PDA

Zobacz pełną wersję : Eksperyment: od 100 do 1 000 000 USD w 155 krokach



raul
05-25-2006 19:35, 19:35
Eksperyment: od 100,00 do 1 000 000,00 USD w 155 krokach

Cześć, witam w moim wątku. Ta plansza będzie gospodarzem eksperymentu, który przeprowadzę, aby wielu z was dobrze się pośmiać. Zamierzam wprowadzić saldo konta FX Solutions z zaledwie 100,00 USD (119,25 USD) do 1 000 000 USD w 155-stopniowym systemie. Kroki można uznać za dni otwarte, jednak niektóre kroki mogą trwać 1-3 dni. Dlatego też, jeśli średni krok wynosi 1,5 dnia, eksperyment ten zakończy się za mniej niż rok. Odpowiednio zaktualizuję ten wątek. Posty składają się z ukończonych etapów lub .

Jak to się spełni?
</b> Jako właściciel konta spróbuję zarobić 24 pipsydzień pary EURUSD. Wraz ze wzrostem salda, podobnie jak procent moich zainwestowanych wartości partii. Nie powiem wiele o tym, jakiego rodzaju systemu używam, ani o tym, jakie środki bezpieczeństwa podejmuję, aby uniknąć . 90% tego będzie wymagało dobrego osądu i będę zarządzać moimi wysiłkami każdego dnia na raz. Będę intensywnie monitorował moje wyniki i czytałem raporty MNI EURO-DOLLAR EURO TECH. Jeśli uda mi się ukończyć jeden krok, przejdę do następnego. Jeśli wezmę ę, zmniejszę do poprzedniego kroku w oparciu o kwotę y.

Najczęściej zadawane pytania:
</b> Wielkość partii: 1 = 1000
Dźwignia: 400/1 (aby utrzymać wysoki margines użyteczności)
Próby pestekdnia: 24
Zakres wartości piku (PVR): 400 (liczba, którą wymyśliłem, aby określić procentową wagę, która będzie używana w wielkościach partii)
Procent wielkości partii: 6,8 - 8,03% salda w zależności od wartości zaokrąglonej.
Zwiększenie salda na krok: około 6%

Jeśli nie masz ochoty na matematykę, oto kilka przykładów sytuacji, w których saldo konta powinno być na różnych etapach i wartość handlowa na pips:
10: 212,85 USD (0,50 USDpip)
25: 512,85 USD (1,20 USDpip)
50: 2.200,05 USD (5,20 USDpip)
75: 9 450,45 USD (22,30 USDpip)
100: 40422,45 USD (95,60 USDpips)
125: 174,004,05 USD (410,40 USDpips)
155: 999,383,25 USD (2 357,00 USDpips)

Inne często zadawane pytania:
</b> dźwignia 400/1, czy jesteś szalony ?: Większość ludzi będzie argumentować, że to złe podejście, i zgodziłbym się. Jednak w tym eksperymencie muszę utrzymać możliwie wysoki margines użyteczności.
Ile całkowita ilość pipsów musisz zdobyć przez 155 kroków ?: 155 * 24 = 3720 pipsów. Spodziewam się, że liczba ta może być dużo wyższa ze względu na utracony zysk i nadrabianie zaległości.
Czy naprawdę sądzisz, że to zadziała ?: Tak długo jak matematyka jest pomocna, to na pewno jest to możliwe.
Kiedy myślisz, że ukończysz 155 kroków ?: Zgaduję, że luty 2007.
Co zrobisz, jeśli wykonasz 155 kroków ?: Kontynuuj eksperyment na etapie 195 ( 10 000 000 $)
Co muszę stracić ?: tylko 100,00 $!
Bez dalszej zwłoki, pozwala zacząć!

- Bob

-------------------------------------------------- ------------------

KROK 1: ZAKOŃCZONY (25.05.06):
3,000 B 1,2785 - S 1,2788 = 3 pipsy
3,000 B 1,2767 - S 1,2788 = 21 pipsów
Komentarze: Niska aktywność dzisiaj. Trudno było ocenić kierunek. Postanowiłem kupić zgodnie ze wsparciem z zeszłego tygodnia będącym dzisiejszą bieżącą ceną.

Zysk: 7,20 USD (0,30 USDpip)
Poprzedni stan konta: 119,25 USD
Saldo nowego konta: 126,45 USD

oxsumtb
09-18-2021 03:35, 03:35
Lol Przykro mi, kolego, ale może lepiej, jeśli napiszesz w ADVANCE lub w trakcie wymiany, co planujesz wymienić! Chodzi mi o to, przestań. Bez obrazy, możesz być ligtem, ale jak możesz się spodziewać, że zostaniesz okłamywany, jeśli później zarejestrujesz to, co sprzedałeś? Musisz zrozumieć to nie? LA.

