PDA

Zobacz pełną wersję : Wymieniaj krzywą



Irepo13
05-07-2008 15:48, 15:48
1 Załącznik (y) Pomyślałem, że rozpocznę wątek, aby uzupełnić dyskusje na indywidualnych forach handlowych. Pomaga to uporządkować sprawy i mogę je łatwo aktualizować. Dużą korzyścią będzie to, że handlowcy widzą krzywą wartości rozwijającą się w danym miesiącu.

W przypadku użytkowników TradeStation uwzględniłem dyrektywę ELD, jeśli jest ona zainteresowana.

Co to jest dystrybucja cen?

Badanie rozkładu cen wykorzystuje komórki do wyświetlania zakresu cen dla każdego przedziału w ramach paska cen. W moim przypadku używam 30 minut. Liczba komórek rozmieszczonych w jednym wierszu lub wśród kilku wierszy ujawnia, w ilu przedziałach danych Activity wystąpiła cena.

Moje badania dystrybucji cen nie są profilem rynkowym, chociaż są bardzo podobne. Nie stosuje się wolumenu, ponieważ obecnie nie ma woluminu na rynku Forex ze scentralizowanej giełdy.

Jeśli nie rozumiesz krzywej wartości, powinieneś poszukać informacji i przestudiować ją, ponieważ nie jest to celem tego forum. Celem jest po prostu analiza poziomów cen w ramach krzywej dla transakcji krótkoterminowych.

Tutaj skupimy się na rozwoju miesięcznym. Jest kilka prostych terminów do zrozumienia.

Najdłuższa linia - ten poziom ceny reprezentuje cenę, z której najwięcej transakcji miało miejsce w ciągu miesiąca.

Obszar wartości koloru żółtego - pole na rysunku przedstawia 2% odchylenie od najdłuższej linii. Obliczam również odchylenia 1%. Wymienię każdy z tych poziomów w aktualizacjach.

ualizacje wartości obszaru - Wraz z rozwojem wartości w ciągu miesiąca poziomy będą się zmieniać. Opiera się całkowicie na handlu cenami w ramach krzywej. Jeśli najdłuższa linia ulegnie zmianie, odchylenia ulegną zmianie. Na początku miesiąca, czyli w miejscu, w którym jesteśmy na tym stanowisku, zmiany są częstsze, ponieważ dane są dystrybuowane na mniejszym obszarze (nromally). Później w ciągu miesiąca zmiana wartości może wymagać dużej aktywności.

W razie potrzeby opublikuję aktualizacje i postaram się nadążyć, aby można było zobaczyć, jak działają. Oczywiście odnosimy się do innych miesięcy w moich studiach, ale ograniczenia przestrzenne tutaj nie pozwalają mi publikować dużych wykresów. Ten wykres jest prawdopodobnie zbyt duży dla wielu osób.

Spróbuję przeanalizować to, co widzę, aby pomóc każdemu, kto jest zainteresowany. Może to być kompletna metodologia, jeśli jesteś tak bardzo skłonny, lub możesz po prostu użyć go jako dodatkowej informacji w swoich bieżących badaniach. Wraz z upływem miesiąca poziomy mogą stać się dość duże, co może nie odpowiadać wielu handlowcom. Możesz także zrobić to co tydzień, jeśli chcesz.


ZAKTUALIZOWANO 5/7

2% odchylenie - 1,5579
1% odchylenie - 1,5521
Najdłuższa linia - 1.5462
-1% Odchylenie - 1.5404
-2% odchylenie - 1,5359


Początek obserwacji

Cena handlowała dzisiaj tuż powyżej dna wartości blisko poziomu -2%. To doskonały obszar zakupu. Jeśli cena wzrośnie, spróbuj przetestować najdłuższą rezystancję linii na 1,5462.

Obszar wartości staje się dość dobrze rozwinięty, zauważmy jednak miesięczny obszar wysokich cen. (Strzałka) Ten obszar nie jest w pełni rozwinięty. Ponieważ cena zbliżyła się do 1,5650, została odrzucona. Zauważ, jak dno zakrętu w szczytach zaczęło się rozwijać i pozostało trochę półki. (Prawdopodobnie opcja Obrona). Niedawno byłem EURO, ale to zmieniło moje zdanie. Oczekuję, że cena ponownie obejrzy ten obszar, ponieważ jest nierozwiązana. W tym momencie zauważam również, że dolna część aktualnej wartości musi być nieco lepsza, więc nie zdziwiłbym się, gdyby cena podniosła się do poziomu 1,5463 lub więcej, a następnie z powrotem, aby wypełnić.

W rezultacie jestem daleko poza zakrętem. Co się dzieje, kupujący i sprzedający będą starali się przedłużyć cenę do skrajności, przekraczając poziomy 2%, aby sprawdzić, czy cena jest akceptowana. Jeśli będzie to wartość, rozwinie się. Jeśli nie zostanie zaakceptowany, szybko powróci do obszaru wartości. (Tak jak było w przypadku miesięcznych szczytów maja). Nie testowaliśmy jeszcze obszaru poza -2%, więc to jest ryzyko. Przekonasz się, że poziomy 2% zapewniają niesamowitą podaż i popyt. Ostatnio w EURUSD widać, że poziom -2% na poziomie 1.5360 utrzymał się. Ekstremalne rozszerzenia w górę lub w dół mogą być dość agresywne i zwykle są to dni trendu. Jedną rzeczą, której nowi inwestorzy nie zdają sobie sprawy, jest to, że rynki wykazują tendencję tylko do znikomego odsetka czasu, mam tę liczbę około 6%. Pozostałe 94% czasu spędza na rozwijaniu wartości w ramach krzywej, ponieważ byki i niedźwiedzie toczą bitwę lokalną. Lepiej wiedzieć, jak handlować asortymentem. Jest to doskonały obszar do zarabiania pieniędzy. Oczywiście nie jest to łatwe do zdefiniowania, ale to właśnie robią dealerzy z niczego nie podejrzewającymi handlowcami, którzy mają nadzieję na wczesną karierę Porshe 911.

