PDA

Zobacz pełną wersję : Handluj Edge of Chaos -GBPUSD



Haylig
11-16-2007 11:38, 11:38
cześć wszystkim

Wątek ten poświęcony jest dyskusji na temat chaosu transakcyjnego -GBPUSD
Teoria Henri Poincaré Chaos.

Krawędź chaosu finansowego jest krytycznym punktem w przestrzeni fazy finansowej
gdzie zachowanie rynku przeskakuje z jednego stanu do drugiego bez ostrzeżenia. To jest
punkt, w którym rynek zmienia się ze stanu zwyżkowego na niedźwieży lub odwrotnie. To jest
punkt na świecie finansowym, który może zaoferować największy rynek
nagrody, jeśli zostaną prawidłowo zinterpretowane, a następnie odpowiednie działania.

Jak na ironię, krawędź finansowego chaosu jest również punktem lub poziomem na wykresie
gdzie rynek przedstawia największe wyzwania, ryzyko, rozczarowania
i ruiny do 95% handlowców.

Będę zamieszczał moje wyniki w GBPUSD w oparciu o tę koncepcję i w
szczególności - zastosowanie teorii Henri Poincaré Chaos. Ta koncepcja jest
uniwersalny i ma zastosowanie do wszystkich rynków finansowych, ponieważ nie jest mechaniczny
lub opiera się na dowolnym wskaźniku. Najważniejszym narzędziem jest sam wykres, który ja
interpretować i używać jako mapy lub laboratorium w celu określenia zachowania rynkowego.

Istnieje bezpłatny kurs wprowadzający do teorii chaosu.

Jeśli stosujesz podobne egie transakcyjne oparte wyłącznie na teorii prawdziwego chaosu,
to nie czeka na wskaźnik opóźnienia do potwierdzenia, a ty do
opublikuj swoje wyniki lub zainteresuj się koncepcjami w tym temacie
Witamy.

Zacząłem ten nowy wątek, aby uniknąć konfliktu interesów z tym wątkiem


https://www.forex-instant.com/forex-brokers/11-reputable-broker-that-trades-with-ninjatrader.html

Rozsądnie będzie przeczytać tę nić, abyśmy nie mieli tutaj takich samych konfliktów.
Jeśli chcesz zadać mi pytanie najpierw powiedz mi, jak wymieniasz skraj chaosu,
łatwiej będzie dać ci właściwe odpowiedzi. Jeśli nie handlujesz krawędzią
jeszcze chaosu, najpierw złap mój wolny kurs przed zadawaniem pytań.
Nie odpowiem na pytania, które sprawią, że poczuję, że bezpośrednio sprzedam
pomysł dla ciebie, więc nie zadawaj mi takich pytań ... bez względu na to
są sposoby, aby omówić kwestie, które uważam za zastrzeżone dla mojego handlu
styl poza publicznym forum.

O komentarzach na żywo na krawędzi chaosu GBPUSD
Jest to podobne do tego, kiedy reporterzy CNN ścigają huragany i
ostrzeganie o swojej wewnętrznej strukturze. Będę zgłaszać możliwe
pozycje wejściowe, turbulencje i wyjścia, w tym dlaczego wychodzę lub dzierżawię
handel.


Powiem ci dobre punkty wejścia na długo przed ich wyborem
według tradycyjnych wskaźników. I zanim rynek się sprzeciwi
twoja pozycja powiem ci, aby skonsolidować lub opuścić rynek.
Komentarz potrwa miesiąc, po którym to nastąpi
ocenione.

Haylig
11-11-2021 15:13, 15:13
1 Załącznik (-i)

Witam wszystkich Zacząłem ten nowy wątek, aby uniknąć konfliktu interesów z tym wątkiem
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/20-ic-markets-true-ecn-australia.htmlja
ualizacja ostatniego komentarza chaosu z powyższego wątku została przedstawiona na wykresie poniżej 1. Z londyńskiej sesji wziąłem niedźwiedzią podstawkę od wejścia 1 i wyjścia 1, 2. Od wejścia 2 do wyjścia 2 3. Rynek nie dotarł do dolnej krawędzi Chaosu, a ja odsunąłem się od rynku. Aby ponownie wprowadzić ponownie na tym samym poziomie, co przy pierwszym wpisie 1. To nie zaszło daleko, więc zakończyłem działalność handlową. Piątek był zabawny, zamiast zejść na dół po zrobieniu takiego głębokiego rynku postępu, wróciło do skraju chaosu. ------------------------------------------------- 1 Chaos jest teraz w fazie dyssypacji i wprowadziłem do sprzedaży 2.0539 stop-loss na 2.0556 z wyprzedającymi ograniczeniami do sprzedaży do 2.0425 Będę spał do kilku godzin na sesji w Londynie, więc nie ma monitorowania 2. Alternatywny plan. Oczekuje na zamówienie od 2.0556 do 2.0608 Do czasu, gdy się obudziłem, chaos ten wymarłby i powstał nowy dzień i nowy chaos.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234899.jpg

Haylig
11-11-2021 16:34, 16:34
1 Załącznik (-i)