raul
09-18-2021 04:55, 04:55
Lol Przykro mi, kolego, ale może lepiej, jeśli napiszesz w ADVANCE lub w trakcie wymiany, co planujesz wymienić! Chodzi mi o to, przestań. Bez obrazy, możesz być ligtem, ale jak możesz się spodziewać, że zostaniesz okłamywany, jeśli później zarejestrujesz to, co sprzedałeś? Musisz zrozumieć to nie? LA.
LapisAnguli, Nawet jeśli chciałem opublikować cokolwiek w ADVANCE, musiałem czekać na akceptację mojego konta przez moderatora. Poza tym nie planuję publikowania tego, co planuję zrobić, zanim to zrobię. Jeśli zobaczę nagły ruch, pójdę po to, nie wrócę tutaj i nie powiem ci, co zamierzam zrobić. Mimo to nie miałem pojęcia, co mam dziś zrobić. Nie wskazano, co zrobi EURUSD. Wielu przedsiębiorców zgodziłoby się na to. Będę kontynuować publikację po zakończeniu etapu lub straciłem poprzedni krok. Dzięki, Bob

yowlgesuiso87
09-18-2021 06:16, 06:16
Człowieku, co to jest, wszyscy chcieli, żeby ta sekcja dziennika była usługą alarmową ... bez obrazy ... ale z jakiegoś powodu nazywa się ją ”czasopismą” ... to jest dziennik ... nie jest to obszar przewidywania. FCX Investments, trzymaj to, obserwuję twoje postępy wraz z odsetkami.

raul
09-18-2021 07:37, 07:37
Człowieku, co to jest, wszyscy chcieli, żeby ta sekcja dziennika była usługą alarmową ... bez obrazy ... ale z jakiegoś powodu nazywa się ją ”czasopismą” ... to jest dziennik ... nie jest to obszar przewidywania. Inwestycje, trzymaj to, obserwuję twoje postępy wraz z odsetkami.
Cześć Akuma99, dzięki za wsparcie. Nie byłam pewna, czy uda mi się odciąć od deski, czy nie. Wątek ten można przynajmniej obejrzeć w celach rozrywkowych.

RGSG
09-18-2021 08:58, 08:58
Bob Życzę wszystkiego najlepszego !!! Będę też przyglądał się z zainteresowaniem! Powodzenia Rusty

Asdreacaba
09-18-2021 10:18, 10:18
Powodzenia Bob. Ludzie, którzy cię rozwalają, nie zrobią tego zbyt wiele. To forum nie jest takie.

oxsumtb
09-18-2021 11:39, 11:39
W porządku, przepraszam. To tylko ze wszystkimi kolorami i tytułem itp., Światła ostrzegawcze weszły we mnie. Ale kiedy renasdad i accuma itp. Nie mają tego, muszę być w błędzie .. Chyba przesadziłem. Dlatego: Przepraszam, i powodzenia. LA.

Oxyte.
09-18-2021 13:00, 13:00
Powodzenia, mam nadzieję, że możesz to zrobić ..................

gimeswz
09-18-2021 14:21, 14:21
Powodzenia Bob. Ludzie, którzy cię rozwalają, nie zrobią tego zbyt wiele. To forum nie jest takie.
Mam nadzieję, że masz rację Ren, ale widząc, że dołączyłeś do marcowej, nie trafiłeś w cztery główne wojny płomieniowe, które miały miejsce w fabryce w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Wybierz

Asdreacaba
09-18-2021 15:42, 15:42
Jedną z rzeczy, którą człowiek musi pamiętać, jest zawsze, gdy ktoś przychodzi tutaj i mówi, że ma ten eksperyment, jeśli wszyscy degradujemy tę osobę, co to czyni nas? Ok, teraz się zamknę.

Asdreacaba
09-18-2021 17:02, 17:02
Mam nadzieję, że masz rację Ren, ale widząc, że dołączyłeś do marcowej, nie trafiłeś w cztery główne wojny płomieniowe, które miały miejsce w fabryce w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Wybierz
Tak, tęskniłem za tym. Na pewno cieszę się, że to się już nie stało. Wszystkie inne fora w sieci robią wystarczająco dużo, aby nadrobić to, co się tutaj nie dzieje

oxsumtb
09-18-2021 18:23, 18:23
Okay, drugie przeprosiny, ponieważ teraz czuję, że mam teraz piętno na ludziach, których szanuję: nie chodzi o to, że nie chcę, aby ktoś zrobił 100 na milion, ani że jestem pro forma sceptyczny wobec kogoś, kto próbuje to zrobić. To był po prostu: - układ postu i tytuł - pierwszy post przez użytkownika, a nie pytaniewprowadzenieodpowiedź w istniejącym wątku, ale od razu 155 kroków - (bez urazy) nazwa użytkownika Felt so .. Nie wiem . Niczym gdzieś w dole, pojawi się link do płatnej usługi, którą znasz. To znaczy, bądźmy szczerzy: musieliście wyglądać podobnie w Internecie, w skrzynkach pocztowych itp. (Nie podobne, bo to jest dziennik i nie ma związku z płatną rzeczą) Błąd, ale mam nadzieję, że rozumiesz moje rozumowanie, jak przeskoczyć broń. W każdym razie, jeśli wszyscy ci ludzie mówią, że jesteś ligitem, to muszę się całkowicie pomylić i dlatego przepraszam.forex-instantbył dla mnie nieopisanym źródłem (uprzejmym dodatkiem) i nienawidziłbym tego, że ludzie (których bardzo szanuję) w tym wątku i na forum pomyślą ah, tak, LA to ten, który bazujepłomienie itp. Tak więc, jeszcze raz: zaakceptuj moje przeprosiny i powodzenia w twoim projekcie. LA.

