PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dokonałbyś więcej transakcji, gdyby opłaty brokerskie były niższe?



Asgel
07-18-2008 05:45, 05:45
Gdyby opłaty za brokera były o połowę mniejsze, prawdopodobnie kupiłbym 3 razy więcej niż ja. Gdy tylko najlepsi brokerzy zniżkujący znajdą się w grze Forex, opłaty znacznie spadną, a my z niedowierzaniem spodziewamy się, że płacimy 2 pipsy i więcej.

Jakie są Twoje myśli? Jak sądzisz, co brokerzy powinni naliczać, aby handlować na rynku Forex? Czy handlujesz więcej niższymi opłatami?

migwlasgelreisapazxorex
08-03-2023 17:41, 17:41
to prawie niemożliwe. brokerzy nie robią spreadów, banki, z których korzystają. spready są oparte na liczbie zamówień po różnych cenach na rynku. nie są to zwykłe zamówienia detaliczne, są to duże zamówienia bankowe. banki handlują forex tak jak my. w rzeczywistości mają ceny ofertowe i ceny ofertowe. jak, źle kupić 10.000.000.000 na 1.2345 lub będę sprzedawać 1.000.000.000 na 1.2349. te różne ceny uwzględniają spready. te rozprzestrzeniania się spływają do nas. więc technicznie nie może być 1-2 pipsów na każdą parę. jeśli znajdziesz brokera, który to robi, oznacza to, że płacą prawdziwe spready i dają tylko 1-2 pip spreadów, co oznacza, że ​​prawdopodobnie przekreślają cię gdzieś indziej, naprawdę źle. nigdy nie ufaj brokerowi, który oferuje niskie spready. to po prostu przynęta i zmiana stylu.
Co masz na myśli mówiąc, że nie ufasz brokerowi, który oferuje niskie spready? Przede wszystkim banki obsługują waluty na wiele różnych sposobów, wykorzystując wiele różnych instrumentów pochodnych poza rynkiem kasowym. Na miejscu banki używają agregatu różnych kanałów, aby uzyskać płynność, a następnie oferują własną płynność za pośrednictwem interfejsu API lub za pośrednictwem własnej platformy. W związku z tym spready różnią się w zależności od relacji z klientem, kwoty i samego rynku. Ponieważ handel detaliczny rozrósł się znacznie w ciągu lat, więcej banków oferuje obecnie ceny dla sprzedawców detalicznych, bezpośrednio do sprzedawcy detalicznego lub do Market Makerów, aby zaoferować klientowi detalicznemu (przez większość czasu ta cena jest oznaczana do klient) i do ECN. ECN pobiera wiele kanałów różnych banków i agreguje je, aby zapewnić lepszą cenę dla klienta końcowego. Ogólnie rzecz biorąc, Market Makers robią to samo, więc uzyskują lepszą cenę do odstrzelenia, a cena, którą chcą pokazać klientowi, zależy od nich. Robią to samo banki, z wyjątkiem znacznie mniejszej skali i tylko z miejscem. Biorąc to wszystko pod uwagę, im więcej banków pośrednik używa lepszego spreadu, będzie w stanie zaoferować klienta końcowego. Zagregowany plik danych, taki jak Currenex lub Hotspot, często pokazuje mniej niż pips na większości głównych firm w Nowym Jorku i Londynie. Teraz, w zależności od brokera lub Market Makera, możesz nigdy nie zobaczyć, jak niskie mogą być ceny, co zależy od tego, czy oznaczysz spread, czy nie. Nie wiem, dlaczego uważasz, że nie możesz zaufać brokerowi oferującemu niskie spready? W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest dowiedzieć się, w jaki sposób pośrednik zarabia na swoich pieniędzmi, co powinno ci powiedzieć, w jaki sposób są godni zaufania. Jedyną inną wskazówką, jaką otrzymasz, jest szybkość wykonania po handlu z określonym brokerem. Na przykład broker oferujący spread 0 pipsów na parach i nieobciążający się za przegrane transakcje, ale pobierający 6 pipsów za zwycięskie transakcje nie jest godnym zaufania pośrednikiem. Jednak broker wyświetlający zmienne spready, które często pokazują mniej niż pips na głównych firmach, w zależności od rynku i pobierając rozsądną opłatę rozliczeniową, więcej razy nie jest wiarygodny.

