PDA

Zobacz pełną wersję : Czasopismo Bakuli's Trading



abelylegi
04-12-2008 17:09, 17:09
Zaczynam ten dziennik jako wygodny sposób na zapisywanie moich myśli, transakcji i innych drobiazgów. Jestem nowicjuszem, więc nie stosuj się do żadnych transakcji, które tutaj publikuję. Śledź ich na własne ryzyko!

Jestem zwolenniczką metodologii Jacko. Możesz przeczytać tutaj całą swoją metodę handlu
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/11-reputable-broker-that-trades-with-ninjatrader.html. Proszę pytać o wszelkie pytania dotyczące tej metody w wątku Jacko, ponieważ są tam bardziej doświadczeni handlowcy, którzy mogą ci pomóc. Jacko utrzymuje swoją metodę prostą i bardzo podoba mi się to podejście. To dobry styl handlowy dla mojego prostego umysłu! LOL !
Nie mam tu żadnych sprytnych rzeczy do zaoferowania w moim dzienniku, które można znaleźć w wielu wątkach tutaj w FF. Ten dziennik ma pomóc mi zarejestrować moją podróż przez tę dżunglę na rynku Forex.

abelylegi
07-13-2021 09:02, 09:02
Ta sekcja ma na celu aktualizowanie moich transakcji od dnia 12/04/08. Moje główne konto będzie dotyczyło moich poważnych transakcji opartych na handlu trendami (trading swing). Konto rozrywkowe będzie dotyczyło moich głupich transakcji, gdy nudzę się, czekając na konfigurację mojego głównego konta. Pamiętaj, że używam brokera spreadbetting dla moich transakcji, a minimalny zakład to 1 £ za pips. Ponieważ handluję różnymi rozmiarami, chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że każdy zapisany pip będzie wynosił 1 GBP. Przykład - jeśli dokonam wymiany 5 £ za pips i zrobię 10 pipsów, to zdobyte pipsy będą rejestrowane jako 50 pipsów (5 £ 10 pipsów = 50). Chcę to teraz wyjaśnić, aby nie wdawać się w żadne spory dotyczące tego, w jaki sposób zapisuję wyniki moich transakcji. Proszę nie sprawdzać, ile kwot handluję itp. I zapytać mnie o problemy z zarządzaniem pieniędzmi itp. Ta sekcja jest przeznaczona dla mnie. Wforex-instantjest wiele wątków, które dadzą ci pojęcie o dobrym zarządzaniu pieniędzmi. Ok, teraz, kiedy wyjaśniłem kilka rzeczy, rozpocznijmy podróż! Mam nadzieję, że to nie bolesne, ale przyjemne! LOL! Główne konto Wygrane transakcje: 0 Najdłuższa sekwencja wygranych: 0 Przegrana transakcja: 0 Najdłuższa sekwencja przegranych: 0 Wygranautrata: 0/0 Pipsy Licznik: Rozrywka Konto Wygrane: 0 Najdłuższa sekwencja wygranych: 0 Przegrana transakcja: 0 Najdłuższa sekwencja przegranych: 0 WygranaStrata: 0/0 Licznik Pipsów: 0

abelylegi
07-13-2021 10:23, 10:23
EurUsd: Jestem zainteresowany kupnem na 1.5711, zaokrąglonym do 5700. Wolałbym niższą cenę, jeśli uda mi się ją zdobyć, gdzieś około 5650. Jeśli się mylę, mam egię A-H. Złożyłem zamówienie na zakup w 5700, ale jeśli jestem na ekranie, postaram się go obniżyć, jeśli mogę. Powód handlu: handel z głównym trendem. 1,5711 -50% fib od Swing low 5510 (3/4/08) do Swing high 5912 (10/4/08). Silne wsparcie Dolna linia trendu

