PDA

Zobacz pełną wersję : Wanted gap trading EA



igoxel1944
09-20-2008 14:26, 14:26
CZEŚĆ,

Potrzebuję czegoś prostego, ale konkretnego, ponieważ mam wiedzę, aby to zrobić:

Chciałbym eksperta lub wskaźnik, który to robi:
Chciałbym, aby mt4 utworzył dla mnie plik excela, w którym znajdę:
wszystkie luki (tylko od piątku do niedzieli)
cena jest nieczynna w piątek
cena jest ot w niedzielę
gdyby przerwa się otworzyła, chciałbym uzyskać najwyższą cenę, zanim cena wróci do zamknięcia w piątek, a odwrotnie, jeśli zostanie ona spłacona
ile godzin zajęło zamknięcie luki i kiedy ją zamknęło.

Dam ci przykład:
w tym pliku

https://www.forex-instant.com/attachments/15190327961328191531.png

Będę chciał tych wartości:


Wrzesień 12 2008 zamknięty o 1.4215
15 września otwarte o 1.4341
wysoki (przed zamknięciem luki) 1,4481 15 września o godz. 6:23 GST
luka zamknięta 15 września o 1:30 GST

Jeśli masz pytanie, odpowiedz.
Dziękuję Ci

PauRa1
08-20-2023 18:42, 18:42
brak przerw lub tylko jeden lub dwa pestki. użyj oanda, aby wypełnić luki

urigg
08-20-2023 20:03, 20:03
może zainteresuje Cię czytanie tego:
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/99-steve-trading-journal.htmlRównież zmiana rozmiaru wykresu byłaby bardzo łagodna.

Izas
08-20-2023 21:24, 21:24
Cześć, to wygląda na zagubioną nitkę, ale i tak ją wypuszczę. Szukam EA, które pozwoli mi wprowadzić różne parametry * SL, TP, TS itp.) I przetestować je ponownie. EA wystawiło KirkaFund, ale nie mogłem go uruchomić i nie mogłem zrobić większości innych osób (kolejna martwa nitka!). W przeciwnym razie, istnieje kawałek SW, który pozwoli mi zbudować własną egię i test zwrotny to? Wielkie dzięki, Mike Zastanawiam się, dlaczego dziwne 20% czasu niedzielnej przerwy idzie w złym kierunku? Hmmmmm ..... Czy Big Boys właśnie się z nami bawią?

urigg
08-20-2023 22:44, 22:44
1 Załącznik (s) Znalezione wczoraj tutaj na tablicy. To ex4 i nie mam pojęcia, jak to działa, ale po prostu go wypróbować
https://www.forex-instant.com/attachments/1519032799103623073.ex4

misakke
08-21-2023 00:05, 00:05
Znalazłem to wczoraj tutaj na tablicy. To ex4 i nie mam pojęcia, jak to działa, ale po prostu go wypróbować
Cześć Cobra, Ahh, wciąż jest trochę życia w bestii! :-) Myślałem, że ten wątek należał do stoczni knackerów! Ja też znalazłem to EA i wypróbowałem, ale nigdy nic nie zrobiłem; powtarzałem, że różnica jest zbyt mała. Może powinno być coś innego, jak wskaźnik czy coś takiego? Jak rozpoznaje niedziele? Czy dostaję czas z wykresu? Próbowałem go przetestować - brak wyników. Miałem nadzieję, że autor wpadnie na forum. Czy masz przerwę w handlu w niedzielęponiedziałek? Użyłem innego EA, które znalazłem (być może tutaj) o nazwie Gap Trader od Goshura, i wydawało się, że działa, z wyjątkiem tego, że ignoruje mój wkład 0.1 partii i robi to samo z 0,36 partiami LOL! Ten test na poziomie EA dał mi zysk w wysokości 8 tysięcy dolarów w ciągu 10 miesięcy, ale mogę go przesadzić. Dopiero zaczynam od optymalizacji i tak naprawdę nie rozumiem tego w pełni. Wiwaty, Mike

