PDA

Zobacz pełną wersję : BroadBand Internet Connection dla transakcji walutowych?



ElOxravixxtto
10-19-2005 00:18, 00:18
Obecnie używam Verizon National Access z kartą lotniczą, ale jestem
ciągle tracę połączenie z Internetem, a prędkość nie jest równa
tak szybki jak dial-up. Potrzebuję niezawodnego połączenia z Internetem, szczególnie
ponieważ planuję uruchomienie autotradingu. Wiem, że DSL byłoby świetne
ale nie jest dla mnie odpowiedni, ponieważ potrzebuję przenośności z moim laptopem.
Rozważam modernizację do łącza szerokopasmowego z wykorzystaniem karty radiowej. Są jakieś
Członkowieforex-instantużywający łączy szerokopasmowych do swojego połączenia internetowego? Jeśli tak to jak
oceniasz niezawodność połączenia internetowego i wydajność
z handlem?

aygorx7
10-21-2021 15:34, 15:34
Nie mam notebooka, więc nie sądzę, że mógłbym pomóc przy łączeniu kart i tak dalej. Używam normalnego połączenia domowego ADSL. Jeśli chcesz ocenić niezawodność połączenia ADSL, musisz wziąć pod uwagę następujące czynniki: 1- Prędkość 2- Uptime 3- Zatory, jeśli jakiekolwiek 4- Wsparcie klienta 1- Prędkość: To zależy od Ciebie. Używam najmniejszej dostępnej prędkości i to więcej niż wystarcza (256 Kbs). W Stanach Zjednoczonych nie sądzę, że kiedykolwiek znajdziecie taką niską prędkość, ale nie na pewno, ale w przypadku handlu wszystko powyżej 128 Kbs będzie w porządku. 2- Uptime: Jest to kluczowe i nie będzie znane, chyba że spróbujecie towarzystwa siebie. Spędziłem 6 miesięcy z moim dostawcą połączenia internetowego, w którym połączenie zostało przerwane tylko 3 razy. Ze względu na charakter handlu, nie dam tamy, jeśli moje połączenie internetowe zostanie przerwane 1 pełny dzień co 30 dni, ale jeśli moje połączenie z Internetem spadnie o 2 godziny każdego dnia, natychmiast zastrzelę sprzedawcę i przejdę na inny, chociaż czas pracy w obu przypadkach jest taki sam, ale częstotliwość spadku nie jest równa 3 - występują przeciążenia, ponieważ dostawcy przeciążają swoje linie mając nadzieję, że nie każdy klient będzie korzystał z połączenia w tym samym czasie. Na przykład, jeśli dostawca ma łączną przepustowość wynoszącą 10 Mbs, zazwyczaj dobry sprzedawca sprzedaje linie o szybkości 1 Mbsw 12-15 klientom i przestanie sprzedawać przed zwiększeniem pojemności. Bastardy sprzedadzą linie o przepustowości 1 Mbs do 20-25 klientów, zanim pomyślą o zwiększeniu możliwości ograniczenia liczby i ulepszeń tak bardzo, jak tylko mogą. Jeśli 20 osób ma 1 Mbps działające na rzeczywistej linii 10 Mbs, i wszyscy zdecydowali się na wykorzystanie ich przepustowości w tym samym czasie, doświadczysz przeciążenia, a twoje połączenie internetowe będzie powoli wolne aż do wyczerpania. Częstotliwość przeciążeń jest dobrym wskaźnikiem, jeśli twój sprzedawca jest dobrą firmą lub Bastardem, i pamiętaj, że wszyscy dostawcy dostają zatory. 4 Obsługa klienta jest również niezbędna. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta mojego dostawcy. są przyjaźni, dostępne 24 godziny i są pomocni. Czasami zdarzają się problemy ze strony dostawcy, a Internet znika bez ważnego powodu. Support faceci zwykle rozwiązują te problemy w kilka minut, tylko jeśli są one dostępne obok ich telefonów i infront ich komputerów Dzięki, Nader