raul
09-18-2021 19:44, 19:44
Okay, drugie przeprosiny, ponieważ teraz czuję, że mam teraz piętno na ludziach, których szanuję: nie chodzi o to, że nie chcę, aby ktoś zrobił 100 na milion, ani że jestem pro forma sceptyczny wobec kogoś, kto próbuje to zrobić. To był po prostu: - układ postu i tytuł - pierwszy post przez użytkownika, a nie pytaniewprowadzenieodpowiedź w istniejącym wątku, ale od razu 155 kroków - (bez urazy) nazwa użytkownika Felt so .. Nie wiem . Niczym gdzieś w dole, pojawi się link do płatnej usługi, którą znasz. To znaczy, bądźmy szczerzy: musieliście wyglądać podobnie w Internecie, w skrzynkach pocztowych itp. (Nie podobne, bo to jest dziennik i nie ma związku z płatną rzeczą) Błąd, ale mam nadzieję, że rozumiesz moje rozumowanie, jak przeskoczyć broń. W każdym razie, jeśli wszyscy ci ludzie mówią, że jesteś ligitem, to muszę się całkowicie pomylić i dlatego przepraszam.forex-instantbył dla mnie nieopisanym źródłem (uprzejmym dodatkiem) i nienawidziłbym tego, że ludzie (których bardzo szanuję) w tym wątku i na forum pomyślą ah, tak, LA to ten, który bazujepłomienie itp. Tak więc, jeszcze raz: zaakceptuj moje przeprosiny i powodzenia w twoim projekcie. LA.
Cześć, dziękuję i witam wszystkich, którzy dołączyli do tego wątku! Lapis, przeprosiny bardzo akceptowane. Rozumiem, jakie masz punkty ... i obiecuję, że nic ci nie sprzedam! lol. Moja nazwa użytkownika ma oznaczać ”inwestycje w walutach obcych”, jeśli nie było to już oczywiste. Nie prowadzę funduszu hedgingowego, usługi alarmowej, wiadomości ani niczego w tym rodzaju.

oxsumtb
09-18-2021 21:05, 21:05
Wygląda na to, że zjechaliśmy na niewłaściwą stopę, a następnie L.A. PS: Czekamy na kolejne aktualizacje twojego eksperymentu. Teraz przekonany, że to ligit, robię (zastanawiam się, czy | nadzieja) to zadziała .. Byłby to wspaniały handel, jeśli rzeczywiście osiągniesz swój cel.

raul
09-18-2021 22:25, 22:25
Wygląda na to, że zjechaliśmy na niewłaściwą stopę, a następnie L.A. PS: Czekamy na kolejne aktualizacje twojego eksperymentu. Teraz przekonany, że to ligit, robię (zastanawiam się, czy | nadzieja) to zadziała .. Byłby to wspaniały handel, jeśli rzeczywiście osiągniesz swój cel.
Rozwalę mnie, jeśli to zadziała! Zachęcam każdego, kto ma 100 $, by spróbował podobnego eksperymentu (zwłaszcza, jeśli to zaczyna pokazywać światło). Pomyślałem, że to na tydzień, zanim zacząłem i naprawdę dałem mi zabawne małe hobby, na które czekam. Spróbuję rzucić zrzuty ekranu po drodze wszystkiego, co mogę uznać za konieczne, a nawet po prostu dla kopnięć.

Lebasaeg8
09-18-2021 23:46, 23:46
Miałem podobny plan, ale tylko 5 pipsów dziennie. Można to zrobić, ale jest to ciężka praca. Teraz handluję bez żadnego celu ... po prostu biorę to, co nadchodzi. Powodzenia w Twoim zadaniu. Sugestia ... Zrób zrzut ekranu po wprowadzeniu transakcji i zrób sobie następną, jeśli wykres CMS pokazuje historię twoich poprzednich działań, jak na wykresie Oandy. To by było dla Ciebie dużo dodatkowej pracy ... czy są jakieś granice tego, ile osób może przesłać na to forum, zastanawiam się ... powodzenia -nni

Deathgtroke11
09-19-2021 01:07, 01:07
Cóż, pierwsza strona postów była fajna! Jeśli reszta eksperymentu i postów jest podobna do tej pierwszej, to będzie dobra dla rozrywki, gdy umieścisz ją w FXCI. Czekam na twoje raporty z postępu. Hej, matematyka, którą zapisujesz, jest bardzo bliska temu, co usłyszałem w mojej wczesnej edukacji ... Musiałem kiedyś przejść przez krok 2! szeroki uśmiech. Wszystkiego najlepszego!!! Thom PS Mam nadzieję, że będę jednym z wielu, którzy w marcu podniosą wirtualny kieliszek szampana do twojego sukcesu!

