PDA

Zobacz pełną wersję : Pozwala mówić GBPJPY ”the geppy”



luasali
09-06-2007 19:09, 19:09
To jest para, którą handluję bardzo często. Chciałbym usłyszeć, jak inni handlują tym i kłtwami i wsparciem, które wszyscy możemy dzielić.

miva
11-22-2021 17:26, 17:26
2 Załącznik (y) Nie będę rozważał handlu, dopóki nie nastąpi przełom w tym, co było teraz
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234798.jpg

albabyz
11-22-2021 18:47, 18:47
Handluję GBPJPY prawie wyłącznie, robiąc to z systemami stop i reverse. Właściwie mam dwa główne systemy. Jedna to SR, a druga nie. GBPJPY to bestia. Muszę to wymieniać mechanicznie, bo inaczej bym się nie udawała ... Zbyt szybko wchodziłam i wychodziłam i robiłam głupie błędy. To tylko część mnie wiedząc, kim jestem i odpowiednio dostosowując mój trading.

Luapkx444
11-22-2021 20:08, 20:08
1 Attachment (s) Nie chodzi o to, że jest to jakikolwiek pomoc, ale myślałem, że muszę zrobić pierwszy list gdzieś Stały scenariusz dla tego wykresu, jeśli ktoś ma ignorować wszystko inne: PB, wywołany. Spadł na górę tunelu, odbił się. Teraz znów czuć ciężar grawitacji. Mógł wrócić do środka, nawet przez to, aby powtórzyć duży czerwony opadający TL, z którego się wyrwał, tym razem mniejszy, około 191. Potem był spory układ. Alternatywą może być wzrost, ale czy nie widzę niczego, na co można się oprzeć, aby zacząć co miesiąc? Tylko dużo nóg. To wszystko tylko długoterminowe przemyślenia, więc wykres może nie być przydatny dla niektórych ... myśl, że tutaj byłoby przyjemnym miejscem do myślenia szalonych myśli publicznie
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234800.jpg

Luapkx444
11-22-2021 21:28, 21:28
1 Załącznik (-i) Musiałem również wykonać zbliżenie. Nie jestem pewien co do tej nudnej bzdury, ale działa dobrze i jest fajnie. Heck może to proporzec. Lub coś innego. Może FE jest wyłączona. Może to wszystko przypadek. Nadal dobrze się spisuje. Również rzeczy z FE są fascynujące. Nadal nie mogę znaleźć wiele rzeczy, które mogłyby sprawić, że ta osoba pojawi się na wykresie Mayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyya cotygodniowa przerwa na IB czy coś takiego ... ale i tak. Możliwe, że po prostu patrzę na to źle.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234803.jpg

albabyz
11-22-2021 22:49, 22:49
Musiałem też zrobić zbliżenie. Nie jestem pewien co do tej nudnej bzdury, ale działa dobrze i jest fajnie. Heck może to proporzec. Lub coś innego. Może FE jest wyłączona. Może to wszystko przypadek. Nadal dobrze się spisuje. Również rzeczy z FE są fascynujące. Nadal nie mogę znaleźć wiele rzeczy, które mogłyby sprawić, że ta osoba pojawi się na wykresie Mayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyya cotygodniowa przerwa na IB czy coś takiego ... ale i tak. Możliwe, że po prostu patrzę na to źle.
A może masz za dużo żartów na swojej mapie. Chcę uderzyć ten wykres w twarz ...

Vasgaal
11-23-2021 00:10, 00:10
Solidnym scenariuszem dla tego wykresu, jeśli należy zignorować wszystko inne byłoby: PB, wywołane. Spadł na górę tunelu, odbił się. Teraz znów czuć ciężar grawitacji. Mógł wrócić do środka, nawet przez to, aby powtórzyć duży czerwony opadający TL, z którego się wyrwał, tym razem mniejszy, około 191. Potem był spory układ. Alternatywą może być wzrost, ale czy nie widzę niczego, na co można się oprzeć, aby zacząć co miesiąc? Tylko dużo nóg.
Więc mówisz, że może spaść, ale potem znowu, może wzrosnąć. Czy to rozumiem?

