PDA

Zobacz pełną wersję : Platforma transakcyjna dla Mac Ibook G4



Gamwl
10-26-2005 08:20, 08:20
Cześć kupcy !! Czy ktoś wie, co firma lub strona oferuje bezpłatną platformę handlu forex, która może działać na Apple Mac ibook g4? Mam nadzieję, że ktoś mógłby mnie do tego doprowadzić. wielkie dzięki!!!!

albamoktagudmoktagud
12-01-2021 19:37, 19:37
Cześć kupcy !! Czy ktoś wie, co firma lub strona oferuje bezpłatną platformę handlu forex, która może działać na Apple Mac ibook g4? Mam nadzieję, że ktoś mógłby mnie do tego doprowadzić. wielkie dzięki!!!! pepotg
Wirtualny PC XP2000Win98SE jest rozsądnym rozwiązaniem, jeśli maksymalnie przekroczysz pamięć RAM, nie chcesz uruchamiać testów historycznych itp. Pozwala to na uruchamianie dowolnych pakietów do tworzenia wykresów w systemie Windows. W przeciwnym razie wypróbuj jedną z platform opartych na Javie, takich jak Oanda. Spróbuj również google.

Keyl
12-01-2021 20:58, 20:58
Moje konto Oanda ładnie działa na moim Macu G4. Ale jest oparty na Javie i naprawdę nie jest zainstalowany na twoim lokalnym komputerze.

moeviug
12-01-2021 22:19, 22:19
Jaka jest szybkość i pamięć twojego ibooka? Wirtualny PC zwolni WSZYSTKO, chyba że masz jedno soczyste iBook. Oznacza to również wykonanie zleceń i zleceń. Wiem, że wielu brokerów to poleca, ale to brokerzy. Weź to od programisty: unikaj używania, chyba że absolutnie musisz! Trzymaj się Java na Macu tak jak ja. Oanda, MG, może inni.

Gamwl
12-01-2021 23:40, 23:40
Ibook ma moc GWPC 1,42 Ghz i SDRAM 256 MB. Pardon me Traders Jestem nowy na Macu, więc kiedy mówisz, że to Java, to nadal nie mam pomysłu. Moje pytanie brzmi więc, czy korzystam z iBooka G4 i ściągam platformę z Oandy (czy jest ona wolna na całe życie, tak jak Metatrader4?), Czy mogę zrobić jakąś konfigurację, itp.? Ale to, co mnie powala, to to, że system Guppy, którego się uczę, jest obsługiwany na MT4, który działa tylko w systemie Windows. Wiem, że istnieje wiele innych systemów transakcyjnych, które można uruchamiać na komputerach Macintosh, więc jeśli mógłbyś zaproponować taki, który mógłbym się nauczyć, to sprawdzę to. Wielkie dzięki!!!

albamoktagudmoktagud
12-02-2021 01:00, 01:00
Ibook ma moc GWPC 1,42 Ghz i SDRAM 256 MB. Pardon me Traders Jestem nowy na Macu, więc kiedy mówisz, że to Java, to nadal nie mam pomysłu. Moje pytanie brzmi więc, czy korzystam z iBooka G4 i ściągam platformę z Oandy (czy jest ona wolna na całe życie, tak jak Metatrader4?), Czy mogę zrobić jakąś konfigurację, itp.? Ale to, co mnie powala, to to, że system Guppy, którego się uczę, jest obsługiwany na MT4, który działa tylko w systemie Windows. Wiem, że istnieje wiele innych systemów transakcyjnych, które można uruchamiać na komputerach Macintosh, więc jeśli mógłbyś zaproponować taki, który mógłbym się nauczyć, to sprawdzę to. Wielkie dzięki!!! pepotg
Problem, który napotkasz, polega na tym, że jeśli chcesz uruchomić ekspertów Metatrader na innej platformie, musisz znaleźć program dla Maca, który pozwoli ci przenieść kod. Od ręki nie znam żadnego. Podczas gdy ja lubię Maca, w świecie handlu odnajdziesz swój ciągły nacisk na ścianę oprogramowania. Czy myślałeś o zakupie taniego boxalaptopa Windows tylko do handlu? Nie potrzebujesz niczego wysoce spreparowanego. 700mhz Toshiba 14 powinna tylko ustawić zwrot 150-300 $. Jeśli chodzi o Oandę, tak, to jest darmowe na całe życie, ale jakoś myślę, że to zdolności do tworzenia wykresów nie są tym, czego szukasz. Tak czy inaczej, otwórz bezpłatne konto demo wypróbuj.

