PDA

Zobacz pełną wersję : Wskaźnik TPO dla MT4 (TPO i profil rynku)



gadguky
01-05-2016 01:14, 01:14
1 Załącznik (-i) Mam wskaźnik TPO dla MT4, ale nie mogę go poprawnie skonfigurować, ponieważ wydaje się, że wyświetlany zakres początkowego salda wydaje się być nieprawidłowy, co mnie zastanawia, czy jest dostępny inny wskaźnik, który działa z bieżącym MT4 oprogramowanie? Wielkie dzięki
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97950-trading-journal.html



Edytuj: ustawienia zostały zaktualizowane, aby odzwierciedlały właściwy zakres otwarcia IB: 2

dlkalygpais
08-20-2023 09:52, 09:52
Mam wskaźnik TPO dla MT4, który załączam, ale nie mogę go poprawnie skonfigurować, ponieważ wydaje się, że wyświetlany zakres początkowego salda wydaje się być nieprawidłowy, co mnie zastanawia, czy jest dostępny inny wskaźnik, który działa z aktualnym oprogramowaniem MT4? wielkie dzięki za radę, oto wskaźnik TPO, którego obecnie używam dla każdego, kto chciałby go wypróbować: {image} {plik}
Czy próbowałeś zmienić ustawienia IB? Nie ma niepoprawnych ustawień, to jest to, co ustawiłeś jako ......

VIBESREV
08-20-2023 11:13, 11:13
{quote} Czy próbowałeś zmienić ustawienia IB? Nie ma niepoprawnych ustawień, to jest to, co ustawiłeś jako ......
Zaktualizowałem ustawienia, dzięki mzvega Nie widziałem nawet ustawień IB, doh! Mam jedno z tych dni ...

Cokchidelgado17
08-20-2023 12:34, 12:34
Mam wskaźnik TPO dla MT4, ale nie mogę go poprawnie skonfigurować, ponieważ wydaje się, że wyświetlany zakres początkowego salda wydaje się być nieprawidłowy, co mnie zastanawia, czy jest dostępny inny wskaźnik, który działa z aktualnym oprogramowaniem MT4? many thanks {image} Edytuj: ustawienia zostały zaktualizowane, aby odzwierciedlały właściwy zakres otwarcia IB: 2
Cześć John, poinformuj, jeśli nadal posiadasz ten wskaźnik i jeśli będziesz gotowy podzielić się tym, dzięki.

gagtre94
08-20-2023 13:54, 13:54
Cześć John, czy mógłbyś podzielić się tym wskaźnikiem?

Xuark
08-20-2023 15:15, 15:15
Dzielenie się jest dbaniem o innych

MOHA33
08-20-2023 16:36, 16:36
Mam wskaźnik TPO dla MT4, ale nie mogę go poprawnie skonfigurować, ponieważ wydaje się, że wyświetlany zakres początkowego salda wydaje się być nieprawidłowy, co mnie zastanawia, czy jest dostępny inny wskaźnik, który działa z aktualnym oprogramowaniem MT4? many thanks {image} Edytuj: ustawienia zostały zaktualizowane, aby odzwierciedlały właściwy zakres otwarcia IB: 2
Umysł opublikował ten wskaźnik?