1. Chaos jest teraz w fazie dyssypacji, a ja wprowadziłem do sprzedaży 2.0539 stop-loss na 2.0556 z wyprzedającymi ograniczeniami do sprzedaży do 2.0425 Będę spał do kilku godzin na londyńskiej sesji, więc bez monitorowania 2. Alternatywny plan. Oczekuje na zamówienie od 2.0556 do 2.0608 Do czasu, gdy się obudziłem, chaos ten wymarłby i powstał nowy dzień i nowy chaos.
Żaden z powyższych planów nie był dobry, zanim się obudziłem, moje y z zatrzymania były zbyt blisko. poniósł -20pips i 0pips. ------------------------------ Dzisiejszy chaos = Byczy ogólnie patrz wykres 1. Oczekiwanie na warunki początkowe 2. ualny handel = niedźwiedzi handel celujący w dolną krawędź lub rynek wyjścia zgodnie z warunkami początkowymi Plany 1. Jeśli warunki początkowe = sprzyjają niedźwiedzionemu chaosowi, pozostanę w tym handlu na niższym poziomie chaosu. 2. Złożę drugie zamówienie - oczekujące zamówienie na zakup) powyżej 2.0485 i na niższym skraju chaosu. Albo, jeśli warunki początkowe sprzyjają upartemu chaosowi 1. Zamknę obecny handel i ponownie wejdę na rynek, aby zawrzeć handel na wyższym poziomie. skraj chaosu. Bieżący obrót 40 pipsów wciąż celuje w dolną krawędź
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234885.jpg

Haylig
11-11-2021 17:55, 17:55
Żaden z powyższych planów nie był dobry, zanim się obudziłem, moje y z zatrzymania były zbyt blisko. poniósł -20pips i 0pips. ------------------------------ Dzisiejszy chaos = Byczy ogólnie patrz wykres 1. Oczekiwanie na warunki początkowe 2. ualny handel = niedźwiedzi handel celujący w dolną krawędź lub rynek wyjścia zgodnie z warunkami początkowymi Plany 1. Jeśli warunki początkowe = sprzyjają niedźwiedzionemu chaosowi, pozostanę w tym handlu na niższym poziomie chaosu. 2. Złożę drugie zamówienie - oczekujące zamówienie na zakup) powyżej 2.0485 i na niższym skraju chaosu. Albo, jeśli warunki początkowe sprzyjają upartemu chaosowi 1. Zamknę obecny handel i ponownie wejdę na rynek, aby zawrzeć handel na wyższym poziomie. skraj chaosu. Bieżący obrót 40 pipsów wciąż celuje w dolną krawędź
Stop loss został przeniesiony do wersji 2.0490 w celu konsolidacji na poziomie 52 pipsów

Haylig
11-11-2021 19:16, 19:16
Stop loss został przeniesiony do wersji 2.0490 w celu konsolidacji na poziomie 52 pipsów
Stop loss przestawił się na 2.0480, a końcowe zatrzymanie zaostrzyło Warunki początkowe = zmieniono na niedźwiedzia. co oznacza, że ​​cały dzień może być nieaktualny poza obecną niższą krawędzią chaosu, ale utrzyma zwyżkową perspektywę na skraju chaosu, dopóki nie udowodni, że w przeciwnym razie bieżące zyski z puli 86 umocniły 62 pipsy z tego

Haylig
11-11-2021 20:37, 20:37
Stop loss przestawił się na 2.0480, a końcowe zatrzymanie zaostrzyło Warunki początkowe = zmieniono na niedźwiedzia. co oznacza, że ​​cały dzień może być nieaktualny poza obecną niższą krawędzią chaosu, ale utrzyma zwyżkową perspektywę na skraju chaosu, dopóki nie udowodni, że w przeciwnym razie bieżące zyski z puli 86 umocniły 62 pipsy z tego
Stop loss spowodował wzrost o 64 pipsy, szukając zgody na zwyżkę lub nadal celującą granicę chaosu. Mnóstwo obaw między kupcami, a co za tym idzie niekonsekwencje.

Haylig
11-11-2021 21:57, 21:57
Stop loss spowodował wzrost o 64 pipsy, szukając zgody na zwyżkę lub nadal celującą granicę chaosu. Mnóstwo obaw między kupcami, a co za tym idzie niekonsekwencje.
Moja optymistyczna konfiguracja na poziomie 2.0489 (powyżej 2.0485) została wybrana. nadal ryzykowne, a ja postawię ciasną stoploss i przymknę oko, to ta sama wymiana handlowa jak w piątek

Haylig
11-11-2021 23:18, 23:18
Moja optymistyczna konfiguracja na poziomie 2.0489 (powyżej 2.0485) została wybrana. nadal ryzykowne, a ja postawię ciasną stoploss i przymknę oko, to ta sama wymiana handlowa jak w piątek
Stoploss wywołany stracił 16 pipsów z poprzedniego zysku, na razie nieobecnego na rynku

Haylig
11-12-2021 00:39, 00:39
Udało mi się odzyskać 7pips z poprzedniej y -16pip. Bieżące raporty chaosu 1. wznoszący się fraktalny wzór z 5 minut wzmacniający zwyżkowy ton - ogólna prognoza na dany dzień. 3. Istnieje jednak silna frakcja krawędzi frakcji powyżej 2,0485 wzmacniająca początkowe warunki niedźwiedzi. Komentarz: Będę uważać na obniżenie ceny poniżej 2.0470 przed rozważeniem ponownego zakupu.