raul
09-19-2021 02:28, 02:28
Jeśli któryś z was chciałby zobaczyć zarys, który obserwuję, przypominający listę kontrolną, można przejść do następującego:
http://www.fcxi.com/profitcalc.php?ppd=24pvr=400inv=119.25cs=155To jest mały wykres PHP, który stworzyłem dla tego zadania. Spędziłem na nim tylko 10 minut, więc nie jest to idealnie połączone. Jeśli chcesz użyć tego samego wykresu do eksperymentu własnego, po prostu zmień wartości w ciągu URL, aby spełnić swoje potrzeby. ppd = pipsy dziennie, za które planujesz strzelać. wybieram 24 pvr = pip value range, czyli liczbę pipsów, które zajęłoby dla wywołania depozytu zabezpieczającego. to określa% salda używanego w wielkościach partii. 400 zapewnia dobrą równowagę. inv = pierwotna kwota inwestycji. 119,25 USD to saldo początkowe w tym eksperymencie. cs = counter stop liczba dnikroków. w moim przypadku 155 kroków to wartość.

raul
09-19-2021 03:48, 03:48
Szczerze mówiąc, myślę, że nie wydaje mi się, żebym mógł zostawić ponad 300 000 $ z jakimkolwiek brokerem na rynku forex. Dopóki nie ma tam jakiegoś ubezpieczenia ... wiesz o co mi chodzi? Ile by to kosztowało 999,999 $ iw momencie, w którym zarabiasz, pakują i zamykają sklep? Eesh ... myśl jest absolutnie przerażająca ... wszystko to działa i oni idą Refco. Zdecydowanie podziwiam to marzenie, ale gdybym próbował wyciągnąć milę z rynków walutowych, konsekwentnie wycofywałbym fundusze po osiągnięciu masy krytycznej (maksymalny obrót w wysokości 10 000 000 $) ... w tym momencie, gdybym tylko miał 100 000 USD w FXSol, ale 899 996 USD na rachunku oszczędnościowym (lub wielu kontach oszczędnościowych), nie czułbym się tak przerażony, ponieważ mój zamek byłby znacznie większy niż moje ryzyko (co właśnie uważam za pieniądze na moim koncie). Powodzenia na tym.
Hej, mrmikal, wiem co masz na myśli. Jestem pewien, że stanie się to bardziej tematem, gdy konto zwiększy się do tego rozmiaru. Zdecydowanie będę chciał odwiedzić to miejsce, rozmawiać z kimś ważnym i usłyszeć, dlaczego moje pieniądze są bezpieczne. Daję ”szalone rekwizyty” do FXSOL-a, jeśli to się nie uda.

Bertabs98
09-19-2021 05:09, 05:09
Hej, mrmikal, wiem co masz na myśli. Jestem pewien, że stanie się to bardziej tematem, gdy konto zwiększy się do tego rozmiaru. Zdecydowanie będę chciał odwiedzić to miejsce, rozmawiać z kimś ważnym i usłyszeć, dlaczego moje pieniądze są bezpieczne. Daję ”szalone rekwizyty” do FXSOL-a, jeśli to się nie uda.
Fajnie, gdy konto rośnie, a nie, gdy konto rośnie.

raul
09-19-2021 06:30, 06:30
Fajnie, gdy konto rośnie, a nie, gdy konto rośnie.

Fajnie, gdy konto rośnie, a nie, gdy konto rośnie.

raul
09-19-2021 07:51, 07:51
KROK 6: ZAKOŃCZONO (6/02/06): 4,000 B 1,2807 - S 1,2815 - 8 pipsów 4,000 B 1,2810 - S 1,2814 - 4 pipsy 4,000 B 1,2821 - S 1,2833 - 12 pipsów Komentarz: Patrząc na wykresy, które chciałem, nie zrobiłem tego miej zlecenie z limitem już dzisiaj ... ale trzymaj się planu Zysk: 9,60 $ (0,40pipsa) Poprzedni stan konta: 160,13 $ Nowy stan konta: 169,68 $ (zyskał 0,03 w składkach)

Daas3914
09-19-2021 09:12, 09:12
Na pewno nie chcę być naysayer. Rozumiem matematykę - próbowałem tego. Ty też zobaczysz i odkryjesz problemy za około miesiąc, to jest bardzo szybko. Czy naprawdę rozumiesz, co oznacza średnio 24 pipsy dziennie? Nie popsuję zabawy, ponieważ chcę, żebyś to odkrył. Przy okazji, słyszeliście historię o tym, jak biedny człowiek prosi o nagrodę od bogatego człowieka, tylko 1 pens za każdy dzień, ale dwa razy dziennie przez cały maj. Bogacz śmiał się z niskiego szacunku biednego człowieka. Nie śmiał się jednak w dniu 31 maja, kiedy musiał przekazać biedakowi 6 milionów dolarów. Matematyka forex może być trudna.