Zobaczmy, co się stanie, gdy będziemy rozwijać się w tym miesiącu. Jeśli jesteś krótkoterminowym handlowcem, spróbuj wykreślić poziomy na zapasowym wykresie i zagraj je, aby zobaczyć, co myślisz.

Podsumowanie

Jestem długi w 5417.

Cel to podejście do 1,58 (od teraz). Oczekuję, że cena wzrośnie do 1,5462 i ewentualnie wycofam. Mógłbym tu zarobić i czekać, aż cena wzrośnie powyżej 1,5462.

Ryzyko to zejście poniżej 1.5359, gdzie wartość jest akceptowana i zaczyna się budować. Obejmę tylko, jeśli cena osiądzie poniżej tego obszaru.


http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/eurusd-price-distribution/EPD 5-8-2008.PNG

https://www.forex-instant.com/general-forex-discussion/18-neely's-neowave-on-$-dxy-dax-amp-bund-analysis-amp-trades.html

luigmoramuri1977
08-30-2021 02:07, 02:07
Dobrze widzieć, że znowu publikujesz. Widziałem, że wczoraj dołączyłeś się do dyskusji EU i zastanawiałeś się, czy zamierzasz ponownie publikować wykresy. Przyniesiesz bardzo potrzebną klarowność do bardzo mętnej rzeki. Jeszcze raz dziękuję za wczorajszy post, że schodzę w dół, i ruszyłem w dół. Teraz ma długie gospodarstwo w połowie 5400/5465, a kurs EZ powyżej ceny USD może wzrosnąć, ale uprzedzenia nadal wydają się spadać.

almeg
08-30-2021 03:28, 03:28
Hej DRT, cieszę się, że zrobiłeś ten wątek, ponieważ chciałem kontynuować dyskusję na ten temat. Proszę wybaczyć sceptycyzm, który masz zamiar znieść; nic osobistego, po prostu chcąc pochłonąć część twojej mądrości.

Najdłuższa linia - ten poziom ceny reprezentuje cenę, z której najwięcej transakcji miało miejsce w ciągu miesiąca.
Czy to nie tylko uwielbiana średnia ruchoma? Czy nie mogę spojrzeć na mój wykres, zobaczyć, gdzie znajduje się moja średnia krocząca, i to jest cena, w której dokonano największego obrotu w czasie X?

Obszar wartości koloru żółtego - pole na rysunku przedstawia 2% odchylenie od najdłuższej linii. Obliczam również odchylenia 1,5% i 1%. Wymienię każdy z tych poziomów w aktualizacjach.
Jeśli chodzi o statystyki do dystrybucji, uważam to za interesujące. W college'u brałem udział w statystykach, więc moja wiedza ogranicza się tylko do tego (choć wydaje się, że jest wystarczająco dużo). Nie mam pewności co do odchylenia 1%. Czy masz na myśli 1 odchylenie standardowe? Jeśli tak, to sprawiłoby, że ten cały wskaźnik miałby charakter paskowy. Możesz mnie wyprostować, jeśli tu będę. Głównie, ta dystrybucja jest jak zespoły bollingerów z kratami, prawda? Pasma Bollingera pokazują zestaw rozkładów do liczby pożądanych odchyleń. Wiem, że powiedziałeś, że nie handlujesz wyłącznie tym, co cieszę się, ponieważ wciąż mam wrażenie, że to tylko część układanki. Głównie uważam, że bycie świadomym nowości jest dobrą rzeczą.

Irepo13
08-30-2021 04:49, 04:49
Hej DRT, cieszę się, że zrobiłeś ten wątek, ponieważ chciałem kontynuować dyskusję na ten temat. Proszę wybaczyć sceptycyzm, który masz zamiar znieść; nic osobistego, po prostu chcąc pochłonąć część twojej mądrości. Czy to nie tylko uwielbiana średnia ruchoma? Czy nie mogę spojrzeć na mój wykres, zobaczyć, gdzie znajduje się moja średnia krocząca, i to jest cena, w której dokonano największego obrotu w czasie X? Jeśli chodzi o statystyki do dystrybucji, uważam to za interesujące. W college'u brałem udział w statystykach, więc moja wiedza ogranicza się tylko do tego (choć wydaje się, że jest wystarczająco dużo). Nie mam pewności co do odchylenia 1%. Czy masz na myśli 1 odchylenie standardowe? Jeśli tak, to sprawiłoby, że ten cały wskaźnik miałby charakter paskowy. Możesz mnie wyprostować, jeśli tu będę. Głównie, ta dystrybucja jest jak zespoły bollingerów z kratami, prawda? Pasma Bollingera pokazują zestaw rozkładów do liczby pożądanych odchyleń. Wiem, że powiedziałeś, że nie handlujesz wyłącznie tym, co cieszę się, ponieważ wciąż mam wrażenie, że to tylko część układanki. Głównie uważam, że bycie świadomym nowości jest dobrą rzeczą.
Kevin, Zaletą przeglądania Krzywej Dzwonowej (i jej zrozumienia) jest to, że możesz zobaczyć, gdzie znajdują się obszary podażypopytu. Może możesz, ale nie mogę tego odróżnić ze standardowego wykresu słupkowego lub wykresu świecowego. Ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie można zbliżyć się do innych narzędzi. To tylko inny sposób definiowania wartości. Na przykład, czy możesz stwierdzić, patrząc na wykres słupkowy, że obszar w pobliżu miesięcznych maksimów jest niewygładzony i czy w tym momencie powinien zostać rozwiązany?

