PDA

Zobacz pełną wersję : Forex.com



Makxra73
12-20-2004 19:36, 19:36
Uważam, że FOREX.com popełnia oszustwo. Mam nadzieję, że się mylę.

Pozwól mi wyjaśnić, dlaczego tak myślę.

Ich platforma pozwala na zatrzymanie się od ceny wejścia i więcej.
Mogłoby to zniszczyć Twoje konto, gdyby handel był przeciwko tobie.
Zatrzymanie powinno wynosić co najmniej 1 pip plus spread, aby mieć szansę na wygranie handlu i nie ma szansy na pozbycie się go.

Na przykład w parze EuroUsd, gdzie spread wynosi 3 pipsy, kupujesz na 1,3403 i zatrzymujesz na 1,3403, lub 1,3402 lub 1,3401, a cel 1,3404.
Twoje zatrzymanie i limit to transakcje sprzedaży. Ze względu na rozproszenie w momencie wykonania zakupu cena ofertowa wynosi 1.3000, czyli poniżej progu. Jeśli pozycja nadal będzie przeciwko tobie, twoje konto może zostać zniszczone w krótkim czasie.

Poprosiłem wiele osób, które biorą udział w wymianie walut na ten temat, i uważały, że dopóki umieścisz stop loss poniżej ceny wejścia, nie możesz stracić więcej niż to, co określa stop loss. Po skontaktowaniu się i wskazaniu tego, zgodzili się ze mną, że platforma nie powinna na to pozwolić. Poprosiłem o bezpośredni kontakt biznesowy, e-mail lub telefon od Marka Galanta, CEO, aby omówić tę sprawę z nim. Zignorowali moje prośby. Niektórzy z nich powiedzieli, że skontaktują się z wyższym kierownikiem, aby to naprawić. Oni ani tego nie naprawili, ani nie skontaktowali się ze mną.

Martwię się tylko o ludzi, którzy nie zdają sobie z tego sprawy i bez powodu tracą swoje ciężko zarobione pieniądze.

Wiem, że niektórzy ludzie powiedzą, że nikt nie powinien zatrzymywać się tak blisko. Nie w tym rzecz. Mówię o nieuczciwości, moim zdaniem.

Mam nadzieję, że Merlin, vdluca, firedave i inni, którzy wiedzą znacznie więcej na temat rynku forex i handlu, rozwiążą ten problem.

Pokój,
Mangala

[: edytowany tytuł wątku]

oxraygdxghl
11-15-2021 08:35, 08:35
hmmm ... nie nazwałabym tego oszustwa. może bardziej przypominają kwark na swojej platformie. nie miałbyś powodu, aby wprowadzać takie polecenia, jakie sugerujesz. to musiałby być błąd z twojej strony. Błędy mogą kosztować dużo, trzeba być bardzo ostrożnym, aby zawsze dokładnie sprawdzać swoje zamówienia. możesz popełnić błąd za jednym naciśnięciem klawisza, który kosztuje 10% twojego portfela, czyli w grę, w którą gramy.

Makxra73
11-15-2021 09:56, 09:56
Dzięki, Merlin. Wyobrażam sobie, że ktoś taki jak Mark Galant, który był związany z branżą komputerową, upewniłby się, że coś takiego się nie wydarzy. Chcę wnieść korzyść z wątpliwości na Forex.com. Mam nadzieję, że to naprawią. FXCM i Refco używają tej samej platformy i mają wbudowaną funkcję bezpieczeństwa, która uniemożliwia umieszczenie postoju w odległości mniejszej niż 5 pipsów. Działa to dobrze dla głównych firm. Zauważyłem inną rzecz z Forex.com. Mam nadzieję, że inni też to zauważyli. Podczas gdy ceny pozostały niezmienione lub zmieniły się nieco w oknie transakcji, ceny wahały się gwałtownie na wykresach. Mam nadzieję, że ktoś może to wyjaśnić. Wesołych Świąt dla Everbody! Mangala

oxraygdxghl
11-15-2021 11:17, 11:17
Zauważyłem inną rzecz z Forex.com. Mam nadzieję, że inni też to zauważyli. Podczas gdy ceny pozostały niezmienione lub zmieniły się nieco w oknie transakcji, ceny wahały się gwałtownie na wykresach. Mam nadzieję, że ktoś może to wyjaśnić.
te wykresy nie pochodzą ze stawek Forex.com. Zauważyłem to również. Nigdy nie widziałem żadnych cytatów, które trzepotałyby tak bardzo, jak wykresy forex.com.

Gasdeloxtei
11-15-2021 12:38, 12:38
Jestem również z forex.com - 1) O przystankach- Myślałem, że jest oczywiste, że minimalny postój jest co najmniej 4 pipsy daleko na głównych firmach. Kiedy bawiłem się ich demo, zrozumiałem to. 2) o ich oprogramowaniu do tworzenia wykresów -
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283472.pngW każdym razie nie ładuje się dla mnie - używam metatradera do tworzenia wykresów i stwierdzam, że bardzo dobrze koresponduje z cenami forex.com.

