PDA

Zobacz pełną wersję : MT4 do mostka IRC (nadajnik sygnału)



Xras3k33
02-18-2010 14:21, 14:21
Zrobiłem uproszczony mostek MT4IRC, który będzie rejestrował całą aktywność na koncie w kanale IRC. Jest to w zasadzie minimalny klient IRC tylko do wysłania, napisany w czystym MQL4, który można dołączyć jako wskaźnik do wykresu, a następnie pozwala wszystkim użytkownikom tego samego kanału zobaczyć i omówić transakcje w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie jest bezpłatne i open source, a najnowsza wersja pliku mql4 wraz z instrukcjami można znaleźć tutaj:
http://sites.google.com/site/prof/irc_signal

To narzędzie zaczęło się jako zabawny projekt, gdy kręcisz się po ircforex.com, grając z interfejsem API winsock i testując szalone pomysły, i to głównie w celach edukacyjnych. Nie wolno nadużywać otwartych serwerów IRC społeczności, uruchamiając na nich komercyjne usługi sygnałowe lub pokoje handlowe w kanałach prywatnych. Do takich celów używaj własnego serwera IRC.

DPert
10-05-2021 21:51, 21:51
Cześć. Dziękuję bardzo za Twoją aplikację. To bardzo przydatne. Czy masz mql4 ea, który handluje za pomocą sygnałów irc? Myślałem, że irc jest dobrym transportem dla sygnałów handlowych, ale nie może znaleźć dla niego skryptównarzędzi mql4.

meelxxvii
10-05-2021 23:11, 23:11
Czy ktoś ma to obecnie działa i może się tutaj dzielić? Wiem, że ten wątek jest stary, ale jest dobrym kawałkiem kodu. Dzięki.

Crigtisa
10-06-2021 00:32, 00:32
Cześć, chciałem podziękować za to narzędzie. Jako narzędzie edukacyjne nauczyłem się dużo o korzystaniu z interfejsu API Winsock.