Eleder17
08-30-2021 06:10, 06:10
Nie wiem, czy ten trend spadkowy jest wielkim handlarzem usiłującym oczyścić drogę przed wysłaniem pary, czy to naprawdę oznacza kolejną falę szaleństwa w dół.

Irepo13
08-30-2021 07:31, 07:31
ZAKTUALIZOWANA 5/8 7:00 AM (EST) 2% odchylenie - 1,5608 1% odchylenie - 1,5535 najdłuższa linia - 1,5462 -1% odchylenie - 1,5390 -2% odchylenie - 1,5318 obserwacje - BULLISH Granice równoważenia Sesja nocna odnotowała aukcję cenową w dół ponieważ krzywa rozkładu równoważy swoje granice. Wiele czasu można w pewnym stopniu przewidzieć odległość ruchów. Spójrz na poprzedni post. Jeśli zmierzysz odległość od wysokości 1,5647 do górnej wartości obszaru wartości przy 1,5579, uzyskasz odległość 68 punktów. Teraz przejdź do dolnej części poprzedniego obszaru wartości wykresu, który wynosi 1,5359 i odejmij taką samą odległość 68 punktów. To daje przewidywany niski poziom 1,5291. Rzeczywisty poziom niski wynosił około 1,5283. Krzywa wyrównała swoje granice i istnieje spora szansa, że ​​miesięczna obniżka jest na miejscu. Teraz handlowcy rozwiną krzywą. Jeśli jesteś w obozie EURO TO 1.65, to ostatnie sesje w Azji były doskonałą okazją do zakupu. Nastąpił dość duży przepływ zamówień, a cena powróciła do obszaru wartości. Wciąż szukam posunięcia w górę, aby zrównoważyć niedokończony obszar blisko miesięcznych szczytów. Najprawdopodobniej będziemy pracować nad wyważeniem bieżącego obszaru wartości. W tym momencie spodziewam się, że cena wzrośnie do 1,5463. Możemy cofnąć się w dół, aby zrównoważyć dolną część krzywej. Jeśli przekroczymy 1.5463 i zbudujemy wartość, to spodziewam się 1,5608. Pan Trichet mówi dziś, więc powinno być szaleństwem. Wiele słabych longów kieruje się do wyjść.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/eurusd-price-distribution/EPD 5-8-2008.1.PNG

Gpib17
08-30-2021 08:51, 08:51
Doskonały wątek bro .. chciałbym, aby ten wątek był zawsze aktywny z dobrą analizą

Irepo13
08-30-2021 10:12, 10:12
Tutaj tylko uwaga ... Kiedy cena próbuje przekroczyć granice handlu żółtymi skrzynkami staje się bardzo ryzykowna. Jest to znak, że rozwija się dzień trendutydzieńmiesiąc. W tych obszarach znajdują się wielcy handlowcy z różnymi pomysłami. Hedgers, CB, Option Warriors, itp. Chociaż jest to bardzo ryzykowne, jest także niezwykle satysfakcjonujące. Domyśl. Duże ruchy się rozwijają. Jedną z rzeczy, na którą należy zwrócić uwagę, jest pchnięcie poza skrajność, jeśli jest ono spotęgowane kupnemsprzedażą i powraca do obszaru 2%- 2% i utrzymuje, to jest dobre miejsce na ustalenie pozycji w kierunku ruchu intencyjnego . Nic nowego tutaj, tylko przypomnienie dynamiki związanej z wykresami. Zwykle (jeśli coś takiego istnieje), breakout nie występuje, dopóki obszar wartości nie zbalansował się w wysokim stopniu. To jest bardzo ważne. Wiadomości z pewnością mogą szybko podnieść cenę do nowego obszaru wartości, ale często powracają, by zrównoważyć rzeczywistą wartość.

Irepo13
08-30-2021 11:33, 11:33
Zauważ, że od 9:00 rynek dał możliwość kupienia na poziomie -2% i obecnie walczy o przejście na poziom -1% na poziomie 5390. Jeśli utrzyma się 1%, możemy wycofać się. Jeśli 1% ulegnie zerwaniu, możesz ustawić szorty na powrót do tego poziomu i celować w najdłuższą linię.

Irepo13
08-30-2021 12:54, 12:54
Pomyślałem, że możesz chcieć zobaczyć dystrybucję indeksu Euro. Ta krzywa przesunęła się z obszaru wartości 2% i ma wbudowaną wartość. Teraz próbuje wrócić do wartości. Jeśli powróci on do obszaru wartości i pozostanie w tyle, to powiedziałbym, że istnieje dobra możliwość, że krzywa spełni swój cel. Ponownie, aby zachować równowagę, odległość od najwyższego poziomu 2% do miesięcznych maksimów byłaby zbliżona do odległości od poziomu -2% do bieżących minimów. Daje nam to cel 121,76. Zauważysz, że aktualnie nie ma gotowych transakcji w obszarze wartości żółtej. Musi wypełnić. Nie popełnij błędu, nie ma dużo drewna, które by to pokroiło.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/eurusd-price-distribution/EY 5.8.2008.PNG

zataplaschigpas
08-30-2021 14:14, 14:14
Czy istnieje podobny wskaźnik dla MetaTrader? Dla TradeStation nie ma wersji demonstracyjnej.