Haylig
11-12-2021 02:00, 02:00
Udało mi się odzyskać 7pips z poprzedniej y -16pip. Bieżące raporty chaosu 1. wznoszący się fraktalny wzór z 5 minut wzmacniający zwyżkowy ton - ogólna prognoza na dany dzień. 3. Istnieje jednak silna frakcja krawędzi frakcji powyżej 2,0485 wzmacniająca początkowe warunki niedźwiedzi. Komentarz: Będę uważać na obniżenie ceny poniżej 2.0470 przed rozważeniem ponownego zakupu.
Nadal nie mam rynku, ale mój oczekujący porządek na skraju chaosu pozostaje nietknięty. Rynek zbankrutował w tej chwili bez jasnego obrazu tego, czy będzie on trwał, czy nie. Wydaje się, że uczucia nadal sprzyjają temu, co ustalono w początkowych warunkach. Kluczowe poziomy rozbicia poniżej 2.0450 przed Nowym Jorkiem = niedźwiedź podskoczył z tego poziomu jest dobra pozycja, aby ponownie rozpocząć kupować. Iść na przerwę. Powyżej 2.0500, utrzyma się zwyżkowy chaos

Haylig
11-12-2021 03:20, 03:20
Nadal nie mam rynku, ale mój oczekujący porządek na skraju chaosu pozostaje nietknięty. Rynek zbankrutował w tej chwili bez jasnego obrazu tego, czy będzie on trwał, czy nie. Wydaje się, że uczucia nadal sprzyjają temu, co ustalono w początkowych warunkach. Kluczowe poziomy rozbicia poniżej 2.0450 przed Nowym Jorkiem = niedźwiedź podskoczył z tego poziomu jest dobra pozycja, aby ponownie rozpocząć kupować. Iść na przerwę. Powyżej 2.0500, utrzyma się zwyżkowy chaos
Wypełniono 2.0508 20 pipsów w górę Stop Loss na 2.0508 - bez szans na handel. Cel konsolidacji 2.0555 = 47 pipsów, jeśli to możliwe

Haylig
11-12-2021 04:41, 04:41
Wypełniono 2.0508 20 pipsów w górę Stop Loss na 2.0508 - bez szans na handel. Cel konsolidacji 2.0555 = 47 pipsów, jeśli to możliwe
Stop loss przeniesiony do 2.0518, aby skonsolidować 10pip dzisiaj wydaje się być trudny

Haylig
11-12-2021 06:02, 06:02
Stop loss przeniesiony do 2.0518, aby skonsolidować 10pip dzisiaj wydaje się być trudny
Trudno jest usunąć wersję 2.0540 do 2.0555. stoploss na wyzwolenie 10pip. suma pipsów do tej pory wciąż około 70 pipsów. Wróć do stanu początkowego - niedźwiedzi

Haylig
11-12-2021 07:23, 07:23
Trudno jest usunąć wersję 2.0540 do 2.0555. stoploss na wyzwolenie 10pip. suma pipsów do tej pory wciąż około 70 pipsów. Wróć do stanu początkowego - niedźwiedzi
Wracam do początkowego planu celującego w dolną granicę chaosu, ale zaostrzenie pozycji stop loss do głowy co najmniej 30 punktów procentowych, a obecnie 8 punktów na zysk,

Haylig
11-12-2021 08:44, 08:44
Wracam do początkowego planu celującego w dolną granicę chaosu, ale zaostrzenie pozycji stop loss do głowy co najmniej 30 punktów procentowych, a obecnie 8 punktów na zysk,
Mój stop loss wywołał 0 pipsów.

Haylig
11-12-2021 10:04, 10:04
Mój stop loss wywołał 0 pipsów.
Wracaj do zakupu, jednak godzinny wzór fraktalny jest niedźwiedzi. Zobacz, czy wyczyści 2.05440 i więcej To staje się zabawnym dniem. Stop loss przy wpisie 2.0507

Haylig
11-12-2021 11:25, 11:25
Wracaj do zakupu, jednak godzinny wzór fraktalny jest niedźwiedzi. Zobacz, czy wyczyści 2.05440 i więcej To staje się zabawnym dniem. Stop loss przy wpisie 2.0507
Mój stop loss na poziomie 2.0507 został wcześniej uruchomiony, a wejście i wyjście stają się zbyt duże. Nazywając to dniem. Wyniki dzisiejszego komentarza z londyńskiej sesji (64 7 4 10 0 2) = 87 - 16 pipsów = 71 pipsów zysku netto na jedno lotne ryzyko zachowawcze, możesz obniżyć swoją partię o akceptowalne ryzyko. bez stresu, bez wskaźnika. Jeśli zamierzasz śledzić ten komentarz, ponownie dopasuj górną krawędź chaosu do 2.0677. To właśnie pojawia się na ekranie radaru. To był żywy komentarz do chaosu!

