PDA

Zobacz pełną wersję : Alpari Stuck



Merlttipk
07-02-2008 21:34, 21:34
Mam konto demo z alpari i utknęło przez około godzinę zastanawiając się, czy ktoś ma ten problem. Dziękuję Ci.

Colmixxo18
10-24-2021 22:48, 22:48
Działa dobrze. Może Twoje konto wygasło. W takim przypadku możesz ponownie otworzyć nowe konto demonstracyjne.

Luaricolag
10-25-2021 00:09, 00:09
Mój został utknął na chwilę prawdopodobnie tam, gdzie się znajduje. Jestem w EST ..

Currobau
10-25-2021 01:30, 01:30
Jestem na zachodnim wybrzeżu, a tutaj też utknęłam.

galvapkrewagp
10-25-2021 02:51, 02:51
utknęło w grecji do.demo wygasło

Colmixxo18
10-25-2021 04:11, 04:11
Jestem w Japonii. W tej chwili nie ma problemu. Na podstawie informacji dostarczonych przez innych członków problem ten musi się zdarzyć, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

galasmovil3
10-25-2021 05:32, 05:32
Zatrzymany na serwerze Live również tutaj (Francja). Mogę połączyć się z serwerem demonstracyjnym, ale po 2,52 GMT nie ma nowych cen. Po przełączeniu się z wersji demo na żywo możesz zobaczyć bieżące equity, ale nie otwarte transakcje. Przypuszczam, że bank danych rozbił się dziś wieczorem. 2 z 3 adresów IP nie odpowiadają już na ping. Szybki cytat z najczęściej zadawanych pytań: Jakie są adresy IP kont demonstracyjnych i na żywo? Po uruchomieniu terminala klienta łączy się z naszym serwerem, ładując listę adresów IP. Jeśli podczas pierwszego logowania podasz adres IP, a nie nazwę serwera typu symbolu, przy następnym uruchomieniu Metatrader 4 aplikacja automatycznie ładuje nazwy dostępnych serwerów transakcyjnych. Adres IP, który poprzednio wpisałeś, zostanie zmieniony na nazwę typu symbolu serwera (na przykład Alpari UK - Demo lub Alpari UK - Live). Jeśli jeden z serwerów stanie się niedostępny, terminal klienta automatycznie przełączy się na następny dostępny serwer. Dla swojego konta na żywo wybierz Alpari UK - Live z listy dostępnych serwerów. Jeśli nie możesz znaleźć nazwy tego serwera, wpisz jeden z poniższych adresów IP: 84.45.118.30:443 212.187.233.33:443 212.187.196.242:443 Dla swojego konta demo wybierz Alpari UK - Demo z listy dostępnych serwerów. Jeśli nie możesz znaleźć tej nazwy serwera, wpisz jeden z poniższych adresów IP: 84.45.118.35: 443 212.187.233.32:443 212.187.196.232:443

K
10-25-2021 06:53, 06:53
Jestem całkiem nowy dla Alpari, tak zszokowany, że tak się dzieje. Kiedy zadzwoniłem do nich i zapytałem, kiedy znowu będzie, powiedzieli, że oni też nie są pewni. Ludzie, którzy byli z Alpari przez jakiś czas ... proszę, powiedz mi, że to nie zdarza się często? To dość przerażające, jak serwery mogą zejść, gdy masz otwarte stanowiska?

galasmovil3
10-25-2021 08:14, 08:14
Zarejestrowałem się zaledwie 1 miesiąc temu. Po raz pierwszy to widzę.

galasmovil3
10-25-2021 09:35, 09:35
Dopóki nie naprawią swojej platformy, jeśli masz otwarte pozycje, użyj innego konta demonstracyjnego MT4 (MIG lub tak), sprawdź swoje transakcje za pomocą poczty z potwierdzeniem codziennego użytku i jeśli chcesz je zamknąć, po prostu zadzwoń do nich
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297133.png

luasipkalba93
10-25-2021 10:55, 10:55
Pierwszy raz widziałem to. Byłem z Alpari (UK) przez około 6 miesięcy. Jestem w Australii i na żywo i demo utknęło przez około 5 godzin i zbliżamy się do zamknięcia sesji azjatyckiejLondynu. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie rozwiązany.

galasmovil3
10-25-2021 12:16, 12:16
Naprawiony!

emokxorte11
10-25-2021 13:37, 13:37
Utworzyć kopię zapasową! Mam nadzieję, że mają dobre wytłumaczenie!
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297133.png

xixaklo
10-25-2021 14:58, 14:58
Alpari jest ogólnie rzetelnym brokerem i jest to rzadkie zjawisko.

