PDA

Zobacz pełną wersję : Każda inna zautomatyzowana platforma transakcyjna



K
10-19-2008 17:02, 17:02
Czy istnieje jakakolwiek inna platforma, która pozwala na automatyczne transakcje, ponieważ naprawdę wierzę, że system metatrader ma błędne nastawienie, które faworyzuje brokera, gdy używasz automatycznego systemu.

Chodzi o to, że możesz mieć bardzo dobry ręczny system transakcyjny, który daje naprawdę dobre wyniki, gdy handlujesz ręcznie, ale w momencie, gdy spróbujesz i przekształcisz go w zautomatyzowany system, nie będzie tak udany, jak handel ręcznie.

Coś jest nie tak z tą platformą, gdy są sprzedawane zautomatyzowane.

Nie zwracaj uwagi na wyniki mistrzostw handlowych, ponieważ te platformy są zniekształcone, aby EA działała nromally, więc ludzie będą wierzyć, że EA będzie działać na metatrader.

Wszelkie dobre pomysły na platformę zostaną docenione.

rubesiko981
11-02-2021 20:18, 20:18
Spójrz, żaden z brokerów nie jest organizacją charytatywną, wszyscy starają się bronić, szczególnie gdy wykonują twoje zlecenia na miejscu. O ile mogę powiedzieć, od kiedy handluję z EA, zarabiam każdego dnia nawet wtedy, gdy broker próbuje wszystkiego, poślizgiem, rekwirowaniem itp. To nazwa. Jest to pytanie, jak mądrą egią jest pokonanie brokera.

K
11-02-2021 21:38, 21:38
Czy broker może uzyskać dostęp do EA i pobrać go, aby zobaczyć, co robi w kodzie.

K
11-02-2021 22:59, 22:59
Najpierw nikt nie powiedział, że brokerzy są organizacjami charytatywnymi, ale co najmniej zdrowy rozsądek będzie dyktował, że coś, co działa ręcznie w 85% przypadków, powinno przynajmniej w 70% przypadków być zautomatyzowane, jeśli sysetm nie jest sfałszowany.

Spójrz, żaden z brokerów nie jest organizacją charytatywną, wszyscy starają się bronić, szczególnie gdy wykonują twoje zlecenia na miejscu. O ile mogę powiedzieć, od kiedy handluję z EA, zarabiam każdego dnia nawet wtedy, gdy broker próbuje wszystkiego, poślizgiem, rekwirowaniem itp. To nazwa. Jest to pytanie, jak mądrą egią jest pokonanie brokera.

Spójrz, żaden z brokerów nie jest organizacją charytatywną, wszyscy starają się bronić, szczególnie gdy wykonują twoje zlecenia na miejscu. O ile mogę powiedzieć, od kiedy handluję z EA, zarabiam każdego dnia nawet wtedy, gdy broker próbuje wszystkiego, poślizgiem, rekwirowaniem itp. To nazwa. Jest to pytanie, jak mądrą egią jest pokonanie brokera.

Xelipe87ct
11-03-2021 00:20, 00:20
Jestem pewien, że brokerzy na MT, jeśli naprawdę chcieli mieć dostęp do twoich EA w ich systemie, ale ilość wysiłku wymaganego do zrobienia tego we wszystkich klientach, którzy są opłacalni, wydaje się przesadna. W ciągu dnia natknąłem się na wiele opłacalnych systemów, nie na EA, ale raczej na firmy, które używają własnych algorytmów, które są zastrzeżone, aw tych przypadkach, przy wielkości, którą robią, broker najprawdopodobniej po prostu zabezpiecza to wszystko. wypływać. Musiałbyś zrobić poważny rozmiar i poważny tom dla brokera, by pomyśleć o włamaniu do twojego EA na MT4.