misakke
08-21-2023 01:26, 01:26
HI Frenchtrader, Jeśli chcesz porównać pomysły na handel lukami, odpowiedz lub napisz mi. Wiwaty, Mike

urigg
08-21-2023 02:47, 02:47
Tak, Mike, wymieniam luki, ale ręcznie, jestem z pokolenia, które wciąż robi muzik z gitarą w rękach. Jeśli chcesz, możesz napisać do mnie e-mailem, a ja mam kogoś z mojego zespołu programistów, żeby spojrzał na to, dlaczego nie akceptuje twojego zamówienia. Z tym, który napisałem, nie możemy pracować tak jak ex4.

Cześć Cobra, Ahh, wciąż jest trochę życia w bestii! :-) Myślałem, że ten wątek należał do stoczni knackerów! Ja też znalazłem to EA i wypróbowałem, ale nigdy nic nie zrobiłem; powtarzałem, że różnica jest zbyt mała. Może powinno być coś innego, jak wskaźnik czy coś takiego? Jak rozpoznaje niedziele? Czy dostaję czas z wykresu? Próbowałem go przetestować - brak wyników. Miałem nadzieję, że autor wpadnie na forum. Czy masz przerwę w handlu w niedzielęponiedziałek? Użyłem innego EA, które znalazłem (może tutaj) o nazwie Gap Trader ...

Cześć Cobra, Ahh, wciąż jest trochę życia w bestii! :-) Myślałem, że ten wątek należał do stoczni knackerów! Ja też znalazłem to EA i wypróbowałem, ale nigdy nic nie zrobiłem; powtarzałem, że różnica jest zbyt mała. Może powinno być coś innego, jak wskaźnik czy coś takiego? Jak rozpoznaje niedziele? Czy dostaję czas z wykresu? Próbowałem go przetestować - brak wyników. Miałem nadzieję, że autor wpadnie na forum. Czy masz przerwę w handlu w niedzielęponiedziałek? Użyłem innego EA, które znalazłem (może tutaj) o nazwie Gap Trader ...

dttpecegdehielo
08-21-2023 04:08, 04:08
Spróbuj tego ... jest kodowany przez FOREXflash.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/107-gerryvs-laguerre-journal.html

misakke
08-21-2023 05:28, 05:28
2 Załącznik (-i)