Davidg3
10-25-2021 16:18, 16:18
Jestem w Australii i na żywo i demo utknęło przez około 5 godzin i zbliżamy się do zamknięcia sesji azjatyckiejLondynu. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie rozwiązany.
Jestem w twojej okolicy, a moje demo (Alpari UK) ma dziś 5 godzin przerwy w ich danych.

leuoxgrod
10-25-2021 17:39, 17:39
witam, myślę, że są ok teraz, ponieważ moje wygląda ok.Alnames.

crigtygimpgok
10-25-2021 19:00, 19:00
Za każdym razem, gdy masz problemy ze swoimi brokerami, jeśli chodzi o konta, kanały itp., Musisz natychmiast zadzwonić do swojego brokera. Zamieszczanie tutaj nie rozwiąże problemu z handlarzami. Zaufaj mi, jeśli moje źródło będzie minutę wolne, będę rozmawiał przez telefon ... nie tutaj. Jeśli masz ten problem więcej niż jeden raz, UPUŃ brokera, chyba że masz konto demonstracyjne. Sprzedaję partie dobrej wielkości, a nieprzerwane kanały nie są w moim najlepszym interesie.

Davidg3
10-25-2021 20:21, 20:21
Za każdym razem, gdy masz problemy ze swoimi brokerami, jeśli chodzi o konta, kanały itp., Musisz natychmiast zadzwonić do swojego brokera. Zamieszczanie tutaj nie rozwiąże problemu z handlarzami.
Może nie szukają tutaj rozwiązania. Może po prostu sprawdzają, czy problem dotyczy tylko ich obszaru życia. Jakby przeczytać wszystkie wcześniejsze posty, prawie cała Azja i Europa, z wyjątkiem Japonii, miały ten problem. Może to połączenie z Internetem, a nie z brokerem. A przy okazji, CTGUY, proszę wziąć pod uwagę rachunek za telefon z innych krajów. Spróbuj żyć ze standardowymi płacami krajów Trzeciego Świata, a następnie zadzwoń do Anglii. W jednej chwili jesteś spłukany.

petardo84
10-25-2021 21:41, 21:41
cóż, zauważyłem, że dzisiaj także mój znajomy zadzwonił i zapytał mnie, czy moje działa dobrze, że korzystał z handlarza mięsem innego pośrednika, więc może nie tylko alpari. dobrze teraz działa dobrze.

Giveloveatry
10-25-2021 23:02, 23:02
Drodzy Klienci, O 02:56 czasu brytyjskiego 03.07.2008 wystąpił problem techniczny z naszym głównym serwerem. Dokładnie zbadaliśmy sytuację i dowiedzieliśmy się od wczorajszego błędu # 8217. Chciałbym również podkreślić, że żadne informacje nie zostały utracone i nie ma żadnych długoterminowych konsekwencji wynikających z tej jednorazowej awarii serwera. Wczoraj nasi pracownicy działu IT popełnili błąd człowieka, który uniemożliwił nam przejście na nasze serwery kopii zapasowych, gdy główny serwer zaczął napotykać problemy techniczne. Maksymalny czas przestoju nawet najpoważniejszego problemu nie powinien przekraczać 5-10 minut. Mamy 3 serwery kopii zapasowych w osobnych lokalizacjach fizycznych, a także bardzo szczegółowe plany awaryjne na przestój serwera. Prawie wszystkie możliwe problemy, które mogą się pojawić, zostały zaplanowane, a nasi pracownicy IT zostali szeroko przeszkoleni, aby niemal natychmiast rozwiązać każdy problem techniczny. Jeśli uważasz, że Twoja transakcja została naruszona przez tę wadę, możesz złożyć skargę zgodnie z naszymi Warunkami prowadzenia działalności (punkty 8 i 9):
http://www.alpari.co.uk/files/doc/20071101/terms_of_business.pdfZnamy się wśród traderów jako firma o bardzo stabilnej i niezawodnej infrastrukturze IT. Dzieje się tak dlatego, że nasze serwery transakcyjne są uruchomione bez żadnych problemów z przestojami przez prawie 1 rok. (UK) Limited jest w pełni zaangażowana w osiąganie wysokiej jakości usług, które są cenione przez naszych klientów i konsekwentnie osiągają wysoki poziom wydajności. Uważamy poprawę jakości za ciągłe zaangażowanie. Przyjmij nasze najszczersze przeprosiny za niedogodności wywołane w czwartek. Z poważaniem, Andrey Vedikhin CEO (UK) Limited