Haylig
11-12-2021 12:46, 12:46
Mój stop loss na poziomie 2.0507 został wcześniej uruchomiony, a wejście i wyjście stają się zbyt duże. Nazywając to dniem. Wyniki dzisiejszego komentarza z londyńskiej sesji (64 7 4 10 0 2) = 87 - 16 pipsów = 71 pipsów zysku netto na jedno lotne ryzyko zachowawcze, możesz obniżyć swoją partię o akceptowalne ryzyko. bez stresu, bez wskaźnika. Jeśli zamierzasz śledzić ten komentarz, ponownie dopasuj górną krawędź chaosu do 2.0677. To właśnie pojawia się na ekranie radaru. To był żywy komentarz do chaosu!
Powrót i spojrzenie na rynek, aby kupić ponownie Jest na to wiadomość (Indeks rynku nieruchomości NAHB), jeśli dane są złe, powinien on przesunąć rynek przynajmniej do górnej krawędzi chaosu, jeśli dobry rynek powinien osiągnąć niższy poziom

Haylig
11-12-2021 14:07, 14:07
Powrót i spojrzenie na rynek, aby kupić ponownie Jest na to wiadomość (Indeks rynku nieruchomości NAHB), jeśli dane są złe, powinien on przesunąć rynek przynajmniej do górnej krawędzi chaosu, jeśli dobry rynek powinien osiągnąć niższy poziom
Dane wyższe niż przewidywane, w stopniu, w jakim wpłynie to na sprzedaż USD, nie mogę powiedzieć. (Odczyt powyżej 50 wskazuje, że budowniczowie mają pozytywną perspektywę popytu)

Haylig
11-12-2021 15:27, 15:27
1 Załącznik (y) Wczoraj nie był jasny dzień, ale udało mi się z 71 pipsami Dzisiaj nie będę mógł udzielać komentarzy na żywo do czasu otwarcia sesji w Nowym Jorku. Ogólny chaos dnia = niedźwiedzi (patrz wykres). Cena już trafiona obliczona górna krawędź chaosu. Wyjdę z transakcji sprzedaży, jeśli cena przekroczy ten poziom. Nie mam planu ani wskazówki, jak daleko wzrośnie powyżej tej linii. Obracaj dolną krawędź i konsoliduj zyski w okolicach 2.0480 i zmieniaj na niższe. obecnie otworzyłem trzy pozycje.

Haylig
11-12-2021 16:48, 16:48
Perspektywy rynkowe = niedźwiedzi Jednak początkowe warunki wyglądające na zwyżkowe Plany są pokazane na wykresie poniżej 1. Powyżej 2.0111 = kup na wyższą krawędź 2. Poniżej 2.0111 = sprzedaj, poczekaj na przerwę poniżej 2.0040 porażki oznaczają zakup na wyższą krawędź Jeśli ją zepsujesz, kontynuować sprzedaż poniżej 2.0040
To jest noga niedźwiedzią w końcu !!!!!!!!! Mam nadzieję, że tak zablokowany zysk za 2.0111 czeka na przerwę 2,0040, w przeciwnym razie odkupimy

Lulakreca
11-12-2021 18:09, 18:09
dlaczego nie po prostu rzucić monetą? Czy wskaźnik skuteczności był większy niż 50%?

Haylig
11-12-2021 19:30, 19:30
dlaczego nie po prostu rzucić monetą? Czy wskaźnik skuteczności był większy niż 50%?
hehheeeeee, nie jestem tym, który mówi GBPUSD, żeby się odwróciło, ale akurat mam to przyparte do chaosu, dlaczego muszę rzucić monetą, kiedy wiem, dokąd idzie rynek, z bankiem 48 pipsów wszystkie transakcje dziś zwróciły sukces 20 48 50 być moim sędzią oops nie wliczony w cenę

Haylig
11-12-2021 20:50, 20:50
1 Załącznik (s) Dzisiejsze perspektywy = uparty Obecny sentyment Londynu jest mieszany. Poniżej żółte linie sprzedają się do dolnej krawędzi lub Powyżej żółte linie kupują do górnej krawędzi
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234970.jpg

Haylig
11-12-2021 22:11, 22:11
1 Załącznik (e) Przykro mi nieprawidłowy wykres, patrz aktualny wykres poniżej
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234971.jpg

Haylig
11-12-2021 23:32, 23:32
Dzisiejsze prognozy = optymistyczne nastroje w Londynie są mieszane. Poniżej żółte linie sprzedają się do dolnej krawędzi lub Powyżej żółte linie kupują do górnej krawędzi
Zrobiłem opcję kupna po otwarciu Londynu, stoploss wyrzucono za -19, nie podążyłem za kablem, ale EuroUsd oboje zmierzali w tym samym kierunku do tej pory. obecne pipsy zyskują 75 pipsów

Haylig
11-13-2021 00:53, 00:53
Zrobiłem opcję kupna po otwarciu Londynu, stoploss wyrzucono za -19, nie podążyłem za kablem, ale EuroUsd obie poruszały się w tym samym kierunku do tej pory. obecne pipsy zyskują 75 pipsów
Trailing stop zbyt blisko, zderzył się z 62 pipsami, znajdzie sposób na ponowne wejście

Haylig
11-13-2021 02:14, 02:14
Perspektywa chaosu = Bullish Przepraszam za wykres dzisiaj. Górna krawędź = 2,0468 Dolna krawędź = 2,0151 Opcja 1: kup od powyżej 2,0326 do górnej krawędzi Opcja 2: Sprzedaż poniżej 2,0280 do dolnej krawędzi. Mogę opublikować wykres później

Haylig
11-13-2021 03:34, 03:34
Perspektywa chaosu = Bullish Przepraszam za wykres dzisiaj. Górna krawędź = 2,0468 Dolna krawędź = 2,0151 Opcja 1: kup od powyżej 2,0326 do górnej krawędzi Opcja 2: Sprzedaż poniżej 2,0280 do dolnej krawędzi. Mogę opublikować wykres później
Potrzebujesz przerwy powyżej 2.0360, i naprawienia stoploss poniżej 2.0350, cel 2.0468, i idź gdzieś, zacznij looing na bardziej zyskowny handel jak ropa i gaz Pamiętaj, może to trochę potrwać, aby osiągnąć cel.

