PDA

Zobacz pełną wersję : EMA Trading



lokatasdm
09-15-2010 08:38, 08:38
Witajcie, chciałbym podzielić się z wami wszystkimi informacjami i technikami dotyczącymi forex w tym czasopiśmie. Celem tego wątku jest nagranie mojego występu za pomocą tej techniki i zwiększenie mojej przygodności poprzez interakcję ze wszystkimi innymi graczami forex wforex-instantw zakresie techniki. Jest to prosta technika, ale jeśli jest używana mądrze, może również stworzyć możliwości. Podobnie jak wszystkie inne techniki. Obejmuje ścisłą plogię MM.

Mam nadzieję, że wchodzę tutaj w interakcje z wszystkimi handlarzami forex i wszelkie komentarze i dyskusje są mile widziane.

Analiza techniczna:

- Zastosowanie 10, 20, 50, 200 EMA.
- W przypadku rynków hossy, EMA powinna być odpowiednio dostosowanarosnąca. (są pewne wyjątki)
- Na rynkach niedźwiedzi krzyki EMA powinny być w porządku malejącym (przeciwieństwo byka)
- 30 minut, 1 godzina wykresu.

Wejście:
- W 10-dniowym EMA.

Cel zysku:
- 32 pipsy na handel

MM:
- 3% kapitału

Zapamiętaj tę technikę, jeśli użyjesz jej mądrze, może wygenerować do 100% zwrotu miesięcznie, ale nadal zależy to od czasu handlowców na rynku Forex, ”nic nie jest łatwe”. Nie stosuję losowo stop ani nie ponoszę wysokiego ryzyka. Zaledwie 3%.

Moim głównym instrumentem będzie EurUsd. drugim suplementem będzie rynek złota.

Plogia

- Czas jest twoim przyjacielem, jeśli chcesz handlować na rynku Forex, im więcej wysiłku włożysz, tym bardziej wyjdziesz z rynku i znajdziesz szansę ”z pierwszej ręki”. Dojście do tego zajmuje trochę czasu. Więc podkreślam, że czas handlu będzie ważnym elementem w plogii handlu, mój czas handlu będzie od 7 rano do 21 czasu wschodniego, w zależności od pewnych dni, w których jestem zajęty. =)
- Drugim elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że nie wszystkie transakcje są zbywalne, ale przed zawarciem transakcji muszą zostać przeanalizowane pewne warunki, które są kwalifikowane, a które nie, omówię je, gdy nastąpi konfiguracja.

Mam nadzieję, że spodoba ci się pobyt tutaj, mam nadzieję, że zdobędziesz kilka pomysłów i Happy Trading! Przynieś prosperować Tobie i Twoim bliskim. =)


WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: handel na rynku Forex wiąże się z wysokim ryzykiem, dlatego powinieneś używać tylko kapitału, na który możesz inwestować. Ten wątek NIE jest sygnałem handlowym i ma służyć głównie do celów dyskusji, z którego korzysta twórca. Nie zamierzaj handlować bez pojęcia, co robisz. Idea twórcy jest jego własna, a nie porady dla innych, aby wejść do handlu.