Luapkx444
11-23-2021 01:31, 01:31
Więc mówisz, że może spaść, ale potem znowu, może wzrosnąć. Czy to rozumiem?
Nie, powiedziałem, że wygląda na to, że pozostało niewiele oprócz grawitacji i brak mi powodów, żeby tam pozostać (nie ma na co go stać). Słyszeliśmy, że spadło 200 pipsów od czasu umieszczenia wykresu

Luapkx444
11-23-2021 02:52, 02:52
Aby podkreślić to jeszcze raz:

Solidnym scenariuszem dla tego wykresu, jeśli należy zignorować wszystko inne byłoby: PB, wywołane. Spadł na górę tunelu, odbił się. Teraz znów czuć ciężar grawitacji. Mógł wrócić do środka, nawet przez to, aby powtórzyć duży czerwony opadający TL, z którego się wyrwał, tym razem mniejszy, około 191. Potem był spory układ. Alternatywą może być wzrost, ale czy nie widzę niczego, na co można się oprzeć, aby zacząć co miesiąc? To wszystko tylko długoterminowe myśli
Jeśli myśli się tylko o singlem, wtedy się zdziwi. Zawsze staram się skupić na alternatywnych scenariuszach, więc może zabrzmiało to tak, jakby to mogło się stać, dunno.

lokauz
11-23-2021 04:12, 04:12
1 Załącznik (-i) Jest to jeden z moich faworytów do handlu ................. ostrożnie, bardzo ostrożnie! Trzy miesiące reprezentowane na załączonym wykresie dziennym pokazują 10 transakcji, które otrzymałem, 9 wypłaconych dla mnie. Pionowe linie są dniami, które wygenerowały sygnał; Otworzyłem na początku następnego dnia. Górne okno: Czerwony = 5 EMA Zamknij ......... Niebieski = 8 EMA Otwórz Niższe okno: Czerwony = 8 RSI ............... Niebieski = 8 SMA Reszta jest jasne, że wierzę.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234805.jpg

pksissset
11-23-2021 05:33, 05:33
1 Załącznik (-i) W ostatnim wpisie zapomniałem skomentować coś, co pojawia się ładnie tuż przed sygnałem handlowym w dniu 22 sierpnia .............. ”pałąkiem”; ten po sześciu dniach spadających cen. Nie brałem ”zerwania” wierzchołka tego sworznia, ponieważ RSI nie znajdował się blisko MA w dolnym oknie. Widziałem już tę sytuację wcześniej i dowiedziałem się, że jeśli będę czekał na RSI i MA, aby ”zamknąć lukę”, zwykle dostaję lepszy handel. W tej sytuacji cena wahała się przez dwa dni, przed wykonaniem ruchu w górę, co zostało zasygnalizowane mi 22 dnia. Właściwie mogłem wziąć ten handel dzień wcześniej, korzystając z wykresu 4-godzinnego (więcej o tym później), ale zmienność tej pary czyni mnie ostrożniejszą w takich sytuacjach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234807.jpg

Tyler77
11-23-2021 06:54, 06:54
Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy handlujesz GBPJPY, jest odwołanie się do niej po poprawnej nazwie: Dragon Calling it The Dragon powinien ci coś powiedzieć: jazda może być ekscytująca, ale także niebezpieczna.