Cobelix
09-19-2021 10:32, 10:32
Na pewno nie chcę być naysayer. Rozumiem matematykę - próbowałem tego. Ty też zobaczysz i odkryjesz problemy za około miesiąc, to jest bardzo szybko. Czy naprawdę rozumiesz, co oznacza średnio 24 pipsy dziennie? Nie popsuję zabawy, ponieważ chcę, żebyś to odkrył. Przy okazji, słyszeliście historię o tym, jak biedny człowiek prosi o nagrodę od bogatego człowieka, tylko 1 pens za każdy dzień, ale dwa razy dziennie przez cały maj. Bogacz śmiał się z niskiego szacunku biednego człowieka. Nie śmiał się jednak w dniu 31 maja, kiedy musiał przekazać biedakowi 6 milionów dolarów. Matematyka forex może być trudna.
To dziwne ... musiał być w dziwnym kalendarzu W dniu 31 maja bogaty człowiek zapłaci biednemu człowiekowi 10 737 48,24 USD za łączną sumę 21 474 846,47 USD w maju.

Daas3914
09-19-2021 11:53, 11:53
tak, proszę pana, masz rację! Nie powiedziałem 10 milionów dolarów, zbyt szokujące! Ale myślę, że możesz zrozumieć. Przy okazji, chodzi mi o to, że jest o wiele trudniejsze, niż się wydaje, że robi 24 pipsy dziennie - jest to ciągła średnia. Brokerzy Forex to bardzo inteligentne ciasteczka .... Nie powiedziałem, że są prawdziwe niebieskie, ale wiedzą o kilku rzeczach, których nie mają początkujący. Na przykład --- trzymaj się z daleka od dźwigni 400: 1.

oxsumtb
09-19-2021 13:14, 13:14
lol! W końcu zorientowałem się, co sprawiło, że znalazłem coś dziwnego w tej całej sprawie. Powiedziałem, że nie dostałem czegoś w dobrym stylu. Mam na myśli, mając dźwignię 400/1, jak ktokolwiek mógł trzymać tak wielkie stoplopy i nie palić się w momencie, gdy rynek zwróci się przeciwko nim? Osobiście jednak 400/1 jest praktycznym samobójstwem, ale zależy to od tego, jak widzisz wpływ. I wtedy mnie uderzyło, wydaje mi się, że źle cię zrozumiałem w kwestii dźwigni. Sposób, w jaki używam dźwigni, polega na sprawdzeniu całkowitej wartości w grze w porównaniu do salda. Tak więc, gdybym miał konto 3K, wprowadzono 30K $, który wymaga (dla mojego brokera) 300 dolarów marży, oficjalny dźwignia 100/1, patrzę na nią jako na 10/11 lewarowany handel, ponieważ 10/1 to podział pomiędzy moim kontem 3K i 30K w grze. Widząc, jak wykorzystujesz 4.000 $ w swoich transakcjach, gdy Twoje saldo wyniosło 150 $, moim zdaniem dźwignia 400/1 będzie wynosić 60 000 $. brałeś 4.000 $ transakcji, których imho stanowiłoby dźwignię 26,6666 ...1 ​​Nic dziwnego, że nie rozumiałem tego. Wszystko zależy od tego, jak obliczyć dźwignię. Ciągle myślałem z 400/1, że jest coś niesamowicie dziwnego z tak długimi ami stopu. Prawdopodobnie nie dostałem tego. lol! L.A. - teraz czuje się raczej głupio

raul
09-19-2021 14:35, 14:35
tak, proszę pana, masz rację! Nie powiedziałem 10 milionów dolarów, zbyt szokujące! Ale myślę, że możesz zrozumieć. Przy okazji, chodzi mi o to, że jest o wiele trudniejsze, niż się wydaje, że robi 24 pipsy dziennie - jest to ciągła średnia. Brokerzy Forex to bardzo inteligentne ciasteczka .... Nie powiedziałem, że są prawdziwe niebieskie, ale wiedzą o kilku rzeczach, których nie mają początkujący. Na przykład --- trzymaj się z daleka od dźwigni 400: 1.
Hej jedzenie, dziękuję za wejście. Jestem zdumiony, że udało mi się wyciągnąć 24 pipsy dziennie z 6 krokami w ciągu 7 dni handlowych. Na moim pierwszym stanowisku powiedziałem, że niektóre kroki (interwały 24-krotne) mogą rozciągnąć się na około 3 dni. Do diabła, mogliby wydłużyć jeszcze bardziej ... cała struktura tutaj nie polega na wyścigu do 1 miliona (choć fajnie jest wziąć to pod uwagę), chodzi o to, aby śledzić 155 interwałów pipowych i odpowiednio zwiększać rozmiary partii. Niektóre problemy zostały wskazane i stanowią one ograniczenia w stosunku do brokera. Utrata 400: 1 przy równowartości rachunku wynoszącej 100 000 $ i ograniczenia wielkości partii, które spowodowałyby otwarcie 3 duplikatów partii w pewnym momencie imitującym jeden. Nie widzę 24 pipsów dziennie jako ograniczenia, ponieważ, jeśli tak jest, mógłbym łatwo strzelać przez 2-3 lata, jeśli potrzebowałbym tylko 1/3 ilości pestek. Może to tylko szczęście, ale do tej pory nie miałem większego problemu z wygraną z łatwością. Zobaczymy, jak długo to trwa.

