PDA

Zobacz pełną wersję : Broker wziął moje 2k $ z powrotem



elyiyi78
07-10-2008 09:53, 09:53
Cześć,

Wczoraj wieczorem sprzedałem Aud Employment i zarobiłem 2 tys. Niecałe 24 godziny później odjęto je z mojego konta. Czy mogą to zrobić?

Twierdzą, że cena była zła. Które to nie było. Przed chwilą dotarłem na miejsce około sekundy. Tak, używałem autoklawu.

Zakładam, że gdybym doznał y, nie zwróciliby jej.

Wsparcie

Migwlgarcaygalag
11-28-2021 06:32, 06:32
Kto jest twoim brokerem?

Rororo93
11-28-2021 07:53, 07:53
Cześć, Wymieniłem publikację Aud Employment zeszłej nocy i zarobiłem 2 tys. Niecałe 24 godziny później odjęto je z mojego konta. Czy mogą to zrobić? Twierdzą, że cena była zła. Które to nie było. Przed chwilą dotarłem na miejsce około sekundy. Tak, używałem autoklawu. Zakładam, że jeśli nie wywalczę y, nie zwrócą jej. Pomoc dsb104
Jeśli Twój broker jest regulowany przez NFA, FSA ... możesz zgłosić roszczenie, ponieważ ponieważ forex nie jest rynkiem regulowanym, nie ma złego wyceny. Jeśli twój broker nie jest uregulowany, może zrobić, co chce. Jeśli tak jest, wycofaj swoje pieniądze i idź z regulowanym.

Laretacagtexx
11-28-2021 09:14, 09:14
Cześć, Wymieniłem publikację Aud Employment zeszłej nocy i zarobiłem 2 tys. Niecałe 24 godziny później odjęto je z mojego konta. Czy mogą to zrobić? Twierdzą, że cena była zła. Które to nie było. Przed chwilą dotarłem na miejsce około sekundy. Tak, używałem autoklawu. Zakładam, że jeśli nie wywalczę y, nie zwrócą jej. Pomoc dsb104
cena mogła być słuszna, ale mogła to być nieaktualna cena, która oznaczała, że ​​nie jest już ważna, co przydarzyło mi się na Fxsol kilka razy, ale były one uczciwe wobec mnie, uważam, że dokonałem ponad 400 tys. dzień, nieaktualna cena od animatora rynku idzie w ten sposób do twojego brokera po właściwej cenie, a następnie wprowadź cię po tej cenie, gdy rynek będzie utrzymywał tę cenę przez mniej niż sekundę, a twój pośrednik nie może zrównoważyć twojego handlu z tym LP. Ponieważ zmiana ceny jest tak szybka, cena nie jest ważna z tym LP, więc nie zamierzają podjąć tego ryzyka

Laretacagtexx
11-28-2021 10:35, 10:35
Jeśli Twój broker jest regulowany przez NFA, FSA ... możesz zgłosić roszczenie, ponieważ ponieważ forex nie jest rynkiem regulowanym, nie ma złego wyceny. Jeśli twój broker nie jest uregulowany, może zrobić, co chce. Jeśli tak jest, wycofaj swoje pieniądze i idź z regulowanym.
nie ma żadnego przypadku, ponieważ w umowie z klientem, którą podpisał, wszyscy brokerzy to mają. sprawdź swoje.

Laretacagtexx
11-28-2021 11:55, 11:55
to jest odwołanie oferty, zdarza się jakiś czas, kiedy twój broker ma automatyczne wykonanie.

Rororo93
11-28-2021 13:16, 13:16
nie ma żadnego przypadku, ponieważ w umowie z klientem, którą podpisał, wszyscy brokerzy to mają. sprawdź swoje.
Nie zgadzam się. Wymieniłem wiadomości z regulowanymi brokerami, wyrzucili mnie, ale dali mi wszystkie pieniądze.

elyiyi78
11-28-2021 14:37, 14:37
Masz rację. Czytam TC i zasadniczo mówi, że może zrobić wszystko. Ale to pokazuje, że nie jest to uczciwa walka. Będę na nie narzekać. Ale wątpię, by zmienili zdanie. Upewnię się, że wyjdzie na jaw, że są pośrednikiem oszustwa, jeśli otrzymam niekorzystny apel. Myślę, że dostałem się przed skokiem, który mają robić auto-strażnicy. Tak więc cena istniała. To nie jest tak, jakbym był 200pipów.

elyiyi78
11-28-2021 15:58, 15:58
cena mogła być słuszna, ale mogła to być nieaktualna cena, która oznaczała, że ​​nie jest już ważna, co przydarzyło mi się na Fxsol kilka razy, ale były one uczciwe wobec mnie, uważam, że dokonałem ponad 400 tys. dzień, nieaktualna cena od animatora rynku idzie w ten sposób do twojego brokera po właściwej cenie, a następnie wprowadź cię po tej cenie, gdy rynek będzie utrzymywał tę cenę przez mniej niż sekundę, a twój pośrednik nie może zrównoważyć twojego handlu z tym LP. Ponieważ zmiana ceny jest tak szybka, cena nie jest ważna z tym LP, więc nie zamierzają podjąć tego ryzyka
Moe, czy to nie zależy, czy mają dostawcę płynności? Co jeśli wszystko jest przechowywane w domu? Czy nadal handlujesz wiadomościami czy jest już martwy?