Haylig
11-13-2021 04:55, 04:55
Potrzebujesz przerwy powyżej 2.0360, i naprawienia stoploss poniżej 2.0350, cel 2.0468, i idź gdzieś, zacznij looing na bardziej zyskowny handel jak ropa i gaz Pamiętaj, może to trochę potrwać, aby osiągnąć cel.
chaos nadal jest bullisem z wieloma wznoszącymi się fraktalnymi wzorami od 5 minut w górę, spadek poniżej 2.0330, może chwilowo odwrócić perspektywę. Wciąż jestem z maksymalnym zyskiem 1Pip z 2,0324, chyba że mnie zdenerwował.

O.Erkizay
11-13-2021 06:16, 06:16
Drodzy FXbroker, sprzedajesz akcje? z którego brokera korzystasz? Czy to jest Northfinance? Czy można im zaufać?

Rezultat dywersyfikacji: Pracowałem nad różnymi egiami ryzyka z wykorzystaniem chaosu, aby wymienić różne instrumenty zamiast skupiać się tylko na - GBPUSD. Poniżej znajdują się dzisiejsze wyniki handlu 0,10 lota (mini) = 435 pipsów lub 435 pensów na koncie mini. Nieźle jak na jeden dzień! Zobacz zdjęcie poniżej ----------------------------------------------- ------ Dodałem również następujące bezpłatne artykuły: 1. Zachowanie się fraktali finansowych w samozadowoleniu 2. Fraktalna zależność od początkowych warunków i efektów motyla

Rezultat dywersyfikacji: Pracowałem nad różnymi egiami ryzyka z wykorzystaniem chaosu, aby wymienić różne instrumenty zamiast skupiać się tylko na - GBPUSD. Poniżej znajdują się dzisiejsze wyniki handlu 0,10 lota (mini) = 435 pipsów lub 435 pensów na koncie mini. Nieźle jak na jeden dzień! Zobacz zdjęcie poniżej ----------------------------------------------- ------ Dodałem również następujące bezpłatne artykuły: 1. Zachowanie się fraktali finansowych w samozadowoleniu 2. Fraktalna zależność od początkowych warunków i efektów motyla

Haylig
11-13-2021 07:37, 07:37
Drodzy FXbroker, sprzedajesz akcje? z którego brokera korzystasz? Czy to jest Northfinance? Czy można im zaufać?
Obracałem tylko indeksy - USD, NASDAQ, SP500 i futures - surowe i srebrne z northfinance. Metoda Chaosu jest uniwersalna dla wszystkich instrumentów. Srebro jest szczególnie intratne, tak samo jak ropa naftowa. Tak, Northfinance - są dobre,

Hi Fx, lt; brgt; lt; brgt; już kilka dni nie widzimy żadnej z twoich codziennych analiz, czy zamierzasz kontynuować swoją naprawdę profesjonalną pracę?
No cóż, nie jest obowiązkowe, aby codziennie publikować na mojej stronie. Wątek zrealizował swoje cele dwa miesiące temu, to znaczy pozwalając ludziom wiedzieć, że istnieje alternatywna i dochodowa egia, którą każdy, kto poważnie traktuje o zyskach, może z niej skorzystać. Teoria chaosu doskonale sprawdza się w FX i innych instrumentach transakcyjnych. Możesz handlować kontraktami terminowymi, zapasami, prawie wszystkimi instrumentami finansowymi (pod warunkiem, że są na MT4) bez martwienia się o wskaźniki i bezstresowe Nazwij to sposobem na życie lub wymianę handlową. Wtórne Trudno mi obecnie logować się do Internetu, szczególnie w dzisiejszych czasach FF, może mój ISP. W każdym razie; istnieją inne sposoby na skorzystanie z metodologii - za pośrednictwem moich prywatnych korepetycji i związanych z tym możliwości finansowych - które chronią inwestycje szkoleniowe i zwracają je w ciągu 12 miesięcy ....... to mniej ryzyka, niż czekanie na telefony ...... poza tym, że i tak się szkolisz. Zwiększyłem także skalę prac na inny poziom - wykorzystywanie go do wciągania ogromnych pestek z 400 pipsów dziennie. Możliwe jest również teraz, aby posiadacz mini-konta mógł zarabiać tyle pipsów lub dochodu dziennie przy odpowiednim zarządzaniu ryzykiem. Metoda jest dostępna dla każdego, kto poważnie chce osiągnąć zysk w branży. Będę nadal publikować, o ile pozwoli na to czas i jeśli będę miał nowy rozwój. Dzięki