Merlttipk
10-26-2021 00:23, 00:23
Tylko sprawdzanie, czy ktoś inny platforma utknęła. Tylko konto demo, ale dzieje się to zbyt często, zastanawiam się, co się stanie, gdy otworzy się konto na żywo.

rubesiko981
10-26-2021 01:44, 01:44
Tylko sprawdzanie, czy ktoś inny platforma utknęła. Tylko konto demo, ale dzieje się to zbyt często, zastanawiam się, co się stanie, gdy otworzy się konto na żywo.
handlując na żywo od 6 miesięcy teraz z alpari za pośrednictwem wirtualnego serwera mogę powiedzieć, że działają doskonale, bez problemu z serwerem. Najpierw upewnij się, że wszystko działa dobrze na TWÓJ końcu.

Emilak1717
10-26-2021 03:05, 03:05
Tylko sprawdzanie, czy ktoś inny platforma utknęła. Tylko konto demo, ale dzieje się to zbyt często, zastanawiam się, co się stanie, gdy otworzy się konto na żywo.
Tak, sporo barów brakuje o 2 nad ranem i od 4.15 do 7 rano, ale tylko na demo, platforma na żywo wydaje się w porządku. Jeśli używasz go tylko do tworzenia wykresów, tak jak ja, to otwórz konto na żywo i korzystaj z serwera na żywo, to jest bardziej wiarygodne niż wersja demonstracyjna.

igoxghiso
10-26-2021 04:25, 04:25
Tak, sporo barów brakuje o 2 nad ranem i od 4.15 do 7 rano, ale tylko na demo, platforma na żywo wydaje się w porządku.
Czy brakuje ci pasków na wszystkich parach lub tylko na jednej parze? Właśnie sprawdzam, bo korzystam z serwera demonstracyjnego RU i nie mogę znaleźć żadnych brakujących pasków na głównych firmach.

Emilak1717
10-26-2021 05:46, 05:46
Czy brakuje ci pasków na wszystkich parach lub tylko na jednej parze? Właśnie sprawdzam, bo korzystam z serwera demonstracyjnego RU i nie mogę znaleźć żadnych brakujących pasków na głównych firmach.
Nie sprawdziłem ich wszystkich, ale wydaje się, że tak. To jest na Alpari UK, 15-minutowy wykres, od 02:00 do 02:45 i od 4,15 do 7 rano. Zadzwoniłem do ich wsparcia IT i facet miał to samo na swoim demo, na żywo było jednak w porządku. Edycja: Wystarczy sprawdzić demo RU i masz rację, to wydaje się w porządku. Oto 15-metrowy wykres dla EurUsd, nawet odświeżenie lub nowy wykres nie przywraca brakujących ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297907sds1422147938.jpg

xixaklo
10-26-2021 07:07, 07:07
Za każdym razem, gdy masz problemy ze swoimi brokerami, jeśli chodzi o konta, kanały itp., Musisz natychmiast zadzwonić do swojego brokera. Zamieszczanie tutaj nie rozwiąże problemu z handlarzami. Zaufaj mi, jeśli moje źródło będzie minutę wolne, będę rozmawiał przez telefon ... nie tutaj.
Prawdziwe. Mimo że skargi na tym forum udało się doprowadzić Alpari_UK do wyjaśnienia.

asdrealopwzs44
10-26-2021 08:28, 08:28
W ostatnich dniach ich konto demo było koszmarem. Mam luki i zamrażam w każdym miejscu. Jest tak źle, że mam ochotę nie używać mfor na żywo. Max

Xlame
10-26-2021 09:48, 09:48
Nie wiem, co się z nimi dzieje, ale dlatego, że to tylko demo, które podaję do końca tygodnia, żeby się samemu pozbyć. Po tym chory będzie potrzebował rekomendacji brokera MT4, metinks.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297902.png

W ostatnich dniach ich konto demo było koszmarem. Mam luki i zamrażam w każdym miejscu. Jest tak źle, że mam ochotę nie używać mfor na żywo. Max

W ostatnich dniach ich konto demo było koszmarem. Mam luki i zamrażam w każdym miejscu. Jest tak źle, że mam ochotę nie używać mfor na żywo. Max

rubesiko981
10-26-2021 11:09, 11:09
Mam uruchomione demo alpari i żyję na wirtualnym serwerze w USA i nie ma tam żadnego problemu. Problem wydaje się być na twoim końcu. Czy próbowałeś przełączyć się na jeden z trzech innych serwerów?