LukagCrazy
11-28-2021 17:19, 17:19
stare dobre czasy, których nie możesz zrobić w tych dniach, prawda?

.... rozważcie, że dokonałem ponad 400 tys. wiadomości z nich w dniu ...

.... rozważcie, że dokonałem ponad 400 tys. wiadomości z nich w dniu ...

Laretacagtexx
11-28-2021 18:39, 18:39
, Czy to nie zależy, czy mają dostawcę płynności? Co jeśli wszystko jest przechowywane w domu? Czy nadal handlujesz wiadomościami czy jest już martwy?
kto wie, zarabiałem na dobrych wiadomościach z handlu za dnia, myślę, że teraz jest martwy, potrzebny jest system do handlu poza mediami.

Laretacagtexx
11-28-2021 20:00, 20:00
stare dobre czasy, których nie możesz zrobić w tych dniach, prawda?
nie, a wielu handlowców ma poważne problemy z wykorzystaniem automatycznego kliknięcia. pozwól mi zobaczyć, czy mogę wyciągnąć stary wątek dla was, aby przeczytać.

Laretacagtexx
11-28-2021 21:21, 21:21
Przeczytaj to
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/28-ma-fibo-=-gtgreen-pips.html

chigem
11-28-2021 22:42, 22:42
Cześć, Wymieniłem publikację Aud Employment zeszłej nocy i zarobiłem 2 tys. Niecałe 24 godziny później odjęto je z mojego konta. Czy mogą to zrobić? Twierdzą, że cena była zła. Które to nie było. Przed chwilą dotarłem na miejsce około sekundy. Tak, używałem autoklawu. Zakładam, że jeśli nie wywalczę y, nie zwrócą jej. Pomoc dsb104
Głupie gadanie

Laretacagtexx
11-29-2021 00:02, 00:02
Nie zgadzam się. Wymieniłem wiadomości z regulowanymi brokerami, wyrzucili mnie, ale dali mi wszystkie pieniądze.
uwierz mi, że cię wyrzucają i dali ci to, co masz na swoim koncie, żaden pośrednik nie zgubi się za nieopłaconą kwotą.

Laretacagtexx
11-29-2021 01:23, 01:23
Jeśli masz odpowiedź w wiadomości e-mail, możesz ją pozywać i uzyskać spory zysk. Po prostu znajdź prawnika, który jest gotów podzielić go nawet. który to był broker? Teoretycznie broker nie powinien Cię wypełniać, dopóki nie znajdzie płynności. Wątpię, żeby jego TC uważał tę część

https://www.forex-instant.com/attachments/1526347437.png, sprawdź umowę z klientem, to była nietypowa oferta.

Laretacagtexx
11-29-2021 02:44, 02:44
czy wiecie, że to się dzieje również w ecn. Gees dostają się w tarapaty, to się dzieje, gdy handlujesz wiadomościami, a ruchy cen są szybkie.

Pelirrolaaa13
11-29-2021 04:05, 04:05
Znam innego handlowca, który miał ten sam problem w zeszłym tygodniu. Kto jest twoim brokerem?

Laretacagtexx
11-29-2021 05:25, 05:25
https://www.forex-instant.com/attachments/1526347446sds1114257459.png

elyiyi78
11-29-2021 06:46, 06:46
Głupie gadanie
Dlaczego to powiedziałeś?

elyiyi78
11-29-2021 08:07, 08:07
Nie jego nie jest fxcm. Podzielę się tymi informacjami w przyszłym tygodniu, ponieważ wciąż mają do czynienia z moim zapytaniem.

lgl993
11-29-2021 09:28, 09:28
Nie !

Jesus Maxey. Czy kiedykolwiek odzyskałeś od nich pieniądze?

Jesus Maxey. Czy kiedykolwiek odzyskałeś od nich pieniądze?

RaiugBaltar
11-29-2021 10:49, 10:49
moim zdaniem egia, która może działać tylko u niektórych brokerów i nie może pracować całkowicie nad innym brokerem, szczególnie ecn wykorzystuje tylko techniczne usterkiopóźnienia. zobacz na przykład Maxey, handluje tylko w nielubianym brokerze, takim jak mbcfx.com, fxstarts.ru, gigbrokers.com, prime4x.com, dlaczego nie robi handlu na platformie dukas lub currenex, czy MBT?!? Jestem pewien, że ma fundusze na otwarcie konta Dukasajakiegokolwiek currenexu. A może jego wykorzystanie techniczne nie może być wykonane w ecn?
https://www.forex-instant.com/attachments/1526348018.png

elyiyi78
11-29-2021 12:09, 12:09
Ok, akceptuję to. Ale jeśli brokerzy mają techniczne usterki, to oni muszą je naprawić. Są sędziami, ławnikami i katami.