Tyler77
11-23-2021 08:15, 08:15
Jeśli oprócz tego, że dwoma głównymi czynnikami mającymi wpływ na kurs walutowy są różnice w stopach procentowych i transakcje typu carry-based na kapitałach własnych (lub zawodowi określani jako przepływy pieniężne o charakterze kapitałowym), należy przygotować się do szalonej jazdy na Smoku Naprzód. Oto pierwsza rzecz, którą należy wiedzieć przed zbliżeniem się do tej bestii: Cena GBPJPY jest równa cenie GBPUSD pomnożonej przez cenę USDJPY lub GBPJPY = GBPUSD x USDJPY. Działa to samo dla EJ, AJ i NJ. Przyjrzyjmy się temu, co wydarzyło się wiosną, kiedy dolar drastycznie osłabił się względem wysokich yielderów (GBP, EUR, AUD i NZD) i osłabił się wobec jena, ponieważ GBPJPY poleciał w kierunku 251. Przez większość tego czasu fed był postrzegany jako utrzymywanie lub prawdopodobnie obniżanie stopy overnight, podczas gdy BoE, EBC, RBA i RBNZ były w trybie zaostrzania. Różnice stóp procentowych były wyraźnie w stosunku do dolara, a dolar dramatycznie się osłabił. W tym samym czasie rynki akcji radziły sobie bardzo dobrze i niosły transakcje. Gdy transakcje typu carry trade są silniejsze (GBPJPY zyskują na wartości), dolar osłabia się wobec wysokich rentowności i zysków wobec jena. Oznacza to, że na wiosnę dwa główne czynniki wpływające na kurs walutowy, powodujące różnice w obrotach handlowych i różnicach stóp procentowych, działały JEDNOCZEŚNIE, aby osłabić dolara względem wysokich rentowności. Spójrzmy na dzisiejszą sytuację. Wielu na rynkach obawia się, że Stany Zjednoczone mogą wejść w recesję. Oznacza to, że akcje nie będą faworyzowane, a transakcje carry trade ulegną osłabieniu (GBPJPY tracą na wartości), powodując wzrost dolara w stosunku do wysokich yielderów i przegraną w stosunku do jena. Ale to, co się dzieje, to fakt, że ponieważ fed wygląda na obniżenie stopy overnight, różnice w stopach procentowych nadal faworyzują wysokie zyski, co oznacza, że ​​siły te będą naciskać dolara. Dwa główne czynniki wpływające na kurs waluty działają teraz PRZECIWKO jeden na drugim. Jeśli chodzi o GU, EU, AU i NU, istnieje prawdopodobieństwo, że holownik lub wojna będą istniały, a cena będzie odbijała się w przód iw tył. Ma to bardzo ważne implikacje dla GBPJPY właśnie dlatego, że jego cena jest wynikiem GBPUSD i USDJPY.

lttexrascigcolavier
11-23-2021 09:35, 09:35
Tygodniowy wykres: Tak jak przewidziałem, że ostatni tydzień będzie tygodniem niedźwiedzia i rzeczywiście tak się stało, teraz patrząc na cotygodniowe poziomy fibonaccich, GJ chce powtórzyć 50%, 61,8%, a nawet dotyka 76,4%, co jest 212,45 obszaru, tygodniowy wykres jest nadal silny, chyba że otrzymamy cotygodniowy pasek zamykający poniżej dolnej TL, wtedy rzeczy się zmienią, ale według moich przewidywań dotkniemy 76,4% w nadchodzących tygodniach http://img509.imageshack.us/img5091134/gjmw1.gif Wykres dzienny: jak widzieliśmy w poprzednich tygodniach, GJ cofnął 50% ruchu w dół i teraz zaczął wznawiać swój trend niedźwiedzi. Ostatniego dnia tygodnia świeca zamknęła się znacznie poniżej poziomu 38,2% poziomu fibonacci, następny poziom to 23,6%, który jest również zbliżony do tygodniowego 50% http://img295.imageshack.us/img295/526/gjst9. Wykres gif 4H: Patrząc na zielone kłtwa, ukończyliśmy 61,8% zniesienie, a cena zaczęła wznawiać swój trend niedźwiedzi. Dodałem również pomarańczowe kłtwa, wszystkie te fibonacci są dobre poziomy, aby mieć oko, bestia odpoczywa na niektórych z tych poziomów, tak jak to miało miejsce w przypadku 76,4% (pomarańczowy) http://img172.imageshack.us/img1729167gjwk0.gif czyli w prostych słowach ... W najbliższych tygodniachmiesiącu widzę 212

