PDA

Zobacz pełną wersję : Czy FXCM przywrócił ręczny handel?



Loox
07-21-2008 04:08, 04:08
Próbuję zamknąć transakcję i otrzymuję okno z informacją, że czekam na odpowiedź dealera. Myślałem, że ręczny handel był już przeszłością?

Paulmelak
12-10-2021 23:38, 23:38
Poważnie? to nie brzmi dobrze. czy to na normalnym fxcm czy fxcm micro? Czy handel opłacał się?

vicdock
12-11-2021 00:59, 00:59
Z tego powodu zamknąłem swoje konto FXCM dawno temu. Zdarzyło mi się, gdy zacząłem czerpać zyski z większości moich transakcji. Tak samo stało się z przyjacielem. Sądzę, że jesteś jedną z niewielu osób, które również mają zyski.

Paulmelak
12-11-2021 02:19, 02:19
wygląda na to, że będę musiał również zamknąć moje, nie chcę zaczynać mieć tych problemów.

oxxi1414
12-11-2021 03:40, 03:40
Próbuję zamknąć transakcję i otrzymuję okno z informacją, że czekam na odpowiedź dealera. Myślałem, że ręczny handel był już przeszłością?
Ten błąd występuje, jeśli punkt traderski jest przeciążony w tym czasie. Może potrzebują nowego serwera?

oxrtimb33
12-11-2021 05:01, 05:01
Ten błąd występuje, jeśli punkt traderski jest przeciążony w tym czasie. Może potrzebują nowego serwera?
Co się stało z ich twierdzeniem, że są ”Biurkiem nie zajmującym się”?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526336727.png

oxxi1414
12-11-2021 06:22, 06:22
Co się stało z ich twierdzeniem, że są ”Biurkiem nie zajmującym się”?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526336727.pngMoże to był ekstrakt z bydlęcego samca?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526336728.png

Paulmelak
12-11-2021 07:42, 07:42
wszystko, co wiem, jeśli to mi się przydarzy i nie zamykają go prawidłowo, jestem stamtąd w krótkim czasie.

oxxi1414
12-11-2021 09:03, 09:03
wszystko, co wiem, jeśli to mi się przydarzy i nie zamykają go prawidłowo, jestem stamtąd w krótkim czasie.
To zależy od tego, jak często mi się to zdarza. Jeśli będzie to konsekwentnie dłuższe niż powiedzmy 5 sekund, będę szukał gdzie indziej. Raz czy dwa, od czasu do czasu jest zrozumiałe. Internet jest taki, jaki jest.

pauladd
12-11-2021 10:24, 10:24
Próbuję zamknąć transakcję i otrzymuję okno z informacją, że czekam na odpowiedź dealera. Myślałem, że ręczny handel był już przeszłością?
Czy korzystasz z ich Micro Accounts? Kiedy zadzwoniłem wcześniej, by zapytać, a jedyne, co mówią, to to, że ich Micro Accounts zajmują biurko i mini, a standardowe konta wciąż nie są dostępne.

Ibersabeu
12-11-2021 11:45, 11:45
zawsze jest biuro transakcyjne. ktoś powiedział mi, że na fxcm mają duży ekran wszystkich dochodowych handlowców i mają tendencję do uważniejszego oglądania tych kont. jeśli otrzymujesz ręczny komunikat dealera, powinna to być odznaka honorowa :-) wciąż poszukujesz brokera. Myślę, że mogę zrobić interactivebroker.com

Paulmelak
12-11-2021 13:05, 13:05
jeśli tak jest, to musi być ona publicznie dostępna, jak mogą to robić. To jest absolutna BS. Może mają ekran dochodowych handlowców, więc wiedzą, z kim nie handlować.

Eliberak
12-11-2021 14:26, 14:26
jeśli tak jest, to musi być ona publicznie dostępna, jak mogą to robić. To jest absolutna BS. Może mają ekran dochodowych handlowców, więc wiedzą, z kim nie handlować.
Myślisz prawo. Wszyscy marketmakerzy monitorują handlowców, aby zobaczyć, kto jest opłacalny. Sprawiają też, że ich polityka jest bardzo ot i jasna dla wszystkich, którzy handlują ze swoimi klientami. Wyjaśniają również, że mogą nie handlować z nimi przez cały czas, ale to ich dyskrecja decyduje o tym, z kim handlować. Nie ma ukrywania tego faktu. Szczerze mówiąc, jeśli inwestor jest rentowny, nie powinno mieć dla niego znaczenia, czy handluje z market makerem czy ECN.