Haylig
11-13-2021 08:57, 08:57
1 Załącznik (e) Ludzie zawsze chcą wiedzieć, czy rynek jest przypadkowy czy chaotyczny? Powiem, że nic nie jest przypadkowe. Sprawy są wysoce zorganizowane i uporządkowane we wszechświecie. I nic w ruchu nie jest dosłownie chaotyczne. Właśnie przesłałem stronę z często zadawanymi pytaniami, która zawiera więcej informacji o tym, w jaki sposób handluję rynkami za pomocą teorii chaosu, jeśli jesteś zainteresowany. Inne pytania to: Jak moja metoda różni się od metody Billa Willia? Czym różni się od geometrii fraktalnej profesora Benoita Mandelbrota? Czy możesz pokazać przykłady problemów, które możesz rozwiązać za pomocą teorii chaosu, która nie jest możliwa przy liniowej metodzie prognozowania rynków finansowych? (patrz zdjęcie poniżej o cyklu rynkowym i wewnętrznych strukturach fraktalnych) itp., niektóre problemy nie mogę publikować na forum publicznym ze względu na politykę właścicieli forum. Ale najczęściej zadawane pytania na temat mojej metody chaosu są teraz dostępne na życzenie i możesz przesłać mi więcej pytań, które będą do niego dodane w przyszłości. Z dnia na dzień podniosłem ostrożnie postawę niedźwiedzia. Mając nadzieję, że spadnie poniżej 9911/98 i spadnie do 9750, a następnie odkupi. Alternatywny abonament: Kup powyżej 2000 lub nie złamaj poniżej 9911/9890
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234907.jpg

Haylig
11-13-2021 10:18, 10:18
Z dnia na dzień podniosłem ostrożnie postawę niedźwiedzia. Mając nadzieję, że spadnie poniżej 9911/98 i spadnie do 9750, a następnie odkupi. Alternatywny abonament: Kup powyżej 2000 lub nie złamaj poniżej 9911/9890
Nadal jestem w tym handlu z ochronnym przystankiem przy breakeven około 30pips away. Działalność na rynku wygląda bardzo tygodniowo, ale wydaje się, że nie ma innej realnej alternatywy, ponieważ godziny i 4 godziny wskazują na południe. -------------------------------------------------- ----------- Potrzebuję pomocy!!!!!!!!! Przygotowuję rozdział o tym, jak stosować metodę chaosu, aby kierować się zwykłymi ludzkimi błędami w handlu. Potrzebuję tylu przykładów, jak to tylko możliwe. Czy możesz powiedzieć mi, co poszło nie tak z twoimi transakcjami w tym tygodniu? Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi

Haylig
11-13-2021 11:39, 11:39
Ogólny Outlook jest niedźwiedzi. Sprzedaj od 9870, która jest daleka od aktualnego poziomu cen, więc obecnie kupuję tę pozycję i od razu sprzedaję. Alternatywny plan: przerwa poniżej 9740 może unieważnić mój obecny uparty plan, a następnie sprzedam poniżej 9740 do 9712., a następnie odkupić stamtąd do 9870. Niemniej jednak wstępne dane rynkowe wynoszą do 9870

Haylig
11-13-2021 13:00, 13:00
Ogólny Outlook jest niedźwiedzi. Sprzedaj od 9870, która jest daleka od aktualnego poziomu cen, więc obecnie kupuję tę pozycję i od razu sprzedaję. Alternatywny plan: przerwa poniżej 9740 może unieważnić mój obecny uparty plan, a następnie sprzedam poniżej 9740 do 9712., a następnie odkupić stamtąd do 9870. Niemniej jednak wstępne dane rynkowe wynoszą do 9870
Skonsolidowane 40 pipsów, z zatrzymaniem na poziomie 9799, które wynosi około 40pkt od mojego wejścia, mając nadzieję, że złamie 9840 i wzwyż, by celować w górną krawędź chaosu. W przeciwnym razie będę zadowolony z 40pipsów na dziś

Haylig
11-13-2021 14:21, 14:21
Skonsolidowane 40 pipsów, z zatrzymaniem na poziomie 9799, które wynosi około 40pkt od mojego wejścia, mając nadzieję, że złamie 9840 i wzwyż, by celować w górną krawędź chaosu. W przeciwnym razie będę zadowolony z 40pipsów na dziś
Stoploss teraz przeniósł się do 9817 ( 58 pipsów), jednocześnie celując w górną krawędź 9870. Przerwa 9845 sprawi, że to marzenie się spełni.

Haylig
11-13-2021 15:41, 15:41
[quote =; 1963388] Stoploss teraz przeniósł się do 9817 ( 58 pipsów), jednocześnie celując w górną krawędź 9870. Zamknij na poziomie 9863 na 104 pipsy -------------------- ----- 225 pestek w dwa dni.

Haylig
11-13-2021 17:02, 17:02
1 Załącznik (y)

[QUOTE= ;]Stoploss teraz przestawił się na 9817 ( 58 pipsów), jednocześnie celując w górną krawędź 9870. Zamknij na poziomie 9863 na 104 pipsy ------------------------- 225 pestki za dwa dni.
Obecnie wycofaj się z rynku, czekając na właściwy czas na sprzedaż rzeczywistych wyników wklejonych poniżej. Szczęśliwy handel
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234937.jpg

Haylig
11-13-2021 18:23, 18:23
1 Załącznik (i) Mam problemy z publikowaniem dzisiaj. Moje zaktualizowane wyniki na żywo za tydzień kończące się 25 kwietnia = 440pips w oczekiwaniu na zakończenie dnia z moim srebrnym handlem. Co nowego ? Wprowadziłem teraz pojęcie ”kupuj i trzymaj”, aby na zawsze zabijać y lub przynajmniej zredukować je do minimum. Interesujące jest to, co możesz zrobić, jeśli przejrzysz to, co dzieje się na krawędzi chaosu. Jedynym problemem jest to, że czasami można stracić cenne dni po prostu trzymając się pary, ale jest to wyjście, jeśli celem jest uniknięcie utraty centa z powrotem do diabła. W tym celu muszę przyznać, że muszę wprowadzić stosowanie CCI w odpowiednim czasie wraz z zakupem i utrzymaniem na granicy chaosu.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234939.jpg

