosi 80 /80 lub więcej) - patrz
http://www.mataf.net/en/analysis-correlation.htmJestem absolutnie nowicjuszem w zabezpieczaniu i całkiem początkującym w handlu, ale zawsze uważałem, że wybiera się pary, które są blisko powiązane. Czy jest coś, czego mi brakuje? (więcej niż możliwe =)) J

Alli777
11-16-2021 12:06, 12:06
tak, rozumiem, co masz na myśli z twoją 100-dniową korelacją ... to, o czym mówiłem, to korelacja w ciągu dnia nawet co godzinę ... niełatwo ją policzyć z wyjątkiem obserwacji. Widząc, że jestem w obu parach, podążyłem za nimi, pracując razem jak gumowe zespoły .... zarówno bardzo niestabilne, jak i na moim koncie zrównoważone ze sobą zadziwiająco przez kilka godzin. I z wiadomościami z zeszłego tygodnia reagują na przeciwności, wahają się, będąc niestabilnymi w przeciwieństwach. Nie mogę powiedzieć, że to było naukowe ..... ale było zauważalne ... Świetnie się bawiłem z te pary i zwykle handlują GBYJPY w ciągu dnia z dobrym skutkiem.