Irepo13
08-30-2021 15:35, 15:35
Zauważ, że od 9:00 rynek dał możliwość kupienia na poziomie -2% i obecnie walczy o przejście na poziom -1% na poziomie 5390. Jeśli utrzyma się 1%, możemy wycofać się. Jeśli 1% ulegnie zerwaniu, możesz ustawić szorty na powrót do tego poziomu i celować w najdłuższą linię.
Jeśli nie trafiłeś długo i jesteś tak pochłonięty, dobrym miejscem na ustawienie longów będzie powrót do strefy -1%. To zbliża się w okolicy 1.538590 lub tuż poniżej. Kieruj swój ruch do najdłuższej linii 1.542935. Ryzyko to twoja własna dyskrecja, ale daj mu trochę wiggle pokoju. Jeśli cena nie zwraca ponownie do -1%, poczekaj, aż cena przetestuje 1,5462. Jeśli przechodzi i buduje powyższą wartość, spróbuj ustawić długo po powrocie w kierunku 1,5462. Docelowy będzie wynosił 1,5608.

Irepo13
08-30-2021 16:56, 16:56
Jeśli istnieje zainteresowanie drukowaniem wykresów dystrybucji cen, daj mi znać, a zmienię format na białe tło, aby nie zużywać całego czarnego atramentu.

Vasgaal
08-30-2021 18:17, 18:17
DRT, ta ELD już istnieje w TS. Czy zmodyfikowałeś to w jakiś sposób?

lokauz
08-30-2021 19:37, 19:37
bardzo dobry post, idę długo z 1.5404.

Irepo13
08-30-2021 20:58, 20:58
DRT, ta ELD już istnieje w TS. Czy zmodyfikowałeś to w jakiś sposób?
Nie, po prostu wrzuć moje kolory itp. Użyj numeru TS.

Irepo13
08-30-2021 22:19, 22:19
EURJPY przeciąga w dół EURUSD. Potrzebujesz jena, by trochę osłabić. Myślę, że USDJPY przesunie się w górę z obszaru 103,80 także SP powinno odbić się z 1287, co może osłabić nieco YEN

Irepo13
08-30-2021 23:40, 23:40
bardzo dobry post, idę długo z 1.5404.
Dlaczego ten poziom? Nie jestem pewien, czy to dobry wpis.

Irepo13
08-31-2021 01:01, 01:01
Czy istnieje podobny wskaźnik dla MetaTrader? Dla TradeStation nie ma wersji demonstracyjnej.
Spójrz na dół strony pod podobnymi wątkami.

zataplaschigpas
08-31-2021 02:21, 02:21
Spójrz na dół strony pod podobnymi wątkami.
Jest taki, który mierzy różnicę między MA-s, ale to nie to samo. Czy istnieje sposób na korzystanie ze stacji obrotu bez otwierania prawdziwego konta?

Irepo13
08-31-2021 03:42, 03:42
Porady dla kupców (lub drogie lekcje, których nauczyłem się przez lata) Naucz się najpierw przestrzegać i handlować drugim Dobry przedsiębiorca musi być pewny siebie i działać zdecydowanie. Wszyscy mamy tendencję do odczuwania, że ​​jeśli nie uderzymy natychmiast w przycisk, stracimy doskonałą okazję. Chociaż z pewnością tak jest w niektórych przypadkach, nie jest to regułą. Decydujące i szybkie działanie to dwie bardzo różne koncepcje. Kiedy handluje się obszarami lub poziomami dystrybucji cen, lepiej najpierw obserwować i handlować na drugim miejscu w mojej opinii. Ponieważ rynek buduje wartość zbliżoną do poziomu, często ponownie odwiedza ten obszar więcej niż jeden raz. Innymi słowy, rynek da ci możliwość ustanowienia pozycji. Należy pamiętać, że poziomy tutaj przedstawione są na wykresie miesięcznym. Chociaż poziomy są obliczane co 30 minut, nie zmieniają się, chyba że akcja cenowa jest wyjątkowo niestabilna i zakresy są duże. Niech rynek przyjdzie do ciebie, a następnie ustaw twoją pozycję. Teraz możesz znów obserwować.

Irepo13
08-31-2021 05:03, 05:03
Funt szterling sprawdził się znakomicie dzisiaj, jako że ustawiliśmy długich na 9627 dla przejścia na 9732, gdy zmierzamy w kierunku ADV. Handlowcy powinni pokryć ten poziom, aby zyskać 100 punktów. Następny ruch jest nieco trudniejszy do przewidzenia. Teraz wiemy, że albo przejdziemy z 9732 na ADV, albo zejdziemy na dół, aby zrównoważyć obszar poniżej 9732. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz obszar niezrównoważony tuż poniżej tego poziomu. Jeśli przejdziemy powyżej 9732 obszaru i zbudujemy tutaj wartość, poszukaj okazji do ustawienia długich przejść na ADV na 9837. Chciałbym tu przysłać i czekać. Jeśli cena spadnie z 9732, to obniżka na poziomie 9665/90 może ją utrzymać. Więc jeśli ustawisz longs, możesz chcieć zakryć i poczekać, aż się cofnie. Jeśli nie, to cel 9632, w którym ponownie ustawię longs.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/tradethecurve/GBP 5.22.2008.PNG
Na wszelki wypadek, jeśli ktokolwiek handluje tym .... Przenieś się z 9732 dobrze, a my jesteśmy teraz na ADV. Pokryłem tutaj mój handel i skorzystałem z 100 ticków. Chciałbym teraz poczekać i obejrzeć, czy rynek będzie budował wartość na tym poziomie. Jeśli nie, możemy wrócić do 9732 lub do 9956 dalej.