Haylig
11-13-2021 19:44, 19:44
1 Załącznik (y) Na jakiś czas wyszedłem z rynku, mogę rozważyć późniejszą sprzedaż, ponieważ dzisiaj na początku panował chaotyczny chaos. Zebrano 75 pipsów do tej pory. Zobacz zdjęcie poniżej
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234942.jpg

Haylig
11-13-2021 21:04, 21:04
1 Załącznik (y) Wyniki handlu otwarto 29 kwietnia przed tym, jak złe dane z Wielkiej Brytanii zostały zamknięte wczoraj z tylko 9 pipsami, po tym jak straciłem -200 pipsów z 2 lotami o wielkości 0.20. Zostało to spotęgowane przez handel srebrem, który nigdy nie wzrósł, odkąd otworzyłem go 23 kwietnia. Teraz mogę powiedzieć, że ”kup i trzymaj” jest możliwe w codziennym handlu, ale musi być zrobione we właściwym punkcie zwrotnym. Dobra strona jest taka, że ​​nie ma większych , odkąd zacząłem handlować w ten sposób (12 dni roboczych w rolce). To, co nazywam Dead to Trade Losss - nie można zarabiać na rynkach finansowych i nadal zwracać przyzwoite pipsy. Około 524 pipsów zwrócono w ciągu 12 dni z jedynie GBPUSD. Tak więc można handlować codziennie bez Wyniki dostępne dla zainteresowanych, również piszę darmowy podręcznik, jak handlować bez w oparciu o zasady chrześcijańskie, których nie mogę omawiać na tym forum z powodu polityki forum. Będzie on również dostępny na żądanie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234944.jpg

Haylig
11-13-2021 22:25, 22:25
1 Załącznik (-i) Nie robiłem zbyt wielu transakcji od 28. roku. Och, mój srebrny handel został otwarty od 23-go roku, wciąż zwisając tu i ówdzie z utratą 50pipsów, może go zamknąć do jutra. Krótki rozkład z ostatnich 14 dni. Zysk handlowy = 1423 USD na .20 lot z ryzykiem lub 1423/2 = 712 pipsów na 1 miesiąc rzut = 1423 pipsymiesiąc Link do rzeczywistego wyniku na żywo jest dostępny na żądanie Jakie ulepszenie wprowadziłem do metody? Dodałem teraz moduły zarządzania handlem silnie oparte na mojej wierze w prowadzeniu biznesu i oglądaniu rzeczy w naturze, w przeciwieństwie do cielesnej (słownie wiedzy). Moduł ten obejmuje teraz zagadnienia z następujących dziedzin: Duchowa wojna na rynkach finansowych Pokonywanie strachu, paniki i przy użyciu Transakcji Zastosowanie lęku przed Panem do handlu finansowego Jak rozwijać duchowe oczy - wizje i wizje na rynkach finansowych Duchowy handel i Stallhip a Serious God # 8217; s Call The Rola modlitwy w handlu finansowym ---------------------------------- ---- Ludzie Czuliśmy, że muszą istnieć alternatywne rozwiązania w celu ograniczenia i porażek w tym biznesie i nie jest to dla mnie dłużej nieprzebity potwór. Pomogło mi to przerwać ę i y w handlu za burtą. Strach przed ami nie jest już dla mnie czynnikiem, ponieważ nie zamykają się już w moim myśleniu. Ludzie mogą nie robić w tym biznesie, jeśli chcesz. Ze względu na politykę tego forum i tego wątku moje poglądy na temat tego i tego konkretnego postu nie są otwarte na debatę publiczną tutaj. Moje artykuły są jednak dostępne bezpłatnie dla każdego na życzenie
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234947.jpg

Haylig
11-13-2021 23:46, 23:46
1 Załącznik (e) ualizacja: na chaosie wyniki 10 pipsów wczoraj 47 pipsów dzisiaj. Muszę celowo zamknąć przegrany handel srebrem, który trzymałem przez dwa tygodnie. Waga wynosi x 5 za pips, co oznacza, że ​​byłem ponad ryzykowny o 2,5 więcej niż mój standardowy dozwolony rozmiar partii w przeliczeniu na walutę. Poza tym nie wykazywał dobrych wyników i żadnych oznak jego powrotu do zdrowia. Zmniejszyło to łączne sumy pipsów przez 16 dni handlowych z 712 pipsów do 578 pipsów. Wciąż nie jest to zły wynik, ponieważ udowodniłem, że można zlikwidować y, jeśli wiemy, jak radzić sobie ze strachem lub wymyślać koncepcję lęku i stopu.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234949.jpg

