PDA

Zobacz pełną wersję : Przekazywanie zmiennych ze wskaźnika do EA



paitu97
03-04-2009 18:57, 18:57
Próbuję zobaczyć, gdzie mogę uzyskać zamówienie otwarte, gdy trafi linię wskaźnika

Zastanawiam się, jaki jest najlepszy sposób przekazania wyniku zmiennej buforowej do zmiennej w EA? Mam dwa wskaźniki ... każdy z 6 liniami (każdy ma własny bufor) ....

Tak więc, jeśli cena = wynik; otwórz handel ... i otwórz tylko jedną transakcję na linię ... Mam 4 linie, a kiedy trafi się linię 1, nie chcę, aby otworzyła kolejną transakcję na linii 1 ... może wtedy trafić linię 2 i otwórz handel ...

linia 0 jest linią prowadzącą, jest to linia średniej ruchomej
w linii 1, otwórz bazową wielkość partii
w linii 2, otwórz bazową wielkość partii * 2
w linii 3, otwórz bazową wielkość partii * 3
w linii 4, otwórz bazową wielkość partii * 6
w linii 5 zamknij handel przy stop loss
po powrocie do linii 0 zamknie wszystkie transakcje

więc jeśli podstawowa wielkość części to 0,01 ... to otworzyłaby ona handel .01, .02 handlu, .03 handlu i .06 handlu .... w ten sposób otworzyłby się rozmiar .12

Ponadto mogę użyć tablicy do zapisania, ile razy każda linia została trafiona dla celów współczynnika, prawda? Czy istnieje sposób na uruchomienie zegara po trafieniu linii 1, dopóki nie zostanie trafiony wiersz 0? Zatem zmierzyć, ile czasu zajmuje powrót do średniej ruchomej linii

karrttgi
12-07-2021 07:16, 07:16
Wygląda jak praca dla zmiennych globalnych:
http://www.metatrader.info/node/93
http://www.forexbrace.com/content/view/116/52/

paitu97
12-07-2021 08:37, 08:37
double GlobalVariableGet (nazwa łańcucha), więc musiałbym zdefiniować zmienną jako globalną dla wskaźnika .... użyć GlobalVariableGet () w EA, prawda? Mam tę zmienną w wskaźniku MA_Buffer [i] = iMA (NULL, 0, MA_Period, MA_Shift, MA_Method, MA_Applied_Price, i); double GlobalVariableSet (line0, MA_Buffer [i] = iMA (NULL, 0, MA_Period, MA_Shift, MA_Method, MA_Applied_Price, i)) Chcę przekazać go do linii EA0 = GlobalVariableGet (line0) ======== ============ Czy to prawda?

vicdock
12-07-2021 09:58, 09:58
Wewnątrz wskaźnika: GlobalVariableSet (MyVariable, 12345.670); W obrębie EA: double IndiorVariable = GlobalVariableGet (MyVariable); Zwróć uwagę, że możesz przekazać tylko Double, ciągi nie są dozwolone. Musisz więc mieć pomysł, by skompresować informacje do rzeczywistego (ułamkowego) numeru.

paitu97
12-07-2021 11:19, 11:19
Dzięki! Bufory są podwójnymi zmiennymi, więc powinno działać

Burespearc91
12-07-2021 12:39, 12:39
użyj funkcji icustom do pobierania danych ze swojego wskaźnika. Nie ma potrzeby stosowania zmiennych globalnych. tak długo, jak długo każda linia jest zewnętrznym buforem, można ją przywoływać za pomocą funkcji użytkownika.

giraldiso99
12-07-2021 14:00, 14:00
Podsuwam sugestię . powinieneś unikać nadużywania zmiennych globalnych dla takich zadań. Wiedz, że te zmienne, które ustawiłeś, mogą być widoczneużywaneustawione przez każdy inny wskaźnik lub EA. Nieprzestrzeganie jej użycia może być katastrofalne. Użyj iCustom, aby uzyskać wartości ze wskaźników niestandardowych, używając zmiennych globalnych do przechowywania wartości stanu programu, być może do kontynuacji handlu po weekendzie lub odtwarzania po awarii. pozdrowienia, Zen

paitu97
12-07-2021 15:21, 15:21
Ok ... więc wskaźnik zapętla się z kilkoma buforami .... więc jeśli chodzi o ustawianie otwartych zleceń, muszę mieć coś na kształt: coś, co ma ciągłe sprawdzanie ceny, aby zobaczyć, czy linia jest krzyżowana 1 (czy potrzebuję kolejnego licznika barów w EA?) Tam jest linia 1 powyżej i linia 1 poniżej .... więc przy zamówieniach kupna, muszę tylko martwić się linią 1 poniżej .... w sprzedaży zamawia linię 1 powyżej, jeśli cena = linia 1 brak otwartych transakcji w tej linii dla tej waluty, otwarty handel Jaki byłby najlepszy sposób programowania tego z poziomu pseudo na język mq4? Z językiem dla jednej linii, powinienem być w stanie obsłużyć wszystkie pozostałe linie

xiroxdo
12-07-2021 16:42, 16:42
Wygląda jak praca dla zmiennych globalnych:
http://www.metatrader.info/node/93
http://www.forexbrace.com/content/view/116/52/Łał. To są świetne zasoby. Nawet udało mi się znaleźć przykładowe EA na drugim źródle, które pokazuje, jak możesz używać zmiennych globalnych. Dzięki za przedstawienie tych zasobów.