Irepo13
08-31-2021 06:24, 06:24
Zobaczmy szybko, gdzie znajdujemy się kilka minut przed danymi z USA. Bardzo zbliżyliśmy się do testowania poziomu 5820. (5813), ale jeszcze nie. Nie zrezygnowałem więc i nie założyłem szortów, mimo że wydaje się, że próbujemy zejść na dół. Nadal spodziewam się testu w górę tego obszaru wartości w tym momencie. Jeśli się mylę, wstrzymam swoje długie dopóki (jeśli) 5517 nie zostanie podzielone. W przeciwnym razie jestem długa i oczekuję, że przejdę na wyższy poziom 5820. Zobaczmy jak idzie.

Jak widać, euro buduje wartość powyżej poziomu ADV 1,5717 i jest tylko kilka punktów pod docelowym obszarem 5820. Jest to obszar, który określiliśmy jako cel na początku miesiąca, a mój długi handel wynosi około 450 punktów . Wartość budowy powyżej ADV jest znakiem optymistycznym i powinna dać nam pewne zaufanie do handlu tą strefą. Następny ważny ruch kierunkowy nastąpi z poziomu 5717. Jeśli to się nie uda, możemy przesunąć w dół 5566 dalej. W dalszym ciągu trzymam swoich długich i szukam ceny, aby przetestować obszar 5820 lub wyższy. Jeśli ceny faktycznie wzrosną, będę tu trzymał, aż ten poziom się nie powiedzie. Jeśli cena nie zostanie utrzymana, wezmę udział w zyskach i odejdę na bok i obserwuję przed rozpoczęciem jakichkolwiek krótkich transakcji. Jeśli cena najpierw spadnie, wstrzymam się, dopóki popyt na poziomie ADV 5717 nie ustanie. Jeśli rynek daje ten poziom, handlowcy mogą szukać tu nowych długich i docelowo 5820.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/eurusd-price-distribution/EUR 5.22.2008.PNG
Jak widać, euro buduje wartość powyżej poziomu ADV 1,5717 i jest tylko kilka punktów pod docelowym obszarem 5820. Jest to obszar, który określiliśmy jako cel na początku miesiąca, a mój długi handel wynosi około 450 punktów . Wartość budowy powyżej ADV jest znakiem optymistycznym i powinna dać nam pewne zaufanie do handlu tą strefą. Następny ważny ruch kierunkowy nastąpi z poziomu 5717. Jeśli to się nie uda, możemy przesunąć w dół 5566 dalej. W dalszym ciągu trzymam swoich długich i szukam ceny, aby przetestować obszar 5820 lub wyższy. Jeśli ceny faktycznie wzrosną, będę tu trzymał, aż ten poziom się nie powiedzie. Jeśli cena nie zostanie utrzymana, wezmę udział w zyskach i odejdę na bok i obserwuję przed rozpoczęciem jakichkolwiek krótkich transakcji. Jeśli cena najpierw spadnie, wstrzymam się, dopóki popyt na poziomie ADV 5717 nie ustanie. Jeśli rynek daje ten poziom, handlowcy mogą szukać tu nowych długich i docelowo 5820.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/eurusd-price-distribution/EUR 5.22.2008.PNG

Irepo13
08-31-2021 07:44, 07:44
Jak dyskutowałem zeszłej nocy, ustawiłem longs na poziomie ADV 102,79. Długo działa ładnie, a my teraz handlujemy tuż pod linią podaną poniżej poniżej 103,80. Jeśli ktoś jest długi, uważnie obserwuj ten poziom. Opuszczę tutaj, aby zarobić około 100 punktów. Jeśli przepchniemy się tutaj, mogę przywrócić długi czas, jeśli wymienimy powyżej i wycofamy się do tego poziomu. Nic złego w utrzymywaniu tego celu na 104,39. Wychodzę, ponieważ moje rozmiary partii nieco straciły na wartości.

USDJPY ponownie zbliża się do kluczowego poziomu ADV 102,79. Plan jest tu optymistyczny, dopóki nie zostanie udowodniony błąd. Handlowcy mogą starać się ustalić długie poziomy na tym poziomie i celować w powrót z dostawą na 103,80, a następnie na 104,39. Jeśli poziom ADV nie zostanie utrzymany, a cena wzrośnie poniżej, handlowcy mogą sprawdzić, jak ustawić szorty dla rozszerzenia na niższym poziomie, do poziomu 101,75. Obejmowałbym ten poziom i obserwowałam zachowania cenowe przed ustawianiem długich kopii na ADV.
http://www.morrisfunds.com/storage/JPY 5.22.2008.PNG