Haylig
11-14-2021 01:07, 01:07
1 Załącznik (y) Obrazek poniżej pokazuje wyniki transakcji, które rozpocząłem w piątek 9 maja, i zwróciłem 128 pipsów tylko na GBPUSD, stosując egię buy and hold z fazą chaosu. Nadal staram się go ulepszyć, i myślę, że jest w tym wgląd i objawienie, używając Hedging, aby zrównoważyć codzienne wydatki. To pozwoli każdemu zdobywać rynki (dla aktywnych handlowców), nie martwiąc się ani nie obawiając się . Myślę, że może to również być realizowane przez długoterminowych traderów, ale w zależności od wiedzywiary w cykl Boga i Jego wpływu na rynek. Mam dwa zarządzane konta powierzone mi w piątek. Teraz wymieniam koncepcje z trzema różnymi pośrednikami i platformami. 1. bieżące zarządzane konto - platforma LITEFORKS 2. mieszana ropa i waluty - platforma = northfinance 3. tylko waluty - platforma - IBFX Wyniki dla dwóch ostatnich kont są niesamowite i dostępne na mojej stronie. Bezpłatne artykuły, na których oparłem moje zarządzanie handlem na: ----------------------- Wprowadzenie do walki duchowej na rynkach finansowych Zastosowanie strachu przed Panem do handlu finansowego --------------------------------------------- Nie za darmo Pokonanie strachu, Panika i y z waszymi tradycjami Jak rozwinąć duchowe oczy - wizje i wizje na rynkach finansowych Duchowe obracanie i stwardniałe Poważne Boże powołanie Rola modlitw w handlu finansowym ---------------- ----------------------
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234952.png

Haylig
11-14-2021 02:27, 02:27
1 Załącznik (y) To był ciężki tydzień. Po 3 dniach utrzymywania się na zwyżkującym zakupie, dziś rano przestałem tracić czas, ale myliłem się. Londyn otworzył się i rynek powiększył się, by trafić na pierwotnie planowaną TP. W każdym razie udało mi się uratować y i zyski za tydzień. Moje wyniki na żywo poniżej ...... nie najlepsze, ale ważny jest zysk.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234955.jpg

Haylig
11-14-2021 03:48, 03:48
1 Załącznik (y) Perspektywa chaosu na dziś = Uparty wykres poniżej dla planowanego wejścia i alternatywnego planu, jeżeli nie udało mu się złamać poniżej 9540
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234928.jpg

Haylig
11-14-2021 05:09, 05:09
1 Załącznik (-i)

Perspektywa chaosu na dziś = Uparty wykres poniżej dla planowanego wejścia i alternatywnego planu, jeśli nie udało mu się złamać poniżej 9540
Zamknąłem wszystkie zakupy na wszystkich moich trzech platformach, co daje łącznie 134 pipsy za GBPUSD Platforma 1 = 41 pipsów Platforma 2 = 42 pipsy Platforma 3 = 51 pipsów Łącznie = 134 pipsy Zobacz zdjęcie z platformy 1 poniżej. Zamknąłem się, ponieważ warunki początkowe były słabe, a dziś jest poniedziałkowy początek nowego cyklu tygodniowego. Będę szukać innej okazji później, obecnie rynek okazał się niedźwiedzi
https://www.forex-instant.com/attachments/1518234957.jpg

Haylig
11-14-2021 06:30, 06:30
Moja pierwotna prognoza zakupu powyżej żółtej linii i sprzedaży poniżej żółtej jest nadal aktualna. W tej chwili nie ma otwartej pozycji. Gdybym miał teraz sprzedawać, natychmiastowa a stopu będzie wynosić 9596 powyżej żółtej linii i pierwszego celu 9540, a później niższego brzegu mojego chaosu. Wydaje się, że fale rynku głównego przeszły w wąski zakres w mniejszych ramach czasowych, ale wciąż można je obrócić w obie strony.

Haylig
11-14-2021 07:51, 07:51
Moja pierwotna prognoza zakupu powyżej żółtej linii i sprzedaży poniżej żółtej jest nadal aktualna. W tej chwili nie ma otwartej pozycji. Gdybym miał teraz sprzedawać, natychmiastowa a stopu będzie wynosić 9596 powyżej żółtej linii i pierwszego celu 9540, a później niższego brzegu mojego chaosu. Wydaje się, że fale rynku głównego przeszły w wąski zakres w mniejszych ramach czasowych, ale wciąż można je obrócić w obie strony.
Powyżej było moje dzisiejsze proroctwo rynkowe. I ten link poniżej to moje proroctwo późno w piątek o tym, jak będzie wyglądał ten tydzień dla GBPUSD
https://www.forex-instant.com/trading-system-egies/1-.htmlMożesz tam pójść i przeczytać ją teraz, a zobaczysz cykl 6/7 dnia, o którym mówiłem, a ludzie po prostu nie chcą, abyś usłyszał o tym, dlaczego rynek porusza się w ten sposób. Możliwości utrzymania na opakowaniach lub zysków są dostępne Czy rynek osiągnął koniec dzisiejszego chaosu? TakNIE, dotknął limitu, na który jest dziś dozwolony, ale nadal mogą istnieć pewne sparodyczne lub nadmiernie gorliwe działania, które mogą zniszczyć małe y stop. ooops nie daj się ponieść słowu przepowiednia, to jest to samo co prognozowanie. i dlatego, że jest to nauka i dokładniejsza niż nauka cielesna. Szczęśliwy handel dla wszystkich

Haylig
11-14-2021 09:11, 09:11
chaos nadal jest bullisem z wieloma wznoszącymi się fraktalnymi wzorami od 5 minut w górę, spadek poniżej 2.0330, może chwilowo odwrócić perspektywę. Wciąż jestem z maksymalnym zyskiem 1Pip z 2,0324, chyba że mnie zdenerwował.
Bulls mają trudności z przełamaniem 2.0379. Uwaga: Przeniosłem swój czas przestoju na 2.0344, który jest lepszy niż 1 pips w przypadku, gdy wszystko zawiedzie Przerwa poniżej 2.0350 może fustrować ruch w górę, dopóki rynek amerykański się nie otworzy