Giveloveatry
10-26-2021 12:30, 12:30
Szanowni klienci (w Wielkiej Brytanii), w odpowiedzi na problemy, które zauważyliście w związku z naszą łącznością z serwerem demonstracyjnym, chcielibyśmy powiedzieć: W ciągu ostatnich dwóch tygodni testowaliśmy nową wtyczkę Floating Leverage. Wdrożenie tej wtyczki pozwoli nam zaoferować zmienną dźwignię do 1: 500 dla wszystkich naszych klientów na żywo i demonstracyjnych. Wszystkie nowe wtyczki są początkowo testowane w środowisku programistycznym, a następnie na serwerach demonstracyjnych i dopiero potem są wdrażane na serwerach działających na żywo. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że jest to wymóg naszych ”Procedur kontroli zmian systemu”, ale także dlatego, że nasz serwer demonstracyjny jest bardzo dobrym narzędziem do testów warunków skrajnych, ponieważ ma w tym czasie ponad siedem milionów zamówień. Ponadto celowo zalewaliśmy nasze serwery demonstracyjne nadmierną ilością zamówień, aby testy warunków skrajnych były bardziej agresywne i produktywne. W wyniku naszych testów nasze serwery demonstracyjne miały sporadyczne problemy z przestojami przez krótki czas. Mimo że było to niewygodne dla wielu naszych klientów demonstracyjnych, chcielibyśmy podkreślić, że nie wpłynęło to na łączność z serwerem na żywo przez cały czas trwania naszych działań. Nasze testy warunków skrajnych mają zostać zakończone do końca tygodnia, ale jeśli chodzi o czas przestoju usługi, na razie mogą wystąpić przejściowe problemy z funkcjonalnością konta demonstracyjnego, chociaż problem ten zostanie rozwiązany w ciągu kilku następnych dni. Przyjmij nasze najszczersze przeprosiny za spowodowane niedogodności, chociaż problemy, które pojawiły się w tym tygodniu, są niefortunną koniecznością, która pozwoli nam przedstawić nową funkcję naszej usługi - zmienna dźwignia do 500: 1! Niedługo ogłosimy na naszej stronie internetowej ogłoszenie dotyczące naszej nowej oferty. Kind Regards, (UK) Limited

Gireh
10-26-2021 13:51, 13:51
Drodzy klienci demonstracyjni Alpari (Wielka Brytania) W odpowiedzi na problemy, które zauważyliście w związku z naszą komunikacją z serwerem demonstracyjnym, chcielibyśmy powiedzieć, że: W ciągu ostatnich dwóch tygodni testowaliśmy nową wtyczkę Floating Leverage. Wdrożenie tej wtyczki pozwoli nam zaoferować zmienną dźwignię do 1: 500 dla wszystkich naszych klientów na żywo i demonstracyjnych. Wszystkie nowe wtyczki są początkowo testowane w środowisku programistycznym, a następnie na serwerach demonstracyjnych i dopiero potem są wdrażane na serwerach działających na żywo. Odbywa się to nie tylko dlatego, że jest to wymogiem naszych procedur kontrolnych # 8216; ale także dlatego, że nasz serwer demonstracyjny jest bardzo dobrym narzędziem do testów warunków skrajnych, ponieważ ma ponad siedem milionów zamówień w tym samym czasie. Ponadto celowo zalewaliśmy nasze serwery demonstracyjne nadmierną ilością zamówień, aby testy warunków skrajnych były bardziej agresywne i produktywne. W wyniku naszych testów nasze serwery demonstracyjne miały sporadyczne problemy z przestojami przez krótki czas. Mimo że było to niewygodne dla wielu naszych klientów demonstracyjnych, chcielibyśmy podkreślić, że nie wpłynęło to na łączność z serwerem na żywo przez cały czas trwania naszych działań. Nasze testy warunków skrajnych mają zostać zakończone do końca tygodnia, ale jeśli chodzi o czas przestoju usługi, na razie mogą wystąpić przejściowe problemy z funkcjonalnością konta demonstracyjnego, chociaż problem ten zostanie rozwiązany w ciągu kilku następnych dni. Przyjmij nasze najszczersze przeprosiny za spowodowane niedogodności, chociaż problemy, które pojawiły się w tym tygodniu, są niefortunną koniecznością, która pozwoli nam przedstawić nową funkcję naszej usługi # 8211; Płynna dźwignia do 500: 1! Niedługo ogłosimy na naszej stronie internetowej ogłoszenie dotyczące naszej nowej oferty. Z poważaniem, Alpari (UK) Limited
Dźwignia 500: 1? Brzmi to jak dobry sposób, aby przedsiębiorcy bardzo szybko stracili pieniądze.

oxsuchurre
10-26-2021 15:12, 15:12
Dźwignia 500: 1? Brzmi to jak dobry sposób, aby przedsiębiorcy bardzo szybko stracili pieniądze.
Yeap! Po prostu rozwal klienta
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297903.png

Emilak1717
10-26-2021 16:32, 16:32
Dźwignia 500: 1? Brzmi to jak dobry sposób, aby przedsiębiorcy bardzo szybko stracili pieniądze.
Czemu? Dźwignia wpływa tylko na wymogi depozytu zabezpieczającego, a nie na ryzyko.