Tak, Mike, wymieniam luki, ale ręcznie, jestem z pokolenia, które wciąż robi muzik z gitarą w rękach. Jeśli chcesz, możesz napisać do mnie e-mailem, a ja mam kogoś z mojego zespołu programistów, żeby spojrzał na to, dlaczego nie akceptuje twojego zamówienia. Z tym, który napisałem, nie możemy pracować tak jak ex4.
Cześć Cobra, zamierzam handlować tylko ręcznie, po prostu użyj EA do optymalizacji SL, TP, TS itd. System, który wypróbowałem w zeszłą niedzielę w niedziele, a tydzień wcześniej, ze GBPUSD EURUSD, miał handlować w przeciwnym kierunku do luki , na otwarciu pierwszego taktu tygodnia, z SL 100 TP 40. W wyniku dwóch zwycięstw w obu tygodniach. Sprawdzanie z powrotem przez 11 tygodni pokazało, że GU EU miało -400 pipsów z wygranymi 800 pipsów, wynik netto 400 pipsów, które, @ 1 lot = 4000 $ i @ 2 partie = 8000 $ itd., Itd. To by się opłacało co tydzień rachunek za zakupy! Od kiedy zrobiłem te testy, zastanawiałem się, w jaki sposób mogę wyeliminować te nieprzyjemne wypłaty 100 pipsów i odkryłem, że wszystkie wypłaty poszły wbrew trendowi (w rzeczywistości wszystkie wygrane prawie zawsze szły w parze z trendem - wygrane, które były sprzeczne z tendencją po prostu miały odjęcie 50-80 pip, w wyniku czego TP kontynuuje ten trend), co prowadzi nas z powrotem do ”jak prognozować trend?”! Hmmmm ..... W każdym razie, na razie, chcę znaleźć EA, który wykona następujące czynności: - 1) wykryje zamknięcie ostatniego taktu piątkowego handlu 2) wykryje kierunek luki (czasami 0,1 pipsa - 60 pipsów), gdy Niedzielny wieczorny handel zaczyna się od nowa. To może nie być możliwe podczas testowania egii. Może EA może mieć wbudowany kalendarz do synchronizacji z datami testu ? 3) umieść transakcję w kierunku przeciwnym do kierunku luki, tj. Jeśli luki w górę, umieść SPRZEDAJĄ wymianę, na odwrót. 4) musi być w stanie pracować z testerem egii MT4 i wykrywać każdą lukę w piątekniedzielę w wybranym przedziale czasu, w którym wybieram przedział czasowy (analiza wyników wizualnych nie jest możliwa na wykresie dziennym, ponieważ często nie pokazuje, czy uderz w TP przed lub po SL.) 5) zmienna SL, TP, TS, - wszystkie wartości w pipsach. Możesz zbudować w nim funkcję inną niż handlowanie (nie handluje bieżącym dniem), ponieważ jest potrzebna tylko do optymalizacji. Przyłączyłem dwa EA, abyś mógł na nie spojrzeć. BTW, chciałbym wiedzieć, jak wymieniasz lukę w piątek-niedzielę? Bardzo dziękuję za życzliwą ofertę, która pomoże mi rozwiązać mój problem. Pozdrawiam, Mike PS Test Back GBPUSD i handel tylko z tym trendem, pozwoliły mi z łatwością zwiększyć TP z 40 do 100. Przegrywałem tylko wtedy, gdy błędnie zidentyfikowałem ten trend! Teraz wszystko, czego chcemy, to EA, aby zidentyfikować trend i jesteśmy brudnym, bogatym LOLEM !! Kiedy złapiecie palce, obudzę się ....
https://www.forex-instant.com/attachments/15190328041244418953.zip
https://www.forex-instant.com/attachments/15190328061798835983.zip

urigg
08-21-2023 06:49, 06:49
Nadal jestem babycoderem, lol. Wciąż się uczę i teraz na szczycie jest MT5. Jeśli jest mały mod, mogę poprosić moich przyjaciół koderów, ale nowy proyect to za dużo, ponieważ wszyscy jesteśmy bardzo zajęci. W każdym razie chciałbym zobaczyć, jak te, które wysłałeś, wykonują, także dzięki za podpowiedź dla Parazite. Przehandlowałem tylko tę lukę, żeby wypełnić, nic więcej, niż inne metody.

Cześć Cobra, zamierzam handlować tylko ręcznie, po prostu użyj EA do optymalizacji SL, TP, TS itp.

Cześć Cobra, zamierzam handlować tylko ręcznie, po prostu użyj EA do optymalizacji SL, TP, TS itp.

misakke
08-21-2023 08:10, 08:10
Nadal jestem babycoderem, lol. Wciąż się uczę i teraz na szczycie jest MT5. Jeśli jest mały mod, mogę poprosić moich przyjaciół koderów, ale nowy proyect to za dużo, ponieważ wszyscy jesteśmy bardzo zajęci. W każdym razie chciałbym zobaczyć, jak te, które wysłałeś, wykonują, także dzięki za podpowiedź dla Parazite. Przehandlowałem tylko tę lukę, żeby wypełnić, nic więcej, niż inne metody.
Właściwie, kiedy o tym myślę, jeśli wymieniam kierunek trendu, niezależnie od tego, co robi luka, to tak naprawdę nie korzystam z żadnej luki weekendowej; Równie dobrze mógłbym wybrać trend od początku wtorkowej codziennej świecy! Udowodniłem sobie, że kierunek luki w dużej mierze nie ma znaczenia, w jakim kierunku pójdzie handel; zawsze podąża za trendem! Wydaje mi się więc, że mam dwie możliwości: 1. Handluj mechanicznie w przeciwnym kierunku luki, używając SL = 100TP = 40, ufaj statystykom i zarabiaj, handlując więcej niż 2 seriami, lub 2. Kupuj transakcje tylko w kierunku trendu, użyj większego TP = 100-200 i zarabiaj pieniądze przez większość czasu, używając mini-partii. Hmmmm ... pozwól mi pomyśleć! Pozdrawiam, Mike PS. Rozumiem, że jeśli chodzi o kodowanie EA - musi to zająć sporo czasu. Dzięki za propozycję.