migwlasgelreisapazxorex
08-03-2023 19:01, 19:01
To nie tak, jak to działa, handlujesz więcej, aby uzyskać niższe opłaty.

miggoxy
08-03-2023 20:22, 20:22
Właściwie wolałbym brokera z wyższymi opłatami: Nie polowałem na moje przystanki Wypełniłem mnie natychmiast Pozwól mi uruchomić moje skalpowanie EA Pozwól mi siedzieć na wiadomościach itp. </P>

mvalzam99
08-03-2023 21:43, 21:43
Gdyby opłaty za brokera były o połowę mniejsze, prawdopodobnie kupiłbym 3 razy więcej niż ja. Gdy tylko najlepsi brokerzy zniżkujący znajdą się w grze Forex, opłaty znacznie spadną, a my z niedowierzaniem spodziewamy się, że płacimy 2 pipsy i więcej. Jakie są Twoje myśli? Jak sądzisz, co brokerzy powinni naliczać, aby handlować na rynku Forex? Czy handlujesz więcej niższymi opłatami?
Opłaty nie są tym samym, co spread, .. handluję więcej w Oanda, która ma 0 opłat, ... a ja handluję mniej z saxo czarownicą pobiera mi 10x2 za każde wejście i wyjście, ... to 20 buksów .. .ok. jego 12 euro, w każdym razie ... jest wciąż zbyt wysoka, ... więc lubię oanda więcej ...

yadauga
08-03-2023 23:04, 23:04
Laff, tak. Lepsze wypełnienia, lepsza obsługa, lepsza reputacja, ogólna lepsza wydajność ... Byłbym bardzo szczęśliwy, mogąc za to wszystko zapłacić. Handluję, gdy moja metoda mówi mi, żebym handlował, nie mniej, nie mniej. Niższe opłaty lub spready ... nie moje pierwsze zmartwienie. Czy wezmą moje pieniądze i uciekną? To moja pierwsza sprawa. Będą wkręcać moje transakcje? To moja druga ... itd.

Megbahi
08-04-2023 00:25, 00:25
Tak, to samo tutaj. Nie sądzę, że niższe opłaty będą miały tak duży wpływ na moją częstotliwość transakcji.

Educev
08-04-2023 01:45, 01:45
Ponieważ jestem z Hotspotem, tym bardziej się skalpowałem. Niższe opłaty mają duży wpływ.

gergiimor
08-04-2023 03:06, 03:06
Obracam wykres 1sec i mogę powiedzieć, że nawet jeśli moje prowizje brokerów byłyby niższe, to nie zmieniłoby to niczego poza kwotą, jaką zarabiam na handlu. Ich opłata nie ma nic wspólnego z ładną konfiguracją lub rynkiem na twoją korzyść.

Emilak1717
08-04-2023 04:27, 04:27
Jeśli mówisz tylko o spreadach, to myślę, że poważny scalper po 5 pipsach handluje więcej, czy nie, czy raczej będzie handlował więcej par. Co jest ulubieńcem skalpera, EurUsd, ponieważ spread jest tak napięty? Wyobraź sobie 1 lub 2 pip spreadów na całej planszy, więcej ustawień handlowych, a więc więcej transakcji?

gamuxd
08-04-2023 05:48, 05:48
Jeśli mówisz tylko o spreadach, to myślę, że poważny scalper po 5 pipsach handluje więcej, czy nie, czy raczej będzie handlował więcej par. Co jest ulubieńcem skalpera, EurUsd, ponieważ spread jest tak napięty? Wyobraź sobie 1 lub 2 pip spreadów na całej planszy, więcej ustawień handlowych, a więc więcej transakcji?
to prawie niemożliwe. brokerzy nie robią spreadów, banki, z których korzystają. spready są oparte na liczbie zamówień po różnych cenach na rynku. nie są to zwykłe zamówienia detaliczne, są to duże zamówienia bankowe. banki handlują forex tak jak my. w rzeczywistości mają ceny ofertowe i ceny ofertowe. jak, źle kupić 10.000.000.000 na 1.2345 lub będę sprzedawać 1.000.000.000 na 1.2349. te różne ceny uwzględniają spready. te rozprzestrzeniania się spływają do nas. więc technicznie nie może być 1-2 pipsów na każdą parę. jeśli znajdziesz brokera, który to robi, oznacza to, że płacą prawdziwe spready i dają tylko 1-2 pip spreadów, co oznacza, że ​​prawdopodobnie przekreślają cię gdzieś indziej, naprawdę źle. nigdy nie ufaj brokerowi, który oferuje niskie spready. to po prostu przynęta i zmiana stylu.