xclaudaymx
11-23-2021 10:56, 10:56
Jestem zdecydowanie niedźwiadkowy wchodząc w przyszłym tygodniu, ale myślę, że cierpliwość jest potrzebna do dobrego wejścia. Akcja cenowa pokazuje nam I4B w zeszłym tygodniu, więc powinniśmy być gotowi na następny ruch, a po tym 50% retrotencja tak ładnie wskazał, najbardziej prawdopodobny kierunek jest w dół. Dzienny słupek od piątku zakończył się, gdy BEOB ostatecznie złamał potrójne niskie wsparcie w obszarze 231,90. Samo to jest bardzo słabym sygnałem. Ale jesteśmy na krótką metę wznoszącą się 4-godzinną linię trendu i zbliżającą się do dziennej 365-ema, więc w takich sytuacjach lubię czekać na odbicie i mogliśmy zobaczyć powtórkę zepsutego wsparcia, przemieniając się w opór, w 231,00 231,70 obszaru. Nieprzemyślana zmiana kursu na godzinę, najlepiej na ładnym pasku PIN lub ładnym BEOB wokół godzinowej 50 ema, dałaby nam wystarczającą siłę, by przełamać linię trendu, złamać dziennik BEOB i być może zmusić nas do pokonania 229. Dobre polowanie w przyszłym tygodniu !

asarebbra
11-23-2021 12:17, 12:17
1 Załącznik (y) W moim ostatnim poście wyjaśniłem, w jaki sposób moja konfiguracja wykresu wygenerowała sygnał ”kupuj” pod koniec dnia 22 sierpnia. Jednak 24 godziny przed tym, warunki były korzystne dla tego zakupu, dzięki czemu warto spojrzeć na wykres 4-godzinny. Spadek do tego przedziału czasowego także pokazał warunki rozwoju dla kupna. 12 godzin do 22 sierpnia, wykres 4-godzinny pokazał zakup. Nie przyjąłem tego wczesnego sygnału, ponieważ bardzo ostrożnie podchodziłem do tej pary, ale ta egia sprawdza się również we wszystkich innych parach. Gdy 4-godzinny kurs z tym dziennikiem będzie podobny, handel będzie najczęściej bardzo dobry.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234812.jpg

Tyler77
11-23-2021 13:38, 13:38
Zgadzam się, że ogólny trend spadł do GBPJPY, ale będzie to jeden zjazd, jazda z powrotem. Myślę, że akcja cenowa po NFP to schemat, który utrzyma się w dniach i tygodniach naprzód. Presja na dolara będzie wywierana z powodu różnic w stopach procentowych, ale odwrotne transgraniczne przepływy walutowe, które wystąpią, gdy akcje stracą na obawach recesyjnych, będą działać w opozycji do tego.

albabyz
11-23-2021 14:59, 14:59
Nie szczerze widzę, jak można powiedzieć, że trend spadł na GBPJPY. Oczywiście trend jest związany z okresem, który przeglądasz. Jeśli mówimy cotygodniowo i miesięcznie, to mamy długą drogę, aby móc z zaufaniem powiedzieć, że patrzymy na trend spadkowy.

Luapkx444
11-23-2021 16:19, 16:19
Dwa główne czynniki wpływające na kurs waluty działają teraz PRZECIWKO jeden na drugim. Jeśli chodzi o GU, EU, AU i NU, istnieje prawdopodobieństwo, że holownik lub wojna będą istniały, a cena będzie odbijała się w przód iw tył. Ma to bardzo ważne implikacje dla GBPJPY właśnie dlatego, że jego cena jest wynikiem GBPUSD i USDJPY.
To jest obecnie mój największy dylemat. Kiedyś pracował z silnym USD spowodowanym lotem do jakości, kiedy się rozwija, teraz mam rosnące majors i umierającą USDJPY, a niektóre krzyże idą na pożegnanie. I nie widzę po kilku tysiącach śmiertelników GJ, podczas gdy kabel wznosi się do rekordowych poziomów, ale wszystko wskazuje na to, że ceny będą rosły w GBPUSD i EURUSD ... podczas gdy ważne sr i TL będą ginąć. Tak więc jestem trudny do skonsolidowania tych przeciwstawnych poglądów w jeden ... Jeden z nich będzie musiał albo się odwrócić, albo utknąć, aby drugi mógł się swobodnie poruszać.