urigg
08-21-2023 09:31, 09:31
Jeśli będziesz handlował przeciwko otwartej luce, a nie w kierunku jej wypełnienia, będziesz miał 85% szansy na pomyłkę, przynajmniej dopóki się nie wypełni.

misakke
08-21-2023 10:51, 10:51
Jeśli będziesz handlował przeciwko otwartej luce, a nie w kierunku jej wypełnienia, będziesz miał 85% szansy na pomyłkę, przynajmniej dopóki się nie wypełni.
Cześć Cobra, co masz na myśli mówiąc przeciwko otwartej luce? Czy masz na myśli kierunek odwrotny do kierunku szczeliny? Mikrofon

urigg
08-21-2023 12:12, 12:12
1 Załącznik (y) Cóż, gdy mówimy o handlu lukami, mówimy o zakończeniu luki. Było kilka sprytnych głów, które utworzyły statystyki, które mówią, że 85% wszystkich luk weekendowych zapełnia się prędzej czy później. Teraz już słyszę ze wszystkich stron, że luki nie istnieją w FX i to jest dobre dla banków, ale nasi leniwi detaliści zmuszają nas do grilla i trochę szkockiej ilub guinnessa w weekendy i nie pozwalają nam handlować. Właśnie wybrałem jeden, który był bardzo szeroki, ale ma wyjaśnić, jak to działa. Widzisz niebieską linię oznaczającą piątek blisko i ogromną lukę do naszej platformy otwartej w niedzielę. Aby obrócić lukę, chciałbyś zamienić się w kierunku czerwonej strzałki, ponieważ spodziewasz się, że w danym momencie ta dziura zostanie wypełniona i tak właśnie było. Czy to zrozumiałe?
https://www.forex-instant.com/attachments/1519032807536276096.jpg

misakke
08-21-2023 13:33, 13:33
1 Załącznik (y) Cześć Cobra, byłbym wdzięczny za twoje odkrycia, jeśli masz wolny moment, na którym handlujesz (w przeciwnym kierunku do kierunku szczeliny, z SL = 100, TP = 40) lub w kierunku trend ceny, niezależnie od kierunku luki, (SL = 100, TP = 100) zarabia najwięcej z załączonego wykresu GBPUSD. Ręcznie zapisałem 11 tygodni transakcji GBPUSD, używając mechanicznej metody handlu w kierunku przeciwnym do luki, z SL = 100, TP = 40 i miałem tylko jedną wypłatę -100 pipsów, co stanowi 90% sukcesu. Ten wskaźnik sukcesu może nie dotyczyć wszystkich par, ponieważ każdy ma swoją własną dzienną szybkość ruchu, więc SL TP może wymagać odpowiedniej zmiany. Z pewnością w tym samym okresie EURUSD miał trzy -100 , a USDCAD ma -700 pip drawdown, więc ten mechaniczny system nie jest dostępny we wszystkich walutach z tylko jednym poziomem SL TP. Jeśli wszystkie y między np. 10 par w tym samym czasie, to płacz, zgrzytanie zębami! Zauważyłem, że przegrana w GBPUSD spadła w stosunku do trendu z 17 sierpnia. Luka była niższa (transakcja byłaby KUPOWAĆ), ale tak samo było z trendem i obaj poszli w przeciwnych kierunkach! Jeśli ustawisz dzienny wykres, z pionowymi liniami w niedzielę, a użyjesz go na 10 różnych parach, prawdopodobnie zauważysz, że przegrywające transakcje prawie zawsze były sprzeczne z trendem, który, jak sądzę, jest liczbą ... Mam oznaczony niedziela otwiera się pionowymi czerwonymi liniami (piątkowe słupki są tymi po lewej). Moim brokerem jest Alpair UK, który jest GMT 1. Codzienne bary często nie pokazują się, jeśli cena trafi najpierw na SL lub TP, dlatego potrzebuję EA do pracy w dowolnym czasie. Będę nadal przyglądał się, w jaki sposób system mechaniczny może być używany na innych parach, ale nie mając EA do testowania warstw, oznacza to pracę ZWOLNIONĄ ... Mam nadzieję, że informacje te są przydatne i jeśli masz jakieś sugestie dotyczące ulepszenia, byliby bardzo mile widziani. pozdrawiam, Mike
https://www.forex-instant.com/attachments/1519032809119657998.jpg

