PDA

Zobacz pełną wersję : Scalpers GBPJPY



Sice91
03-31-2012 04:03, 04:03
Frytki ktoś? Sądzę, że to tylko kwestia czasu, zanim dostanę się ponownie. Minęło trochę czasu odkąd byłem naprawdę aktywny @ FF, wolę IT.

W każdym razie wróciłem do FF, ponieważ zawsze lubiłem swoją stronę z informacjami o nowościach, i jestem skalperem, wiem, że wiadomości oznaczają cholernie łatwe $! wszyscy martwią się o bicze, bicze kupują żywność HOG, te świnie jedzą DUŻO, więc ponownie zaczynam pipsy na program dla świń, świnie potrzebują tylko kilku pipsów do jedzenia, kłopot, mam teraz dużo świń, więc potrzebuję dużo pestek .

Mogę być trochę zabawny i możesz się z tym zgodzić, ale jedną rzeczą, którą robię, są pestki, kupuje ziarno, które przechowuję u kur i świń. To nie jest ważne dla twojego handlu, ale mój handel jest taki, ponieważ nie dbam o to, kim jesteś, rzucam Ci wyzwanie, byś mnie pokonał - konto na żywo na żywo do konta handlowego na żywo - podaj swoje $ tam, gdzie robisz usta i udowodnij to teraz przez tego odkrywcę. A jeśli uda Ci się pokonać mój wskaźnik procentowy wygranych lub moje Pipsy ZYSKU na tydzień, zróbmy to!

Jestem skalperem i mogę skalpować cię na DWÓCH NACIŚNIĘCIA PIP (BeWARE), ale wolę pobrać 10-50 pipsów za każde zamówienie. NIE jestem botem pomimo mojej pozornej zdolności do handlowania 24 godziny na dobę przez 6 dni w tygodniu.

Nie jestem tutaj po to, by wyostrzyć twoje umiejętności, ja jestem nią, aby wysłać ci wiadomość i zwiększyć LICZBA PIPSÓW, W KTÓRYCH MOŻESZ BYĆ TYDZIEŃ BANKOWY PO TYGODNIU, gdy nauczysz się niektórych moich sztuczek z dowodem na głupki, nauczyłam Felixa wszystkiego, co wie!

Zapraszam do zapoznania się z moim eksploratorem handlu FF, a gdy mnie tu wysłano, aby służyć mojemu bliźniemu, pamiętaj, że służę wielu ludziom, więc proszę, zachowajcie uprzejmość i starajcie się nie monopolizować ani nie
http://furbelowfarms.com/html/pigs.htmlcały mój czas.

Również nie dodaję wszystkich jako kumpli, jeśli nie jesteś już moim kumplem. Tak, jestem RRRAM2 (FF) i Elijah (IT) i (FF).
Znajomi mają specjalny wgląd w eksplorator przedsiębiorców, który domyślnie nie ma dostępu. Przygotuj się, w kwietniu sfinansuję tysiące pipsów na moim koncie na żywo @
http://mbtrading.comjako połączony z tym wątkiem.

aspksittouga
12-18-2021 09:45, 09:45
Frytki ktoś? Sądzę, że to tylko kwestia czasu, zanim dostanę się ponownie. Minęło trochę czasu odkąd byłem naprawdę aktywny @ FF, wolę IT. W każdym razie wróciłem do FF, ponieważ zawsze lubiłem swoją stronę z informacjami o nowościach, i jestem skalperem, wiem, że wiadomości oznaczają cholernie łatwe $! wszyscy martwią się o bicze, bicze kupują żywność HOG, te świnie jedzą DUŻO, więc ponownie zaczynam pipsy na program dla świń, świnie potrzebują tylko kilku pipsów do jedzenia, kłopot, mam teraz dużo świń, więc potrzebuję dużo pestek . Mogę być trochę zabawny i możesz się zgodzić, ale jeden ...
Cześć, dobrze, sprawiasz, że jestem ciekawa. Ale myślę, że to dobrze. Pytam, choć przychodzi mi do głowy, gdy czytałem twój pierwszy post tutaj: rynek jest otwarty tylko 5 dni w tygodniu, ale handlujesz 24 godziny na dobę 6 dni w tygodniu? W każdym razie powodzenia w wątku.