Gorgoripk
11-23-2021 17:40, 17:40
To jest obecnie mój największy dylemat. Kiedyś pracował z silnym USD spowodowanym lotem do jakości, kiedy się rozwija, teraz mam rosnące majors i umierającą USDJPY, a niektóre krzyże idą na pożegnanie. I nie widzę po kilku tysiącach śmiertelników GJ, podczas gdy kabel wznosi się do rekordowych poziomów, ale wszystko wskazuje na to, że ceny będą rosły w GBPUSD i EURUSD ... podczas gdy ważne sr i TL będą ginąć. Tak więc jestem trudny do skonsolidowania tych przeciwstawnych poglądów w jeden ... Jeden z nich będzie musiał albo się odwrócić, albo utknąć, aby drugi mógł się swobodnie poruszać.
GJ w końcu nastąpi. Niewiele o funduszach napędzających te rynki, ale na mojej mapie mam trójkąt wznoszący na dzienniku GJ, przy czym 235,50 jest na szczycie. Stworzyło ono również formację W, która może doprowadzić nas do nowych szczytów, lub do head-n-barków w 241-45. Na razie jestem długa do 235.

reberebeca
11-23-2021 19:01, 19:01
06 lutego 2008 LOL, nie jestem dobry w przewidywaniu. Znacznie lepiej w Postdiction. LOL, ALE, mówię 193.74 w dniu lub około 02/25/2008 Pozwala zobaczyć, czy jestem nawet blisko. To oczywiście tylko dla zabawy. Proszę nie handlować według moich przewidywań, ponieważ nie.
Cóż, zajęło mi to kilka dni dłużej, niż się spodziewałem, ale to był piekielny bieg ... Wow. W tej chwili jest 193,74. To byłyby wspaniałe zawody. Teraz będę musiał ponownie pomyśleć, ponieważ osiągnięto pełne cele. Szkoda, że ​​nie brałem poważnie moich analiz ... LOL

pabovi
11-23-2021 20:22, 20:22
1 Załącznik (-i)

Cóż, zajęło mi to kilka dni dłużej, niż się spodziewałem, ale to był piekielny bieg ... Wow. W tej chwili jest 193,74. To były świetne zawody. Teraz będę musiał ponownie pomyśleć, ponieważ osiągnięto pełne cele.
Świetne połączenie, dałoby palcem lub dwóm, by być w połowie tak dobrym na przepowiedniach. Coś mi mówi, że zabawa, radość i szczęście nie były kluczowe w tym ekstremalnym posunięciu. Raczej dużo strachu, IMO. Zaczynam myśleć, jakie wspomnienia 2008 dadzą nam. W każdym razie tutaj jest miesięczny wykres;
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234904.jpg

reberebeca
11-23-2021 21:42, 21:42
Cóż, zwinąłem go do końca w małych kawałkach. Nigdy nie zrobiłem dużego zestawu z 06 lutego, kiedy opublikowałem prognozę. Zrobiłem wszystko w porządku z szortami, ale gdybym poważnie potraktował moje przewidywania, osiągnęłbym przewagę. Teraz myślę, że podążę trochę za swoją własną reklamą. lol

pabovi
11-23-2021 23:03, 23:03
Cóż, zwinąłem go do końca w małych kawałkach. Nigdy nie zrobiłem dużego zestawu z 06 lutego, kiedy opublikowałem prognozę. Zrobiłem wszystko w porządku z szortami, ale gdybym poważnie potraktował moje przewidywania, osiągnęłbym przewagę. Teraz myślę, że podążę trochę za swoją własną reklamą. lol
Przynajmniej zarobiłeś pieniądze. Wyobraźcie sobie tych wszystkich biedaków, którzy polują na dnie tej pary, nie tylko dzisiaj. Będę śledzić uważnie dla twojej następnej prognozy lol.

uskagbatt
11-24-2021 00:24, 00:24
Cóż, zwinąłem go do końca w małych kawałkach. Nigdy nie zrobiłem dużego zestawu z 06 lutego, kiedy opublikowałem prognozę. Zrobiłem wszystko w porządku z szortami, ale gdybym poważnie potraktował moje przewidywania, osiągnęłbym przewagę. Teraz myślę, że podążę trochę za swoją własną reklamą. lol
Twoje zdrowie.