misakke
08-21-2023 14:54, 14:54
1 Załączniki Poniżej znajduje się kolejna mapa z kierunkiem oznaczonym żółtymi strzałkami i 17 sierpnia oznaczonym żółtym X Mam nadzieję, że są jaśniejsze niż poprzednie. Mike zauważył, że niektóre strzały zostały ”zgubione”, podobnie jak żółte litery X, ale mam nadzieję, że możesz zrozumieć, co pozostało. Wydaje się, że w zasadzie, jeśli różnica jest poniżej SPRZEDANIA 10SMA, a jeśli powyżej BUY i jeśli jest na dolena górze krzywej, Stochastic może być tie-breaker. Ale dlaczego czekać do niedzieli, aby zawrzeć transakcje, jeśli kierunek luki nie jest ważny?
https://www.forex-instant.com/attachments/15190328111944004740.jpg

misakke
08-21-2023 16:15, 16:15
Cóż, kiedy mówimy o handlu lukami, mówimy o zakończeniu luki. Było kilka sprytnych głów, które utworzyły statystyki, które mówią, że 85% wszystkich luk weekendowych zapełnia się prędzej czy później. Teraz już słyszę ze wszystkich stron, że luki nie istnieją w FX i to jest dobre dla banków, ale nasi leniwi detaliści zmuszają nas do grilla i trochę szkockiej ilub guinnessa w weekendy i nie pozwalają nam handlować. Właśnie wybrałem jeden, który był bardzo szeroki, ale ma wyjaśnić, jak to działa. Widzisz niebieską linię, która oznacza piątek blisko i ...
Cześć Cobra, tak, całkiem jasne, dzięki. Howevev, na tym zdjęciu, gdybyś zamienił trend zamiast luki, zwiększysz zysk i szybciej. Mam rację? Ile pestek powyżej luki i ile pestek poniżej? Pomyśl tylko, podczas gdy bankierzy poci się przez weekend, pozwala nam, jak słusznie zauważysz, oddawać się drobniejszym punktom życia. Założę się, że nawet zabiorą swoje Blackberrys do toalety !! Mnie? Tylko ”prywatne oko”! Wiwaty, Mike

urigg
08-21-2023 17:35, 17:35
Jasne, Mike, masz wszystkie powody, ale nie nazwałbym go handlem Gapem, nazwijmy to Blue Monday trading lub tak. Duże luki powstają głównie w wyniku weekendowych wydarzeń, takich jak spotkania itp., I mogą dać rynkowi dobre powody, aby zareagować na to w ciągu pierwszych dni tygodnia.