Gamwl
12-02-2021 02:21, 02:21
Problem, który napotkasz, polega na tym, że jeśli chcesz uruchomić ekspertów Metatrader na innej platformie, musisz znaleźć program dla Maca, który pozwoli ci przenieść kod. Od ręki nie znam żadnego. Podczas gdy ja lubię Maca, w świecie handlu odnajdziesz swój ciągły nacisk na ścianę oprogramowania. Czy myślałeś o zakupie taniego boxalaptopa Windows tylko do handlu? Nie potrzebujesz niczego wysoce spreparowanego. 700mhz Toshiba 14 powinna tylko ustawić zwrot 150-300 $. Jeśli chodzi o Oandę, tak, to jest darmowe na całe życie, ale jakoś myślę, że to zdolności do tworzenia wykresów nie są tym, czego szukasz. Tak czy inaczej, otwórz bezpłatne konto demo wypróbuj.
Dzięki za wejście Beachie41! Postaram się wyszukać sprzęt, który będzie odpowiadał mojemu budżetowi i potrzebom. Mam nadzieję, że robię dobrze w handlu, więc mogę dostać Maca i toshibę! Lol !!!! chyba nie życzę sobie myślenia?

oxrcayag
12-02-2021 03:42, 03:42
Niestety, jeśli planujesz handlować na Macu, jesteś ograniczony do platform transakcyjnych używających Javy takich jak Oanda lub Gain (forex.com). Wykonanie transakcji na platformach jest w porządku, głównym problemem jest to, że ich funkcja wykresów nie jest najlepsza. Programy do pobierania i instalowania są znacznie lepsze i szybsze niż platformy Java oparte na sieci Web, ale musisz mieć do tego komputer! Komputery są dość niedrogie. Dell sprzedaje komputery stacjonarne o solidnej specyfikacji na około 50-60 pipsów. Prawdopodobnie możesz kupić 2 komputery za cenę zbyt drogiego iBook. Spójrz na jasną stronę, możesz nie być w stanie handlować na swoim iBooku, ale przynajmniej wygląda dobrze.

albamoktagudmoktagud
12-02-2021 05:03, 05:03
Niestety, jeśli planujesz handlować na Macu, jesteś ograniczony do platform transakcyjnych używających Javy takich jak Oanda lub Gain (forex.com). Wykonanie transakcji na platformach jest w porządku, głównym problemem jest to, że ich funkcja wykresów nie jest najlepsza. Programy do pobierania i instalowania są znacznie lepsze i szybsze niż internetowe platformy Java,
Ta gra handlowa nie jest forte ... ale działa na jednym z najsłodszych OS-ów ... i platforma Oanda jest tak szybka jak samodzielna. Nie wiem, skąd masz informacje o tym fragmencie.

Gamwl
12-02-2021 06:24, 06:24
Niestety, jeśli planujesz handlować na Macu, jesteś ograniczony do platform transakcyjnych używających Javy takich jak Oanda lub Gain (forex.com). Wykonanie transakcji na platformach jest w porządku, głównym problemem jest to, że ich funkcja wykresów nie jest najlepsza. Programy do pobierania i instalowania są znacznie lepsze i szybsze niż platformy Java oparte na sieci Web, ale musisz mieć do tego komputer! Komputery są dość niedrogie. Dell sprzedaje komputery stacjonarne o solidnej specyfikacji na około 50-60 pipsów. Prawdopodobnie możesz kupić 2 komputery za cenę zbyt drogiego iBook. Spójrz na jasną stronę, możesz nie być w stanie handlować na swoim iBooku, ale przynajmniej wygląda dobrze.
Pip Daddy dzięki za napiwek! Wolałbym, żeby pipsy rozjaśniły moją stronę handlową, niż mają świetnie wyglądającego mac. lol!! z reguły, ile komputerów potrzebujemy, aby skutecznie handlować na rynku Forex?