PDA

Zobacz pełną wersję : Forex



lttemygasda
05-14-2004 07:03, 07:03
Dobrze się przyjrzałem transakcjom na rynku forex i na kwotę, którą wydaje się, że można z tego zrobić, nie wydaje się trudne. Czy to złudzenie i jakie są wymagania?

Iresese94
08-17-2021 17:35, 17:35
Możesz potrzebować więcej opcji i zmienności niż giełda, np. Handlu na rynku pieniężnym. Znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat na stronie
http://www.forextraderengland.comStrona jest naprawdę pouczająca.

aygorx7
08-17-2021 18:56, 18:56
Dobrze się przyjrzałem transakcjom na rynku forex i na kwotę, którą wydaje się, że można z tego zrobić, nie wydaje się trudne. Czy to złudzenie i jakie są wymagania?
Proponuję otworzyć konto demo i zacząć działać, a będziesz w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie w ciągu 2 lub 3 miesięcy. IMO, nie ma łatwych pieniędzy, nawet jeśli wydaje się, że tak. Kiedy zobaczysz pieniądze na rogu ulicy, zanim pomyślisz o ich pobraniu, zacznij szukać i skanować obszar pod kątem wszystkich możliwych pułapek. Dzięki, Nader

simrod3k3
08-17-2021 20:16, 20:16
Dobrze się przyjrzałem transakcjom na rynku forex i na kwotę, którą wydaje się, że można z tego zrobić, nie wydaje się trudne. Czy to złudzenie i jakie są wymagania?
Przede wszystkim witamy w Fabryce Forex. Możesz się wiele nauczyć tutaj, bez klikania w strony internetowe. Wszyscy tutaj dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Jedyne, co nie jest trudne w handlu Forex to otwieranie konta. Jeśli rozważasz otwarcie mini-konta o wartości 300,00 USD, popieram sugestię Narafy o korzystaniu z konta demo. Gdybym miał to zrobić ponownie, chciałbym, aby demo było sprzedawane przez rok, zanim włożył w to prawdziwe pieniądze. Weź to od kogoś, kto widział to tak jak ty, Forex jest jak wykształcenie wyższe, które musisz zdobyć zanim zaczniesz praktykować medycynę. Na litość boską, nie kupujcie żadnego z tych SUPER NIESAMOWITEJ SEKRETEK ŚRODKOWYCH SEKRETÓW ODKRYTYCH. Zostań tutaj z nami, czytaj dalej i zadawaj pytania, i handluj demo.

diegokovexxe
08-17-2021 21:37, 21:37
LOL! Ten post ma ponad 17 miesięcy !!! Zastanawiam się, czy jeszcze zdobył fortunę!

Dobrze się przyjrzałem transakcjom na rynku forex i na kwotę, którą wydaje się, że można z tego zrobić, nie wydaje się trudne. Czy to złudzenie i jakie są wymagania?

Dobrze się przyjrzałem transakcjom na rynku forex i na kwotę, którą wydaje się, że można z tego zrobić, nie wydaje się trudne. Czy to złudzenie i jakie są wymagania?

aygorx7
08-17-2021 22:58, 22:58
Ya Adriaan001, proszę odeślij, co zrobiłeś z tobą od tamtego czasu, po prostu zauważyłem, że pisałeś to dawno temu .. lol .. Dzięki, Nader

simrod3k3
08-18-2021 00:19, 00:19
I pomyśleć, że ZALECAMY go. Yo Adriaan, idź do wynajęcia Back To the Future.