USDJPY ponownie zbliża się do kluczowego poziomu ADV 102,79. Plan jest tu optymistyczny, dopóki nie zostanie udowodniony błąd. Handlowcy mogą starać się ustalić długie poziomy na tym poziomie i celować w powrót z dostawą na 103,80, a następnie na 104,39. Jeśli poziom ADV nie zostanie utrzymany, a cena wzrośnie poniżej, handlowcy mogą sprawdzić, jak ustawić szorty dla rozszerzenia na niższym poziomie, do poziomu 101,75. Obejmowałbym ten poziom i obserwowałam zachowania cenowe przed ustawianiem długich kopii na ADV.
http://www.morrisfunds.com/storage/JPY 5.22.2008.PNG

Irepo13
08-31-2021 09:05, 09:05
EURO przepycha się przez ADV około 5717. Chcesz kupić lub dodać na tym poziomie.

oxrk314m
08-31-2021 10:26, 10:26
EURO przepycha się przez ADV około 5717. Chcesz kupić lub dodać na tym poziomie.
DownRiver: Czy możesz wyjaśnić, jak wymyślić ADV. Kocham twoją metodę i staram się uczyć jak najwięcej. Obecnie czytam Markets in Profile autorstwa Jamesa Daltona, aby lepiej zrozumieć obszary wartości. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc, jaką możesz dać. Dziękuję Ci bardzo.

Irepo13
08-31-2021 11:47, 11:47
ADV oznacza Adaptacyjną wartość dynamiczną. Nazwałem to, ponieważ ma to dla mnie sens. ADV to calc komputerowy, który opracowałem, by projektować cele za pomocą dystrybucji cen. Gdybyś mógł połączyć miesięczne wykresy, aby spojrzeć na więcej danych niż tylko tydzień, byłoby to wyraźniejsze. Niestety moja platforma tego nie robi. Większość dostawców profili rynkowych umożliwia łączenie poprzednich ramek czasowych w celu spojrzenia na większe krzywe. Wiem, że CQG tak czy owak. Nie chcę udostępniać mojego kodu. Pracowałem kilka lat nad jego opracowaniem. Łatwo jest zrobić to ręcznie, patrząc na najdłuższe linie, POC itp. Jeśli powrócisz do części postu, który napisałem na początku tego wątku, omówię sposób obliczania celów na podstawie rozszerzeń zasięgu z poziomów 1% i 2%. To jest rdzeń programu. Cieszę się, że uczysz się MP. Książka Daltona jest dobra i trochę bardziej przyziemna. MP jest łatwe do zrozumienia, ale trudne do opracowania metodologii wokół. Moim celem jest pokazać, jak się handluję. Mam nadzieję, że pomoże to osobom zainteresowanym zastosowaniem MP do ich handlu. Nigdy tak naprawdę nie spędziłem zbyt wiele czasu na studiowaniu MP. Jeśli tylko zrozumiesz, gdzie leżą kupujący i sprzedający i gdzie leży wartość, to jest to wystarczające, jeśli o mnie chodzi.

DownRiver: Czy możesz wyjaśnić, jak wymyślić ADV. Kocham twoją metodę i staram się uczyć jak najwięcej. Obecnie czytam Markets in Profile autorstwa Jamesa Daltona, aby lepiej zrozumieć obszary wartości. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc, jaką możesz dać. Dziękuję Ci bardzo.

DownRiver: Czy możesz wyjaśnić, jak wymyślić ADV. Kocham twoją metodę i staram się uczyć jak najwięcej. Obecnie czytam Markets in Profile autorstwa Jamesa Daltona, aby lepiej zrozumieć obszary wartości. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc, jaką możesz dać. Dziękuję Ci bardzo.

Irepo13
08-31-2021 13:07, 13:07
Na przykład w oparciu o dzisiejszą codzienną dystrybucję oczekuję, że pod koniec tygodnia euro osiągnie wysokość 1.5857. Wiem, że dolna część wartości 2% to 5741 - niska (jak dotąd) z 5697 = 44 punktów Teraz idę na szczyt 2% wartości, która wynosi 5813 i dodaje 44 punkty do niej i otrzymuję 5857. Byłoby to zrównoważyć dystrybucję. Oczywiście większa kropla wpłynie na moje myśli itp., Ale taka jest logika.

Irepo13
08-31-2021 14:28, 14:28
Może powiększymy dzisiaj. Wygląda jednak ponuro, może skierować się na południe.

rysis44
08-31-2021 15:49, 15:49
Panie DRT, czy ADV działa tak jak najdłuższa linia - 1.5462 mieliśmy na początku tego miesiąca, czy nie? Zgaduję, popraw mnie, gdybym się mylił. Dzięki i błogosław, Trader8686

OxriChami
08-31-2021 17:10, 17:10
DRT, Byłoby pomocne, gdybyś mógł opublikować wykres UJ nawet w tym wątku, zamiast próbować go znaleźć w wątku uj. tylko pomysł, okrzyki,

Irepo13
08-31-2021 18:30, 18:30
Pracuję nad lepszym sposobem zorganizowania tego. Trzymaj się ze mną przez chwilę.