Oxsalu
11-15-2021 13:58, 13:58
Weszłam długo w USDJPY na poziomie 118,41, a dziś średnia stawka to 118,365, zyskałem ponad 5,5 pipsa w rolowaniu z dnia na dzień. Ile zarabiasz w rolkach, Maksymalna suma, którą zarobiłem, to nie więcej niż 1,5 pipsa dziennie.

xacusdttimple
11-15-2021 15:19, 15:19
Weszłam długo w USDJPY na poziomie 118,41, a dziś średnia stawka to 118,365, zyskałem ponad 5,5 pipsa w rolowaniu z dnia na dzień. Ile zarabiasz w rolkach, Maksymalna suma, którą zarobiłem, to nie więcej niż 1,5 pipsa dziennie. __________________ Opuściłem moją pracę w imieniu handlowym. Pełnoetatowy przedsiębiorca od 14 kwietnia 2006 r
Hi 1) 118,41 - 118,365 =?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283472.png2) Handlarz pełnoetatowy od 14 kwietnia 2006 r. ... Czy to oznacza, że ​​jutro staniesz się handlowcem w pełnym wymiarze godzin? ... Powodzenia w handlu Wszelkie dodatkowe pipsy w rolowaniu są prawdopodobnie spowodowane Wielkanocy Święta jako niektóre rynki są zamknięte w piątek ilub poniedziałek, co oznacza, że ​​jest to bardzo długi weekend do momentu rozliczenia.

gery114
11-15-2021 16:40, 16:40
Hmmm ... Nigdy nie słyszałam o tym ... Dodatkowe pestki ??? Jesteś pewny??? Zwykle jest coś, co nazywa się SWAP, co jest nadmiernym zainteresowaniem. Czy możesz opublikować część raportu na temat aktywności na koncie? Coś, co zilustruje tę transakcję ... Brzmi całkiem interesująco ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283472.png

Gorgoripk
11-15-2021 18:01, 18:01
Weszłam długo w USDJPY na poziomie 118,41, a dziś średnia stawka to 118,365, zyskałem ponad 5,5 pipsa w rolowaniu z dnia na dzień. Ile zarabiasz w rolkach, Maksymalna suma, którą zarobiłem, to nie więcej niż 1,5 pipsa dziennie.
W środy rollover wynosi x3 (razy 3).

Oxsalu
11-15-2021 19:22, 19:22
W środy rollover wynosi x3 (razy 3).
Hi habeeb Dlaczego?

reberebeca
11-15-2021 20:42, 20:42
Tak to jest poprawne. Jest kilku brokerów, którzy po prostu skupiają się 3 dni w środę. Zrobiłem też bardzo dobrze w rolce i jestem z MG. Jest to trochę zabawne, ponieważ mój czas najazdu dzieje się o 13:00 mój czas na Wendesday, a czasem ma sens otwieranie handlu w środę o 12:55, a następnie zamykanie go o 13:01, kiedy jest duży różnicowy na moją korzyść i jest większy niż mój spread.To jest jak darmowy obiad dosłownie. Mam obiad u mojego brokera.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283472.pngMój broker zezwala tylko na pozytywny najazd na konta o wielkości 25 000 lub większej. więc nie mogę tego zrobić za pomocą mini. Fajnie jest, kiedy to się dzieje ... SMJ

W środy rollover wynosi x3 (razy 3).

W środy rollover wynosi x3 (razy 3).

reberebeca
11-15-2021 22:03, 22:03
Oczywiście następstwem darmowego obiadu jest sytuacja, w której oskarżenie jest przeciwko mnie. Gdybym to zrobił, kupiłbym im lunch. Od czasu do czasu robię tylko głupiutki handel, kiedy rynek jest martwy. Żaden ruch nie jest najlepszy i im większy tym lepszy, tym lepszy. Wiem, że nie zamierzam przejść na emeryturę, po prostu mnie to psuje. SMJ

petardo84
11-15-2021 23:24, 23:24
W środy rollover wynosi x3 (razy 3).
W tym artykule wyjaśniono:
http://transcripts.fxstreet.com/2005/08/date_august_30_.html

Oxsalu
11-16-2021 00:45, 00:45
LOL, to jest ekstrakt z tego artykułu. Czy podwyżka stóp procentowych nie spowalnia wzrostu?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283472.pngWyciąg: Jeśli nie wiesz, jak działają wypłaty odsetek, jest to proste. Każda waluta przynosi określoną stopę procentową, określoną przez twórców polityki pieniężnej każdego narodu lub narodów reprezentowanych przez walutę. Twórcy polityki podwyższają te stopy procentowe, aby stymulować wzrost, i obniżają je, aby spowolnić wzrost i walczyć z inflacją.