Deadlypimp
07-13-2021 11:44, 11:44
Zaczynam ten dziennik jako wygodny sposób na zapisywanie moich myśli, transakcji i innych drobiazgów. Jestem nowicjuszem, więc nie stosuj się do żadnych transakcji, które tutaj publikuję. Śledź ich na własne ryzyko! Jestem zwolenniczką metodologii Jacko. Możesz przeczytać tutaj całą swoją metodę handlu
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/20-ic-markets-true-ecn-australia.html. Proszę pytać o wszelkie pytania dotyczące tej metody w wątku Jacko, ponieważ są tam bardziej doświadczeni handlowcy, którzy mogą ci pomóc. Jacko utrzymuje swoją metodę prostą i bardzo podoba mi się to podejście. To dobry styl handlowy dla mojego prostego umysłu! LOL ! Nie mam tu żadnych sprytnych rzeczy do zaoferowania w moim dzienniku, które można znaleźć w wielu wątkach tutaj w FF. Ten dziennik ma pomóc mi zarejestrować moją podróż przez tę dżunglę na rynku Forex. Mam dwa konta handlowe. Jeden używam do moich głównych poważnych transakcji opartych na handlu trendami. Drugie konto dotyczy moich zabawnych transakcji, w których mogę pozwolić sobie na zadowolenie z moich serc dzikim puntingiem, który zabija większość, jeśli nie wszystkich, handlarzy. Jest to bardzo małe konto i nie mam nic przeciwko temu, żeby to zrobić, aby gracz był we mnie zadowolony! Pomogło mi to w zachowaniu i rozbudowie mojego głównego konta. Chciałbym również skorzystać z okazji, aby podziękować kilku osobom tutaj (wiesz, kim jesteś), które pomogły wskazać mi właściwy kierunek, gdy czuję się zagubiony w tej dżungli na rynku forex.
Powodzenia, dużo sukcesów i pestek

abelylegi
07-13-2021 13:05, 13:05
Powodzenia, dużo sukcesów i pestek
Dzięki Zdjęcia

baxras17
07-13-2021 14:25, 14:25
EurUsd: Jestem zainteresowany kupnem na 1.5711, zaokrąglonym do 5700. Wolałbym niższą cenę, jeśli uda mi się ją zdobyć, gdzieś około 5650. Jeśli się mylę, mam egię A-H. Złożyłem zamówienie na zakup w 5700, ale jeśli jestem na ekranie, postaram się go obniżyć, jeśli mogę. Powód handlu: handel z głównym trendem. 1,5711 -50% fib od Swing low 5510 (3/4/08) do Swing high 5912 (10/4/08). Silne wsparcie Dolna linia trendu
Bakuli: Powodzenia i podziękowania za dziennik. Wiem, że ten dziennik jest bardziej dla twojego własnego śledzenia. Pomoże to nam również w kontynuowaniu handlu. Pomoże Ci to trochę czasu, jeśli dodasz wykres lub podasz swój czas na wykresie. Dzięki jeszcze raz,

abelylegi
07-13-2021 15:46, 15:46
: Powodzenia i podziękowania za dziennik. Wiem, że ten dziennik jest bardziej dla twojego własnego śledzenia. Pomoże to nam również w kontynuowaniu handlu. Pomoże Ci to trochę czasu, jeśli dodasz wykres lub podasz swój czas na wykresie. Jeszcze raz dziękuję, FX_California
Cześć Fx_California Dzięki za dobre życzenia. Przykro mi, że nie opublikowałem żadnych wykresów, ponieważ tak naprawdę nie wiem jak jeszcze. Mogę to zrobić, gdy nauczę się jak to zrobić. Jeśli chodzi o moje transakcje, nie są one rekomendacjami, chociaż sam je prowadzę na żywo. Szukam schematów z wykresów dziennych i 4-godzinnych dla moich głównych transakcji. Odnoszę się również do cotygodniowych wykresów, aby potwierdzić, że główny trend jest nadal nienaruszony, ponieważ wolę handlować z głównym trendem. Jestem nowym przedsiębiorcą znajdującym swoją drogę w tej dżungli na rynku Forex. Po moich transakcjach nikomu nie pokażę, jak handlować. Przejdź do wątku Jacko i poznaj tę metodę. To jest zalecenie. Mam nadzieję, że pomoże to wszystkim początkującym.

