PDA

Zobacz pełną wersję : W dylemacie handlowym



Rocak714
12-13-2007 07:40, 07:40
Czy możesz sobie wyobrazić?

Właśnie zacząłem handlować dla mojej firmy LIVE.

Byłem na demo przez 4 miesiące, a pod koniec tego okresu miałem długi czas bardzo udanych transakcji.

Teraz zaczęło się od konta na żywo i już po dwóch dniach miały bardzo złe wpisy, co przyniosło bardzo słabe wyniki. Już konto 5000 USD spadło do około 3,027USD !!!

POTRZEBUJĘ POMOCY! znając najlepszy czas na zawarcie transakcji.

Jestem przyzwyczajony do handlu bardzo dobrze z wiadomościami, ale teraz konto na żywo wydaje się po prostu negować wszystkie moje ruchy.

Czy istnieje różnica między działaniami cenowymi na kontach na żywo i demonstracyjnych?

Komentarze i porady są doceniane.
Dziękuję Ci.

gickboy33
07-17-2021 20:05, 20:05
Główną różnicą są emocje. Są robakiem i jeśli masz jakąkolwiek presję, aby zrobić x% x ilości czasu, na pewno pozostaną przeszkodą. Innym możliwym utrudnieniem jest możliwość, że te pieniądze są zbyt cenne, abyś mógł wziąć na siebie ryzyko związane z używaniem go do handlu, co oznacza umieszczenie go w kierunku czegoś, czego nie wyciągnąłeś z porbabilistycznego punktu widzenia na temat możliwego wyniku lub po prostu nie możesz go stracić. bez względu. Jeśli masz model prawdopodobieństwa oparty na twojej historii w demie, powinno to sprawić, że sprawy będą mniej stresujące, wiedząc, że wygrane i y nie są równomiernie rozłożone, ale także świadomość, że 1 z x transakcji ma większe prawdopodobieństwo, że zostanie zwycięzcą z prawdopodobieństwem X nagrodę i ę może poprzedzać seria zwycięstw. To wszystko powinno być uwzględnione. Usiądź i sprawdź swój system na podstawie wyników z przeszłości i wymyśl kilka liczb. Mam nadzieję, że to pomaga, Bob.

paulapaola33
07-17-2021 21:26, 21:26
Bob ma rację co do emocji i pieniędzy. Czuję, że muszę rozwinąć konto do dowolnej wielkości, w której handluję. Jeśli teraz włożę tam 10 tysięcy, zawsze będę patrzył na pieniądze i będę się bać. Jeśli wyrósłbym na 10 kawałków, nie bałem się tego czasu. Moja pewność rośnie wraz z upływem czasu, transakcje będą coraz większe, a także wygraney. Uczę się ignorować $$ w skali gradientu. Myślę, że to jedyny sposób dla mnie. Jednocześnie kwota, którą zaryzykuję, jest zgodna z moim poziomem umiejętności. Zniszczyłem konto 250 $, konto 500 $, moje konto 1000 $ zwróciło się i wraca! Robię to, ale wciąż walczę o prawie każdą pipę. Za rok będzie łatwiej, a konto będzie miało 5-10K.

Rocak714
07-17-2021 22:47, 22:47
Dzięki Bobby (czy mogę to tak nazwać? Wybacz mi) za radę i świetne słowa. Na pewno zmienię mój system i będę dążył do perfekcji. Również Blueruby, składki ogromnie doceniane. Wielki dzień dla ciebie

Gaay
07-18-2021 00:07, 00:07
5K to niewiele pieniędzy ... Nie wydaje mi się, żebyś jeszcze zdał sobie sprawę z zakresu handlu pod wpływem emocjonalnego związku z twoim kapitałem. Jednak zapraszamy na forex! Ponieważ w krótkim okresie czasu otrzymałeś wypłatę w wysokości 40%, powiedziałbym, że masz poważne problemy związane z zarządzaniem pieniędzmi, z którymi musisz sobie poradzić w pierwszej kolejności. Po drugie, zachęciłbym was do zaprzestania handlu na kilka dni, uwolnienia rynków, aby powrócić do świeżości z innym nastrojem. Nie chcę cię pogarszać, ale wydajesz się, że w tej chwili tracisz umysł. Na koniec chciałbym życzyć powodzenia i udanej kontynuacji wysiłków na rynku forex.