IvasiipkBesiite
11-16-2021 02:05, 02:05
Hi habeeb Dlaczego?
Weekendy są w środę w świecie Forex, jeśli chodzi o rolowanie.

aygorx7
11-16-2021 03:26, 03:26
Hi habeeb Dlaczego?
Rozliczenie trwa 2 dni ... Kiedy otwierasz transakcję w poniedziałek, rozlicza się ona po zakończeniu środa, a kiedy otworzysz transakcję we wtorek, rozlicza się ona po zakończeniu czwartku ... Po otwarciu transakcji w środę nastąpi to już po zamknięciu rynku w piątek, więc potrwa to kolejne 2 dni urlopu, dodatkowo, więc albo zostaniesz obciążony różnicą odsetkową w sobotnią niedzielę, albo zdobędziesz je ... Dlatego w środę , najazdy są 3 razy normalne dni, z uwzględnieniem dodatkowych 2 dni weekendu ... Tak przynajmniej rozumiem ... Dzięki, Nader

Oxsalu
11-16-2021 04:47, 04:47
Rozliczenie trwa 2 dni ... Kiedy otwierasz transakcję w poniedziałek, rozlicza się ona po zakończeniu środa, a kiedy otworzysz transakcję we wtorek, rozlicza się ona po zakończeniu czwartku ... Po otwarciu transakcji w środę nastąpi to już po zamknięciu rynku w piątek, więc potrwa to kolejne 2 dni urlopu, dodatkowo, więc albo zostaniesz obciążony różnicą odsetkową w sobotnią niedzielę, albo zdobędziesz je ... Dlatego w środę , najazdy są 3 razy normalne dni, z uwzględnieniem dodatkowych 2 dni weekendu ... Tak przynajmniej rozumiem ... Dzięki, Nader
Aha, też tak myślałem, ale nie byłam pewna, bo transakcje na rynku Forex mają datę ważności po dwóch dniach, więc jeśli handlujesz w środę, będzie to wyceniane w poniedziałek, więc zarabiasz 3 razy więcej.

Beki33
11-16-2021 06:08, 06:08
Cześć Jestem nowy w handlu forex, robię całkiem sporo czytania, zanim wskoczę. Moje pytanie, czy ktoś korzysta lub ma doświadczenie z platformą transakcyjną na Forex.com?

Luaricolag
11-16-2021 07:28, 07:28
Cześć Jestem nowy w handlu forex, robię całkiem sporo czytania, zanim wskoczę. Moje pytanie, czy ktoś korzysta lub ma doświadczenie z platformą transakcyjną na Forex.com?
Cześć mark7 07, Używam forex.com jako jednego z moich brokerów i również używam FXDD. Lubię ich obu, ale jeśli chodzi o deponowanie pieniędzy i obsługę klienta, oceniłbym Forex.com lepiej niż FXDD, ale z Forex.com nie jestem zbyt szalony, jeśli chodzi o ich wykresy. Bardziej podoba mi się platforma MT4, którą oferuje FXDD. Osobiście lubię Forex.com i głównie robię z nimi handel, ale używam wykresów na FXDD, ale myślę, że to tylko kwestia opinii. Mam nadzieję, że to pomoże.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283473.png... Valerie ...

alvarooxrley
11-16-2021 08:49, 08:49
Cześć mark7 07, Używam forex.com jako jednego z moich brokerów i również używam FXDD. Lubię ich obu, ale jeśli chodzi o deponowanie pieniędzy i obsługę klienta, oceniłbym Forex.com lepiej niż FXDD, ale z Forex.com nie jestem zbyt szalony, jeśli chodzi o ich wykresy. Bardziej podoba mi się platforma MT4, którą oferuje FXDD. Osobiście lubię Forex.com i głównie robię z nimi handel, ale używam wykresów na FXDD, ale myślę, że to tylko kwestia opinii. Mam nadzieję, że to pomoże.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526283473.png... Valerie ...
Czy kiedykolwiek handlowałeś wiadomościami z Forex.com? Czy wiesz, jak wygląda egzekucja w tych czasach?

ascaal9
11-16-2021 10:10, 10:10
Czy forex.com jest dobrym brokerem? Otworzę z nimi mini konto

Xelipe87ct
11-16-2021 11:31, 11:31
nie jest to złe miejsce na otwieranie konta mini, dobre dzwonki i gwizdki, które powinny pomóc ci poczuć rynek

Asdrearuiz149497
11-16-2021 12:52, 12:52
kiedy umieszczasz transakcję, a tymczasem zmiana ceny nie może być wypełniona, więc zawsze musisz czekać, aż rynek będzie stabilny i nie ruszy się na szybkim rynku, nie można handlować