oxxi1414
11-29-2021 13:30, 13:30
Ok, akceptuję to. Ale jeśli brokerzy mają techniczne usterki, to oni muszą je naprawić. Są sędziami, ławnikami i katami.
Jeśli błąd techniczny jest z Metatrader 4, to wszystko, co może zrobić broker, to zgłosić go do Metaquotes, a następnie czekać na zawsze, aby omijali naprawę tego exploita. W międzyczasie każdy noob ze skryptem autoclick może spróbować skorzystać z wad, a następnie przekręcić ich na forach, gdy zostaną złapani. Każdy pośrednik, który unieważnia nielegalne zyski poprzez oszustwo w systemie, jest w pełni do tego uprawniony, zwłaszcza gdy takie oszustwo powoduje ogromne y dla firmy. Tak długo, jak pośrednik nie kradnie kapitału początkowego, jak również nie generuje zysków, wtedy jedyne co możesz zrobić (autoblick noob), to przejść do następnego nowego brokera, który jeszcze nie odkrył wad, i handlować z nimi dopóki oni też cię nie złapią. Szczerze, po co zawracać sobie głowę autoclickiem? To po prostu powoduje ból, gdy twoje nielegalne zyski zostają unieważnione. Naucz się handlować jak prawdziwy sprzedawca.

elyiyi78
11-29-2021 14:51, 14:51
Oakmonster, czy jesteś pośrednikiem na przypadek? Nie zgadzam się, że powinny one być w stanie anulować zyski. Jako, że nowość nie jest w 100%. Tak więc każdy, kto sprzedał Aud CPI w październiku 07 lub NFP we wrześniupaździerniku 06, wie, że handel może szybko dojść na południe. W takich sytuacjach nie zamierzam prosić brokera o zwrot pieniędzy z powodu jego wypełnienia. Gdybym stracił 2 tys. Funtów, jestem w 100% pewien, że go zatrzymaliby. Newstrading wypada z dolnej linii brokerów, ponieważ nigdy nie zabezpieczają się, jak twierdzą. Gra o zerowej sumie itp.

elyiyi78
11-29-2021 16:12, 16:12
Otrzymałem odpowiedź (nie jest to korzystne), więc złożę skargę do Rzecznika Finansowego. Dałem im korzyść w postaci wątpliwości co do kompromisu w sprawie zamówienia, ale teraz je nazwie. Makler oszustwa to: Grupa kapitałowa Londyn: Są właścicielami firm Tradefair, Worldspreads, Capitalspreads, Capital forex, Capital forex pro, Paddypower. Wszystkie whitelabele dla LCG. Więc może tylko kupcy z Wielkiej Brytanii używali ich przez pojazd do sprzedaży spreadów. Ale bezbłędnie, są to oszustwo. Możesz przeczytać o nich tutaj:
http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.capitalspreads.comBez wątpienia będą pojawiać się inne negatywne komentarze. Nawet po wygraniu kilku transakcji wahadłowych zostałem poddany ręcznej egzekucji. Przez pewien czas kliknąłem na zamówienie, podczas wolnego rynku, zostałoby odrzucone, nawet gdyby cena w ogóle się nie ruszyła. Zawsze dawali mi odpowiedź, że ich dział techniczny pracuje nad tym. Mimo to próbowałem ich na różnych komputerach. Moi przyjaciele ac działali dobrze. To wtedy dowiedziałem się, że mój ac został oznaczony flagą, a oni uruchomili przełącznik, który dał mi słabą egzekucję i wypełnienie. Podsumowując, jeśli zdarzyłoby się to komukolwiek innemu z brokerem, złożyłbym skargę do rzeczników finansowych, organu regulacyjnego, który jest tego zbyt świadomy. Unikaj tego brokera za wszelką cenę !!! Jeśli potrzebujesz porady na temat firm zajmujących się spreadbetami, po prostu napisz do mnie.

Pasdegamba
11-29-2021 17:32, 17:32
Wygląda na to, że od początku mieli złe recenzje. Nigdy nie włożyłbym prawdziwych pieniędzy do takiej firmy. Powodzenia, próbując odzyskać $, ale obawiam się, że to będzie przegrana walka.

elyiyi78
11-29-2021 18:53, 18:53
Tak, istnieje wiele sposobów na utratę pieniędzy na rynku Forex. Ostatnią rzeczą, o którą chce się martwić handlowiec, jest ryzyko kontrahenta! Trzymaj się z dala od tych oszustów. Jest wielu dobrych brokerów.

oxrtimb33
11-29-2021 20:14, 20:14
Są właścicielami Tradefair, Worldspreads, Capitalspreads, Capital forex, Capital forex pro, Paddypower. Wszystkie whitelabele dla LCG.
Możesz to sprawdzić, ale nie sądzę, że London Capital Group jest właścicielem Worldspreadów. Z moich informacji wynika, że ​​Worldspreads to inna firma.