Paulmelak
12-11-2021 15:47, 15:47
tak, problem polega na tym, że zaczynają bawić się platformą i nie można zamknąć transakcji, która stanowi problem. Dopóki to się nie stanie, wszystko inne jest w porządku.

xixaklo
12-11-2021 17:08, 17:08
ktoś powiedział mi, że na fxcm mają duży ekran wszystkich dochodowych handlowców i mają tendencję do uważniejszego oglądania tych kont.
WTF? To prawda, jeśli to prawda.

oxxi1414
12-11-2021 18:29, 18:29
WTF? To prawda, jeśli to prawda.
Nie jest nieoczekiwane, jeśli ich transakcje nie są faktycznie wprowadzane na rynek, ale pozostają w domu. Pomyśl o tym. Jeśli wszystkie transakcje pozostaną w domu, rentowne zranią linię końcową w prawo?

Paulmelak
12-11-2021 19:49, 19:49
To właśnie myślałem, jeśli ci ludzie zaczną bawić się platformą, gdy moje zyski będą opłacalne, i zrzucam je, a ja zrobię wideo i wyrzucę je na każde publiczne forum.

vicdock
12-11-2021 21:10, 21:10
Ten błąd występuje, jeśli punkt traderski jest przeciążony w tym czasie. Może potrzebują nowego serwera?
To jest całkowicie BS! Forex Trading Server jest jedynie oprogramowaniem bazodanowym. Niski serwer Core Duo 2.00 GHz może z łatwością wykonać co najmniej 10 000 zamówień. Wątpię, aby w FXCM przetwarzano tak wiele zleceń w danym momencie. I dlaczego ktoś znalazłby się w Manual Execution w takim wieku komputeryzacji? Nie dawaj mi BS, który jest bardziej dokładny niż komputerowy gówno. To jest BS! Ludzie mają bardzo wysoki poziom błędu, podczas gdy komputer jest 1 błąd w tysiącach godzin. Hmm może dlatego chcą iść na manowce. Błąd ludzi taki, że dostajesz błędne wejście i wyjście!
https://www.forex-instant.com/attachments/1526336728.pngManual Dealing Desk to metoda dla brokerów, aby zagwarantować, że nie osiągniesz najlepszej ceny! Tylko opłacalni handlowcy są umieszczani w ręcznej realizacji, podczas gdy przegrani wciąż pozostają w automatyzacji. Powód: po prostu muszą interweniować i wkręcać winnych w to, co robią. Jest to prosta i sprawdzona taktyka plogiczna doskonalona przez kasyna: jeśli wygrywasz, zmień dealerów i nieco wprowadzaj irrerozproszenie uwagi do zwycięskich graczy. Przeprowadziłbym się do innego brokera, gdybym był tobą.

soemimc78
12-11-2021 22:31, 22:31
Poważnie? to nie brzmi dobrze. czy to na normalnym fxcm czy fxcm micro? Czy handel opłacał się?
No cóż, mam konto w FXCM, to naprawdę brzmi okropnie, cóż, jeśli jeszcze tak się nie stało, to twoje pytanie brzmi: czy na nieprawidłowym mikroukładzie FXCM lub FXCM?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526336728.pngFXCM uwielbia drażnić swoich klientów nowymi, głupimi opcjami i pomysłami. Problem polega na tym, że jestem przyzwyczajony do ich platformy, lepiej niż wielu brokerów, choć mniej opcji.

Loox
12-11-2021 23:52, 23:52
Myślę, że naprawili problem. Znalazłbym innego pośrednika. Myślę, że problem pojawił się, gdy nawrócili mnie na konto micro.

Megbahi
12-12-2021 01:12, 01:12
Myślę, że naprawili problem. Znalazłbym innego pośrednika. Myślę, że problem pojawił się, gdy nawrócili mnie na konto micro.
Dzięki za aktualizację Sarama. Byłem bardzo ciekawy, co się dzieje. Nigdy nie miałem problemu sam, ale zawsze jestem ciekawy, z pierwszej ręki, co się dzieje z innymi, którzy również mają fxcm
https://www.forex-instant.com/attachments/1526337134.pngMiałem też problem z ich mikro-kontem, kiedy po raz pierwszy je otworzyli. Moje płatności za roll off były podzielone na 10 błędów. Ale zostało to naprawione na kilka tygodni. Jak dotąd wszystko w porządku.

migwlasgelreisapazxorex
12-12-2021 02:33, 02:33
To niesamowite, że radzicie sobie z tymi problemami i nadal pozostajecie z waszymi brokerami. To po prostu szalone.