abelylegi
07-13-2021 17:07, 17:07
Mój broker nie jest otwarty do północy czasu GMT i anulowałem zamówienie zakupu na 5700, ponieważ będę na ekranie oglądającym rynek. Będę czekać i zobaczę, czy uda mi się zdobyć go poniżej 5700, najlepiej na 5650. Jeśli spadnie poniżej 5650, wstrzymam moje zakupy, dopóki nie będę mógł być tak pewny, jak to tylko możliwe, że nie będzie głębiej korekta.

abelylegi
07-13-2021 18:28, 18:28
Mój broker jest już otwarty dla biznesu, a Eurusd ma teraz 5721 lat, kiedy piszę. Brakowało mi kupienia na poziomie 5700, ponieważ mój broker był wtedy jeszcze zamknięty. Nie będę się spieszyć, żeby kupić na tym poziomie. Jeśli spadnie do 5700, to jestem kupującym, ale nie po aktualnej cenie.

abelylegi
07-13-2021 19:49, 19:49
Nudzić się. Czy skalp, zwrócił eurusd na 5723, mające na celu 5710.

abelylegi
07-13-2021 21:09, 21:09
Zamknęłam swoją skorupę eurusd wcześniej niż zamierzałem na 5715 dla szybkiego zysku 8 pipsów. Wkrótce potem spadł aż do 5670 !!! Cholernie typowy! W każdym razie, patrząc na pozytywną stronę, mam 8 pipsów w zysku i miałem trochę zabawy z puntem! O metodzie, której używam do głowy. Nazywa się przeczucie hazardzisty i czysto dyskrecjonalne, rozwijane przez lata odwiedzając kasyna Londynu! Poważnie mówiąc, scalping nie był dla mnie opłacalny na dłuższą metę. Dlaczego to robisz? Tak jak wspomniałem wcześniej, ma to na celu zadowolenie hazardzisty, dzięki czemu mogę opuścić moje główne konto podczas oczekiwania na ustawienia dla moich głównych transakcji.

abelylegi
07-13-2021 22:30, 22:30
Właśnie dowiedziałem się, że nie mogę zaktualizować zapisu moich wyników handlowych w post nos 2 zgodnie z przeznaczeniem. Najwyraźniej po 24 godzinach post jest zablokowany i nie można go edytować. Ok, w tym przypadku nie zrobię tego tutaj w tym czasopiśmie i będę teraz zapisywał go gdzie indziej prywatnie. Myślę, że będzie lepiej, ponieważ nie był to naprawdę dobry pomysł.

abelylegi
07-13-2021 23:51, 23:51
Eurusd ma teraz 5682, gdy piszę po przejściu do niskiego poziomu 5670. Nie kupiłem przy 5700 zgodnie z przeznaczeniem, gdy cena spadła przez to. Zgodnie z planem, czekałem, aby zobaczyć, jak zareaguje na tym poziomie i chciałbym kupić niższe, jeśli mogę. Z tego, co widziałem, teraz patrzę raczej na 5650, z których można kupić. Gosh! Jestem zdziwiona moją cierpliwością! Czy naprawdę zamieniam się w właściwego kupca? LOL!

abelylegi
07-14-2021 01:12, 01:12
Jest około 3.55 czasu GMT i czuję się zmęczony obserwowaniem rynku. Pójdę teraz trochę przespać. Nie kupiłem w 5700, chociaż miałem taką możliwość. Po prostu nie czułem się komfortowo, biorąc ten handel. Tak więc, gdy masz wątpliwości, trzymaj się z dala! Nadal jestem zainteresowany poziomem 5650. Ustawiłem alarm, by obudzić mnie, gdy cena zbliża się do tego obszaru. W każdym razie udało mi się zdobyć łącznie 13 pipsów z 2 skalpów, które miałem, więc warto było pozostać na części sesji w Azji. 2 skalpy = 13 pestek (8 pestek 5 pestek)

abelylegi
07-14-2021 02:32, 02:32
Obudziłem się, gdy okazało się, że rynek osiągnął szczyt 5773, kiedy piszę. Wygląda na to, że spóźniłem się na pociąg w kierunku północnym, kiedy nie kupiłem przy 5700 i niższym, gdy miałem okazję. Nie czułem się komfortowo, biorąc na siebie handel i trzymałem się zasady, że w razie wątpliwości trzymaj się z daleka. Jestem całkiem zadowolony z mojej analizy przedtransakcyjnej, która dotyczy 5650 - 5700 jako potencjalnych obszarów zakupów. Być może byłem trochę zbyt ostrożny, nie kupując, ale hej, nie możemy wygrać ich wszystkich! . Za rogiem zawsze jest kolejna szansa.