Cześć Cobra, tak, całkiem jasne, dzięki. Howevev, na tym zdjęciu, gdybyś zamienił trend zamiast luki, zwiększysz zysk i szybciej. Mam rację? Ile pestek powyżej luki i ile pestek poniżej? Pomyśl tylko, podczas gdy bankierzy poci się przez weekend, pozwala nam, jak słusznie zauważysz, oddawać się drobniejszym punktom życia. Założę się, że nawet zabiorą swoje Blackberrys do toalety !! Mnie? Tylko ”prywatne oko”! Wiwaty, Mike

Cześć Cobra, tak, całkiem jasne, dzięki. Howevev, na tym zdjęciu, gdybyś zamienił trend zamiast luki, zwiększysz zysk i szybciej. Mam rację? Ile pestek powyżej luki i ile pestek poniżej? Pomyśl tylko, podczas gdy bankierzy poci się przez weekend, pozwala nam, jak słusznie zauważysz, oddawać się drobniejszym punktom życia. Założę się, że nawet zabiorą swoje Blackberrys do toalety !! Mnie? Tylko ”prywatne oko”! Wiwaty, Mike

misakke
08-21-2023 18:56, 18:56
Jasne, Mike, masz wszystkie powody, ale nie nazwałbym go handlem Gapem, nazwijmy to Blue Monday trading lub tak. Duże luki powstają głównie w wyniku weekendowych wydarzeń, takich jak spotkania itp., I mogą dać rynkowi dobre powody, aby zareagować na to w ciągu pierwszych dni tygodnia.
Cześć Cobra, Masz rację, to, co robię, nie powinno być nazywane Gap Trading; Nie szukam tylko wypełnienia luki, szukam wyjścia poza to. To moja wersja handlowania luką! Będę Cię informował, jak się czuję. Miłego weekendu, Wiwaty, Mike

misakke
08-21-2023 20:17, 20:17
Cześć Cobrafox, dwie transakcje na 02/11 łącznie 80 pipsów Dwie transakcje 9/11 łącznie - 200 pipsów (jak idiota podwoiłem swoje losy. DOH!) Dwie transakcje łącznie 16/11 80 pipsów. Obie transakcje obejmują GBUSD EURUSD. Myślę, że USDCHF lepiej pasuje do tej egii niż EURUSD. Wiwaty, Mike

cocoe
08-21-2023 21:38, 21:38
Cześć Cobrafox, dwie transakcje na 02/11 łącznie 80 pipsów Dwie transakcje 9/11 łącznie - 200 pipsów (jak idiota podwoiłem swoje losy. DOH!) Dwie transakcje łącznie 16/11 80 pipsów. Obie transakcje obejmują GBUSD EURUSD. Myślę, że USDCHF lepiej pasuje do tej egii niż EURUSD. Wiwaty, Mike
Mike, studiowałem i handlowałem lukami tak, jak opisałeś. Ciekawe, jeśli trzymasz się tego i jakie były wyniki. Z góry dziękuję. - Brian

misakke
08-21-2023 22:58, 22:58
Mike, studiowałem i handlowałem lukami tak, jak opisałeś. Ciekawe, jeśli trzymasz się tego i jakie były wyniki. Z góry dziękuję. - Brian
Cześć, Brian, po prostu parałem się w Gapie, kiedy coś wróciłem, nic poważnego. Przejdę do korzystania z linii trendu i SR. Spróbuj rozszerzyć niektóre linie trendu (zarówno poziome, jak i pochyłe) z kilku dnitygodni temu do przodu i zobaczyć, gdzie dotkną one przyszłych zmian cen. To najlepszy sposób na prognozowanie zmian cen! Wiwaty, Mike

galvapedgar
08-22-2023 00:19, 00:19
Cześć Cobra, byłbym wdzięczny za twoje odkrycia, jeśli masz wolny moment, na którym handlujesz (w przeciwnym kierunku do kierunku luki, z SL = 100, TP = 40) lub w kierunku trendu cenowego, niezależnie od kierunku luki, (SL = 100, TP = 100) zarabia najwięcej z załączonego wykresu GBPUSD. Ręcznie zapisałem 11 tygodni transakcji GBPUSD, używając mechanicznej metody handlu w kierunku przeciwnym do luki, z SL = 100, TP = 40 i miałem tylko jedną wypłatę -100 pipsów, co stanowi 90% sukcesu. Ten wskaźnik sukcesu może nie dotyczyć wszystkich par ...
Cześć Mike, czy możesz dać mi znać, jakie były twoje wrażenia z handlu lukami po tych latach? Dziękuję Ci. Alin