Megbahi
12-12-2021 03:54, 03:54
Do tej pory z trzech brokerów, z którymi miałem do czynienia z ich mikro kontem, było dla mnie najlepsze. Ich spready faktycznie idą w kierunku ujemnym, aż do -1,5 pipsa za EURJPY. Tak właśnie zarabiam, gdy dostanę pozycję. Bardzo łatwo skalpować w ten sposób. Jeśli chodzi o problem z roll'em, bardzo dobrze radzili sobie z tym problemem. Był to problem, kiedy po raz pierwszy wprowadzali nowe konta. Ustalili to w tym tygodniu i zwrócili mi pełną kwotę ekstra za nieprzyjemność. Więc nie, jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli kiedykolwiek będę miał problem, postaram się go opublikować, aby inni wiedzieli.

Ibersabeu
12-12-2021 05:15, 05:15
Do tej pory z trzech brokerów, z którymi miałem do czynienia z ich mikro kontem, było dla mnie najlepsze. Ich spready faktycznie idą w kierunku ujemnym, aż do -1,5 pipsa za EURJPY. Tak właśnie zarabiam, gdy dostanę pozycję. Bardzo łatwo skalpować w ten sposób. Jeśli chodzi o problem z roll'em, bardzo dobrze radzili sobie z tym problemem. Był to problem, kiedy po raz pierwszy wprowadzali nowe konta. Ustalili to w tym tygodniu i zwrócili mi pełną kwotę ekstra za nieprzyjemność. Więc nie, jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli kiedykolwiek będę miał problem, postaram się go opublikować, aby inni wiedzieli.
co przez to rozumiesz? czy to możliwe? czy mówisz o otrzymywaniu negatywnych pipsów przez nękanie różnych platform?

migwlasgelreisapazxorex
12-12-2021 06:35, 06:35
Do tej pory z trzech brokerów, z którymi miałem do czynienia z ich mikro kontem, było dla mnie najlepsze. Ich spready faktycznie idą w kierunku ujemnym, aż do -1,5 pipsa za EURJPY. Tak właśnie zarabiam, gdy dostanę pozycję. Bardzo łatwo skalpować w ten sposób. Jeśli chodzi o problem z roll'em, bardzo dobrze radzili sobie z tym problemem. Był to problem, kiedy po raz pierwszy wprowadzali nowe konta. Ustalili to w tym tygodniu i zwrócili mi pełną kwotę ekstra za nieprzyjemność. Więc nie, jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli kiedykolwiek będę miał problem, postaram się go opublikować, aby inni wiedzieli.
Teraz wiem, że kłamiesz!

Paulmelak
12-12-2021 07:56, 07:56
ujemny spread lol. nie sądzę, czy ten facet jest prawdziwy? Byłem z nimi od jakiegoś czasu i nigdy nie widziałem negatywnego spreadu na eurjpy lol. Ale ten wątek dotyczy wykonywania transakcji na platformie fxcm. Więc trzymajmy się tematu.

Megbahi
12-12-2021 09:17, 09:17
Mmm ... spójrz na ten wątek, tylko dlatego, że nie jesteś zaznajomiony z tym, co nie znaczy, że go nie ma.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526337134.png
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/142-null-symbol.htmlW zeszły czwartek byłem w stanie wejść i wyjść około 6 razy, aby zarobić 10 pipsów na spread. Zwykle dzieje się w sesji poza godzinami po płatnościach rolkowych.

Ibersabeu
12-12-2021 10:38, 10:38
kapitalizując techniczną usterkę, czy nazywasz to handlem?
dokładnie ... to tak, jakbyś strzelił do bukmachera, gdy wpadną na niewłaściwe linie. jeśli zobaczysz klepnięcia 10,5 w porównaniu z gigantami, które uderzają w superbowl, czy strzeliłbyś w złym kierunku? możesz uciec, ale bukmachersprzedawca nie będzie szczęśliwy. możesz anulować swój zakład.

Paulmelak
12-12-2021 11:59, 11:59
kapitalizując techniczną usterkę, czy nazywasz to handlem?