Emilak1717
08-04-2023 07:08, 07:08
to prawie niemożliwe. brokerzy nie robią spreadów, banki, z których korzystają. spready są oparte na liczbie zamówień po różnych cenach na rynku. nie są to zwykłe zamówienia detaliczne, są to duże zamówienia bankowe. banki handlują forex tak jak my. w rzeczywistości mają ceny ofertowe i ceny ofertowe. jak, źle kupić 10.000.000.000 na 1.2345 lub będę sprzedawać 1.000.000.000 na 1.2349. te różne ceny uwzględniają spready. te rozprzestrzeniania się spływają do nas. więc technicznie nie może być 1-2 pipsów na każdą parę. jeśli znajdziesz brokera, który to robi, oznacza to, że płacą prawdziwe spready i dają tylko 1-2 pip spreadów, co oznacza, że ​​prawdopodobnie przekreślają cię gdzieś indziej, naprawdę źle. nigdy nie ufaj brokerowi, który oferuje niskie spready. to po prostu przynęta i zmiana stylu.
Myślę, że mówimy o Bucketshops tutaj, nie jesteśmy my, oni robią to, co chcą i składają się na cytaty i spready, aby dopasować się i przyciągnąć graczy. To, co robią, gdy już znajdą się w środku, to inna sprawa!

gamuxd
08-04-2023 08:29, 08:29
Co masz na myśli mówiąc, że nie ufasz brokerowi, który oferuje niskie spready?
miałem na myśli 0-3 pipsów na wszystkich parach

W związku z tym spready różnią się w zależności od relacji z klientem, kwoty i samego rynku.
jeśli są dostawcami płynności, takimi jak bank czy coś takiego, to tak. jeśli nie są dostawcami płynności, nie mają kontroli nad spreadem. jeśli dadzą ci mniejsze spready, oznacza to, że same płacą wyższe spready. w takim przypadku prawdopodobnie będziesz musiał mieć miliony dolarów na koncie, aby je nawet rozważyć.

ECN pobiera wiele kanałów różnych banków i agreguje je, aby zapewnić lepszą cenę dla klienta końcowego. Ogólnie rzecz biorąc, Market Makers robią to samo, więc uzyskują lepszą cenę do odstrzelenia, a cena, którą chcą pokazać klientowi, zależy od nich.
Zgadzam się, ale wciąż muszą płacić spready do banku. znowu nie zapłacą sześciu pipsów i obciążą tylko jednego. to opóźnione. jeśli to robią, to pobierają cię gdzieś indziej lub nie są gdzieś legalnie.

Robią to samo banki, z wyjątkiem znacznie mniejszej skali i tylko z miejscem. Biorąc to wszystko pod uwagę, im więcej banków pośrednik używa lepszego spreadu, będzie w stanie zaoferować klienta końcowego.
niekoniecznie. mogą zużywać mnóstwo banków za swoje ceny, ale nie za płynność. nie ma nieograniczonej podaży dźwigni na świecie. abyś mógł handlować, musi być ktoś, kto dostarcza te pieniądze. ludzie, którzy dostarczają te pieniądze (banki), to ci, którzy naliczają spread.

Nie wiem, dlaczego uważasz, że nie możesz zaufać brokerowi oferującemu niskie spready?
to nie jest niska spready w ogóle, to prawie nieistniejące spready. znowu brokerzy muszą płacić spread i muszą gdzieś dostać swoje pieniądze.