raul
09-19-2021 15:55, 15:55
Oto bilans konta i statystyki do tej pory: Liczba dni handlowych do eksperymentu: 7 ukończonych kroków: 6 zdobytych pestek: 144 Saldo pierwotne: 119,25 USD Saldo bieżące: 170,00 USD Łącznie uzyskane: 50,75 USD Zwiększona wartość procentowa: 29,85%
https://www.forex-instant.com/attachments/1518210050.png

raul
09-19-2021 17:16, 17:16
Tylko zabawny fakt ... W obecnym tempie eksperyment zakończy się 22 grudnia 2006 (wesołych świąt!):

Hitg7
09-19-2021 18:37, 18:37
Na pewno nie chcę być naysayer. Rozumiem matematykę - próbowałem tego. Ty też zobaczysz i odkryjesz problemy za około miesiąc, to jest bardzo szybko. Czy naprawdę rozumiesz, co oznacza średnio 24 pipsy dziennie? Nie popsuję zabawy, ponieważ chcę, żebyś to odkrył. Przy okazji, słyszeliście historię o tym, jak biedny człowiek prosi o nagrodę od bogatego człowieka, tylko 1 pens za każdy dzień, ale dwa razy dziennie przez cały maj. Bogacz śmiał się z niskiego szacunku biednego człowieka. Nie śmiał się jednak w dniu 31 maja, kiedy musiał przekazać biedakowi 6 milionów dolarów. Matematyka forex może być trudna.
Dobra robota! Powiedziałeś, co chcę powiedzieć.

lucylwv34
09-19-2021 19:58, 19:58
Zazdrosny??? Wspieram Cię i mam nadzieję, że odniesiesz sukces na swojej drodze! to jest dobry pomysł!

raul
09-19-2021 21:19, 21:19
Posiadanie złego handlu. Spodziewam się, że pozostanie on zapamiętywany, dopóki poziomy się nie powrócą. Prawdopodobnie zaktualizuje się w środę ...

carleta931
09-19-2021 22:39, 22:39
Cześć, FCX, To całkiem ciekawy eksperyment, który robię i mam nadzieję, że sukces. Mam tylko sugestię, kiedy zobaczyłem wasze poprzednie transakcje - tylko długie euro ... To może być dobra egia na tym etapie, ponieważ euro wydaje się być dość silne od kwietnia. Jednak być może trzeba wziąć pod uwagę obie strony, a nie tylko długi czas. Biorąc pod uwagę, że twój eksperyment może trwać ponad 6 miesięcy, należy wziąć pod uwagę obie strony handlu. Tak czy inaczej. Mam nadzieję, że osiągnąłeś wielki sukces.

raul
09-20-2021 00:00, 00:00
Witaj, To całkiem ciekawy eksperyment, który prowadzę i mam nadzieję, że sukces. Mam tylko sugestię, kiedy zobaczyłem wasze poprzednie transakcje - tylko długie euro ... To może być dobra egia na tym etapie, ponieważ euro wydaje się być dość silne od kwietnia. Jednak być może trzeba wziąć pod uwagę obie strony, a nie tylko długi czas. Biorąc pod uwagę, że twój eksperyment może trwać ponad 6 miesięcy, należy wziąć pod uwagę obie strony handlu. Tak czy inaczej. Mam nadzieję, że osiągnąłeś wielki sukces.
Hej Puppy, Long to nie moja egia. Tak się składa, że ​​długo już prawie tęskniłem. Sądzę, że w tym eksperymencie mam 1 lub 2 szorty, ale mogę się mylić. Pracuję nad programem, który identyfikuje duże ruchy i ostrzega mnie przez systemy dźwiękowe w moim domu. Jestem zmęczony brakiem wszystkich dobrych ruchów! Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie!

raul
09-20-2021 01:21, 01:21
KROK 7: ZAKOŃCZONO (6/06/06): 4,000 S 1,2747 - S 1,2742 - 5 pipsów 4,000 B 1,2742 - S 1,2747 - 5 pipsów 4,000 S 1,2875 - B 1,2871 - 4 pipsy 4,000 S 1,2868 - B 1,2863 - 5 pipsów 4,000 S 1.2857 - B 1.2852 - 5 pipsów Komentarze: Wciąż trzymam zły handel ... ale jestem pewny, że poprawi się w czasie, kiedy wrócimy. Mogę, ale nie muszę, wykonać krok 8 wcześniej. Zysk: 9,60 USD (0,40 USDpips) Poprzedni stan konta: 170,00 USD Saldo nowego konta: 179,54 USD (zyskało 29 EUR w składkach)