xras17gtar
11-24-2021 01:45, 01:45
Możliwe korekty do 202,50 lub życzeniowe myślenie http://img341.imageshack.us/img341/9619/gbpcopymr6.jpg

uskagbatt
11-24-2021 03:05, 03:05
1 Załącznik (-i) Mam złe przeczucia około 188 lat ... Japonia będzie potrzebować alfonsa mojego własnego show ekonomicznego.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234875.jpg

pabovi
11-24-2021 04:26, 04:26
1 Załączniki Już opublikowałem to w innym wątku, ale proszę pozwolić, że opublikuję go tutaj ze zaktualizowaną wersją. Zawsze zadziwiaj mnie, jak dokładne mogą być stare linie (niebieska kropka). Zauważ, jak te 3 linie o najniższych zstępujących (niebieskich kropkowanych) zachowują się jak dr Andrews Pitchfork z dolną i górną częścią działa jak magnes i środkowa linia jako magnes;
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234908.jpg

Luapkx444
11-24-2021 05:47, 05:47
Już opublikowałeś to w innym wątku, ale pozwól mi opublikować go tutaj ze zaktualizowaną wersją. Zawsze zadziwiaj mnie, jak dokładne mogą być stare linie (niebieska kropka). Zauważ, jak te 3 linie o najniższych zstępujących (niebieskich kropkowanych) zachowują się jak dr Andrews Pitchfork z dolną i górną częścią działa jak magnes i środkowa linia jako magnes;
Wygląda to na dobry przykład narysowania wystarczającej liczby linii i będą musieli zostać trafieni. Chcę tylko jednej linii, która zamienia cenę na dobre lub wywoła spadek, który kiedyś stracił na dobre. Jakie znaczenie ma czasem przydatność, czasami nie ma linii reakcyjnych, które nie są wystarczająco odległe, aby układ mógł się uformować?

pabovi
11-24-2021 07:08, 07:08
1 Załącznik (-i)

Wygląda to na dobry przykład narysowania wystarczającej liczby linii i będą musieli zostać trafieni. Chcę tylko jednej linii, która zamienia cenę na dobre lub wywoła spadek, który kiedyś stracił na dobre. Jakie znaczenie ma czasem przydatność, czasami nie ma linii reakcyjnych, które nie są wystarczająco odległe, aby układ mógł się uformować?
To tylko kontynuacja anioła z wcześniejszego etapu na gbpjpy. A linie zaznaczone na czerwono zostały użyte jako linie wideł, długa na dolnej linii środkowej i krótka na górnej linii środkowej. czasami, czasem nie reakcja Cóż, dopóki te linie dostarczają mi przyzwoitych udanych scenariuszy, nie martwię się, jeśli inni uznają je za przypadkowe.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234910.jpg

Luasox94
11-24-2021 08:29, 08:29
1 Załącznik (y) przy użyciu anchorfx_trendmaster.mq4 pierwsza cyfra to siła tygodniowego trendu w skali od 100% do (-) 100% sekunda to 4 godziny 55 ema dla aktualnego paska trzeci to 1 godzina 100 sma dla aktualny pasek czwarty to aktualna oferta czerwona to linia trendu, która musi zostać przerwana, aby wysłać nas do nieba.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234845.jpg

gasdracaal
11-24-2021 09:49, 09:49
im7i4z, Czy to tylko ja lub czy twoje badania nad fib są narysowane do góry nogami ???

uskagbatt
11-24-2021 11:10, 11:10
Czy to tylko ja, czy twoje badania nad fibami są rysowane do góry nogami ???
Do góry nogami. Pracuje dla mnie :-)

Deadlypimp
11-24-2021 12:31, 12:31
Kilka dodatkowych poziomów, to fascynujące, Teraz FIBO działa wstecz ... Lekcja wyciągnięta z przeszłości:
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234854.jpg

