PDA

Zobacz pełną wersję : drogi pamiętniku



Lauri
08-13-2010 13:39, 13:39
1 Załącznik (y) .... dzisiaj oznacza koniec pierwszego tygodnia wyzwania Caseys .... moje transakcje, tylko 6 do tej pory, nadal są otwarte na wykresach poniżej .....

próba użycia casey'owego wyzwania do zbudowania stonoga równości jest powolny start ... ma tylko 6 stóp ... więc myślę, że to jest seks-sexipede ..... działa dla mnie .....

//---
//---

cele ... budować krocionogi ..... nie wiem tylko, jak wygląda, więc moja definicja będzie wynosić 1000 otwartych, zyskownych transakcji za jednym razem ....

zasady ..... transakcje będą oparte na ea, więc reguły są zakodowane ... biorąc pod uwagę pojedynczą zasadę casey ”nie łam się reguł”, może to tylko oznaczać w moim przypadku, nie wyłączaj ręcznie ea w dowolnym momencie .....

//---
//---

Lista rzeczy do zrobienia.....

(1) ..... tworzenie w mq4, schemacie kolejności pojedynczych pozycji mq5 .... powinno to pozwolić na właściwy handel obrotami stonoga, które są sprzeczne z naszymi otwartymi pozycjami i nie naruszają zasady nfa no hedge .... używanie stanów opartych na ibfx .....

(2) ..... ______ ......

//---
//---


to całkiem możliwe casey oznaczało wyzwanie dla handlarzy ręcznych z twardą krawędzią. Są bardziej skłonni do łamania zasad, więc potrzebują więcej żelaznej deski .....

na szczęście ręczne handlowanie jest poza moimi umiejętnościami ..... ale wyluzowani lamo ea traderzy nadal potrzebują umiejętności ..... możemy łamać zasady wyłączając ea lub zmieniając ustawienia na kaprysie .....


czy naprawdę możesz zbudować krocionogów i nigdy nie złamać zasad .... prawdopodobnie nie ..... musimy być eczni, jak to ma uzasadniać, czasami pojawi się coś nieoczekiwanego, co może usprawiedliwić takie działanie .....

może być eczna, ale niezbyt eczna zasada byłaby mądrą pętlą ........

//---

w każdym razie kliknij wykres do animacji ...... do następnego tygodnia pamiętnik ....... h

https://www.forex-instant.com/attachments/1518215449.jpg

Lauri
12-02-2021 10:49, 10:49
1 Załącznik (y) drogie pamiętnik ..... czy to naprawdę było 7 dni ..... Liczy się, że ..... czas i targowiska nie czekają na nikogo ....../- dziś zamyka Drugi tydzień z Caseys Challange ..... wszystkie moje transakcje są nadal otwarte i dodałem 26 więcej ..... teraz 32 razem ..... maksymalna całkowita pips była odrobinę ponad 6400 i obecnie nieco ponad 5300 ... .. oczekuje się 3000 /- huśtawki stąd ..... żadne zasady nie zostały złamane ..... dzisiaj zamyka się również drugi tydzień stosowania prowokacji caseys do budowy stonoga ....... w zeszłym tygodniu mieliśmy tylko 6 transakcji, sexipede ... dzisiaj mamy 32 ..... hmmmm ... 32 nogi ..... to oznacza, że ​​mamy 5 sexipedes i ja .... the makin's for prawdziwa brudna sprawa ......
http://www.youtube.com/embed/TIKORxPeFq8null...../---/--- komp jest ofiarą corocznego aktu przywracania równowagi wielu funduszy ... zostało im około 45 dni ..... 1 października ..... szanse są słabe, to smak i powiązane currencys prawdopodobnie pójdą w ich ślady ...... kliknij na wykres poniżej, żeby zobaczyć animację ..... wszystkie transakcje wciąż stoją ...... chyba że rzeczy się zmienią, wszystkie transakcje powinny się zwiększyć w przyszłym tygodniu ....... potrzeba 968 więcej ....... do następnego tygodnia pamiętnik ........ h
https://www.forex-instant.com/attachments/1518215455.jpg

Luigmipk917
12-02-2021 12:09, 12:09
HI FRIEND .. INDICATOR może mnie użyć? Odświeżasz? DZIĘKUJĘ CI

Lauri
12-02-2021 13:30, 13:30
1 Załącznik (y) drogie pamiętnik ..... w zeszłym tygodniu oznaczony koniec 3 tygodnia wyzwania caseys .... i 3 tydzień korzystania z tego, aby zbudować krocionóg kapitału .... niestety wszystkie transakcje zamknięte kilka godzin po bernake otworzył swoje wielkie usta w piątek ...... maksymalne pipsy przez 3 tygodnie były znacznie wyższe niż 12000, maksymalne transakcje miały ponad 80, a maksymalne zyski około 70 ..... kiedy zamówienia zaczęły się zamykać, tylko niewielka część że zostało 12000 pipsów ..... żadne zasady nie zostały złamane ..... więc, czy powinienem złamać zasady i zamknąć wszystko przed nim mówiąc ...... z perspektywy czasu wydaje się, że tak ..... w tę rzeczywistość nie możemy po prostu powiedzieć ...../-----/----- co możemy powiedzieć, to jest nowy tydzień ..... co można zrobić wcześniej zrobione jeszcze raz ...... dodadzą trójkątny żywopłot ..... nie jestem pewny, czy to zysk ...... h
https://www.forex-instant.com/attachments/1518215461.jpg

Lauri
12-02-2021 14:51, 14:51
HI FRIEND .. INDICATOR może mnie użyć? Odświeżasz?
hej porfirio ...... nie jestem pewien, do którego wskaźnika się odwołujesz ..... jednak nic nie zostało w tym wątku do tej pory odświeżone ..... z powodów, które chciałbym nie wspomnieć, te wskaźnikiea nie można wysłać ..... przepraszam ...... h

Luigmipk917
12-02-2021 16:12, 16:12
WSKAŹNIK stripeed i przepisany .... jest bardzo dobry ... Rozumiem, że nie chcę publikować, wstyd ;-) w każdym razie, dziękuję za odpowiedź.

Lulakreca
12-02-2021 17:33, 17:33
, twoje prace zawsze są interesujące ^ _ ^