Xrasecila
08-31-2021 19:51, 19:51
Hi DownRiver, Cześć, jak się masz? Czy mógłbyś skomentować parę NZDUSD, jeśli już wykonałeś analizę? Saldo obrotów NZD dzisiaj o 6.30 EST .... Z góry dziękujemy

Irepo13
08-31-2021 21:12, 21:12
Ta para buduje wartość na krytycznym poziomie ADV 7860. Następny główny ruch kierunkowy prawdopodobnie będzie pochodzić z tego poziomu. Wygląda na to, że miesięczna dystrybucja musi osiągnąć równowagę między 7860 a 7686, więc moje odchylenie byłoby krótkie, gdyby handlować poniżej ADV w 7860. Spójrz, aby ustawić szorty w pobliżu 7860. Cel 7773. Chciałbym tu przyjechać i obserwować. Widzę, że podnieśliśmy się mocno z miesięcznej najdłuższej linii i jeśli poziom 7860 stanie się nową najdłuższą linią, prawdopodobnie przeniesiemy się z powrotem do ADV. Z drugiej strony ... jeśli cena ustali się powyżej 7860, a następnie zbuduje wartość, ustaw długi czas na 7927. Mam nadzieję, że daje to pewne pomysły.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/tradethecurve/nzdusd.PNG

Wolgim
08-31-2021 22:33, 22:33
Ta para buduje wartość na krytycznym poziomie ADV 7860. Następny główny ruch kierunkowy prawdopodobnie będzie pochodzić z tego poziomu. Wygląda na to, że miesięczna dystrybucja musi osiągnąć równowagę między 7860 a 7686, więc moje odchylenie byłoby krótkie, gdyby handlować poniżej ADV w 7860. Spójrz, aby ustawić szorty w pobliżu 7860. Cel 7773. Chciałbym tu przyjechać i obserwować. Widzę, że podnieśliśmy się mocno z miesięcznej najdłuższej linii i jeśli poziom 7860 stanie się nową najdłuższą linią, prawdopodobnie przeniesiemy się z powrotem do ADV. Z drugiej strony ... jeśli cena ustali się powyżej 7860, a następnie zbuduje wartość, ustaw długi czas na 7927. Mam nadzieję, że daje to pewne pomysły.
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/tradethecurve/nzdusd.PNGCzego oczekujesz od eurusd dzisiaj i jutro? Nadal trzymasz długo? Wygląda na to, że może powrócić na niższy poziom.

Xrasecila
08-31-2021 23:54, 23:54
DRT, dziękuję bardzo. Twój wgląd jest bardzo pomocny. Dziękuję Ci!

rmbablazxorex.eg
09-01-2021 01:14, 01:14
DRT, zauważyłem, że obszary wartości dla EURUSD, które właśnie wysłałeś, nie mieszczą się w przedziale od maja 2008, np. 2 to 1,5923; czy używasz wartości dla miesiąca 08 kwietnia lub czy jest to łączna wartość Apr i May (tylko zgadywanie)? ronaldo

TesgoElCuloPelao
09-01-2021 02:35, 02:35
HI DTR, czy chcesz skomentować EURGBP? dzięki

Irepo13
09-01-2021 03:56, 03:56
Jest to łączna wartość dłuższa niż dwa miesiące. Spróbuj połączyć najdłuższe linie z kilku miesięcy poprzedzających.

DRT, zauważyłem, że obszary wartości dla EURUSD, które właśnie wysłałeś, nie mieszczą się w przedziale od maja 2008, np. 2 to 1,5923; czy używasz wartości dla miesiąca 08 kwietnia lub czy jest to łączna wartość Apr i May (tylko zgadywanie)? ronaldo

DRT, zauważyłem, że obszary wartości dla EURUSD, które właśnie wysłałeś, nie mieszczą się w przedziale od maja 2008, np. 2 to 1,5923; czy używasz wartości dla miesiąca 08 kwietnia lub czy jest to łączna wartość Apr i May (tylko zgadywanie)? ronaldo

Irepo13
09-01-2021 05:17, 05:17
HI DTR, czy chcesz skomentować EURGBP? dzięki
Nie ma problemu. Przepraszam, że nie byłam tak wcześnie jak dzisiaj. Możemy wyraźnie zobaczyć najdłuższą linię w tym miesiącu w 7950. Ostatnio ten krzyż przeszedł przez ADV w 7928 i przetestował dostawę na [ 2]. W tym momencie dostawa podniosła cenę, aby przetestować ADV. Poziom ADV na poziomie 7928, który jest bardzo silny w tym momencie. Szukałbym tu długich. Rynek buduje obecnie wartość lub zakres handlu pomiędzy 7981 i 7928. Jeśli spojrzymy na najdłuższą linię, jest ona bardzo dobrze rozwinięta, co mówi, że ruch jest nieuchronny. Wyprowadzenie z ADV może prowadzić do następnego dużego ruchu kierunkowego w tym krzyżu. Chciałbym ustawić długie, jeśli rynek daje ci podejście do 7928. Cel 7981, a następnie 8033. Byłoby źle, gdybyśmy zaczęli budować wartość pod ADV na co dzień. Jeśli tak się stanie, wyjdź na dłużej. Ponieważ jesteśmy obecnie znacznie powyżej ADV, kolejnym scenariuszem będzie ruch powyżej 7981 Supply [ 1]. Raz wyżej spróbuj ustawić longs na 8033. Jeśli się mylę, a my poruszamy się poniżej ADV, opublikuj inną wiadomość na ten temat, a przyjrzę się krótkiej stronie.
http://www.morrisfunds.com/storage/ask-drt/eurgbp/EURGBP SD 5.26.2008.PNG
http://www.morrisfunds.com/storage/ask-drt/eurgbp/EURGBP PD 5.26.2008.PNG

Irepo13
09-01-2021 06:37, 06:37
Dzień dobry codziennie .... Chciałem tylko przypomnieć wam, że powinniście przyjmować którykolwiek z moich komentarzy z wielką ostrożnością. DRT nie jest licencjonowana ani zarejestrowana w celu udzielania porad handlowych. Handel na rynku Forex jest bardzo ryzykowny i istnieje ryzyko, że stracisz cały swój kapitał. Powinieneś użyć komentarzy tutaj w celach edukacyjnych, aby uzupełnić własne myśli lub porady profesjonalisty. Powiedziawszy to, cieszę się z pomocy, więc zapytaj, czy potrzebujesz drugiej opinii na temat swojej ulubionej pary.