Deadlypimp
11-24-2021 13:52, 13:52
1 Załącznik (y) Kiedy patrzymy na nasze wykresy, widzimy nasze ramy czasowe, od 1 minuty do 1 tygodnia, ale kiedy rozszerzasz dane historyczne, nie przez te lata, mam na myśli dziesięciolecia, wtedy nasze zdjęcie jest znacznie jaśniejsze. Musimy patrzeć w przeszłość, możemy się wiele nauczyć na przyszłość. CYKLE (podane przybliżone czasy trwania): SUPER CYCLE: [od lat do dziesięcioleci] CYKL: [jeden rok do kilku lat] PODSTAWOWY: [kilka miesięcy do paru lat] POŚREDNIO: [tygodni do miesięcy] MNIEJSZY: [tygodni] Tutaj jesteśmy : Pewnego razu ...................
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234847.jpgPo prostu zauważ, DLACZEGO nasza niezawodność zatrzymała się na 209,22
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234848.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234851.pngP.S. Używam danych z 30.OCT.1975, dla odniesienia, możesz pobrać załączony plik ASCII .... i zaimportować dane !!!
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234852.zip

Luapkx444
11-24-2021 15:12, 15:12
Biorąc pod uwagę, że twój założony cel C = 2 nie został jeszcze osiągnięty, czy oglądasz bieżący rajd jako CIV? Lub w jakiej podfali C myślisz, że jesteśmy?

uskagbatt
11-24-2021 16:33, 16:33
, moja kalkulacja lotności dała mi obszar 189,50 po biegu zeszłego miesiąca ... ale używam darmowego wykresu, gdzie przykładowy błąd może być większy niż twój. Którego kanału używasz?

Deadlypimp
11-24-2021 17:54, 17:54
Biorąc pod uwagę, że twój założony cel C = 2 nie został jeszcze osiągnięty, czy oglądasz bieżący rajd jako CIV? Lub w jakiej podfali C myślisz, że jesteśmy?
Tak, to mój pogląd ... Mam nadzieję, że się nie mylę

Deadlypimp
11-24-2021 19:15, 19:15
, moje obliczenie zmienności dało mi obszar 189,50 po biegu zeszłego miesiąca ... ale używam darmowego wykresu, gdzie przykładowy błąd może być większy niż twój. Którego kanału używasz?
eSignal ..

Deadlypimp
11-24-2021 20:36, 20:36
Ponownie, Fibo 0.5 [204.285] i możliwe cele dla ruchu górnego później w tym tygodniu, przed zakończeniem korekty abc fali 4 fali B (huuhh)
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234855.png

Yahovi
11-24-2021 21:56, 21:56
Pozycja długa @ 205,25 sl 204,25 tp 207,00 Tylko informacja, a nie reco!

pabovi
11-24-2021 23:17, 23:17
Pozycja długa @ 205,25 sl 204,25 tp 207,00 Tylko informacja, a nie reco!
Po co zamieszczać tu zawołanie?

pkxul47
11-25-2021 00:38, 00:38
Po co zamieszczać tu zawołanie?
Sądzę, że został zatrzymany. Tyle o informacji.

gasdracaal
11-25-2021 01:59, 01:59
Pozycja długa @ 205,25 sl 204,25 tp 207,00
Nigdy nie zrozumiałem, dlaczego ludzie losowo wysyłają telefony z absolutnie żadną analizą lub wnioskiem związanym z numerami.

Luasox94
11-25-2021 03:19, 03:19
Nigdy nie zrozumiałem, dlaczego ludzie losowo wysyłają telefony z absolutnie żadną analizą lub wnioskiem związanym z numerami.
Jak inaczej można się spodziewać, że się pochwalą, że są 1KT

Luasox94
11-25-2021 04:40, 04:40
1 Załączniki Przy okazji potrzebuję komentarzy eksperta na temat tego wykresu i jego możliwości.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234856.jpg