Luvaco89
09-20-2021 02:42, 02:42
Cześć FCX, Naprawdę lubię twój wątek i pomysł. Martwisz się złym handlem, który trzymasz. Co się stanie, jeśli nie przyjdzie i nie ruszy się na południe (lub na północ, wiesz co mam na myśli !!). Z pewnością może wymazać twoje konto ...? Ekstremalnym przykładem tego, co mam na myśli, jest to, że możesz otwierać transakcje przeciwne w walucie bez ograniczeń i limitów 50. Jeden zostanie wkrótce trafiony, a drugi nigdy nie zostanie trafiony (lub nie za rokmiesiące), ale na tym etapie może spowodować monstrualną utratę papieru. Rozróżnienie między zrealizowanym i niezrealizowanym polem jest ważne, myślę, że dzięki zrównoważonemu handlowi. czy też brakuje mi punktu ...? Pozdrawiam M

RGSG
09-20-2021 04:02, 04:02
GO FCX !!!! Całkowicie zrywają tego gościa. Tak trzymaj! Kiedy zdobędziesz 1 000 000 $. Powinieneś zorganizować masową imprezę i zaprosić wszystkich kolegów z FF. Zardzewiały. P.S. Również zaniepokojony tym złym handlu twoje gospodarstwo. Jeśli ma zamiar wymazać jeden lub dwa kroki, to nie jest tak źle. Kolejną kwestią, którą mam z twoją konfiguracją w eksperymencie, jest to, że ograniczyłeś czas. tj. do ukończenia w ciągu roku. W przeszłości mam tendencję do niewłaściwego działania, gdy nakładam na siebie ograniczenia czasowe, ponieważ mam złe transakcje. itp. Myślę - pozbyć się złego handlu na każdej wypaść przez jakiekolwiek główne punkty wsparcia. Zbierz pozostałe pestki i stamtąd odejdź. Ale ja wierzę w ciebie - będę wiedział, że zachowasz to razem!

raul
09-20-2021 05:23, 05:23
Cześć, Naprawdę lubię twój wątek i pomysł. Martwisz się złym handlem, który trzymasz. Co się stanie, jeśli nie przyjdzie i nie ruszy się na południe (lub na północ, wiesz co mam na myśli !!). Z pewnością może wymazać twoje konto ...? Ekstremalnym przykładem tego, co mam na myśli, jest to, że możesz otwierać transakcje przeciwne w walucie bez ograniczeń i limitów 50. Jeden zostanie wkrótce trafiony, a drugi nigdy nie zostanie trafiony (lub nie za rokmiesiące), ale na tym etapie może spowodować monstrualną utratę papieru. Rozróżnienie między zrealizowanym i niezrealizowanym polem jest ważne, myślę, że dzięki zrównoważonemu handlowi. czy też brakuje mi punktu ...? Pozdrawiam M
Zdecydowanie się z tobą zgadzam. Moja równowaga nie jest moją równowagą. Zamierzam utrzymać equity jako równowagę. Nie chcę, żeby ogromny (- 1 000 000 $) PL unosił się, gdy moje saldo osiągnie milion! Na razie patrzę na szanse .. czy znowu osiągnie średnią 1.2900? czy moje konto zostanie wyczerpane, ponieważ powróciło do wersji 1.2514? Mogę się założyć, że znowu zobaczymy wzloty, a jeśli nie ... to poniesie ę. Chciałbym myśleć, że robię to teraz tylko wtedy, gdy wartość konta jest tak niska, aby uniknąć niepotrzebnych ... ale możesz się założyć, że nie będę się tak bawił z prawdziwymi pieniędzmi. Kiedy dostanę się do 1000-tek, prawdopodobnie zobaczysz ponad 1-2 zawodów, zarabiając 24 pipsy, ponieważ będę handlował tylko wtedy, gdy będziemy w wielkim ruchu. Pracuję teraz nad systemem, który ostrzega mnie o każdym nagłym ruchu, więc nie muszę się martwić, że cały czas jestem na komputerze.

raul
09-20-2021 06:44, 06:44
IŚĆ !!!! Całkowicie zrywają tego gościa. Tak trzymaj! Kiedy zdobędziesz 1 000 000 $. Powinieneś zorganizować masową imprezę i zaprosić wszystkich kolegów z FF. Zardzewiały. P.S. Również zaniepokojony tym złym handlu twoje gospodarstwo. Jeśli ma zamiar wymazać jeden lub dwa kroki, to nie jest tak źle. Kolejną kwestią, którą mam z twoją konfiguracją w eksperymencie, jest to, że ograniczyłeś czas. tj. do ukończenia w ciągu roku. W przeszłości mam tendencję do niewłaściwego działania, gdy nakładam na siebie ograniczenia czasowe, ponieważ mam złe transakcje. itp. Myślę - pozbyć się złego handlu na każdej wypaść przez jakiekolwiek główne punkty wsparcia. Zbierz pozostałe pestki i stamtąd odejdź. Ale ja wierzę w ciebie - będę wiedział, że zachowasz to razem!
Hej zardzewiały, Zdecydowanie! Będziemy mieli ogromny ekran projekcyjny z platformą GTS, ponieważ otrzymuję pips w wysokości miliona dolarów. Jak już wspomniałem w swoim ostatnim poście, będę trochę ostrożniejszy .. i będę trochę bardziej zadowolony, gdy konto się zwiększy. Utrata teraz nie byłaby dużym problemem, ale straciłaby 10 000 $ na nieodpowiedzialność!

