PDA

Zobacz pełną wersję : Brokerzy z doskonałą obsługą klienta



Xabays
06-18-2008 01:31, 01:31
Zastanawiasz się, którzy brokerzy mieli naprawdę miłą obsługę klienta?

Jestem z SG i jak dotąd byłem z kilkoma pośrednikami.

Powiedziałbym, że ODL nie daje naprawdę dobrej odpowiedzi (może mój rozmiar jest mały?), Ale City Index Asia ma naprawdę świetną obsługę.

Uważam, że wykonanie jest ważne, ale usługa sprawia, że ​​czujesz się lepiej

davideokchar18
08-20-2023 16:47, 16:47
Hmmm. Dzięki za zamieszczenie tego. Zastanawiam się nad otworzeniem konta OLD z minimalnym wymogiem 2000 USD. Co było złego w tej usłudze?

RaiugBaltar
08-20-2023 18:08, 18:08
jeśli jesteś w sg, możesz iść do singapuru globalnego mf, myślę, że to dobry broker ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1526338536.pngprzynajmniej dla mnie są całkiem niezłe.

Xabays
08-20-2023 19:29, 19:29
Hmmm. Dzięki za zamieszczenie tego. Zastanawiam się nad otworzeniem konta OLD z minimalnym wymogiem 2000 USD. Co było złego w tej usłudze?
Moje doświadczenie z nimi było takie, że trwało to zawsze, aby odpowiedzieć na wszystkie e-maile. Nigdy nie doświadczyłem ani razu, kiedy odpowiadali na mój e-mail w pierwszym poście. Zawsze będę musiał ponownie wysłać tę samą pocztę do różnych facetów, dopóki nie odpowiedzą. Właściwie czuję się głupio i nieważnie, a sposób, w jaki odpowiadają, sprawia, że ​​czuję się tak, jakbym po prostu pytał o to, co oczywiste. Jeśli nie wyślesz ponownie wiadomości, najprawdopodobniej nie otrzymasz odpowiedzi. Cóż, przynajmniej to jest moja przygoda z nimi, odkąd dołączyłem do Jul 07. Wycofanie jest szybkie, ale nigdy nie weryfikuje ani nie potwierdza tego. Wysyłasz do nich wiadomość e-mail, a następnie nie otrzymujesz odpowiedzi, a pieniądze dostaną się na twoje konto za 2 dni.

Xabays
08-20-2023 20:50, 20:50
jeśli jesteś w sg, możesz iść do singapuru globalnego mf, myślę, że to dobry broker ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1526338536.pngprzynajmniej dla mnie są całkiem niezłe.
Hej tygrysie, był na swojej stronie, ale nie mógł znaleźć informacji na temat spreadów. Czy możesz podzielić się z nami tym, co jest miłe dla obsługi klienta?