Wolgim
09-01-2021 07:58, 07:58
Dzień dobry codziennie .... Chciałem tylko przypomnieć wam, że powinniście przyjmować którykolwiek z moich komentarzy z wielką ostrożnością. DRT nie jest licencjonowana ani zarejestrowana w celu udzielania porad handlowych. Handel na rynku Forex jest bardzo ryzykowny i istnieje ryzyko, że stracisz cały swój kapitał. Powinieneś użyć komentarzy tutaj w celach edukacyjnych, aby uzupełnić własne myśli lub porady profesjonalisty. Powiedziawszy to, cieszę się z pomocy, więc zapytaj, czy potrzebujesz drugiej opinii na temat swojej ulubionej pary.
Czy widzisz, że dzisiaj jest dużo znaków eurusd?

TesgoElCuloPelao
09-01-2021 09:19, 09:19
Nie ma problemu.
w ogóle nie trzeba przepraszać. Jestem wdzięczny za odpowiedź. dzięki DRT

Irepo13
09-01-2021 10:40, 10:40
Czy widzisz, że dzisiaj jest dużo znaków eurusd?
Kiedy dziś mówisz, zakładam, że myślisz o reszcie sesji w Ameryce Północnej. Jeśli tak, powiedziałbym NIE. To święto Stanów Zjednoczonych, a nasze rynki są zamknięte. Tom prawie nie istnieje. Sądzę, że skończymy dzień prawie od samego początku.

Wolgim
09-01-2021 12:00, 12:00
Kiedy dziś mówisz, zakładam, że myślisz o reszcie sesji w Ameryce Północnej. Jeśli tak, powiedziałbym NIE. To święto Stanów Zjednoczonych, a nasze rynki są zamknięte. Tom prawie nie istnieje. Sądzę, że skończymy dzień prawie od samego początku.
Więc czego się spodziewać, kiedy rynki Azji otworzą się w nocy?

Wolgim
09-01-2021 13:21, 13:21
To po prostu dziwne. Wciąż widzę wieczorne gwiazdy, ale cena tak naprawdę nie spada. Tylko od razu. Czy to dlatego, że cienka objętość zaciemnia rzeczy?

giseggal
09-01-2021 14:42, 14:42
Kiedy dziś mówisz, zakładam, że myślisz o reszcie sesji w Ameryce Północnej. Jeśli tak, powiedziałbym NIE. To święto Stanów Zjednoczonych, a nasze rynki są zamknięte. Tom prawie nie istnieje. Sądzę, że skończymy dzień prawie od samego początku.
Cześć DRT, jesteś bardzo pomocny, dużo się z tobą uczę. Jestem pewien, że wielu inwestorów śledzi twoje wątki. Czy masz czas na analizę USDCAD? Dziękuję Ci bardzo.

Irepo13
09-01-2021 16:03, 16:03
Cześć DRT, jesteś bardzo pomocny, dużo się z tobą uczę. Jestem pewien, że wielu inwestorów śledzi twoje wątki. Czy masz czas na analizę USDCAD? Dziękuję Ci bardzo.
mirdaniel - Zacząłem nowy wątek, który jest trochę bardziej na temat z twoją prośbą. Czy możesz odesłać swoje pytanie tutaj? Wątek można znaleźć, klikając link w moim podpisie poniżej

igoxkc
09-01-2021 17:24, 17:24
Cześć DRT Ciesz się twoimi wątkami. Próbowałem pobrać twoją ELD na stronie 1, ale kiedy już zaimportowałem ją do TS, nie mogę znaleźć jej na liście pod paskiem aktywnościwskaźnikamiitd. Więc ... Próbowałem dystrybucji cen wymienionej na pasku aktywności, ale nie mogę spraw, żeby wyglądało to dobrze. (Jestem całkiem nowy w TS, więc mógłbym zrobić coś złego!) - Proszę, zapytam, jakie ustawienia inputs..data itp. Używasz podczas formatowania techniki analizy na wykresie miesięcznym Wielkie dzięki

Irepo13
09-01-2021 18:44, 18:44
1 Załącznik (-i) Hmm, dziwne. Używam kompilacji 1631. Dołączony ponownie. Wejścia: 200 fałszywych ciemnoszarych (cokolwiek chcesz) 1 2 styl - odznacz ustawienia wyświetlania danych komórki - intraday 30min upewnij się, że twoje dni wstecz są ustawione na 200 lub więcej, jeśli chcesz zobaczyć kilka miesięcy
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/32-ic-markets-true-ecn-australia.html

Irepo13
09-01-2021 20:05, 20:05
Panie DRT, czy ADV działa tak jak najdłuższa linia - 1.5462 mieliśmy na początku tego miesiąca, czy nie? Zgaduję, popraw mnie, gdybym się mylił. Dzięki i błogosław, Trader8686
Tak. Tyle tylko, że jest to najdłuższa linia rzutowana na podstawie moich obliczeń. Pomyśl o tym, jako o najdłuższej linii bazującej na kilku tygodniach danych zamiast na bieżącym miesiącu. I proszę, zadzwoń do mnie DRT. Chyba, że ​​masz mniej niż 21 lat, a potem mogę być twoim dziadkiem, w którym to jest w porządku.