abelylegi
07-14-2021 03:53, 03:53
Ponieważ wczoraj zniknęliśmy z rynku, szukałem znowu kupować od 5700, ale rynek osiągnął tylko poziom 5793. W każdym razie mam transakcję na 5824, więc przynajmniej jestem. Wolałbym znacznie niższą cenę. Kończę ten z 50 pips tsl. Zobaczmy, jak to działa. Przeprowadziłem wczoraj kilka transakcji intraday, wypróbowałem kilka pomysłów i osiągnąłem dobry wynik. Jestem z siebie zadowolony, że okazuję dużo więcej cierpliwości i nie jestem szczęśliwy. Ilość czasu spędzonego przeze mnie na ekranie zaczyna się opłacać, ponieważ powoli odczuwam nastrój rynku (handluję głównie eurusd).

Igidoro1999
07-14-2021 05:14, 05:14
czy nadal mogę wejść? jaki jest twój TP? Patrzę i nie spieszę się, ale rada lil będzie fajna.

abelylegi
07-14-2021 06:35, 06:35
czy nadal mogę wejść? jaki jest twój TP? Patrzę i nie spieszę się, ale rada lil będzie fajna.
Cześć Titan, nie mogę doradzić ci przy wejściu, bo sam wiesz, jaka jest Twoja tolerancja na ryzyko. Osobiście nie wchodziłbym teraz na rynek, a cena była tak niepewna po złych wiadomościach ze strefy euro. Jeśli chodzi o moją TP, zazwyczaj pozwalam, aby mój tsl wykupił mój handel, jeśli to mój główny handel. W przypadku niektórych transakcji, w ciągu dnia, używam bardziej uznaniowego podejścia. Odwiedź wątek Jacko i poznaj tę metodę. To naprawdę fajne i jest tam wielu doświadczonych handlowców. Są też inne czasopisma zwolenników Jacko, np. Zoopy, Stewartr, Static i inne, które mogą być dla ciebie bardziej przydatne. Mój dziennik nie jest pełen sprytnych rzeczy, bardziej mnie gada, gdy się nudzę! Nadzieja, która pomaga.

abelylegi
07-14-2021 07:55, 07:55
Ponieważ wczoraj zniknęliśmy z rynku, szukałem znowu kupować od 5700, ale rynek osiągnął jedynie poziom 5793. W każdym razie mam transakcję na 5824, więc przynajmniej jestem. Wolałbym znacznie niższą cenę. Kończę ten z 50 pips tsl. Zobaczmy, jak to działa. Przeprowadziłem wczoraj kilka transakcji intraday, wypróbowałem kilka pomysłów i osiągnąłem dobry wynik. Jestem z siebie zadowolony, że okazuję dużo więcej cierpliwości i nie jestem szczęśliwy. Ilość czasu spędzonego przeze mnie na ekranie zaczyna się opłacać, ponieważ powoli odczuwam nastrój rynku (handluję głównie eurusd).
Postanowiłem zamknąć mój handel wcześniej, gdy spadł o 2 pipsy. Nie podobały mi się wiadomości ze strefy euro. W każdym razie był to świetny interes, więc nie mam nic przeciwko temu, żeby wyjść z niego wcześniej. Na razie pozostanę płaski. Nadal interesuję się poziomami 5650 - 5700 dla mojego głównego handlu. Cóż, zobaczymy, kiedy to się stanie i czy nadal będę zainteresowany.

abelylegi
07-14-2021 09:16, 09:16
Po prostu zdecydowałem się na punt i brakowało na 5845. Tight stoploss dla tego.

abelylegi
07-14-2021 10:37, 10:37
Po prostu zdecydowałem się na punt i brakowało na 5845. Tight stoploss dla tego.
Market teraz na 5828, przeniosłem stoploss na BE, więc teraz mam wolny handel. Nie mam celu TP, ale będę śledził ten handel, jeśli osiągnę zysk 50 pipsów.