Xatiiramtt
08-20-2023 22:10, 22:10
Handluję na rynku Forex od kilku lat, a przed tym magazynem od 1995 roku. Stwierdziłem, że obsługa klienta w ogóle jest proporcjonalna do tego, ile środków posiadam w danej firmie. Ten artykuł wykracza poza ramy # 8220; obsługa klienta # 8221; ale także sprawdza, co jest w nim dla firm FX, aby obsługiwać klienta. Caveat Emptor Moim pierwszym brokerem był Merrill Lynch w latach 1995-1996. To była stara szkoła. Wszystko przez telefon. Dostaję od czasu do czasu zaproszenie do zawodu, ale byłem doświadczonym technikiem, z Seattle, i we wczesnych latach dwudziestych (pamiętam, że WELL zaczynał, gdy byłem w gimnazjum). Zrobiłem kilka dobrych zakładów, którzy komputerowo-finansowi geek mogli popełnić błąd w tych dniach. Mój pośrednik rzeczywiście zadzwoniłby do mnie, aby porozmawiać i zaprosić mnie na wydarzenia, na których spoczywają rotarianie, murarze i inni ludzie, którzy zbytnio lubili golfa. Myślę, że lubił moje typy ;-). Przeprowadziłem się za granicę, a następnie otworzyłem konto w internetowym brokerem papierów wartościowych w USA. Łał! Po raz pierwszy miałem całkowitą kontrolę; =). Obsługa klienta, która potrzebuje # 8217; em! To były tylko ja, Hoovers i Yahoo Stock Forums, a moja podwójna linia ISDN przeciwko finansowemu wszechświatowi. Pompy i zrzuty, IPO # 8217; s, to był dość śmieszny okres na rynkach, jak teraz, ale inny. Ludzie myśleli, że wtedy rozumieją rynek, teraz mamy siły, w których nawet stabilni kapitanowie finansów są nieco biali w kostkach. Obecnie używam trzech brokerów. Moje pierwsze dwa konta są przeznaczone do aktywnego handlowania. Mam małe konto z jednym, ponieważ lubię tam pliki danych i używam ich jako sumy kontrolnej na moim większym koncie. Moje trzecie konto to konto jajowe z kluczem, które rozumie moje cele finansowe na # 8220; farma # 8221 ;. Moje pierwsze konto ma niską wartość 5 cyfr. Jeśli i kiedy otrzymam telefon od współpracownika handlowego lub od account managera, zawsze jest to junior, który najwyraźniej próbuje przyjąć zamówienie lub pchnąć produkt do jednego z punktów handlowych. Moje drugie aktywne konto kontaktują się ze mną menedżerowie ds. Kluczowych klientów i od czasu do czasu prywatni zarządcy majątku. Ci ludzie często zachowują się jak menedżerowie portfeli i od ich niuansów mogę stwierdzić, że chociaż mogą nadal próbować pompować coś dobrego, złego lub obojętnego, przynajmniej starają się z największą szczerością przekazać, że mają na sercu moje najlepsze interesy. Innymi słowy, są lepszą klasą sprzedawców sprzedających te same produkty. Chociaż ostatnio skontaktował się z nami menedżer portfela od firmy, w której stek brzmi tak dobrze, jak sprzedaje mu się skwierczenie, przynajmniej w mojej głowie. Więc albo zmienili egię relacji z klientem, albo bardziej prawdopodobne, że właśnie otrzymałem telefon od sprzedawcy, który myśli jak przedsiębiorca, który myśli jak menedżer portfela, który nieuchronnie zajdzie daleko w tej firmie, ponieważ zrobi on swoją firmę i większość jego pieniądze klienta # 8217; Moje trzecie konto. Jajo gniazdo, jest zarządzane przez dżentelmena, który mabył w bankowości od 4 pokoleń. Myślę, że jego rodzina wymyśliła pieniądze. Jego czas jest cenny, ale jego młodzi ludzie dobrze traktują moje pieniądze. Jak to się mówi. Dostajemy to, za co płacimy. Konto mini to jak pójście do używanego samochodu. Gdybym otworzył makler giełdowy, nie chciałbym tracić czasu z nikim poniżej 50 000 dolarów. W mojej firmie odkryłem, że najtrudniejszymi klientami są ci, którzy mają najmniej pieniędzy ilub doświadczenia. Na przykład dla kogoś, kto nigdy nie dokonał transakcji przed tym, kto również ryzykuje dużą część swojego dochodu do dyspozycji, będą naturalnie się lękać, a to prowadzi do pytania po pytaniu. Doświadczony i zamożniejszy klient ogólnie zna ryzyko lub przynajmniej zaakceptował ryzyko z bardzo racjonalnego punktu widzenia i jest o wiele łatwiejszy w prowadzeniu interesów. Firmy FX również to rozumieją i po prostu oferują mini-konta, dzięki czemu mogą mieć coś do wymiany z kontrahentami i uzyskać dodatkowe dochody. Myślę, że wiele osób spodziewa się rynków inwestycyjnych i walut, w szczególności jako szybki program. Dlatego większość detalicznych kupców FX traci. Myślę, że jeśli ktokolwiek inwestuje jako konsument (w przeciwieństwie do kogoś z branży) i myśli, że szybko się wzbogacą, błagam ich o ponowne rozważenie na własną wartość netto # 8217. Znalazłem ciekawy artykuł na temat tego, w jaki sposób milionerzy na świecie stali się w ten sposób: Sprzedaż biznesowabiznesowa - 37% Dochody z pracy - 24% Spadki - 18% Inwestycje - 10% Ograniczone akcjeopcje na akcje - 9% Pozostałe - 2% • Statystycznie, twoje szanse na lepsze pozyskanie bogactwa są możliwe dzięki otwarciu firmy lub wejściu na szczyt korporacyjnej drabiny. Jeśli jesteś młody lub biedny lub obaj i wszystko, na co możesz sobie pozwolić, to konto mini, które sugerowałbym, że twoje lepsze zastrzyki będą miały zatrudnienie w branży walutowej, uczenie się sztuczek z wykorzystaniem poufnych informacji, aby dać ci przewagę, a następnie handlując innymi ludźmi # 8217; s pieniądze, zanim handlujesz własnym. Niewiele wiadomo, wielu profesjonalnych handlowców chętnie handluje pieniędzmi innych ludzi przez cały dzień, ale nie handlują swoimi.