Luapkx444
11-25-2021 06:01, 06:01
1 Załącznik (y) Biorąc pod uwagę EURGBP, ogólne odchylenie w USD, nudę i ogólne terminy, zastanawiam się nad tą liczbą. Raz jeszcze, każdy, kto chce skomentować moje słabe próby w EW, proszę to zrobić, próbuję dowiedzieć się, gdzie idę źle, czy nie. Końcowy obszar zawiera się w przedziale 0,382.50 od dużego obrotu, więc jest to wykonalne. Wolałbym jednak posunąć się w czystym ruchu FE 161,8. Byłem całkowicie zaskoczony przez 192,5 przerwania. Więc może to wszystko jest złe, ale staram się tylko poświęcić czas i pomysłów. Poza tym jestem pewien, że NTFX to pokocha Jedyny problem, jaki mam, to to, że GBPCHF nie ma sensu równolegle z tym. Nie krępuj się używać mnie jako wskaźnika przekornego i sprzedaj GJ gdy zobaczysz ten post (KIDDING, nigdy nie zamieniaj się z czyichś postów na forum ... sheesh!)
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234859.jpg

Oxrbi83
11-25-2021 07:22, 07:22
1 Załączniki Oto, co uważam za najbardziej prawdopodobny scenariusz do tego momentu na , to także dobrze pasowałoby do mojego postrzegania samego jena i z pewnością jest możliwe z oczekiwaną korekcją eurousd , czasy też układają się dość dobrze, myślę, że czas na Dow albo był na górze, albo jest bardzo blisko, mój gość jest na 1 do 2 tygodni przed wznowieniem masowego slajdu, spodziewałbym się, że będzie szybki i zakończy się przed czerwcem lub w środku, idąc za zasięgiem do jesieni, ciesz się. Gen
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234861.jpg

Patricay
11-25-2021 08:43, 08:43
1 Załącznik (y) Oto miesięczny wykres z ”przybliżoną średnią” podstawową stopą procentową GBP za każdy rok (od 2001-2008) i aktualny miesięczny pivot dla odniesienia. IMHO, ta para jest obecnie niedowartościowana, ale górna granica jest bardziej ograniczona niż druga strona. Szukam przedziału od około 212 do około 199, który utrzyma się do momentu znaczącej zmiany stopy procentowej, a ponieważ obniżka stóp wygląda bardziej prawdopodobnie, cena prawdopodobnie wzrośnie do 211-212, a następnie spadnie do 199 miesięcznych obszarów obrotu i może dalej. Teraz, jeśli ktoś byłby tak uprzejmy, aby wywoływać zawody przez następne kilka tygodni ... Poważnie jednak, to badanie wydaje się wspierać poprzednią analizę EW przez SL i gen 22. W przyszłym tygodniu może być ”gorący czas” dla Smoka!
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234863.jpg

Luapkx444
11-25-2021 10:03, 10:03
Oto, co uważam za najbardziej prawdopodobny scenariusz do tego momentu na , to również dobrze pasowałoby do mojej opinii na temat samego jena i z pewnością jest możliwe z oczekiwaną korektą euroUSD, czasy są wyrównane raczej dobrze, myślę, że czas na Dow był albo na topie, albo jest bardzo blisko, mój gość jest na 1 do 2 tygodni przed wznowieniem masowego slajdu, spodziewałbym się, że będzie szybki i zakończy się przed czerwcem lub w środku tego podążając za zasięgiem do jesieni, ciesz się. Gen
Jeszcze raz dziękuję człowieku! To jest identyczne z moim pozostałym, ale tylko wysłałem go do mojego dziennika. Życzenie, aby każda para była tak czysta, jak ten wykres! Będę szukał śladów zalewu w prawdopodobnym obszarze zwrotnym i działam odpowiednio, co jest uzasadnione. Ponieważ wspomniałeś czas, mój przyjaciel również myśli, że w okolicach lata pojawi się następny wielki Kladderadatsch (duży crapout). Nie ma pojęcia o FX, bardziej o stopniu ekonomicznym, ale będzie ciekawie sprawdzić, czy ma rację z czasem. Dobrze ... Zobaczmy, że wszyscy zarabiamy na tym dobrze =)

Oxri
11-25-2021 11:24, 11:24
... tak długo, jak długo te linie dostarczą mi przyzwoitych udanych scenariuszy, nie martwię się, jeśli inni uznają je za przypadkowe.
Hej , Czy podjąłeś te transakcje w czasie rzeczywistym? Szczerze mówiąc, wyglądają dla mnie po latach. Czy te linie są obliczane lub rysowane ręcznie?