AsegriG8
12-18-2021 11:05, 11:05
Frytki ktoś? Sądzę, że to tylko kwestia czasu, zanim dostanę się ponownie. Minęło trochę czasu odkąd byłem naprawdę aktywny @ FF, wolę IT. W każdym razie wróciłem do FF, ponieważ zawsze lubiłem swoją stronę z informacjami o nowościach, i jestem skalperem, wiem, że wiadomości oznaczają cholernie łatwe $! wszyscy martwią się o bicze, bicze kupują żywność HOG, te świnie jedzą DUŻO, więc ponownie zaczynam pipsy na program dla świń, świnie potrzebują tylko kilku pipsów do jedzenia, kłopot, mam teraz dużo świń, więc potrzebuję dużo pestek . Mogę być trochę zabawny i możesz się zgodzić, ale jeden ...
Dobrze powiedział pan, że nie zgadzam się, że jesteś mądry, ale mówię ci, że skalpowanie sprawi, że będziesz już stary w dość młodym wieku. Mogę rzucić ci wyzwanie na koncie demo przez rok. Przekręcę konto o wartości 100 USD na 1,0 mln USD. Powiedz mi, czy skalpowanie może ci to dać. Poza tym handluję głównie raz dziennie, a ja sprawdzam listy jak trzy razy dziennie.

aspksittouga
12-18-2021 12:26, 12:26
Przekręcę konto o wartości 100 USD na 1,0 mln USD.
Oczywiście, każdy może to zrobić na demo.

Sice91
12-18-2021 13:47, 13:47
Cześć, dobrze, sprawiasz, że jestem ciekawa. Ale myślę, że to dobrze. Pytam, choć przychodzi mi do głowy, kiedy czytałem twój pierwszy post tutaj: rynek jest otwarty tylko 5 dni w tygodniu, ale handlujesz 24 godziny na dobę 6 dni w tygodniu? W każdym razie powodzenia w wątku.
Rozpoczęcie handlu forex w niedzielę o 5:00 czasu EDT (NY NY TIME) Niedziela jest pierwszym dniem tygodnia, więc pewnego dnia (lub handlu tego dnia lub części tego dnia) od 5 PM - północy, masz MF I liczyć 6 dni handlu na tydzień, nawet jeśli jest to tylko częściowy dzień. Transakcje na rynku Forex odbywają się 24 godziny na dobę, ponieważ różne rynki światowe na całym świecie (W RÓŻNYCH STREFACH TIMOWYCH) są otwarte. więc handel odbywa się na rynku forex 6 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę w poniedziałek do czwartku. Przyjrzyj się moim zamówieniom, wejściom i wyjściom, jest to fakt, że handluję 24 godziny na dobę. Budzę się, gdy Frankfurt otwiera się albo w Londynie, wymieniam kilka mrugnięć i dostaję jeszcze kilka mrugnięć.

Sice91
12-18-2021 15:08, 15:08
To jest jak gra, a forex jest fajny, więc dlaczego nie zbierać prawdziwych pieniędzy podczas robienia tego? najważniejsze, pestki bankowe i wskaźnik WYSOKIEGO wygranej. Jestem na poziomie 95% w ciągu tygodnia przy 80 zamówieniach na żywo, czy naprawdę uważasz, że mam czas lub interszę do gry z kontami demo. Ataki demonstracyjne są przeznaczone do testowania oprogramowania i połączeń, itp., A także nie, ale w pewnym momencie celem jest dorastanie i handlowanie żywym kontem, nawet jeśli ma się tylko 1K partii. Nie jestem stary w wyniku handlu na rynku Forex. Handluję cały czas, to JEST to, co robię. Nie mam pracy, nie ma potrzeby, forex uwalnia mnie Czy widzisz to? W rzeczywistości po tygodniu nie mam zbyt wysokiej pozycji w tabeli liderów, ale strzelam do miejsca po tym, jak dostaję kupę live na stole.

Dobrze powiedział pan, że nie zgadzam się, że jesteś mądry, ale mówię ci, że skalpowanie sprawi, że będziesz już stary w dość młodym wieku. Mogę rzucić ci wyzwanie na koncie demo przez rok. Przekręcę konto o wartości 100 USD na 1,0 mln USD. Powiedz mi, czy skalpowanie może ci to dać. Poza tym handluję głównie raz dziennie, a ja sprawdzam listy jak trzy razy dziennie.

Dobrze powiedział pan, że nie zgadzam się, że jesteś mądry, ale mówię ci, że skalpowanie sprawi, że będziesz już stary w dość młodym wieku. Mogę rzucić ci wyzwanie na koncie demo przez rok. Przekręcę konto o wartości 100 USD na 1,0 mln USD. Powiedz mi, czy skalpowanie może ci to dać. Poza tym handluję głównie raz dziennie, a ja sprawdzam listy jak trzy razy dziennie.