Davidg3
08-20-2023 23:31, 23:31
Jeśli jesteś młody lub biedny lub obaj i wszystko, na co możesz sobie pozwolić, to konto mini, które sugerowałbym, że twoje lepsze bogactwo zastrzyku byłoby zdobyciem pracy w branży walutowej, uczeniem się sztuczek z wykorzystaniem poufnych informacji, aby dać ci przewagę, a następnie handlując cudzymi ludźmi. pieniądze zanim wymienisz własne.
Lub, jeśli onona zdecyduje się na mini-konto, przestań marudzić na temat obsługi klienta. Tak długo, jak pośrednik traktuje cię sprawiedliwie (bez specjalnego spisku, w którym nie ma innych brokerów, nie bawiąc się zamówieniem, coś w tym stylu), możesz natychmiast wypłacić pieniądze, a następnie użyć ich. W końcu najważniejszą rzeczą w tym biznesie są nasze transakcje. Jeśli nie zarabiasz centa na swoim koncie, dlaczego martwisz się przede wszystkim obsługą klienta? Wpłacasz pieniądze, aby je wymienić, a nie na usługi z działu obsługi klienta. Dla ciebie, który płacze, ta obsługa klienta jest ważna, niż rozwinięcie konta do 7 numerów. Wtedy uzyskasz dobrą obsługę klienta, którą chcesz. Bo nawet jeśli ci się nie podoba, a do diabła, jeśli jest sprawiedliwe, czy nie, pieniądze nadal są królem. I Krigere. Dziękuję za tę informację. Naprawdę.

RaiugBaltar
08-21-2023 00:52, 00:52
Hej tygrysie, był na swojej stronie, ale nie mógł znaleźć informacji na temat spreadów. Czy możesz podzielić się z nami tym, co jest miłe dla obsługi klienta?
cześć, spread jest dynamiczny głównie 1-2 dla głównych .. obsługa klienta nie jest proaktywna, ale zawsze dostępna, kiedy jej potrzebuję .. możesz zadzwonić do swojego 24-godzinnego numeru telefonu w sg Myślę, że ... (cóż, potrzebuję tylko cs podczas otwarcia konta, depowd i jeśli wystąpił jakikolwiek problem ...)

Tataylo
08-21-2023 02:13, 02:13
Brokerzy z doskonałą obsługą klienta Zastanawiają się, którzy brokerzy doświadczyli naprawdę miłej obsługi klienta? Jestem z SG i jak dotąd byłem z kilkoma pośrednikami. Powiedziałbym, że ODL nie daje naprawdę dobrej odpowiedzi (może mój rozmiar jest mały?), Ale City Index Asia ma naprawdę świetną obsługę. Uważam, że wykonanie jest ważne, ale usługa sprawia, że ​​czujesz się lepiej
Przez ostatnie dwa lata korzystałem z CMC Markets i zaczynałem od niewielkich pieniędzy, obsługa klienta była i nadal jest doskonała. Spróbuj zadzwonić do kilku różnych brokerów i najprawdopodobniej będziesz mógł sam zdecydować.

Xatiiramtt
08-21-2023 03:34, 03:34
Niektóre old-schoolowe IB ostatnio zaatakowały poważnie. Znam kilku wewnętrznych, a większość z nich jest, no cóż, jeśli nie nerwowa, obawia się. W pewnym momencie było to, że można zaufać IB, ponieważ były złotym standardem. Nie wiem, czy to już ma miejsce. Dlatego oddałbym swoje pieniądze tylko instytucjom, które albo wiążą pieniądze, albo gwarantują je przez bardzo stabilnego gwaranta.

Megbahi
08-21-2023 04:54, 04:54
Thinkorswim, niesamowite wsparcie, nawet jeśli masz małe konto z nimi. Bardzo przyjazny i możesz swobodnie przenosić środki online na i ze swojego konta bankowego. Tight również się rozprzestrzenia, 2 pipsy są skupione na majorsach.