Gireh
10-26-2021 17:53, 17:53
Czemu? Dźwignia wpływa tylko na wymogi depozytu zabezpieczającego, a nie na ryzyko.
Jeśli zarządzasz ryzykiem tak samo, to w porządku. Ale, niestety, handlowcy detaliczni dostrzegają szansę zwiększenia dźwigni finansowej jako zmianę, aby szybko zarobić ... nie zdając sobie sprawy, że może ona również przyspieszyć y poprzez zwiększenie ryzyka.

Emilak1717
10-26-2021 19:14, 19:14
Jeśli zarządzasz ryzykiem tak samo, to w porządku. Ale, niestety, handlowcy detaliczni dostrzegają szansę zwiększenia dźwigni finansowej jako zmianę, aby szybko zarobić ... nie zdając sobie sprawy, że może ona również przyspieszyć y poprzez zwiększenie ryzyka.
Wiem, co mówisz, ale nie nazwałbym tych ludzi ”handlarzami”, nazwałbym ich lekkomyślnymi hazardzistami. Niestety są to ludzie, którzy dają forexowi złą reputację. Wygląda na to, że Alpari UK dotrzymuje kroku
http://www.alpari.ru/en/, już oferują 1: 500.

Gireh
10-26-2021 20:35, 20:35
Wiem, co mówisz, ale nie nazwałbym tych ludzi ”handlarzami”, nazwałbym ich lekkomyślnymi hazardzistami. Niestety są to ludzie, którzy dają forexowi złą reputację. Wygląda na to, że Alpari UK dotrzymuje kroku
http://www.alpari.ru/en/, już oferują 1: 500.
Zgadzam się w tym z tobą. To niefortunne, że ci hazardziści stanowią większość handlowców wchodzących na rynek. Kiedy wszyscy zaczęliśmy handlować, 500: 1 wydawało się świetną rzeczą ... Wow, mogę zarobić tak dużo pieniędzy. Ale nie rozumieliśmy zarządzania ryzykiem, modeli handlu i marży, aby zrozumieć, jak łatwo możemy to utracić. Widziałem, że NFA wkracza w końcu i blokuje oferty 500: 1 w Ameryce. Jest to narzędzie sprzedaży, które moim zdaniem kusi w niewłaściwy sposób.

rubesiko981
10-26-2021 21:55, 21:55
NFA wkracza ostatecznie i blokuje oferty 500: 1 w Ameryce
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297903.pngco za bezsens. Byłoby to samo, gdyby władze ograniczyły maksymalną liczbę HP do 100 w przemyśle samochodowym. Dźwignia jest doskonałym narzędziem w doświadczonych rękach. To samo dotyczy HP w samochodach ... Następny krok? Poduszki powietrzne na rachunek handlowy?

Emilak1717
10-26-2021 23:16, 23:16
NFA wkracza ostatecznie i blokuje oferty 500: 1 w Ameryce
https://www.forex-instant.com/attachments/1526297903.pngco za bezsens. Byłoby to samo, gdyby władze ograniczyły maksymalną liczbę HP do 100 w przemyśle samochodowym. Dźwignia jest doskonałym narzędziem w doświadczonych rękach. To samo dotyczy HP w samochodach ... Następny krok? Poduszki powietrzne na rachunek handlowy?
Różnica polega na tym, że osoby, które zakwalifikowały się do HP, otrzymały punkty kredytowe, a firmy pożyczkowe mają obowiązek poinformować konsumenta o wszystkich pułapkach finansowych, w tym o kosztach. Nie na forex. Cała firma od dawna oczekuje ugody regulacyjnej, być może nowa grupa zadaniowa wprowadzi sensowne regulacje.

asdrealopwzs44
10-27-2021 00:37, 00:37
to jedna jednostka na poziomie 500: 1, nie tyle samo co 5 jednostek przy 100: 1? Max

Emilak1717
10-27-2021 01:58, 01:58
to jedna jednostka na poziomie 500: 1, nie tyle samo co 5 jednostek przy 100: 1? Max
A chodzi o to, że .....?