raul
09-20-2021 08:05, 08:05
Nie spodziewałem się tak dużego spadku. Zatrzymania zostały wprowadzone jako ostatnia deska ratunku dla złych transakcji, które trzymam. Zatrzymuje się, aby sprzedać jedną partię w momencie rozpoczynając od 1.2745, a następnie 1.273525/15. NADZIEJĘ dla huśtania się w kierunku, zanim sonda zatrzymująca osiągnie te poziomy. Jeśli zostaną uruchomione zatrzymania, ponownie zasilę konto i rozpocznę eksperyment od bieżącego kroku z odrobiną lekcji. Jeśli nie zostaną osiągnięte, zobaczysz krok 8 ukończony na wyższym poziomie. Będę też bardziej ostrożny, jeśli znowu popadnę w taką sytuację. (ile jeszcze razy będę musiał to powiedzieć?) -

Luvaco89
09-20-2021 09:25, 09:25
Będę też bardziej ostrożny, jeśli znowu popadnę w taką sytuację. (ile jeszcze razy będę musiał to mówić?) - FCX
Mam nadzieję, że nie tyle razy, co powiedziałem to !!!! I nie powinienem po prostu rozmawiać w czasie przeszłym !!! :

babarok1989
09-20-2021 10:46, 10:46
Zastanawiam się, co zrobisz, gdy będziesz musiał handlować ponad 50 lotów na raz, korzystam z platformy metatrader, a 50 lotów to max. Czy istnieją platformy, które pozwalają na wymianę ponad 100 lotów na raz?

Cobelix
09-20-2021 12:07, 12:07
Zastanawiam się, co zrobisz, gdy będziesz musiał handlować ponad 50 lotów na raz, korzystam z platformy metatrader, a 50 lotów to max. Czy istnieją platformy, które pozwalają na wymianę ponad 100 lotów na raz?
Absolutnie.

raul
09-20-2021 13:28, 13:28
Zastanawiam się, co zrobisz, gdy będziesz musiał handlować ponad 50 lotów na raz, korzystam z platformy metatrader, a 50 lotów to max. Czy istnieją platformy, które pozwalają na wymianę ponad 100 lotów na raz?
leonv, mam nadzieję, że gdy dojdę do ograniczenia wielkości partii, mogę otworzyć wiele zamówień równych liczbie partii, które zamierzałem otworzyć. We wcześniejszym poście omawialiśmy z mrmikalem różne możliwości tego i sądzę, że dzięki FXSOL musiałbym otworzyć tylko 3 zamówienia, aby uzyskać liczbę partii, których potrzebuję do wartości pipsa, aby zarobić 1 milion dolarów.

babarok1989
09-20-2021 14:49, 14:49
ok dziękuję. jaka jest maksymalna liczba partii, na które pozwala fxsol? Jestem po leniwej stronie i nie lubię podawać wielu zduplikowanych zamówień

gumet
09-20-2021 16:09, 16:09
Osobiście uważam, że wolę skrócić parę, niż iść długo. Być może dlatego, że gdy zwiążesz parę, grawitacja wydaje się pomagać w ruchu pary w dół. Oczywiście, nie ma dosłownej fizycznej grawitacji, ale być może istnieje jakaś grawitacja waluty. A może to tylko złudzenie ...

raul
09-20-2021 17:30, 17:30
Osobiście uważam, że wolę skrócić parę, niż iść długo. Być może dlatego, że gdy zwiążesz parę, grawitacja wydaje się pomagać w ruchu pary w dół. Oczywiście, nie ma dosłownej fizycznej grawitacji, ale być może istnieje jakaś grawitacja waluty. A może to tylko złudzenie ...
To, co idzie, musi spaść! Nie mogę się powstrzymać od spojrzenia na to w ten sposób ... zwłaszcza, że ​​EURUSD nie jest w stanie przekroczyć bariery 1.3000 ... wygląda jak górna część kołysanki, która może spowodować nagły spadek. Jeśli tak, to w porządku, ale tu chodzi o więcej zysku dla byków!

Cobelix
09-20-2021 18:51, 18:51
ok dziękuję. jaka jest maksymalna liczba partii, na które pozwala fxsol? Jestem po leniwej stronie i nie lubię podawać wielu zduplikowanych zamówień
100 standardowych partii to maksymalne ... gwarantują płynność do 10 000 000 $ ...

raul
09-20-2021 20:12, 20:12
Zamknij połączenie! W ciągu 1 punta trafiłem na mój pierwszy przystanek ... czy wróci? Być może tutaj tracę!

raul
09-20-2021 21:32, 21:32
Dlaczego moja nazwa użytkownika została zmienionaskrócona?