abelylegi
07-14-2021 11:58, 11:58
Market teraz na 5828, przeniosłem stoploss na BE, więc teraz mam wolny handel. Nie mam celu TP, ale będę śledził ten handel, jeśli osiągnę zysk 50 pipsów.
Cóż, to była krótka przejażdżka! Stoploss właśnie trafił na BE. Wiedziałem, że stoploss był zbyt napięty. Nieważne, to przecież była puntówka. Nadal czekam na większy spadek w moim głównym handlu. Zastanawiam się, czy zobaczę to dzisiaj? Hmmm, pozwól mi wyciągnąć kryształową kulę żony (bez żartów, ona ma jedną i myśli, że widzi w niej rzeczy!) Zastanawiam się, czy ona wciąż bierze tabletki!)

abelylegi
07-14-2021 13:18, 13:18
Cóż, po tym, jak mój short został wywalony dla BE, ponownie wszedłem do niego wkrótce, ponieważ czułem, że było to nastawienie na minus, a moja ciasna stoploss była zbyt bliska akcji cenowej. Postanowiłem więc ponownie wprowadzić krótki na 5830 i jaka była właściwa decyzja. Wkrótce potem spadł i wziąłem udział w zysku (1/3) w 5798. Zdecydowałem się przekształcić czaszkę w średniookresową wymianę handlową, więc teraz używając 100 pipsów tsl dla pozostałej pozycji. Ten handel C-T nie jest częścią mojej głównej egii handlowej (no, jeszcze nie tak) i wchodzi w zakres moich zabawnych transakcji. Rynek wydaje się utknąć między 5750 - 5800 (w tym miejscu) przez ostatnie kilka godzin. Zobaczmy, co się stanie, gdy pojawi się Asia! nb. Powyższy handel został zrobiony kilka godzin temu. Nie zawsze zamierzam publikować na żywo, ponieważ nie jest to intencją tego czasopisma. Ten dziennik nie ma na celu udowodnienia mojej przydatności przy wybieraniu transakcji: zaskoczony, moja zdolność widzenia w przyszłość (nie mów tego mojego brokera!) Ani niczego innego poza nagrywaniem moich myśli o działaniach handlowych, na własną korzyść, dla mojego własne śledzenie.

abelylegi
07-14-2021 14:39, 14:39
Cóż, po tym, jak mój short został wywalony dla BE, ponownie wszedłem do niego wkrótce, ponieważ czułem, że było to nastawienie na minus, a moja ciasna stoploss była zbyt bliska akcji cenowej. Postanowiłem więc ponownie wprowadzić krótki na 5830 i jaka była właściwa decyzja. Wkrótce potem spadł i wziąłem udział w zysku (1/3) w 5798. Zdecydowałem się przekształcić czaszkę w średniookresową wymianę handlową, więc teraz używając 100 pipsów tsl dla pozostałej pozycji. Ten handel C-T nie jest częścią mojej głównej egii handlowej (no, jeszcze nie tak) i wchodzi w zakres moich zabawnych transakcji. Rynek wydaje się utknąć między 5750 - 5800 (w tym miejscu) przez ostatnie kilka godzin. Zobaczmy, co się stanie, gdy pojawi się Asia! .
Zamknięte powyżej handlu po różnych cenach od 5772 do 5784. Rynek się zmienia i wydaje mi się, że w tej chwili jest zbyt niezdecydowany. Więc znowu, Kiedy masz wątpliwości, wyjdź! Kolejny zyskowny zabawny handel. To wspaniale ! Zarabiam pieniądze, gdy się dobrze bawię! I wciąż czekam na kupienie po spadku na poziomie 5700 (gdy cena ostatecznie dojdzie). Cóż, idę spać, by marzyć o tym seksownym, pięknym 4-godzinnym wykresie! LOL ! Dobranoc wszystkim !

abelylegi
07-14-2021 16:00, 16:00
Zdecydowałem, że zamknę to czasopismo. Myślałem, że to dobry sposób na nagrywanie moich transakcji w tym czasie, ale teraz zdaję sobie sprawę, że prowadzenie prywatnego dziennika jest dla mnie bardziej odpowiednie. Szczęśliwy handel wszystkim!