Na przykład broker oferujący spread 0 pipsów na parach i nieobciążający się za przegrane transakcje, ale pobierający 6 pipsów za zwycięskie transakcje nie jest godnym zaufania pośrednikiem.
widzisz, to jest to, o czym mówiłem, że jest zacieniony. im więcej czytasz twoją pocztę tym bardziej myślę, że mógłbym napisać moją odpowiedź jaśniej. tego typu rzeczy są oszustwem, by przyciągnąć nowych i zabrać ich pieniądze gdzie indziej.

Jednak broker wyświetlający zmienne spready, które często pokazują mniej niż pips na głównych firmach, w zależności od rynku i pobierając rozsądną opłatę rozliczeniową, więcej razy nie jest wiarygodny.
Nie mówię tu o brokerach, którzy pobierają opłaty. w podanym przykładzie zgadzam się. pobierają niewielkie spready, ale rekompensują to w innych opłatach. Mówię o brokerach, którzy mają obłędnie małe spready i nie wspominam o żadnych innych opłatach.

Emilak1717
08-04-2023 09:50, 09:50
fxtrader42 i blacksun1 Myślę, że brakuje wam jednego ważnego punktu, większość MM na tym poziomie to bucketshops. Dlaczego spready i płynność na bazowym rynku (w normalnych warunkach rynkowych) będą im przeszkadzać?

yadauga
08-04-2023 11:11, 11:11
Myślę, że brakuje wam jednego ważnego punktu, większość MM na tym poziomie to bucketshops. Dlaczego spready i płynność na bazowym rynku (w normalnych warunkach rynkowych) będą im przeszkadzać?
Trendy i większe zyskowne podmioty gospodarcze. Jeśli nie zrekompensują swojego ryzyka netto, mogą zbankrutować. To się zdarzyło wcześniej.

Emilak1717
08-04-2023 12:31, 12:31
Trendy i większe zyskowne podmioty gospodarcze. Jeśli nie zrekompensują swojego ryzyka netto, mogą zbankrutować. To się zdarzyło wcześniej.
Jeślijakkiedy środki hedgingowe zabezpieczające przed ryzykiem to inny podmiot, myślę, że nie ma to wpływu na spready, które cytują (jak mówię, w normalnych warunkach rynkowych).

gamuxd
08-04-2023 13:52, 13:52
powodem, że wpływa na nie, jest to, że wciąż muszą płacić spread. gdyby nie musieli płacić spreadu, my też byśmy tego nie robili, ale jeśli są brokerem forex, muszą płacić spread. więc jeśli płacą za spread, ale nie pobierają opłat za spread, skąd biorą pieniądze na pokrycie spreadu? To jest to, o co pytam. jeśli nie wyjdą i nie powiedzą, że dostają swoje pieniądze z innego źródła, jak wyższe prowizje lub opłaty za prowadzenie konta, to wyrywają cię sekretnie.

Emilak1717
08-04-2023 15:13, 15:13
powodem, że wpływa na nie, jest to, że wciąż muszą płacić spread. gdyby nie musieli płacić spreadu, my też byśmy tego nie robili, ale jeśli są brokerem forex, muszą płacić spread. więc jeśli płacą za spread, ale nie pobierają opłat za spread, skąd biorą pieniądze na pokrycie spreadu? To jest to, o co pytam. jeśli nie wyjdą i nie powiedzą, że dostają swoje pieniądze z innego źródła, jak wyższe prowizje lub opłaty za prowadzenie konta, to wyrywają cię sekretnie.
Ummm, to są buławy? Zabezpieczają agregat nie indywidualnie, mogą pokazać ci wszystko, co chcą Ci pokazać, spready w wysokości -1 pip, spready o wartości 100 pipsów, każdą cenę (w granicach większości z nich) ..... to wirtualny świat forex i ma bardzo mało na rynku bazowym, z wyjątkiem bardzo luźnych cen. Co, myślisz, że Oanda może pokazać .9 pip spread na EURUSD i nie pobierać prowizji z powodu ich doskonałych dostawców płynności? Myślisz, że rozprzestrzeniają się one do 30 pipsów na GbpUsd przez 15 minut, ponieważ tak się rozprzestrzeniają ich dostawcy płynności? Daj spokój.....

xixaklo
08-04-2023 16:34, 16:34
Dolna linia ... dostajesz to, za co płacisz.